Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
23. apr 2009

v arabskych statoch sa pouziva meno NOOR a cita sa not NUR or NURA a asi preto ti to vraveli norika
svagrina ma dceru NOOR je to pekne meno a v preklade znamena LIGHT cize svetlo 😉

zlaticakhalil
autor
23. apr 2009

ako sa ma honey bunny? 😀

neviem ci je to madarske ale podla mna nie a podla teba MOJSEJKA? 😀 😀

norik1
23. apr 2009

no hej toto mi vraveli ze to znamena svetlo 😉

Honey bunny vystraja, male sidlo je to!!

Ti dam mojsejku, ona je eleonora!! Dokym neboli oni tak vsetci ze hmmmm ake zvlastne mas meno...a odkedy su tu tak vsetci hmmmmm....ake krasne mas meno 😀 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
23. apr 2009

ty si light hihi

ona je eleonora? nevedela som a mas pekne meno vdaka mojsejke 😀 😀

zlaticakhalil
autor
23. apr 2009

kocky

zlaticakhalil
autor
23. apr 2009

to bol omyl baby

mukky
23. apr 2009

Co ste dnes varili?A co budete zajtra ci na vikend chystat?Ja mam kopu receptov a stale dookola to iste varim 😠 my sme dnes mali vyprazanu rybu a hranolky a krokety pecene v rure.Salat zeleninovy som nestihla a ani sa mi uz nechcelo robit 😀 😝 .Jooj keby som mala dom ,to by bolo lahsie....same grilovcky,masko ,zeleninku grilovanu,zivanska,spekacky...asi by sme aj vyzerali ako spekacky 😀 😀 ,uz sa tesim ked budeme chodit na chatu,ci na alpinku,bankov....

norik1
23. apr 2009

my cez vikend chlastame takze asi kuraciu polievku he he

teraz mam v chladnicke granadir 😝 😝 a uvidime co bude v sobotu...ale mam v mrazaku krkovicku tak asi upeciem a cervena kapusta mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam knedle bude mat len mm ja nemooozem 😀 😀 😀 tak mi treba

mukky
23. apr 2009

chlastate? 😀 mne to nechyba 😀 .Granadir je jedine jedlo ktore manzel nechce jest,nepasuje mu ta kombinacia tak som este nerobila,ale ja mam celkom rada ked mama nema nic ine 😀 ..a zas ja nemusim tu kapustu a maso s knedlou,ale manzel to ma raad,to si mi teda pomohla 😠 😀

zlaticakhalil
autor
24. apr 2009

mnam knedle kapusta mesko neviem kde je to siroke e 😀
ja som natom najlepsie uz vcera som objednala dve pizze na dnesny obed 😝 😝
ideme teraz von tak mi to aj vyhovuje a potom sa tesim na srackuuuuuuuuuuuuuu 😅 ktoru mam vzdy ked nieco zjem z vonku 😅

cez vikend budem asi robit vyprazane ryby a v nedelu sme pozvany na obed takze asi nic 😀

norik1
24. apr 2009

mukky ani mne ta kombinacia nepasuje, ako keby dve prilohy zmaglajsovane dokopy... ale mm to ma rad tak co uz. A ked to uvarim ja, trochu si dam, ale ten skolsky.... bleeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

simbbaa
24. apr 2009

cawte caje 😀 no dakujem tak teraz mi skoncila mrcha tak ideme na vec som zvedava ze co a ako..hehe inak zlati daj recept na dievcatko hehe ci skor asi betky by som sa mala spytat co?ona je v tom dobra heheh...
norik tak dufamze tvoje prianie aj vyjde dikes zlatko..inak ako sa maju deticky?

zlaticakhalil
autor
24. apr 2009

caf simba recept nie je ziadny aspon u mna skus u betky ked uz maju dve baby 😉
nepochopila som vetu teraz mi skoncila mrcha 😝 asi som glupa 😀

mukky granadarir je nahodou mnamka aspon pre mna moj stary tiez nie je toho milovnikom ale da si ked ine nie je
norik a tebe vyhovuje bo to dietne 😀 😀

zlaticakhalil
autor
24. apr 2009

prisla pizzaaaaaaaaaaaaaaaaa

mukky
24. apr 2009

zlati ta super ze pizza 😠 ja som dojedla spisske parky,teraz som mala ranajky 😀 😀 😝 spali sme s malym skoro 4 hodky 😀 ,ideme do kauflandu a ku prababka a potom von,pa

