Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
6. máj 2009

mukky komu lepsie jak tebe strikovat nooooooooo to by si ma mohla naucit 😀
neviem ani gombik prisit 😅

zlaticakhalil
autor
6. máj 2009

norik tak kde si hm? spis alebo sa chystas psychicky na feeerovku 😉

zlaticakhalil
autor
6. máj 2009

tak nic idem sa vykupat aby si si udrela do cisteho 😀
pekny vecer vsetkym

mukky
6. máj 2009

zlati ved ja praveze neviem rucne prace,ale hubou viem strikovat jedna radost 😀 😀

norik1
7. máj 2009

No ta co, cajoris? ide sa von? celu noc som cvicila, dufam ze aj ty 😀

zlaticakhalil
autor
7. máj 2009

jasne ze som cvicila a este aj teraz precvicujem palciaky 😀
fuka veter tak neviem ci ist ale do jednoty idem na sunku tak ti cinknem

mukky hubou viem aj ja a moc dobre 😀

zlaticakhalil
autor
7. máj 2009

norik ani to nebolelo dneska 🙂

zlaticakhalil
autor
7. máj 2009

cafte
zase sme bez sarinky teraz sme prisli z mekaca a idem este zakusnut nejaky banan v coko lebo ma ide roztrhnut ked nemam sladke
ordinaciu som zmeskala jak furt 😠
ide DUCH tak aspon hist. film kuknem 😀 😀
caveste

zlaticakhalil
autor
8. máj 2009

dobre ranko to je pocko co?idem na zahradu s nasimi a zajtra do madarska takze zajo ak si tu tak pis

sasenkat
8. máj 2009

ahojte baby!

betka si sa stazovala ze betka ochorela akurat na volne dni

tak teraz pre zmenu je sasenka chora, prvy krat
od stredy zacali teploty plus stvrtok hnacky tak mame ATB ktore nie a nie do nej dostat, bojujeme odusu ☹
takze plany na vikend zrusene

tak si to aspon vy uzite!!! 🙂

zajo510
9. máj 2009

saška skoro sa uzdravte, my sme našťastie s atb problém nemali, malá by ich aj na kilá pojedla, velmi jej chutili 😀 len to zrážanie teplôt bola katastrofa 😝 😝

zajo510
9. máj 2009

janko akurát zobral alžbetku sebou idú do slovenskéhop raja a ja idem logovať na nákupy 🙂 musím si dajaké handry kúpiť bo som ako stará žena, do ničoho sa nezmestím a čo na seba navlečiem tak to teda má asi 100 rokov 🙄 chcem sa aj mužovi páčiť, no ne???

zlaticakhalil
autor
9. máj 2009

cafte kocky prajeme skore uzdravenie
boli sme v madarsku ale nic sa tam uz neoplati 😠 😠 dalil ceny hore sv...
ale spravili sme si aspon vylet 🙂

zlaticakhalil
autor
9. máj 2009

norik prosim ta kde sa chodite s malym kupat do Barce? moj mangel by chcel vediet cenu a presne kde to je a takisto aj sacu ak vies 😉
ja viem ze vies 😀
curly ty si kde chodila s ninkou?

zlaticakhalil
autor
10. máj 2009

to je pocko co? super horucavy a vraj b urky hlasili neviem kde 🙂

zlaticakhalil
autor
10. máj 2009

curly si dobraaaaaaaaaaaaaaaaaa tak stranka sa tam volala ako si mi pvoedala kurz stoji 75 eur je o polovicu lacnejsia ako via vitae

zlaticakhalil
autor
10. máj 2009

betka vies o tom ze mas foto na via vitae?
ja som vas spoznala 😀

norik1
10. máj 2009

zlati no hod ze kde je to o polovicu lacnejsie???? toto od Curly?
My chodime do Sace tam to stoji 170 Sk 1 plavanie alebo 1550 permanentka na 10 vstupov... Barca neviem, priznam sa, tam som nebola....

sasenkat
11. máj 2009

dakujeme kocky za podporu

betka, urcite je po akupoch z teba kocka, len ked sa tak budes pacit jankovi, aby z toho nebolo dalsie brusko 😀 😀 😀

myslim ze plavanie je najlacnejsie v saci a najdrahsie vo vitae
no do sace je to najdalej a do vitae najblizsie, tak my chodime i tu i tu a tak to kompezujem 😉

simbbaa
11. máj 2009

tramtararaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-----testy mi ukazali dve ciarky 😀 😀 😀 ,k Ramonkovi pribudne dalsi surodenec... 😀 😀

jeane1
11. máj 2009

simba gratulujéééééém 😵 😵 😵

mukky
11. máj 2009

simba super,blahozelam 🙂 😀

mukky
11. máj 2009

simba a kolko mas rokov ak to nie je tajne? 🙂

norik1
12. máj 2009

heeeeeej Simba tak drakulujemeeeeee sikovnica kedy ides k dokimu aby to potvrdil? tesim sa s tebou ty nefajciarka jedna, vidis ze to stalo za to 😎

zlaticakhalil
autor
12. máj 2009

gratulujeme aj my
aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

simbbaa
12. máj 2009

jeeeeeeej dakujem kocky no takze mukky- 4 teho februara som mala 25 ROKOV....mlada mamicka som hhe 😀radsej skor jak neskor ... 😝

norik ano stalo to aato ale najlepsie na tom je ze moj mangel na prvu supu dal a kukaj uz aj som sa chytla heh 😝 ...som asi plodna jak jablonka heh..a idem tak o dvatyzdne k dokimu kedze som pravdep.v tretom tyzdni a to je skoro aby tam daco videl pojdem o dva tyzdne,pootom uz uvidi tu bodku malu 😀 robila som dva testy a oba su s dvoma ciarkami peknymi 😀

zlatik aj ty chces?no a kde je problem?zober chlapa a davaj heeet ne?

jeane dakujem aj tebe moja..naozaj som stastna🙂

norik1
12. máj 2009

ja mam na robeni deti najradsej ten trening he he ja musim teraz dat prestavku lebo sa uz tesim do prace ved zachvilu zarezavam, som zvedava ako to budem zvladat, dieta, pracu, mangela, domacnost.... ved uvidime 😵

Simba ty nohy hore, a oddychuj 😵 dufam ze ti Ramonko nedava moc zabrat 😉 uz sa musime dohodnut a pridem ta pozriet na prechadzku ked bude pekne krasoska 😵 len dufam ze nesiris virus tehotensky 😀 😀 😀 😀

jeane1
12. máj 2009

norik neboj, budeš stíhať všetkooooo a aj flákať 😀 😀 a kedy vlastne nastupuješ? hádam nie rovno na letoooo 😕 😕

Simba aj naša Peťka je na prvú šupu 😵 😵 svadobnú 😀 😀

zlaticakhalil
autor
12. máj 2009

simba 😅 uz to vie aj olasinka 😅 😅 by accident
sorry moja ale drzim palce hned som do stareho dzubala ze co je a tak a on mne nato a kde to viazne mamka?
nemam chut teraz 😅

curly1983
12. máj 2009

Ivka blahoželám 😵 Krásna správa 😵

Tak Zlatí pokračujes v Ivkinych slapajach ??? 😉

Jani Ty ako ?

Norik moja Tebe sa uz kráti materská "dovolená" 😀 😀 😀 , ech budem na Teba mysliet ked sa budeme cez leto flákať a Ty pošlusne v práci 😀