• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

22. júna 2012 
MNAM CESKE BUCHTY SKODA ZE NEBYVAM NA KVP ..:(bola by navsteva :grinning: dnes sme boli na anicke vsetky butiky su tam uz pootvarane bolo perfektne milion deti:slight_smile:
19. apr 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj pocko vam vyslo my sme len doma :frowning2:
ak chces tak dojdi ved vies kde byvam no nie?

baby kedy dame zase rande?naposledy sme boli na didzine v novembri nehanbite sa? :grinning:
19. apr 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabudla som co som chcela :sweat_smile: :confused:
19. apr 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteee :dizzy_face:

Mukky hej k tej Reistetterovej sme aj my chodili cvicit :slight_smile: Hrozne meno, ale pamätam lebo mama mala taku kolegynu co sa tak volala....

Langos jeej mnam by som si dala.... idem v stredu do madarska, tka snad tam nejaky odchytim :dizzy_face: madarske langose su nekutocne!!!

Zlati ako sa ma mangel?
20. apr 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik a tie plienky na plavanie si kse kupovala priamo tam v tej lekarni jednorazove alebo cely balik a aku znacku?Dik
20. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte mame sa lepsie chvalabou zato curly su natom tak ako my
tiez idu ninke sople a kasel
zeby zase dajaky virus
uz mi tolezie na nervy tie virusy a choroby drobcov nech to radsej sadne na nas ako na deti

norik zase ides minat :grinning:
mangel sa ma fajn zajtra mu asi daju het stehy tak uvidime este dokedy bude marod bo uz mi ide obcas na nervy :sweat_smile: nie som zvyknuta ze je tak dlho doma a ved viete preco :sweat_smile:
20. apr 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlati uz ho operovali na stitnu zlazu?Ja neviem preco :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem skore uzdravenie vsetkym detickam...
20. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky kupujem Huggies Little swimmers - normalka v drogerke, v hypermarketoch alebo v Madarsku :grinning: tam najlepsie
http://www.docsimon.sk/tovar/huggies-little-swimmers-small-7-12kg-12ks
20. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik dik,zatial si kupim jednorazove a o 2 tyzdne ideme opat do madarska tak kupim tam :grinning: a ak sa mozem opytat maly ma tiez nejaky zd.problem ked chodite plavat,alebo uz si mi spominala??asom tu rozlietana tak uz si nepamatam co,kto :zipper_mouth:
21. apr 2009 o 02:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik este mi prosim napis za kolko kupujes tu u nas ,aby som potom v madarsku vedela ze kupujem za dobru cenu :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 02:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky tu stoja bezne 259,- sk, sem tam ked chytis akciu tak 219,-. Dole som ich kupila za 150 cca... Dole maju plavacie plienky aj z tej ich znacky Libero, ale tie som neskusala. No a mamuse na plavani kupuju aj v DM zo znacky Babylove - Schwimmwindeln sa volaju- tiez su vraj ok a su lacnejsie ako Huggies, ale netusim kolko stoja...

Maly mal asymetricke svalstvo a neskoro dvihal hlavicku, na brusku vobec nechcel byt - hned sa pretocil na chrbatik. Molcanova mi to vysvetlila tak ze tym, ze nema rovnako silne svalstvo chrbta, nevie udrza rovnovahu na bruchu a preto sa pretaca...preto aninecvicil drzanie hlavicky....tak preto. Ale plavanie veeeeelmi pomohlo :sunglasses:
21. apr 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mukky este v utorok bol operovany a DNESska mu vyberali stehy teraz spinka nas tatik
buchty som spravila ale aj sezrala skoro vsetky
21. apr 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik dakujem :slight_smile: dnes nic nestiham,maly nechce byt ani v ohradke,ani v postielke...len na zemi lozit.....letim ..
21. apr 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
len nelet pekne bud pri zemi mukky :grinning:
sorry asi som mino ale tvoj maly sa ako vola? :sweat_smile:
21. apr 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlati :grinning: Moj anjelik sa vola Savier.
21. apr 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
savier?fiha take som este nepocula ale celkom pekne necita sa to chavier? :sweat_smile:
a co to vlstne znamena?
21. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj chavier je.A co to znamena neviem,mala som to meno roky napisane v mobile a tajne dufala ze ak raz budem mat dietatko tak bude mat toto meno chlapcek.Takze ked bude druhe,tiez chcem dat netradicne meno,uz na tom pracujem,teda na mene zatial :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na mene hej? :grinning:
aj my sme dali sarke arabske meno ale uz sa pouiva aj tu :frowning2: :slight_smile:
ked bude druhe tak tiez nieco netradicne uz sa minepaci meno akko zuzka petka .... :slight_smile:
22. apr 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik ze petka sa ti nepaci :angry: :grinning:
22. apr 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooooooooooooo :sweat_smile:
to mi asi nevyslo co? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

skor sa mi pacia netypicke mena ale ty este spadas do kategorie komunistickych mien aj ja hihi :grinning:
22. apr 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby mam kuskus nemate nejaky lahky a fajny recept na neho? dakujem
22. apr 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte kuskus?hehe priznam sa ze ani neviem co to je? :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ps ....ideme sa snazit na druhe babatko tak drzte palce:slight_smile: :grinning: bozkam vas vsetky tak ja uz letim na vecerne povinnosti:slight_smile: :wink: heh
22. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to vazne? neser ma aj ja chcem :angry: :angry: :angry:
22. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslim babo

a kuskus je nieco podobne ako ryza je to jedle je to fajne ked to spravi niekto iny :grinning:
22. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simba heeeej? takze teraz dievcatko??? tak drzim palce :wink:

Inac mne v egypte furt tvrdia ze mam arabske meno ale mne sa zda ze je skor severske...hmmmm a furt mi spievali nejaku piesen s mojim menom :dizzy_face: vraj je v egypte dost caste... inac mozem potvrdit ze zivot s netypickym menom je celkom zaujimavy, napriklad ucky v skole tahaju k tabuli ako prve deti s netypickym menom - najlahsie sa zapamätaju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik a volas sa??? :grinning: Nora?Ciiii? :grinning:
22. apr 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej :wink:
22. apr 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoje meno je tusim madarske,si nora alebo norika?
22. apr 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nora... ale teda o madarskej prislusnosti som este nepocula :wink:
23. apr 2009 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok