Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
25. dec 2008

dakujemeeeeeeeee

zlaticakhalil
autor
26. dec 2008

CURLY !!!!!!! kde si?????????? 😠 ☹
zijes este

zlaticakhalil
autor
27. dec 2008

☹ ☹

simbbaa
27. dec 2008

cawtw zeny...aj ja vam prajem prijemne sviatky no co sa prezierate?heeh....co ste dostali na jeziska 🙂 ?

zlaticakhalil
autor
27. dec 2008

sarinka dostala toho tolko ze sme pomaly nevosli do auta 😀
no a co sa tyka mna tak len kabelku a rolak
asi som nepocuvala\neprezierala som sa cez sviatky ale dnes to dobiehal, napiekla som buchty a okrem obeda sme boli aj v mekaci

zlaticakhalil
autor
29. dec 2008

uf a zase nik ☹

zlaticakhalil
autor
29. dec 2008

baby zijete ci uz oslavujete prichod noveho roka ? 😠 😀

simbbaa
30. dec 2008

AJOJ ZLATKA ZIJEME ...OSTATNE NEVIEM KDE SU JA SA CHYSTAM UZ DNES IDEME NA CHATU ZIT A CHLASTAT MALY JE U BABKY TAZE POHODA TAK DUFAM ZE TO ROZDYCHAM ,PREDVCEROM SOM MALA MENINY NO KONEC JAK SOM VYZERALA HEHE ANI SLEPACI VYVAR MI NEPOMOHOL HEHE 😀

simbbaa
30. dec 2008

inak mam nejake fotecky tak pozri 😎

zlaticakhalil
autor
30. dec 2008

fotky kuknem
inac vsetko najlepsie k meninam nevedela som o tom 😅

Osratzm babam prajeme vlastne aj tebe vseko dobre do noveho roka a castejsie navstevy na konovi 😀

zlaticakhalil
autor
30. dec 2008

ten nezmysel mal byt ze ostatnym 😅 (osratzm)

fotky su pekneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉

zlaticakhalil
autor
31. dec 2008

dneska sme so sarkou v noci bojovali nechcela spat
a teraz o pol siedmej zaspala ako drevo som zvedava dokedy potiahne 🙂 aspon som si stihla popratat lebo mame dneska navstevu
bude pecenyy moriaaaaaaaaak mnam mnam mnam
ak nieco ostane tak sa podelil ale ponahlajte sa ma len 4 kg 😀

zlaticakhalil
autor
1. jan 2009

maminky ako ste oslavili silvestra a novy rok? my sme boli doma mali sme sice navstevu ale ta odisla o 21:00 k rodicom tak sme ostali sami
v noci to bola katastrofa ludia sa asi zblaznili ked do 2 rana pustali tie delobuchy a take hlucne 😠
davali sme pozor na malu aby sa nezobudila lebo fakt to bola katastrofa
ale inac bolo dobre
obzerstvo k tomu patri 🙂

jesienka
2. jan 2009

ahoj Zlati !!!!
Vsetko naj do Noveho Roka, hlavne vela zdravicka a radosti zo Sarky 🙂

zlaticakhalil
autor
3. jan 2009

jesienka vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

dakujeme pekne a tebe prajeme to iste vlastne vam kocky

simbbaa
3. jan 2009

AJOOJ ZLATKA....DAKUJEM PEKNE AJ JA TI PRAJEM A VSETKYM BABAM LEN TO NAJ NAJ DO NOVEHO ROKA...dufam ze bude dobry ...aj s tymi eurami blbymi... 😒 ..

my sme boli v cani u brata na dome asi desat ludi pecka bola sa tancovalo chlastalo zralo vsetko ...parada bola dlho som sa tak nezabavila...este aj ohnostroj sme mali ..vsetko bolo fasa az kym mi lenka vbratova caja nevystriekala sampanske do ksychtu ...inak bolo fajn 🙂 a este som pridala nejake fotecky...tak pozri na maleho zubky heh...inak hrozne nimi skripe...fuuj tvoja to nerobi? 😕

norik1
3. jan 2009

Cawteeee zeny no som doma po dovolenkeeee drbla som na korculiach na lade a trepla som si hlavu... teraz som asi na hlavu.... len tie migreny nechutne, bez dvoch Ibikov den neprezijem...

Ja silvik slusne, tak slusne si hadam pamätam len ked som tehu bola he he...

Simba Ramonko krasny je.... my zuby porazene furt nikde...

Zlati ako Sarka? a co, idete? mate tie viza?

