Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

simbbaa
8. jan 2009

NO MOZNO BY SOM AJ MOHLA V NEDELU ALE DOOBEDU KED JA TI ZAVOLAM ZE CO A JAK OK?SA DOHODNEME 😉 POTOM

norik1
8. jan 2009

ja by som sla ale budeme prec cez vikend... 😔

zlaticakhalil
autor
8. jan 2009

tak sa tesime 🙂

simbbaa
8. jan 2009

AJOJ NORIK🙂SKODA ZLATKA TAK AJ JA SNAD NAM TO VYJDE 🙂

zlaticakhalil
autor
9. jan 2009

ok tak si zavolame cez vikend ok?
aj ostatne ked chcete tak pridte budeme len radi ked nas bude viac rychlejsie ubehne cas 🙂

zlaticakhalil
autor
10. jan 2009

uz mam melir 🙂 je lepsi ako ten prvy 😀

zajo510
10. jan 2009

ahojte, no zlatka a ty čo robíš na Slovensku, nemala si byť preč? už som si prečítala, že vám to nevyšlo. ja som sa neozývala, lebo že šak tu nie si a ty tu na nete každý deň písmenkuješ. my sme už dobré, malá kiahne nemá a už ani sople ani kašel - vyšiel jej zub vzadu hore asi 4. a dasná má ako tlčiky, mám dojem že jej všetky idú naraz. tak si môžeme dať rande, chodíte do centra teraz? už by som v utorok šla, lebo v pondelok mám premieru na gynde u novej dr. - tak to chcem vidieť ku komu som sa to presunula 🙂 rada by som videla tvoj účes, pošli foto.

dúfam, že ste všetky sviatkovali pekne a veselo a že ste zdravé aj vaše deťúrence. aj naša sa už sánkovala na jahodnej, veľmi sa jej páčilo, dala som aj fotky. tak pekný večer papa zatial.

zlaticakhalil
autor
10. jan 2009

ahoj pojem do centra len v pondelok lebo sa ideme balit
nakoniec nam to vyslo a ideme na dovcu takze ja pojdem do centra ak bz som nesla tak sa ozveme
pekny vecer a dobru nocku

zlaticakhalil
autor
11. jan 2009

konecne sme sa stretli po mesiaci aj s ivkou aj s janko
musime to robit castejsie 😀 grupensex 😀 😀 😀

simbbaa
11. jan 2009

AJOIJ ZLATIK NEVEDELA SOM SA TI DOVOLAT TAK TI PISEM TU VOLALA SOM JANKE AJ BETKE THA SICKO VYBAVENE A JA OSTAVAM DNESKA NA KVP TAK ZAJTRA IDEME VSETKY STYRI DO CENTRA SA TESIM VELMI 🙂 🙂 🙂 ....DUFAM ZE VSETKY DOJDETE JE TO POVINNA DOCHADZKA HEH...
NORIK NA TEBA SOM STRATILA CISELKO BO JA TAKA SIKOVNA THA KED NAHODOU CITAS THA BY SI MOHLA AJ TY DOJST S MALYM BOLI BY SME RADY.. 🙂 ...KED TAK ZAVOLA J ZLATKE TAK O TEJ 10 TEJ .....CAKAM VAS A TESIM SA VELMO CMUKES ....A BRU NOCKU CAJORIS 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
12. jan 2009

bru nocku o 18:00 😝
simba dajak skoro chodis spat 😀

norik1
12. jan 2009

To zeby na Mieri sa tak skoro chodilo spat? Cuvaj Simba, tot mier ti ublizuje!!! vrat sa spät!!!

zlaticakhalil
autor
12. jan 2009

baby uz mame letenky kupene
cestujeme 19.1. a vraciame sa 13.2. (piatok ☹ )
drzte nam place aby sa nic nestalo
nie som poverciva ale predsa piatok 13-teho .......

