Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

misanik
2. mar 2009

smudlinka, gratulujem, aj ja mam majovciatko 😵

norik1
2. mar 2009

aj ja, aj ja 🙂

Misanik, neviem 🙂 len som obehala vsetky obchody ked som zhanala stolicku pre maleho... takze este pamätam kde co maju 🙂

misanik
2. mar 2009

norik, kedy chodite vonku? este sme sa si nestretli na kvp. Boze tak to uz uslo, uz budu mat nasi chalani rok 😲 neuveritelne.

norik1
2. mar 2009

vies co kedy ako... podla toho, ako spi... momentalne ma strajkujuce obdobie, nechce vobec spat, ale to bude tymi zubami... sice ja sa na zuby vyhovaram uz pomaly pol roka 😀 😀 😀
Spravime dohadovacku? vy kedy chodite? A ozaj ako sa mate? uz je to s vami lepsie?

misanik
2. mar 2009

norik, my tak okolo obeda, podla toho kedy spi. Aj on mava nespiace obdobia a ja som po pol roku vyvolavania zubov jeden vyvolala pred tyzdnom 😀 Dakujem, ale drzi sa dobre, klop, klop.... jasne, dohodneme. My chodime ked fakt nei je hnusne stale, tak medzi 11.30 - 13.00 +-, poslem ti cislo do ip
😉

simbbaa
2. mar 2009

HHEHE ZZLATIK..jasne ze aj vy mne strasne chybate tu mukarim chodim von ale sama 😒 je to tu na rit ...snad sa nam podari v buducnosti byvat na kvp.. 😉 verim v to...ale v tej dobe sa nam uz mozno deti budu frajerit spolu heh...

norik .....budem ta volat dedo vsevedo..heh 😉 ako sa inak mate?maly je uz velky som ozerala fotecky jakuy je uz velky juj..vsetky co ste boli u zlatky ..tak tie fotky nemaju chybu..🙂

zlaticakhalil
autor
2. mar 2009

cavte babenky takze som mala pravdu ze norik je vsevedko :D ale v dobrom 😝
fakt vie o vsetkom
misanik ... takze som napr, kupila eidam syr za 75 sk, tesco plienky za 180 sk, 3 ks domestos za 90 sk, ariel 4kg za 200sk
este mam pisat a robit vam nervy??? 😉

zlaticakhalil
autor
2. mar 2009

baby ked robite rande tak myslite aj na nas vy sukromnicky 😠 😉

jeane1
2. mar 2009

zlatka ešte narob nervy 😀 😀 to ste boli iba na drogérku či aj na potraviny?

norik1
2. mar 2009

pis pis Zlatik, nech nam slinky zbiehaju a nervy tecu 😀 😀 😀

norik1
2. mar 2009

ze vsevedko he he 😀 😀 😀 😀
Simba vytrep sa uz konecne na to KVP... a my co? zajtra v centre? hodime zraz?

smudlinka19
3. mar 2009

ahojte babenky.....neviete mi poradiť kde by som mohla chodiť cvičiť okrem Metropolu....prípadne by som skusila aj brušné tance pre tehotné...dakujem 😀

zlaticakhalil
autor
3. mar 2009

smudlinka co si pipi??? 😀 uzi si tucnotu 😝

kupovali sme v madarsku vsetko aj jedlo mnam mnam a tie kolace boze
kto ide do madarska teraz aby mi kupil nejake kolaciky 😅
norik ja som bola v centre a kde ty????? 😠

jeane1
3. mar 2009

zlatka a najdem tam aj autosedačky ?hladam totiž tu najvačšiu či sa mi oplatí ist na nakup a potom ti aj koláčiky kupim 🙂

zajo510
3. mar 2009

ahojte babule, pridávam sa po dlhej dobe. takže zlatka, kedže ja sa tak skoro do maďaromnedoatnem - nerada by som rodila na hranici 😀 tak ti dám zoznam. len ešte popíšte aj s norik čo sa tak ešte dá nakúpúiť, lebo mám výpadok, my totižto nebykneme nakupovať do zásoby ale len to čo treba. asi máte lepšie skady doma. hehe.

