Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

mukky
9. apr 2009

zajo este raz blahozelam 🙂 drzte sa a budte cela rodinka zdrava

zlaticakhalil
autor
10. apr 2009

norik to fakt ides do prace? nemyslis vazne dufam
my este nie je mi dobre doma
mukky vidim ze spavat nevies co? ja opolnoci sa kotim na druhy bok a naberam druhy dych 😀

mukky
10. apr 2009

zlati nechce sa mi spat,lebo az vecer mam cas,dnes sa cely den nejak neviem pohnut od maleho,bordel jak v tanku 😀 😀 uz cakam nech pride manzel z prace...a zajtra pojde drobcek k mame aspon na 3 hodky n ech si navarime a popratame,manzel ide na nocnu a v pondelok bude po nocnej,opat by som nic nestihala 😒 len na nozkach chce byt,sedi 5 min maximalne,sam nechce byt...nedavno som sa naobedovala.....uz to nabera obratky 😀 ja sa do prace nechystam 3 roky,mne je tak dobre teraz doma,ani s kamoskami som este nebola ani raz sadnut,len si piseme ci volame 😀 😀 😎 som momentalne buchta domaca 😀 a este kysnuta k tomu 😀 😀 😝 🙄 no a potom hadam opat 3 roky budem doma 😀

zlaticakhalil
autor
10. apr 2009

to je super riesenie 😉 aj ja chcem byt 3 roky doma a potom dalsie 3 roky 😀 ale mangel teraz dalsie babo nechce
a este k tomu ta nestastna kriza 😠
kde pracuje tvoj mangel ak sa smiem spytat ze robi aj vikendy? USS
aj ja som kysnuta buchta ale co uz narobime
ked sa niekomu nepacim nech na mna nekuka a hotovo alebo nech sa prida ku kysnutiu ze mukky acurly? sorry ostatne kocky ale suchare neberieme 😝
mukky obed mas dobre nacasovany ja o takomto case zvladam aj druhu veceru a potom okolo osmej aj tretiu
dneska vynimocne som mala len krupicu o pol deviatej 😅
doobeda sme boli opekat tak som sa mala vraj najest na cely den povedal mi otec ....srandista 😅 🙂
zjedla som ked sme prisli domov uz pol velkonocneho kolaca 😅 😅
som dnes akasi unavena z toho nic nerobenia 🙄

mukky
10. apr 2009

zlati ved manzela sa na babo nepytaj,zvacsa je to aj tak v nasich rukach 😀 😀 a robila si pred materskou niekde?Manzel robi spravne,v USS.Zlati ja ti zavidim to mlsanie,aj ked si pisavala z dovolenky 😀 😀 moj jedalnicek je dost slaby...rano zvacsa vzdy jourty,obed bud nieco navarene alebo obcas chlieb,a vecera niekedy ani nie je,ani dnes som od obeda nic nejedla,ale dala som si catre dor zmrzku,nech to slak uz trafi 😠 😠 ,ja nejak jest nemusim...i ked tak vyzeram,keby som aspon zrala s prepacenim ta ani neceknem 😠 ,a keby som jedla okolo 19tej ci 20 tej,rano mam kilo hore,to uz mam odskusane,vinimocne ked nestiham... 😠 😠 A uz viac ako tyzden drzim delenu a ani gram som neschudla....este asi nezabrali tie lieky co uzivam...velmi uvazujem ci v pondelok porusim delenu,alebo nie...... 😒 😖 manzel chce aby som sa najedla v pondelok normalne,ale budeme jest az ked vstane po nocnej na obed,lebo mne tak skoro rano jest nechuti....Keby som jedla co ty,a tolko 😀 mam uz 200kg minimalne 😀 zaaaaaaavidiiiiiiiiiiim ti uprimne 😀 😀 Ale si chcem urobit jeden vecer taky trosku krajsi,ze manzel si da vinko,ja vodu 😀 ,ale ze objedname si pizzu vecer okolo 22 hodky ked uz maly zaspinka,takze viem ze vaha pojde hore ☹ ☹ 😠 .....nie je to strasne ze clovek sa musi tak obmadzovat???Esteze manzelovi to nevadi...i ked kazdy by mal radsej doma atraktivnejsiu zenu...sice o tom to n ie je.....aspon u mna to vobec neplati.....

