Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

simbbaa
28. apr 2009

juj norik ...viem si predstavit tonajtazsie ta este len caka ak sa zacne staviat nanozky juj to bude strachu 😖 ..

zlatik to ti verim aka je mala betka zlata tiez sombola minule pozret malu lenku a betka nemalachybu je rozkosna naozaj 😀 a tie jej faaaaajne stehienka heh zlatucka je a sikovna uz nahovori toho viac ako moj drobec... 😝 somnechapala ked povedala vajicko 😕 som skoro odpadla heh mila je noked si tak vezmem tvoja sarinka uz asi hovori vety co?to by ma ani neprekvapilo heh 😀 posielam boztek

mukky no tak to si na tom ako ja aj u nas mam vzdy posledneslovo ja cize ajked sa rozhoduje namenach aj tak buude take ake poviem ja 😝 ...

zlaticakhalil
autor
28. apr 2009

jasne ze hovori vety 😝 ako napr. mama prestan pinda 😅
alebo jooooooooooooooj tato daj caj
o je vychova co 😅

inac sme sa dneska boli trosku skraslit s curly 🙂

zlaticakhalil
autor
28. apr 2009

nudila som sa poobede tak som zase umyla okna a vymenila bieluzen 😅
ja viem som dzigi ze?

mukky co si kupila v madarsku? aj ja asi pojdem ked stary bude chodit do prace a teraz sa uz tesimeste stale si tam take nizke ceny?

simbbaa
28. apr 2009

hehehhehe to vazne?uz tke vety spaja?ja odpadnem.....ze pinda:? heheheh sa posikam 😀 😀 😀 😀 😀 zlataaaaaaaaaaaaaa....a kde ste sa boli skraslit s jankou?

mukky
28. apr 2009

nedavno sme prisli som total grogy,idem vas precitat 😎 nakupili sme strasne super,som max spokojna 😅

zlaticakhalil
autor
29. apr 2009

vlasy sme si dali spravit janka ostrihat a ja aj farbit a melirr

baby ak poznate niekoho kto potrebuje tesco plienky dajte mi vediet prosim
dneska sme boli u lekarky dostala krem aj nejake lieky je nane alergicka ☹

simbbaa
29. apr 2009

a aky kremik tipredpisala?mne pomohlo ked maly vyrazky z plienok sudocrem hmm..a janka je uplne na kratko?

zlaticakhalil
autor
29. apr 2009

ja sudokrem pouzivam stale ale teraz nam dala imazol

janka je kocka 😀 ale vazne

simbbaa
29. apr 2009

imazol?hmm myslim ze to sme pouzivali tiez ale to ked bol malinky a mal nejaku alergiu na tvaricke a pomohlo 😀 juuj by som ju chcela vidiet urcite je cajoris 😀 😀

zlaticakhalil
autor
29. apr 2009

je cajoris teraz sme boli v pieskovisku asi 2 hodiny a mala na sebe biele teplaky a biele tricko 😅 tak si viete predstavit ako sme vyzerali prala som to v rukach ale nic moc
tak m i treba 😠

zajtra by sme mali ist na zahradu ale nevieme ci pojdeme bo ma byt vraj burka ale tu hlasia uz 3 dni tak snad nebude

norik1
29. apr 2009

imazol je dobraaaaa mast na brutal zapareniny, my sme si uz tym tiez presli.....ved vies Zlati 🙂

Biele do piesku??? Caja nepovedz ze uz pijes aj cez den!!!! ale to pranie ti nezavidim.... no ale co narobis ked je taka zlata 😵 😵

Simba a Ramonko zlatusik ako? Co nove vyvadza rodicom?????