Curly a ty kde siiii???? Ako sa ma Ninocka?

zlaticakhalil
autor
4. jan 2009

cafte baby
zatial nemame viza ale snad sa to podari svokra nam uz vraj posiela aj peniaze na leketenky
ideme 14.1 a vratime sa 4.2.2009 ked sa to podari
moja este aj teraz skripe zubami fuuuuuuuuuj
vysli jej dalsie zubky tak ich mame 14 alebo 15 neviem presne a ked ma kusne tak to stoji zato
au
norik neboj sa ty o zubky sarke vysli prve okolo 1 roka

pekny den baby nemozem bars pisat bo som u nasich

P.S. v sobotu idem na melir 😀
snad dopadne lepsie ako prvyy 😀

junovka
4. jan 2009

ahojte,

Cheli by sme si kupit elektricku ruru a zvazujeme.....aku znacku, a ci by ste mi vedeli povedat, kolko asi taka elektricka rura spotrebuje elelktriku pri takom cca hodinovom peceni?Dakujem vam peken za kazdu infosku 😉

simbbaa
4. jan 2009

ajojte ....norik moja seginica tha ty sebe hlavu rozbijas?tha ty si...hehhe....moja a daj pozor na tie ibalginy jeden cas som bola na nich zavisla a to nem sranda 😀 ....a co sa zubkov tyka prvy nam vysiel na 10 mesiac...cize mas cas moja 😉

zlatik mojenko tha ty sa vratis 4 februara?fijha to je nahoda ja mam vtedy narodky .... 😉 to rovno oslavit terba ne?

a janka?tota kde sa flaka....tccccccccccccccc.......dufam ze je zdrava a ziva...

zlaticakhalil
autor
5. jan 2009

janka na nas kasle 😀 ona taky tichy posluchac aspon dufam
hej prideme 4.2. ta sicko najlepsi ku totej tvoje 15-tke 😀

junovka ja mam gorenje ale fakt neviem kolko to berie elektriny lebo ja vela peciem v rure ale nie kolacov ale masko a tak a kazdorocne mam nedoplatok cca 3-4 tisic sk ale my aj vyhrievame byt elektr.ohrievacom takze ja fakt neviem kolko stoji 1 hodina pecenia

simbbaa
5. jan 2009

THA DAKUJEM PEKNE TETA ..ESTE ZE LEN 15 - nast,neviem si predstavit ked budem mat tak 30 😅 😅

zlaticakhalil
autor
5. jan 2009

hihihihiihi

zlaticakhalil
autor
5. jan 2009

este stale nemame viza teraz mangel im volal tak vraj idu zajtra vybavit
furt to presuvaju...ale stary povedal ze bez nas nejde domov ani on aj ked by tam uz nikdy nesiel\to ma potesilo ale aj nie ved tam ma rodinu
no neviem neviem ze co bude ale ked pojdeme hned vam napisem

my kukame teraz ciganov celkom dobra telenovela

norik1
5. jan 2009

more cajoris simba ja si viem celkom realne predstavit ake to bude, ked budem mat 30... teda ake to bolo ha ha ha takze sa nesmej lebo dva krat sa vyspis cajocka a utekas na botox 😀 😀

Uz som dva dni bez Ibikov a bez bolesti takze naspät v starych kolajach 😵

simbbaa
6. jan 2009

HEHHE NORIK CO JE BOTOX?VIES TAKE 25 KY ESTE NEPOZNAJU TAKY VYRAZ HEHE 😀

ZLATIK TAK TERAZ SA TI PEKNE UKAZAL MANGEL..ZLATY...ON BEZ TEBA NEJDE .... 😉 A SARINKA?CO VSETKO UZ VIE POVDAT HMM?BOZE TA UZ MUSI BYT ZMENENA...SOM JU DLHO NEVIDELA... ☹

zlaticakhalil
autor
7. jan 2009

jooooooj uz jej aj zapchavam usta lebo tolko keca
dneska sme boli v centre a hrala sa od chvile co sa otvorili dvere vlastne pardon najprv sa tam tak zosrala ze sa vsetci smiali 😀 tolko kaky ze az
svokra zase volala ze treba originaly a nie kopie takze sa nejde nikam a tak sme chceli ist ☹
ostatny mohli mat kopie ale my ked niekam chceme ist tak stale musia byt problemy 😠 ☹
kedy sa ukazes na KVP?simba myslim 😝

zlaticakhalil
autor
7. jan 2009

svokra sa zatial neozvala takze asi budeme doma ☹

simbbaa
8. jan 2009

HMM TAK TO MA MRZI..ze nejdete... ☹ ..moja mohla by som v sobotu keby sme sa dohodli ideme k svokre tak by som vzala drobca a prisla dole hmm?co ty na to rada by som vas videla....daj mi vediet ci by si sla...deti sa naobeduju a mozme ist vonku 😉

zlaticakhalil
autor
8. jan 2009

v sobotu som rano objednana ku kadernicke na melir 😀 a poobede ked sa sarka vyspinka ideme do optimy s tatikom
v nedelu nemame ziadny program, ale ty asi nebudes na KVP co?
aj my by sme ta radi videli po dllllllllllllllllllllllllllllllhej dobe 😉