mukky
10. apr 2009

Uz ma davno mohol kopnut do riti 😀 😀 😀 ,len neviem ako prezijem dovolenku pri mori,asi si kupim nejaky habit 😀 😀 ,kupila som si plavky,mozno neuverite asi po 8mich rokoch 😝 ,tolke roky nechodim na kupko,hadam aj viac,a radsej sa parim doma,a aj v lete chodim v rifliach,to je uz diagnoza 😀 😀 😀 ...len moletnejsie damy ktorych to trapi ,vedia ake to je s kilami navyse,a to som bola niekedy sexica 😀 😀 😀 ,vraj 😀 😀 😎 😎 😎 🤐

zlaticakhalil
autor
11. apr 2009

mas pravdu mukky bola si sexica 😀 😀

ja som dosala plavky od segry asi pred 3 rokmi z mEXX a nikdy som ich nemala na sebe lebo som do nich a nevosla a teraz ani nehovorim
prave som dojedla 4 buchty na pare a robime s mamkou medovy kolac mnam mnam
zem. salat idem robit vecer a vyprazim este aj rezne a ryby.... kedze nepapam klobasy ani nic podobne tak si aspon zajem decentne nieco fajne ako napr. kolaciky

boze taka zranica tolke obzerstvo
niekde nemaju co do ust a ja neviem co skor zjest 😅
som ja ale cuna 😎

mukky
11. apr 2009

zlati dik 😀 😀 😀 ,rehlim sa nad tvojim prispevkom,ja idem robit este salat a cviklu,daj si do nosa aj za mna 😀 ja som este len velky jogurt spapala,ale uz som hladna..uz dnes idete jest vyprazane masko?My budeme zajtra jest az na obed to co sa ma rano,a obed,asi rezne budu az v utorok.A porusim delenu na tie 2 dni,inak nemam s tym problem to nejest,ale dam si 😀 trosku.......nepapas klobasky,ani salamy?Ja obcas...ale inak si kupujem debrecinsku pecen,alebo prazsku sunku,a obcas si dam kalinku.My kolace nebudeme mat,manzel ani nechcel,neviem preco....a mne nejak nechyba,radsej si dam zmrzku....jaaaaaaj,ja truba,mamka mi uronila jablkovu tortu,s piskotami,tu ja mozem,je kyslasta z jablk,hadam..

zlaticakhalil
autor
12. apr 2009

vsetko budete mat mnamky mnam ....
idem teraz vyprazat masko a salat som spravila uz vcera nieco dam nasim
kolaciky su vyborne uz skoro ani nemame 😅
velka noc pre mna nie je neviem aky sviatok pre mna je to den ako kazdy iny a to oblievanie vodou to fakt neznasam
moj otec s tym uz prestal a moj mangel to nnerobi chvalabohu 🙂
esteze je cudzinec .... no vidite kocky ake su vyhody mat cudzinca chlapa hihi

nespavime zamenu manzeliek teda mangelov 😀 😀

zlaticakhalil
autor
12. apr 2009

ideme dnes kuknut nasu rodinku ako sa maju
dufam ze nas prilis neoslintaju 😀
chceli sme ist vcera ale prsalo tak ideme dnes naberieme proviant lebo ta s nicim neponuknu a idemeeeee

ide sa do ZOO 😀

mukky
12. apr 2009

ani ja tento sviatok nejak nemusim,teda oblievacku,a mna ani nikto oblievat nechodi,okrem manzela,takze super 😀 ,a drobec ma kupeny korbacik,tak ide zajtra vysibat obe babky 😀 😀 ,manzel ide s nim,necham im ich den,a ja si pospim 🙂 🙂 ,jasne ze ide s nim,ved sam chodit nevie 😀 😀 spala som 3 hodky,vidno 😀 😝 ,manzel vstava o 13tej,tak sa potom najeme.Zlati ja nemam rada ohrievane napr.rezne,kurca,fasirky atd,a ked robim rezne,manzel vzdy obaluje,a ja vyprazim len tolko stale co zjeme,a zbztok ostava v chladnicke,a parada,vzdy cerstvo uprazene 😉 idem si dat jogurt,teda najprv tabletku,my stari senilni ludia 😀 😀 😎 ,krasne dnicky Vam..

