Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

curly1983
24. mar 2009

ahojte zeny 🙂

zlati drzte sa zajtra, myslim na Vás 😔

boze fakt betka uz pomalicky rodí, aj moja sestra ma 6.4 termíííín tak sa to blízi 😉

som rada, ze detickam je uz lepsie - Ramonko a Sarka najvyšši čas 😉

zlaticakhalil
autor
25. mar 2009

ahoj curly ...tak uz to mam za sebou
betka dneska bola u nas a este bola celaaaaa 😀

zlaticakhalil
autor
25. mar 2009

mam vas rada 😅 😅 😅

norik1
25. mar 2009

aj my teba chrust-just 😉

simbbaa
25. mar 2009

zlatka...jjjj.aj my teba 😉 ...som rada ze sarinke je lepsie my uz sme da sa povedat zdravi...uz sme zli ako sto certov to je dobre znamenie 😀 ....takze betke sa to uz blizi juuj som taka zvedava co to bude?heh vyvestila som jej chlapceka tak som zvedava ci zo mna bude vestica Teodora heh 😝

jankaaaaaaaaaa ajoooooooojj 😉 a vy ako sa mate?mala je ok?no a kedy ideme von?sice ked tak rozmyslam neviem ci je vhodne pre zlatku ist von ak sa stala v jej rodine smutna udalost ☹ hmm...

zajo510
25. mar 2009

čafte ženy, ešte som kinderko 😀 ste zlaté, že na mna myslíte.

zlaticakhalil
autor
26. mar 2009

no betka sklamala si ma...tvoje pisatelske romany su kde hm? 😠

baby teraz nepojdem s vamio vonku, chodte bezo mna

zajo510
26. mar 2009

😀 tak a čo som k tomu mala ešte napísať?

no dnes sa moja alžbetka prejavila, chudák sarinka sa s äňou už nechce hrať. presne nachytala namiere z centra. brala sarinke z rúk všetko, čoho sa len dotkla. snáď ju to skoro prejde ked bude súrodenec. 😝

zlaticakhalil
autor
26. mar 2009

nerob si starosti betka aj nase deti budu ya hvilku take ako tvoja betka

zlaticakhalil
autor
27. mar 2009

zajtra uz ide moja segra (au pairka) prec 😢 😢 😢 😢
uz som si zvykla 😒

simbbaa
27. mar 2009

hehe betka bude postrah v skolke hehehehhehe 😝

simbbaa
27. mar 2009

zlatka a mala ako?uz jej je jlepsie?

zlaticakhalil
autor
27. mar 2009

dakujem uz sa mame dobre uz aj vystraja ale nie u betky :D
ta e rychlejsia ako sarinka 😀
boli sme aj na kontrole u lekarky vsetko je ok, ale ..... boli pred nami spolu v ambulancii aj 2 dievcatka a tie maju ovcie kiahne 😠
inkubacna doba je kolko ci ako sa tomu vravi?

zlaticakhalil
autor
27. mar 2009

kagjn r

zlaticakhalil
autor
27. mar 2009

kto toto vylusti je frajer lebo to pisala sarinka 😀
takze deticky do lustenia 😝

simbbaa
27. mar 2009

juj to neviem jaka je inkubacna doba moja...snad ich nedostane mysôlim ze to uz na sarinku by bolo moc nie?chudatko este kiahne by jej tak akurat chybali heh...

betka a inak ak nahodou uz sa dostanes do nemocnice a nebudes kinderko napis mi sms rada by som ta prisla navstivit🙂velmi sa tesim .🙂nezabudni 😝

norik1
27. mar 2009

zlati nepotesim ta - do dvoch tyzdnov...