zlaticakhalil
autor
24. apr 2009

ta tebe sa zije tolko chrapat 😠 my spime max hodku
inac je mi spatne po tej pizzy asi preto ze som pazrava 😅
sarinku doma nemam bude spat u babky tak idem vecer von na poharik a dam si asi aj bananky v coko bo mi strasne chyba nieco sladke aj ked som uz co to sezrala 😀
zajtra ked nebide prsat by sme mali ist na zahradu aj s babkou a do kauflandu na zeleninu

inac mam rada kaufland ma dobre ceny na zeleninu a ovocie 🙂

simbbaa
24. apr 2009

ajojky zlatik ..no mrcha je taka skratka pre menstruaciu heheh este si to nepocula? 😀 tak uz si o nieco mudrejsia hehe takze ty ides na poharik hej?a to len tak?ci s mangelom?hmm..tiez by som si nejaky ten dala kym este mozem heh

zlaticakhalil
autor
24. apr 2009

tak pod so mnou aj tak idem do mesta sama
a ta mrcha .... novinka 🙂

zlaticakhalil
autor
24. apr 2009

tak planujte drzim palce velmi silno ale neprehanajte to heeeeej 😀

zlaticakhalil
autor
24. apr 2009

v

norik1
24. apr 2009

Zlati posledny prispevok je supeeeer 😀

simbbaa
24. apr 2009

norikkkkk akosa mas moja?si tu?

mukky
24. apr 2009

zlati ale chodim spavat po 3tej rano a maly bol hore uz od 5.30 😒 ,preco nespinka ked moze???ja keby som mohla tak spim aspon do 12tej 😉 ..dnes tak skoro vstal,a isiel spinkat po 21 hodke,do 9 bol hore a potom sme spali..ked bol babo tolko nespaval ani z daleka..A aku pizzu si mala,z kade si objednavas?Ja som chodila cez 10 rokov do slona v meste,pizza bola fantasticka,ale pred par rokmi sa zmenil majitel a uz to neni ono 😒 😖 .Este mi chuti v leziacej bosorke a vo vigvame.No od kedy sa maly narodil sme na pizzu neboli,vsade sa fajci,ale uz je to mozno zmenene ked je ten novy zakon 😕 ..

norik1
24. apr 2009

tu sssssom darling a ty si tuuuu?

mukky
24. apr 2009

Zlati sama ides do mesta? 😕 ,tak pekny vecer 🙂

norik1
24. apr 2009

aj ja som chodila do slona a minuly tyzden som bola zas, chcela som si dat ako spomienku po dlllllllhych rokoch sardinkovu pizzu a NEMALI!!! ale quattro formagi bola super tiez 🙂 Boli sme aj s malym a sedeli sme vonku.

No a dnes som ochutnala pizzu v Modene, je tam aj detsky kutik vonku (pre väcsie deti ako mame my Mukky) a tam uz tu sardinkovu mali a teiz bola sssssuper.

Inak zboznujem pizzu v Zlatom zvone a v Pizza Hute a NIKDY nepojdem do Kleopatry.... iba ak by uz fakt ziadna restika nefungovala 😝 😝 😝 😝

mukky
24. apr 2009

Norik sme malemu dnes chceli zobrat moc,na to sa nedalo....prvy sacok sa mu odlepil,do druheho sa vypiskal no opat sa odlepil a co zostalo siel manzel odniesol do labaku,no nestacilo to ☹ ,a pol hodku pomaly sme mu drzali flasticku...ja som kojila a manzel mu drzal flasku a nic ☹ 😀 ,opat som kupila 2 sacky,skusime v pondelok....tebe sa to ako podarilo?

mukky
24. apr 2009

ja sardinkovu a tuniakovu zboznujem,ale aj slaninu na to lubim este si dat,a cesnak a cibulu,mnaaam 😀 no a ked som bola tehu som tam v slone bola na sardinkovu a bola trosku bleee,ako sardinky v paradajkovej omacke sladkej na ceste mi to pripadalo...jaj ano na modenu som zabudla,tam je super kuracia,vidis..hej aj pre deti kutik...a aj v zvone mi chuti celkom,ale ovela viac cestoviny a aj kamarat mi tam roky robi,teda robil,teraz vazne ochorel ☹ ☹ ...a v kleopatre Z B O Z N U J E M lasagne,najlepsie na svete,inde som take suprove nejedla...ale ako by som sa tam s kocikom dostala netusim 😠 a oproti modene tam vraj robia otrasnu pizzu z hrubeho cesta

mukky
24. apr 2009

Zlatica bude teda hladna ked to bude citat 😀 😀 ..aj ja som hladna,straaaaasne,ale vydrzim,ale manzel mi uz nesie nanuk,no co sa mam zabit,ciiiii?? 😀

mukky
24. apr 2009

ahoj simba,ako sa mate,co drobcek?