Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
26. jan 2009

o sms niv neviem zajo lebo nemam mobily
ale ked sa vratim tak kuknem a dakujeme

zlaticakhalil
autor
26. jan 2009

jednym slovom simba SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER vo vsetkom ... zatial

foto ked bude dam na kona

simbbaa
26. jan 2009

betka...no tak ak chces tak ti skype poslem teraz na ip..ok?a co sa rande tyka velmi rada pridem...len daj vediet kedy mojenko a dufam ze mi to vyjde potom.. 😉

simbbaa
26. jan 2009

zlatik...tha ty sa potom maaaaaaaaaaaas ci teho.. 😉 tha len fot a fot a fot co najviac a vsetko nech aspon s fotiek vidime ked uz sa tam nedostaneme..hehe 🙂 a jak komunikujes so svokrou?anglicky?ci uz sipochytila ich jazyk? 😉

zlaticakhalil
autor
27. jan 2009

viem vsetko poarabsky 😀 😀
fotky mam ale nemam casu ich dat do PC sorac

zlaticakhalil
autor
31. jan 2009

kaslete na nas???? 😠 😠 🙂

norik1
31. jan 2009

Caw caw caw!!!

norik1
31. jan 2009

tha my tu sme koza a ty sa nehanbis???? Ze palmy heeeeej?????? ze jedlo vyborne?? Heeeeej???? a my tu mrzneme, zasa kosa, samy lad a ty tu o palmach??? Ta dones aspon list z nej... a jak so svokrou? Dobre sicko???

zlaticakhalil
autor
2. feb 2009

sicko supeeeeeeeeeeeer a zo jedle ani nehovorim
teraz som rozpravala s mamou a povedala mi ze sa nemestim do obrazovky takze som si namiesto vecere lebo tu je 21:30 objednala ovocny koktelj
mnam mnam

mame 19 stupnov ale to len tak aby rec nestala

ined
3. feb 2009

Ahojte, chodite niektore do materskeho centra na kvp? Je otvorene aj poobede? Na nete som nasla, ze iba od 9:00 do 12:00. Ako sa vam tam pozdava? Este som v ziadnom centre nebola a chcela by som sa ist s malou pozriet. Vdaka za info 🙂

simbbaa
4. feb 2009

ty jedna jak podzubuje a tu kosa...hehhe taze arabsky vies hej?caja si.....a co fajcis tajne ci ne? 😀

simbbaa
4. feb 2009

ano len do dvanastej ale je tam bomba naozaj bez tam neolutujes su tam mile deticky .. 🙂

zlaticakhalil
autor
5. feb 2009

a este milsie mamicky 😀
myslim v tom centre

cafte kozy ak dorazime tak ako mame pozyvam vas k nam v pondelok 16.2. o 9 na kafco
takze drzte palce aby 13.2 piatok bol ten stastny pre nas
velmi sa na vas tesim
dnes je len 18 stupnov 😝 😝

zajo510
5. feb 2009

ahoj zlatka, ja ešte trimem, ešte nerodím aj ked sa už len kotúľam. včera sme boli v centre boli tam aj dominik a tobias - ale našťastie už si na alžbetku asi zvykli, takže teraz terorizovali iné deti 😀 nové a mladšie. mamičky boli ku mne slušné... v zmysle akože dobre vyzerám a tak - asi je na mne vidno, že to už potrebudem počuť, hoci to nie je tak pravda ale na mna ide depka z tohto stavu 😝 a v tomto počasí. už nosím jankovu bundu, aj tú mi dneska pochválila jarka, tak asi nechcela poveda´ť, že vyzerám ako vo vreci, tak bola taká slušná...už sa smejem, lebo tolko chvál som nedostala už dávno. 😎 ja som tiež ostrihana, inak ked som šla od kaderníčky, tak som mala tiež globus. takže zlati, nie si sama. mám také krátke vlasy ako ty. a stoja ako sa im chce. dúfam že v pondelok 16. nebudem maž lekárov a rada sa stavím pokecať a tak papa kočky

zlaticakhalil
autor
5. feb 2009

super uz teraz sa tesim
inac som dostala nervy lebo som chcela poposielat foto a jedna fotka ma od 2 do 3 mb
zajtra poviem staremu nech to dajak spravi o ma slak trafi
nebudem sa mat cim pochvalit 😅 😝 😀

zlaticakhalil
autor
5. feb 2009

jezis co ja tu este robim je jedna hpdin u nas a ja na nete
furt chodim spat s kurami a teraz a hajde do postele
good night girls