jeane1
27. mar 2009

zlati nemala by dostat 😉 detská lekárka mi tvrdila že deti do 2 rokov su ešte imunny voči kiahnam, ale čert nikdy nespí,mám kámošku čo jej malá chytila od nej cez mliečko ked ju kojila 🙂 držím palce nech ich nemáte 🙂

zajo510
27. mar 2009

no zlatka...inkubačná doba kiahní je 10-21 dní, tak čakaj. šak ja som ešte v januári čakala či nebudeme mať, lebo pred vianocami sme sa stretli s kamoškou (jej Tinko mal vtedy 16 mesiacov) a deň po našej návšteve sa obsypal kiahňami a pritom je kojený doteraz. a sa mu to prejavilo až presne na 20 či 21deň inkubačnej doby. kiahne sú infekčné 3-4 dni pred vypuknutím a až kým neodpadne posledná chrasta. ale vraj sa výrus kiahní nejak oslabuje po čase. v zmysle, že na Tinka sa nalepil výrus v škôlke, za 3 týždne sa oslabil aj ked sa už na ňom prejavil a kým sa stretol s Alžbetkou - ten výrus - tak už bol tak slabý, že sa nemusela chytiť ani sa nechytila. ale nechoˇˇdte sa očkovačalebo ked tak oznám lekárke, že ste sa stretli s kiahňami, lebo sa chytiť mohla a nemuesla, ale očkovaná byť nesmie. my sme mali preočkovanie na pneumokoka asi na 25. deň tej inkubačnej doby a to ju lekárka akoro ani pichnúť nechcela, či náhodou....

a to so sarkou ma len trochu mrzí, lebo to také kamošky sú - boli 😔 hihi ale fakt mi malá z toho centra tak zdivela. sarka kým sa obkukala v izbe okolo seba, moja ju niekolko krát obehla - speede gonzales 😀

a s tou operkou ma neštvi, ja tiež nemám žiadnu.

neboj ivik dáme vedieť.

zajo510
27. mar 2009

už som zase v kurze, rozpísala som sa 😀 😀

zajo510
27. mar 2009

ešte som neporodila 😀 😀 to by bola sranda, ak by som rodila zase presne v termíne - ja dúfala, len aby som pri alžbetke neporodila predčasne, .....ale teraz už neverím ničomu. skôr sa obávam prenášania 😝

zlaticakhalil
autor
28. mar 2009

zajko neboj dozijes este velku noc a pooooooooooooriadnu sibacku 😀 😀

dakujem pekne baby za odpoved
furt sa kukam na sarku ci nieco nema nejake vyrazky jej vyliezli na krku a na tvaricke ale babka povedala ze to je z jedla
tak uvidime , verim ze sme imunný

jeane1
28. mar 2009

zlati maly ked mal tak vyrážky mu vyšli až dva dni po vysokých teplotách 😝

zajo510
28. mar 2009

ten spomínaný Tinko mal tiež najprv vracanie, hnačky apatiu a horúčku a potom mu na to vybehli rovno pupáky. každé telo reaguje inak, ale sa divím, že tie deti neboli v infekčnej čakárni, šak tam je jasne napísané, že ak máš podozrenie na kiahne, tak si pýtaj kľúč od infekčnej čakárne 😠 😠 a tam čakaj

sasenkat
28. mar 2009

betka myslime na vas kazdy den, tak ak by sa nieco dialo, drzime palce 🙂

zajo510
28. mar 2009

sašky ďakujem. ste zlaté. ale dajak sa mimku nechce von 😠

norik1
28. mar 2009

no ved mu je tam dnu dobre tak kam by sa ponahlalo? 😀 😀 😀

zajo510
28. mar 2009

ale nevrav norik, už môže kľudne ísť von. 😠

šak sa plašilo pred dvoma mesiacmi a teraz sa mu nechce????? akože dokedy mám čakať. to čakanie je najhoršie.

inak sme na nete 🙂

http://www.dlstudio.sk/deti.html

zajo510
28. mar 2009

norik a ty vieš, že ak bude chlop, tak bude asi Filip??

zlaticakhalil
autor
29. mar 2009

dalsi Filipko 😅 ten slovensky narod musi mat potom aj rozum ked uz mame tolko filipov 😀