Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

mukky
24. apr 2009

simba kde si nasla pre maleho meno,uz niekto to meno mal a pacilo sa ti??Mne sa paci,je zaujimave a este som ho nepocula,ale to by mi doma nepreslo,lebo sa to podoba na meno roman a to bol byvaly 😀 😀 😀

norik1
24. apr 2009

aj ja si vytiahnem z mrazaku he he
oproti Modene je Ala Adin, des a hruuuuza....a dnes zasa raz casnik vytrepal cely podnos plny kav, kol, vod a podobnych napojov priamo na zem - len co stupil na posledny schod ked vysiel z tej pivnice 😀 😀 😀 😀 Ja vo Zvone hrrrroooooozne lubim pizzu a este tie tycinky pizzove s medom a cesnakom a bylinkovym maslom... inak med nejem!!
A lasagne milujem bud v Michelangelovi alebo tie doma 😀 len keby s nimi nebolo toooolko roboty 😀 😀

mukky
24. apr 2009

v carfure som este nejedla....su dobre??a doma som este nerobila,a to mam uz ich asi rok kupene,tie platy 😀 mam ich strach urobit ze sa nepodaria 😀

mukky
24. apr 2009

norik a s tym piskanim ste to ako vy urobili,sa ti podarilo odobrat moc?

norik1
24. apr 2009

Podaria mukky len do toho!!! ja som ich ani nevarila, len urobis trochu redsiu omacku, aby sa mohla voda vpit do cestovin a je to!!! parada 🙂 mm to lubi moc moc!!! a ja tiez dokelu 😀 😀
mukky s piskanim normalne sacok a bolo. Stale som dala sacok do plienky a rovno na geriatriu, kym som tam dosla, tak sa vypiskal a bolo. Raz sa vylialo, ale ta troska co zostala, stacila 🙂

Mukky inac zalezi od toho, ako ten sacok nasadzujes. Budem teraz trosku nechutna 😀 nasadis ho najlepsie tak, ze pipik je v najnizsej casti sacku, hned pod pipikom by mal byt nalepeny sacok - ta lepiva pena, tak je ovela mensie riziko ze sa vyleje. Cize gulky do sacku nie. Funny, aspon na nieco nam bol pobyt v nemocke dobry...

mukky
24. apr 2009

norik dik,on tie gulky v sacku nemal 😀 😀 ale ako dat pipik do tej najnizsej casti?ved by ho musel mat aspon 15 centimetrovy a to ho este nema 😀 😀 😀 😀

mukky
24. apr 2009

norik na geriatriu??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
25. apr 2009

cafte baby hnevam sa na vas bo sa bavite o jedle a ja tu nie som 😠 😠
bola som v meste bolo super prisla som asi o 2 rano a jedla som tam flambovane palacinky
tentokrat musim povedat ze boli onicom ja co zjem vsetko co nezje mna 😀
zabila som to nejakym jemnym pripitkom aby som to splachla 😀
inac bolo super fasa vonku
asi si to zopakujem teraz utekam k nasim na zahradu som hore od 6 som unavena ako kon

mukky
25. apr 2009

tak sa nehnevaj ☹ 😀 ja som ho hore tiez od 6.20 a maly od 2 do 3.30 bol hore...teraz yaspal,idem sa k nemu suchnut 😔

zlaticakhalil
autor
25. apr 2009

😀 😀

zlaticakhalil
autor
25. apr 2009

som zdochnuta musim ist chrapat bo uz robim take veci ze az
a vsetko mi pada 😅
musim este pocakt pokial pojde sarinka hajat ☹ uz nech je 9 hodin

norik1
26. apr 2009

cafteeee

he he Mukky no som sa vyjadrila fakt..... pipik som myslela do najnizsej casti otvoru. Aby bol cely pipik v sacku.... som ale pako 😀
no a hej, na geriatriu. Tam je mocovy labak a tam nosime moc na rozbor.

zlaticakhalil
autor
26. apr 2009

ahojte kocky ako ste sa mali cez vikend bo tu nikto nebol 😉
my dobre som zase opapana ale to nie je nic nove 😀
zajtra ked mate chut ist von tak o pol 10 stretko pred nasim blokom vlastne pri nasom bloku je take ihrisko kde sa hraju deti keby ste nahodou nevedeli 😀 tak tam
pekny vecer ...plodnyyyyyyyyy pre niekoho

mukky
26. apr 2009

norik aspon som sa nasmiala 😀 aha,preto ta geriatria 😀 zajtra skusam sacok znova...tak uvidime..

mukky
27. apr 2009

maly mi vstava poslednu dobu 5.20 takze super 😢 😝 😀 som spala 2 hodky 😀 cakam kedy zalahneme,nechce sa mu nijak spat...co nechapem 😀 len lozit chce,nic ine 🙂 zajtra ideme na madare...mam abstak,nemam na dnes uz jogurt 😖 😀 ale mame vyzivu doma robenu,nasi robili..ale tu mu nechcem spapat...ale je fajn,sladucka a bez pridania cukru samozrejme..