norik1
12. jan 2009

Neeeeboj Zlati secko bude oukej....chcelo by to poldeci, ale to asi nebude mozne, co? 😕

A ked prides ta ideme na zurku... dovtedy sa vidime?

zlaticakhalil
autor
13. jan 2009

jasne ze sa uvidime
a teraz som si vsimla ze cestujeme na sarkine meniny 🙂

simbbaa
13. jan 2009

cmukes...TAK TO potom vseeeeeeeeeetko najlepsie Sarinke milovanej🙂,,...a hlavne vam prajem stastny len aj dolet🙂..uzi si to tam...a dones nieco pekne na pamiatku.... 😉 tesime sa na teba ked prides bozkavam vas....a drzim palce 😀 cmukkkkkkk

zlaticakhalil
autor
14. jan 2009

dakujeme pekne
budem na vas vsetky mysliet a ked sa podari resp. ked bude sugarbaba tak aj neico na pamiatku donesiem

norik1
14. jan 2009

juuuj hlavne pohodovy let, pekne pocko a dllllllllhu dovolenku!!! A Sarinke boztek na noztek od Filipka 😉

zlaticakhalil
autor
15. jan 2009

dakujeme pekne

takze sa majte 🙂 o mesiac sme spat...snad 😀

norik1
15. jan 2009

kukajte spravy a keby nebolo plynu tak tam ostante do leta 😀

simbbaa
15. jan 2009

LALLALLALAAL...TRALALALALAL.TRALALALALLALA 😎

zlaticakhalil
autor
16. jan 2009

uz sa ma chcete zbavit coOOOOOOOOOO????????

simbbaa
16. jan 2009

😉 NO TO ISTE UZ LEN NA TO SME CAKALI HEHEHHEH...TY JEDNA PRAVEZE NAM TU BUDES CHYBAT ☹ ☹

zlaticakhalil
autor
17. jan 2009

uz sme zbaleny 🙂
tesit sa zacnem az kedprekrocim hranice kuvajtu
potom sa vam ozvem vlastne budem sa snazit
ideme za chvilku pre drobca ku babke tesim sa na nu
no a zajtra ako spravny prizivnici sa ideme najest ku babke aby sme usetrili ked uz je ta kriza 😀 😀
neviem ci sa dostanem k PC zajtra ale ak nie tak sa mi majte pekne baby a drzte nam palce na stastny navrat
P.S. prehovaram stareho aby sme sa nevracali 13.2. - PIATOK ale v nejaky iny den
nie som poverciva ale .........

posielam vam pusinky a myslite na nas 😉

zlaticakhalil
autor
19. jan 2009

cafte kozy som v istambuleeeeeeeeeeeeeeeeeeee
je tu velmi pekne
potom ked budu fotky tak ukazeme
papa

norik1
20. jan 2009

Koza kde si???? to uz ako v Kuvajte? ci mam diery z geografie???

jeane1
20. jan 2009

norik 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
24. jan 2009

teraz sme uz v kuvajte je u fajn plno paliem
jedlo vyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyborne
v istambule sme mali len prestavku a preto som pisala takze diery z geo nemas
myslime na vas

simbbaa
25. jan 2009

heeeeej??palmy?tha dones dajake banany fajne ne?hehhe..a mala?ako to tam vnima?a co jej babka s dedkom?ako reaguje?hmm?a pocasie?ako to tam vyzera?

zajo510
25. jan 2009

čaute kočky, všetko najlepšie sarke, posielala som síce sms v pondelok, ale neviem či to došlo až tak daleko k vám 😀 . ivik, nemáš skype, aby som ti poslala tie fotky, pravdu napíšem, nechce sa mi ich zmenšovať a v takej veľkosti by neprešli do mailu 🙄 alebo dáme daľšie rande a si ich prídeš stiahnuť, hmmmm?????????? tak pekný večer baby papa

ps: zajtra idem ku kaderníčke, tak kooonečne bude nejaká zmena. dúfam, že k lepšiemu 😀