zlaticakhalil
autor
14. apr 2009

boze ty s tymi jogurtami raz sa z nich po..... 😀

dnes nadisiel den D pre mojho magela a to sme dnes 9 rokov spolu
drzim mu silno palce

mukky
14. apr 2009

zlati neboj nepo 😀 som zvyknuta 😀 😀 ,boli sme dnes v madarsku,som mrtva ale uz si pojdem lahnut...zlati a ked nejem jogurt tak vyzivu 😀 😀 ,lebo mne rano normalne jedlo jest nechuti...,blahozelam k vyrociu,my sme spolu cez 13 rokov, 😝 😀 😀

mukky
15. apr 2009

my sme hore uz od 6.30,poslednu dobu klasika ☹ ,neviem co ten drobcek nespi ked moze 😔 ,a to siel spat po 9 tej vecer..,este spite?Zlati ty asi varis nie?Ci pratas...

mukky
15. apr 2009

😕 😕 😕

zlaticakhalil
autor
17. apr 2009

dobre ranko kocky
mukky ja stale rano varim aby som mohla ist potom okolo 9 vonku so sarkou a s curly
dneska nevarim lebo nemam sarinku doma je u babky a teraz dem pre nu a ideme za tatikom do nemocnice
inac bola som vcera na PLUSCENKA
bol super naj excelentny vlastne vsetky superlativa si tam dajte ake poznate
vsetko bolo na 1 s hviezdickou
cez vikend by mal nas tatoprist domov tak mozno budem mat viacej casu ist na net teraz su to len rychlovky
sorac

mukky
17. apr 2009

pluscenka zboznujem ked korculuje 😀 ,krasna postava 😀 😀 paci sa mi velmi krasokorculovanie,a najviac muzi,ani neviem preco 😀 😀 😀 ,pluscenko ja tak krasne nepekny,ci nepekne krasny???No krasavec velmi neni ale ma charizmu a hlavne rozprava mojim oblubenym jazykom,rustinou 🙂 🙂 😀 ,uz mojmu malemu som davno povedala ze bude krasokorculiar,alebo futbalista,alebo veterinar,alebo archeolog 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
18. apr 2009

mas pravdu nieje pekny ale ma nieco do seba
inac mam doma mangela
sarinka nam ochorela neviem co jej je zatial len strasne sopli a dufam ze to len pri tom ostane lebo nechcem zazit to co minule
mam pocit e jej lezie patka vlavo dole tak snad to bude zo zubov

zlaticakhalil
autor
18. apr 2009

5-ka som myslela

zlaticakhalil
autor
18. apr 2009

uz aj kasleme do prdele 😠
inac som varila 2 arabske jedla dneska a nemame nic 😅 boze sme to my ale zraci
v afrike by to jedli aj pol roka a ja s magelom ktory velmi jest nemoge som o spapkala 😀 za polhodku 😅

mukky
18. apr 2009

zlati skore uzdravenie prajem,my sme mali bryndzove halusky.,,,ideme von na prechadzku aj s manzelom,bud okolo bloku alebo do mesta....neviem preco tu zrusili aidu zmrzku,ved tu bola asi 20 rokov 😠 😠 😠 ,napis ake su to jedla...a z coho sa varia ak budes mat cas a chut..manzel je arab?