mukky
27. apr 2009

idem skusit uspavat....tak caute

norik1
27. apr 2009

tak vela zdaru 😉 schrupnite si 😉

mukky
27. apr 2009

uz spinka,hadam pospime....potom ideme odniest kocik do sekaca a hadam uz aj ten moc ked vstane tak odchytim...papapa idem buvat...ale dufam ze ked ho prenesiem z kocika sa mi nezobudi..norik a tvoj maly potom keddy ide spat a ako ho uspavas a kolko ti pospi?hrajke sa sam ci sa hras s nim?uz chodite?

norik1
27. apr 2009

no vies co? nas je nauceny zaspavat v lehatku - v posteli ani za svet!! Bud v kociku, ale len vonku alebo to isti lehatko. Dam ho tam, caj do ruky a neham ho, moze sa hrat s hrackami co visia z hrazdicky... Sem tam vecer ked nevie zaspat tak si k nemu sadnem a hladkam ho po hlavicke a tak zaspi rychlo. Ale uz sa nehrame - bud sa hra sam, alebo ho hladkam.
zvykne este rano potiahnut hodinku a poobede dve, ale to zavisi od toho kedy vstal... uz sa bezne stane ze zaspi az okolo jedenastej a spi do druhej a potom az do vvecera nic...no a chodime popri nabytku, sami este nie. Do choditka ho nedavam, lebo ho ani nemam🙂

a vy kocik uz predavate? Preco? ved to ma aj sportak, nie? Ty mas Graco ak si dobre pamätam...

zlaticakhalil
autor
27. apr 2009

tak my ideme von kdto chce nech sa prida
peky slnecny den cicky

zlaticakhalil
autor
27. apr 2009

kjdf sarka pise

norik1
27. apr 2009

caf cicus tak my sme zasa cele doobedie spali, teraz sa chystame k doki na poradnu, tak som zvedava co povie

simbbaa
27. apr 2009

cawte cajky🙂 😉 zlati to bolo dobre ze pre niekoho plodnyyyyyyy hehhe 😀 dufam ze bude teda bol uvidime..
ahoj mukky no takze sa ti paci meno mojho chrustika?som rada 😀 ano nie je bezne meno a prisla som na nho tak presne nahodne spoznala som trosku davno jedneho kamosa on sa volal Ramon..neskutocny fesacisko hehe ..no co ti budem vraviet ale velmi dobry kamarat a tak velmi sa mi pacilo jeho meno..uz davno ma zaujalo a povedala som si ze ak raz budem mat synceka tak sa tak bude volat no a je to.. 😀 takze tvoj byvaly bol roman hej?ale ved to je oldisne meno ano na prvy pohlad vyzera ako roman ale nie je...hehhe tak si skus stat za svojim 😉 mozno prejde 😝

simbbaa
27. apr 2009

zlatka tak tebe nechutili palacinky?tha to co sa stalo?nesi nahodou v tom heh 😀 😀 😀 ....

norik pusa a ty jak zijes diiiiiiite kraaaaasne?a maly?je ok?uz urcite chodi vsak?ci este eee? 😝

norik1
27. apr 2009

este eeee len popri nabytku a rychlostou blesku na kolenach lieta po byte.... 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
27. apr 2009

no vidis ako som dopadla ze mi nechutili palacinky boli fakt fuj aj ked sa na jedlo nema vraviet fuj
boli sme teraz aj s betkou vonku cca 2.5 hod jej mala je strasne sidlo tokjko som sa nasmiala 😀
spadne aj 1000 krat a je to obcas take smiesne ze sa nezdrzim
fakt je zlata 😉

mukky
27. apr 2009

norik predavam trojkombinaciu chiicco .Konecne uz pojdeme plavat,sa tesim,lebo musime spevnit chrbatik,a vraj nam plavanie velmi pomoze 🙂

mukky
27. apr 2009

simba asi neprejde 😀 ale budem riesit ked bude druhe babo,mena vyberam ja 😀

mukky
27. apr 2009

Rano ideme do madarska,ideme aj so svokrovcami,sme ich pozvali na vylet,ale asi nebudem moct tolko chodit po obchodoch,lebo nebudu vladat moje tempo,no co uz...aj tak len plienky,nutrilon,a nejake blbostinky chcem,ved uvidim 🙂 majte vsetky pekny den

zlaticakhalil
autor
28. apr 2009

mukky ty ake plienky kupujes? ja tesco ale asi sme sa z nich vyhadzali a mam este 6 baleni ☹
takze ak niekoho poznate co potrebuje plienky please let me know
mame 4+
mukky pekny vulet prajeme