zlaticakhalil
autor
6. feb 2009

dneska nam tu trosku prsi
sme zatial doma lebo sofer ma volno a my nemame zase volne auto ☹
ake je pocko u nas?dufam ze nesnezi

simbbaa
9. feb 2009

AJOJ ZLATKA...ANO PREDSTAV SI ZE DNES SNEZILO MA SKORO PORAZILOjak som pozrela cez okno a vonku metelica blba,,a co sa tyka fotiek tak ich zmensi na pc cez program malovanie..to ide ja tak robim...a tiez sa tesim zariadim si to tak aby som prespala u svokry a djdem tiez chybas nam tu.... ☹

betulka moja ...hehe ved prtaveze musis byt rada ze dobre vyzeras co je pravda bud rtada ze ta chvalia hehe...ved jaked som bola teyhotna a v mesiaci ako ty ma prezyvala kosatka willy.. 😀 taka sa na vas tesim ..a zlatka vam prakjem stastny dolet jo? 😀

simbbaa
9. feb 2009

norik a ty ako?zijes?maly co zdravy vsetko v poriadku?hmm stara ani sa neozves 😒

simbbaa
9. feb 2009

norik no ako ze po pi....fotky hehe stym diskosracom ti to sekne heh som sa tu sulalal od smiechu heheh ty piratka jedna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

norik1
9. feb 2009

he he som sa snazila Simbus, az v Milane som to fotila he he supermodelka som, ne?

Tyzden sme boli na lyzovacke v Tatroch takze som mala odvykaciu kuru od kona, juj tazke to bolo.... tak to teraz dobieham he he. Lyzovacka bola asi tak ze prvy den zacalo prsat, vcera v den odchodu bolo 10,5 stupna, proste slniecko, jar.... a dnes som v spravach pocula ze kalamita v Starej Lubovni vsade plno snehu, este aj odhrnace zapadli... no neporazi ta???? 😠 😠 😠 😠

zajo510
9. feb 2009

ahojte babule, ešte sa hlásim 2 v 1. zlatku pozdravujem, nech si užíva posledné teplé dni na túto zimu, simba, ja ťa stále hladám na skype aby som ti poslala fotky, a ty nič - čo večer spíte, či čo? jáááj to len ja mám teraz také nespavé obdobie, že buntoším po nociach 😀 😀 už to neni také pohodlné ako kedysi. už mám aj návaly horúčav, dneska som malú chystala do metelice a kým som ju nasadila do kočíka, tak som mala mokré vlasy a o oblečení ani nehovorím a to som ju ani nenaháňala. pred blokom som lapala po dychu bo mi bolo na odpadnutie z nedostatku čerstvého vzduchu. ty kokos, už len prežiť niekoľko týždnov. 😝

norik1
9. feb 2009

Neboj Betus, zachvilu to mas za sebou 😉 a uz sa zacne pomaly oteplovat...a bude tu jar 😉

zajo510
10. feb 2009

norik, ďakujem za povzbudenie 🙂 tie dni plynú teraz tak pomaly. tak sa s vami teším na skoré stretnutie. papa

ined
10. feb 2009

ahojte, pridete niektora zajtra do centra? 😉

norik1
10. feb 2009

Ja idem zajtra plavat do Sace a kym sa dotrepem, tak sa centrum zatvara 😢

zajo510
10. feb 2009

ahoj ined, to si ty-Denisa? my neviem či pôjdeme, chceli sme, ale boli sme na očkovaní a malá je nejaká nedobrá, zatiaľ mala stále teploty po očkovaní, takže sa uvidí aká bude zajtra.... ☹

ined
10. feb 2009

jeeeeej, ahoj betka, to som ja 😉
uvidim ako zajtra vstaneme, ale chcela by som ist zajtra do centra nieco po deviatej, okolo jedenastej asi bude chciet Melanka spat...
proti comu ju ockovali? my sme boli ockovani na rok a ideme na dalsie az v aprili... inak nasa tiez teplotuje po ockovani
drzim palce, nech vam teploty rychlo prejdu 😉

ined
10. feb 2009

teraz pozeram, ze Alzbetka ma 15 mesiacov... jasne, ze sa vtedy ockuje... 😅

zlaticakhalil
autor
10. feb 2009

cafte kozyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
no dneska sa nam tu trosku ochladilo ale dalo sa
bolo len 19 stupnov ale fukal taky vietor s pieskom fuj
sarinka uz spi a ja idem jest pizzu
pisala som neico o diete niekedy davno ale nato zabudnite, je tu zranica taka o akej sa nam len sniva a je tu vsetko naco si len spomeniete\
velmi sa na vas tesim v pondelok u mena doma
vsetkym detickam posielame velke bozky a teste sa aj vy na nas 😀