simbbaa
30. apr 2009

juj norik.. 😉 tha my vyvadzame o sto sest 😝 take sidlo je to riadne a jake vybite...heheh ...akurat dnes prestavam fajcit tak som zvedava do kedy mi to vydrzi 😀 😀 😀 myslim cigy hej caje? 😝

jeane1
30. apr 2009

simba držím palce nech sa ti to podarí 😵 s týmy cigam 😀 😀 i mi zachvílu budeme oslavovať 4 rok čo nekurime s mužíkom,ale poviem ti keby niekto kuril v okolí tak asi kurim nadalej 😉

mukky
30. apr 2009

My sme mali dnes teplotu 38 ☹ ☹

mukky
30. apr 2009

ja nefajcim uz 11 rokov,a manzel asi 10.A prestala aj moja mama asi po 20 tich rokoch,som jej nedala pokoj a strasila ju...a teraz dym neznasam,vadi mi.najhorsi nefajciar je byvaly fajciar.A hlavne ked zena fajci,moze sa osprchovat,nasprejovat a navonavkovat aj tak smrdi 😖 prepacte dievcata ktore fajcite,ale asi viete ako to myslim.. 😝 😀 😎 Dufam ze uz nikdy nezacnem.

zlaticakhalil
autor
1. máj 2009

cafte ta ja uz popita 😀 no a musim uz aj ist bo ideme kolace skladat 😅

mukky
1. máj 2009

zlati a kde si? 😕 😀

mukky
1. máj 2009

maly uz teplotu nema,ale sme si to vymenili 😒 mam 37,6 a boli ma cely clovek 😒 🙄 ,ale hlavne je ze drobcek je uz fit,santi ajajajaj 😀

simbbaa
2. máj 2009

ano mukyy viem o com vravis a mas pravdu dnes mi konci treti den a ja nefajciiiiiiiiiiiiiiiim som taka rada abstaky suuuuu hrozneeeeeeee tazke 😖 😖 ale musim to vydrzat...a verim si ze to vydrzim... 😅 😎 ,

simbbaa
2. máj 2009

jeane...ano to ti verim este ze moj mangel nefajci 😅 ,tak mam aspon podporu u nho...tak mi kupil nejake tie mentolky a je cely nateseny ..a aky pysny heh 😉 nesmiem ho sklamat 😅

mukky
2. máj 2009

simba tak super,drzim palce 🙂 a ked si bola tehotna ako si to zvladala?

jeane1
3. máj 2009

simba u nás zaberali sladkostííííííí 😀 😀 a hlavne sme museli večer sa prestať flákať lebo pri vínku či fernete by to určite nešlo bez cigi 😉 tak sa flákame len s deturencami lebo s nimi nepojdeme do zafajčeného 😵

zajo510
3. máj 2009

ahojte babule, tak som sa dostala aj k vám, vidím že sa mi tu smejete z alžbetky....aj ja sa z nj niekedy smejem 😀 pridala som fotky do albumu, tak kuknite. inak alžbetka má u 6. chorobu myslím -teda som na nu odborníčka 😀 😀 - mamka vravela, že tak vyzerajú osýpky. 3 dni mala 39-40 horúčky potom prestalo, v piatok sa vyhodiala taka akoby krupisa na hrudi a chrbte a včera mala červené fľaky 😝 😝 tá si stálevie vybrať dobré dni na chorobu. furt vymákneme sviatky a víkendy. inak ivka držím palce na plodné dni , držte sa zatial. papa

mukky
3. máj 2009

zajo ako to zvladas s detickami ,je to velmi namahave?Ale urcite krasne... 🙂

zlaticakhalil
autor
3. máj 2009

cafte kamosky 😉 tak a sme pobaleni ideme domov cakame uz lenkedysarka vstane bo uz spi 2,5 hodky cely den vcera pretancovala tak dospava 😀
bolo su super jedla tolkoooooooo a kolacov este viacej
mnam mnam ako pre mna stvorene berieme aj kopec kolacov domov tak prosim pridte ak mate cas ale nie o tyzden bo budu pokazene
inac zajtra pauzicka otvara nanovo takze ak mate cas tak pridte
pekny vikend

simbbaa
3. máj 2009

mukky ako som to zvaladala no ked som sa dozvedela ze som tehotna v tom okamihu som prestala fajcit, 😀 neviem nejak som na to nemyslela bola som nadsena babatkom to ma inspirovalo a bolo to jednoduchsie 🙂 ,a teraz zatial nefajcim a myslim teda cverim si ze uz nebudem nikdy je to tazke 😒 ale zvladam to,

jeane ano mas pravdu ani kava mi uz nechuti bez cigy a tiez uz ani nemam chut na vino ani nic take bez cigy mi to nechuti, 😒 snad si zvyknem potom neskor aj bez cigy na ten nejaky fernet 😉

betik 🙂 ..konecne si sa ozvala verim ze urcite si zaneprazdnena a fungujes na plne obratky 😀 😝 ...a nie z malej sa nesmejeme bolo to myslene inak v dobrom aka je chutna 😀 ...idem kuknut fotecky cmukes ...detickam..

zlati ....asi som to nejak nepostrehla ale kde ste boli ze mas kolace na svadbe?

zlaticakhalil
autor
4. máj 2009

dneska sme boli opat v pauzicke otvorili ju nanovo
dostali sme aj tortu a aj sampanske este tak skoro rano som nikdy nepila alkohol ale bol dobryyyy 😀
idem teraz dat sarinku spinkat a ked mi stary da PC tak hned odpisem na setko co ste sa pytali

zajo510
4. máj 2009

no čafte, mukky no ešte som si neoddýchla, na sex a mangela som ani nestihla pomyslieť 😀 ako písala simba, fungujem na pkné obrátky, zrzu som si uvedomila, koľko času som mala pri alžbetke, a to som si myslela, že už pri nej som nestíhala nič, tak teraz už vôbec. som rada, ked sa večer dostanm do prchy a to mi pomahá janko. ked príde domov z práce tak je celý čas s lalžbetkou a ja s lenkou. domácnosť funguje akotak, bordel stíham odpratať pred tým ako odpadnem do postele. ale inak sa dá. to si ale neviem predstaviť ako funguje tá kočka s osmorčatami, čo sa narodili....

zlati ta to by si nebola ty, keby si sa neukázala tam, kde dávajú dačo zadara 😀 akože silva zase otvorila materské centum???

ivka ja viem že ste to mysleli dobre, ked ale niekedy vidim ako padá tak sa až bojím. včera sa mi doma potkla v behu a hlavou vletela do hrany panela, rovno do spánku sa buchla, takú má tam velku hrču, šak som nevedela, či si aj nezlomila dačo, alebo či nemá otras mozgu....ta ja nevim čo s nou, ked nedvíha nohy, ona sa potkýna aj o to, čo tam neni.... ☹

zlaticakhalil
autor
4. máj 2009

betuska zlata my sme si nerobili sarandu s betky 😝
inac pauzika je otvorena ale nie Silviou ale Karin ju otvorila to je maminka Anna Marie
je to tam vsetko premalovane su tam nove veci a dost hraciek aj chyba ☹ na hojdanie tam nie je nic a NEBOLO TO ZADARA 😀 😀 😀
zmenilo sa aj vstupne a mame aj program na cely mesiac kedy sa co bude robit tak ak budes poslusna a dobra tak ti hodim jedno do scharanky
bude to fungovat aj cey letne praydniny ale nie kazdy den

no a cez vikend sme sa mali dobre ale nechce sa mi to pisat bo je toho vela aj tak utekame na dalsiu oslavu
{betka zadarmo tentokrat sa idem najest
😝 }
ideme ku Janke a Ninke bo Ninka mala 2 roky v sobotu

HAPPY BIRTHDAY NINKA WE LOVE YOU ALL

norik1
4. máj 2009

Ninuska fseeeecko dobre nech ta mamka (a aj ocko) pocuvaju 😉