zlaticakhalil
autor
18. apr 2009

hej mangel je arab
recept ti je naco ked jes same jogurty? 😀 😀
ja som sice slovak ale bryndzove halusky nenavidim ble 😅
aj ja som sla s malou von okolo bloku len tam kde neboli deticky lebouz kasleme
nehcelo sa mi ist ale ked musim tak musim ☹
pokial ma pamat neklame tak je aida zrusena uz rok
bola o nicom v zime predavali pokazene kolace
jedine vlete sa to oplatilo

zlaticakhalil
autor
18. apr 2009

mukky ty si uz 1 rokov vydata alebo len ste tolko rokov spolu?
lebo ja som vydata 9 rokov tak som to minulemyslela

simbbaa
18. apr 2009

waaaaaaaaaaaaaw zlatik🙂tha ty uz tak dlho si neslobodna?heheh 😀 😀 😀 ani by som nepovedala a ja ze kratsie..hmm🙂tha fajne..🙂inak skoda ze sa dnes nedalo ist nikam hmm:(uz mam ponorku doma normalne?a co som to tam zacula o tvojom druhom babatku?ci thalal nechce?ja viem tiez ze je kriza ale kde sa traja najedia naje sa aj stvrte....cize uvidime ako na tom budem ja tak za miesiiiiic 😀 😀 😝 ciez by som nejaku tu babu chcela 😝 uvidime..tiez vam prajem skore uzdravenie sak to neni normalne furt ti je mala chora 😒

a mukky ajooj ...ako sa mas kocka?citam citam ako ste sa zo zlatkou rozpisali ...ja vela meskam som tu nebola dlho.. 😒

mukky
18. apr 2009

zlati nejem len jogurty 😖 😀 😀 ,to zvacsa len na ranajky a niekedy aj na obed no a niekedy aj na veceru😀 😀,vydata som 4 roky,manzel sa chcel zenit tak som musela 😠 😀 😀 ,spolu sme cez 13 rokov,zijeme spolu cez 11 rokov 😕 ,jemine to aj na rozvod vela 😀 😀 🤐 😎 .

mukky
18. apr 2009

takze recept nedas,ved ok 😒 😉 ,my sme sli do mesta,dali si zmrzku a potom sme sli neplanovane k nasim a boli tam asi do 21 hodky a mama mi NANUTILA 😠 langos,akurat piekla...tak som sa na to vykaslala a dala si jeden tak neskoro vecer,aj s cesnakom,syrom a tatarkou 😠 ,ale super pocit ,ale zapila som to len vodou z vodovodu..😀 😀 😀 a doma som ZOZRALA este velke vajce z mliecnej cokolady 😀 😀 ..tak ma stve ta vaha,ale viem ze je to z choroby a nemozem zato ☹ ☹ a tak som si dala...od dnes mam uz opat zvysene davky liekov tak hadam sa tie hormony upravia,bolo by nacase...ja by som bola stastna keby som dala takych 15,20 kg dole....ale ked chce chudnut kocka co ma 40 aj s topankami a postelou tak to ma ide trafit slak 😠 😝 😝

mukky
18. apr 2009

zlati ale je super ako to beries ty ze rada papkas a vela a nevadi ti to,fakt...a mas aj pravdu ked takto zmyslas 🙂 ,len mne to vadi zdravotne ☹ a ked inym sa nepacim a ohovaraju ma tak nech,je mi to prdlajs jedno....

mukky
18. apr 2009

simba ahoj 🙂 ,maly je zdravucky?Preco tu nechodis so zlatkou si pisat? 😀 Ja sa mam super,vlastne od kedy sa maly narodil som sa lepsie nikdy nemala 🙂

mukky
18. apr 2009

Dievcata ked si este pamatate kedy vasi drobci zacali jest uz take vacsie kusky?My papu pucime,nemixovala som nikdy len v prvy den prikrmu..tlaci sa nam stvrty zubok...

zlaticakhalil
autor
19. apr 2009

ahojte simba no konecne si prisla bo uz bola nuda bez teba 😝
takze som natom lepsie mukky ako ty ja som dlhooooooooooooooooo vydata a zatial stastne
vy uz mate zuby???? super my sme ani na prve sarkine narodky nemali 😅 ale uz ich ma viacej ako ja 😀

mukky ja som mixovala jedlo sarinke a potom som jej okolo 9-10 mes. skusala davat nemixovane a zjedla to
asi raz sa mi stalo ze sa dusila ale potom uz nic a teraz jeme vsetko a za vsektuch a ten langos co mamka piekla by som si dala
kupila som drozdie tak asi zajtra napeciem ceskeee buchty 🙂