simba - ivka - si zlatá, že na mna myslíš, ešte som celá a dneska som dokonca v centre stretla kočku čo rodila tiež s nami 8.11.2007 teda so mnou, ale nebola so mnou na sále a bola na izbe oproti cez chodbu na "samotke". taká mi bola povedomá, že som sa jej musela prihovoriť a vidíš tu aký je svet malý. tak sme pokecali.

norik a vy čo do centra, ee??

ahoj sasenka, aj ty sa k nám pridaj a pri do materského centra. sasenka by sa určite vyhrala.

zajo510
3. mar 2009

...sklady.... som myslela 😝 ta čo mi písmenká nefungujú...

sasenkat
3. mar 2009

ahojte

napiste kedy chodite do centra a prideme sa zahrat

niekedy ma sasenka tolko energieeeeeee 🙂

dnes som ju vypustila voku z kocika tak cupitala ostosest a tak sa jej to pacilo ze ani spat nechcela ist

sasenkat
3. mar 2009

takze my uz mame madarske nakupy za sebou

ale tiez nekupujeme do zasoby, nemam to rada 😉

norik1
3. mar 2009

Ked ja tak divne fungujem...ze sa dohodnem a az tak idem do centra.... sa mi samej nechce, lebo jak sa poznam tak urcite trafim ten jeden den ked tam nikto nebude 😎

ined
4. mar 2009

ahojte 🙂
smudlinka, brusne tance robi v ke janka ivanecka, ktora je zaroven dulou. je velmi mila 😉 robi aj rozne stretnutia mamiciek a uci mamicky uvazy babysatiek (nosenie deti v satke)
http://www.cestazeny.sk/index.php?co=tanecbrus
ja som k nej chodila aj na predporodnu pripravu. skus jej zavolat a poinformovat sa...

junovka
4. mar 2009

ahojte ,

neveiet mi poradit, kde sa daju vybavit pasy??Kedysi to bolo na Terase, da sa aj teraz??Vdaka

sasenkat
4. mar 2009

junovka hodila som ti link v kosiankach 🙂

sasenkat
4. mar 2009

ja tiez radsej pridem do centra ked sa s niekym dohodnem 🙂 😉 🙂

simbbaa
4. mar 2009

ajoj betka moja....to vazne si tam stretla dalsiu v nemocnici?oproti nasej izbe?ci cez chodbu az?mozno aj ja by som si ju pamatala hehe..to je nahoda... 🙂 poslala som ti IP...cmuk 😉

zlaticakhalil
autor
5. mar 2009

pasy sa robia len na policii na moyzeske ...ked si myslela tie pasy
inac cafte

baby kedy dame didzinu hm?moj stary dostal konecne po 9 rokoch obciansto tak treba zapit 😀
uz som sa dala aj ostrihat aby som naj naj najkrajsia na diske 😀 😀 😀
kupovali sme vsetko mozne v madarsku do zasoby len drogosku ale nie po 100 kusov len tak 2-3
jedlo do zasoby okrem mraznicky nerobim
idem si dat lapacinky s nutelou lebo curly mi narobila chutky minule tak musim ....
obzerstvo pretrvava resp. nikdy neprestalo 😠

norik1
5. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
5. mar 2009

o co ti ide norik hm? 😠 😠 to ne kazdy ma vydrz jak ty 😠 😠 diety myslim

no coideme na didzinu cico?

jeane1
5. mar 2009

zlati neboj nenechám ťa v tom , práve dojedám paprikové chipsy 😝 😀 😀

norik1
5. mar 2009

si zasa nemysli ze ja nejak trpim, prave zeriem krovky 😀 😀 a som sa ti nesmiala, ale som sa smiala na tej poslednej vete, dobreee si to napisalaaaaaa 😀

zlaticakhalil
autor
6. mar 2009

nebudem klamat je to pravda a tie co drzia diety pridu o vela
jedlo, sladkosti obzerstvo to je predsa supeeeeeeeeeeer

baby kedy ideme na didzinu, boze uz tolkokrat to pisem .....asi nechcete ist co ☹
ja idem aj dnes vecer na poharik 😀