• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

22. júna 2012 
Ahojte baby,ako sa inak vsetky mate?My ok,rano ideme opat do madarska na vylet sa poflakat a taaak,kupovat nejak nemusim,mame vsetko,ale bazenik pre maleho chceme kuknut.Norik to ti nezavidim ist do prace,alebo sa tesis? :confused: A co budes robit,vracias sa na nejake povodne miesto?Sme mu kupili minule tie plienky do vody,a vysli asi na 180 sk :slight_smile: ,dik za tip na znacku.
13. máj 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte baby :sunglasses: no janka tak dakujem zlatusik....prva supa je prva supa heheh. :sunglasses: :sunglasses: ...
norik moja sak kludne len asi nemas moje nove number co?napis mi ip....cislo tvoje ..ok?bo vies ze ja som vtedy daaaaaaavno po zurke nechtiac vymazala tvoje vies ne? a neboj s virus nesirim snad heh ale ved by ti neuskodilo nie?vy necete babatko?do paru nie?nech nie je Filipko sam :unamused:

zlatka moja...tha ty si jak hromozvod uz aj olasinka zna?no a co hovorila?hehe sak ona dozna jak pridem najblizsie k nej.. :wink: a co tvoj stary?to ako o co mu ide?boooooooze...toto ej najhorsie ked len jeden z partnerov ce a druhy nece :angry: ...ale ty t o zmaknes jak ta poznam :sunglasses:

jeane ano prva supa aj my...to sa len tak casto nestava nie?heh najhorsie je to ze pomaly zacinam pocitovat unavu hmm :angry: bude to tazke pri malom varit pratat a vsetko..musim pokecat s betulou ako to robila hhe :sweat_smile:
13. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawes mamuse :grinning:

no hej, rovno na leto idem do prace, ale tesim sa, musim sa trosku priznat, zmena mi nezaskodi :grinning: :grinning: :grinning: a ked budem chciet zmenu zas, hodime sa na dalsiu matersku, no nie???? skusim to potom ako to ide s tou prvou supou he he he
Mukky vraciam sa na povodne miesto :wink:

Ivka pisem ip

Zlati a co? idete na to????
13. máj 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie nejdeme nato :frowning2: stary ide do kuvajtu ta zase musim cakat
ale aj tak by z toho nic nebolo bo povedal ze pockame dakus
ta co uz ale blahozelam olasinka sa tesila a hned sa spytala aj mna ci nescem a ja sceeeeeeeem :frowning2:

mukkky vy ste vyhodne nakupili v madarsku? my nie, strasne draho kde chodite nakupovat my miskolc ale draheeeeeee a kurz na ho....
13. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
curly zase sa mi vratili tvoje maily a ja som ti posielala fotky zo sarky z oslavy :frowning2:
13. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka - dobrá správa, držím palčeky :slight_smile: takže tá návšteva u nás ti pomohla, nalepilo sa na teba :grinning: :grinning: myslím na vás papa
13. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz sme kupili staremu aj letenky leti v patok :frowning2:
13. máj 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko budes slamena vdova?
14. máj 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi 2 tyzdne .... pise zlatka som u curly a robime velkeeeeeeeee nic :grinning:
sme bez deti zavidite co? ha
14. máj 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano betka asi sa nalepilo heheh :slight_smile:som stastna o tyzden idem k dokymu a zlatka naco chce cakat thalal?este je nem pripraveny co?neboj aj na teba dojde a a norik neboj nic prva supa to isti heh my mamky po prvom dietatku sme chytlave jak lalie hehe :grinning:
14. máj 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. vidim, ze sa bavite o madarsku. neviete, kde je to vyhodnejsie? auchan ci interspar? dakujem.
14. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme boli teraz v auchane a v core a cora bola lacnejsia do intersparu sme nesli nebol cas
lebo to nakupvanie je pozieranie casu ako net :grinning:

inac baby talal povedal ze ked sa vrati a ze ked budem dobra {co tym chcel povedat neviem} :grinning:
tak zacneme aj my intenzivne makat :grinning:
15. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlatka tak sa udržuj v teple :grinning: že ked dojde domkov tak to rozbehnete na plné obrátky :dizzy_face:
15. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejka potvrdzujem Cora je najlacnejsia :wink:

Zlati tak to drzim palce :dizzy_face: zachvilu tu budete vsetky v druhom kole a ked budu mat tie vase rok tak ja pridem pred jednotu s hlbokym kocikom :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh jeeeeeeej zlatik tak to som rada :grinning: :grinning: super...a kedy sa vrati?..ako dlho musis vyckat hmm?jooj jaka som rada a norik tha to svata pravda ty si vzdy nejak pozadu :grinning: :grinning: pamatas?nase behalo kolo jednoty a tvoj v kociku pindur maly hehe :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka inak musim ta pochvalit straasne krasne fotky ma mala tie ciernobiele to si ty fotila?naaadherne su naozaj bocam ninusku :grinning:
15. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj faaaakt tie ciernobiele su priam umelecke Curly ty sa tym kludne mozes zivit :wink:
15. máj 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem kuknut fotky o ktorych hovorite bo curly sa nepochvali :angry:

este 10 dni som vdova a potom to rozbehneme na plne obratky dufam ze to vyjde na prvu supu
verim ze stary netaral do vetra
dakujem za drazanie palcov kocky
16. máj 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
curly si dobraaaaaaaaaaaaaaa
v poslednej dobe sa mi pacia ciernobiele fotky
janka ak hladas pracu spytaj si betkinho svagra on je fotograf mozno by ta zobral keby videl so dokazes :wink:
16. máj 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som bez muza, bez malej a nemam co robit chladnicku som vybielila a teraz co hm? :frowning2:
17. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby co je dobre na kutiky? sarka ich ma odkedy sme sa vratili z ORL a nemizne jej to davam len framykoin neviem ake i :grinning:
17. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre i si dala sa mi zda :wink:

no ja na take davam olej z cajovnika (tea tree) a podobne veci, skus jej dat nieco co to vysusi, framykoin sa obavam ze moc nepomoze....alebo Herpesin, len neviem, ci to aj take male deti mozu... :confused:

inac to fasa je ze na ORL mala chyti kutiky... hygiena jak svina tam musi byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky!!!

tu sa tehulkuje :slight_smile: sinbbaa blahozelame, nech sa vam krase bruskuje :slight_smile:

norik tak ja si davam tiez odklad na dalsi rok - najskor , tak potom mozme spolu kocikovat ked uz ostatným babám budú deťurence utekať :grinning:
17. máj 2009 o 22:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kutiky tiez odporucam tea-tree olej alebo propolisova tinktura /ale to az vacsim lebo moze byt alergen/
alebo vibrocil mast, moze sa trosku ponatierat aj detickam /pediatricka odporucala/
inac aj repik hoji
tak len vyskusat :wink:
17. máj 2009 o 22:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlati zacni strikovat ked sa nudis :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidim ze sa mate vsetky dobre :slight_smile: aj my sa mame fajn,sme stastna rodinka uzasnych :grinning: dnes sme si dali ani neviem po akej dobe obrucky ked sme sli von :grinning: ,sli sme sa naobedovat na ruzin a na prechadzku,potom na chatu a do velkeho tesca,bolo super,malinky sa unavil ,hadam pospi aspon do 6tej..
18. máj 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem za radu ten tea tree kupim v lekarni? odkedy nie je stary doma ja curakujem uz od 5tej rano neviem spat
taka sa citim unavena ale neviem spat bude to asi slnkom co tam skoro vychadza :angry:
idete dneska vonku? ja pojdem o 9tej pred blok do piesku so sarkou tak ak chcete dojtite alebo ak mate nieco lepsie ako je p iesok tak mi cinknite a my sa rady pridame

mukky to strikovanie nemyslis vazne :grinning: ani neviem pomaly co to je :grinning:
18. máj 2009 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ani doobedu von ist nemozme lebo mne maly v poslednej dobe vstava o piatej - pol siestej a potom okolo deviatej odpadava a spi hodku a pol....

zlati aj hackovanie mozes skusit :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
norik .... hahaha :grinning:
mohla si prist aj ked spi bola aj janka aj betka s oboma detmi bolo fajn teraz sme prisli domov
ideme aj poobede tak ak nejdes do optimy :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak prid
18. máj 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha
18. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok