• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

22. júna 2012 
autor
omyl to nepatrilo sem :sweat_smile:
18. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co nepatrilo sem? to aha?

zajtra idete? Fil dnes spal to doobedie co som spominala a od 11 rano do pol osmej NIC... ani oka nezazmuril, zato bol besny jak liska v zajacej Nore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ach jaj tie zubiskaaaaa
18. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde sme mali ist dneska?von si myslela?jasne ze sme boli ale nie dlho bo zacalo prsat :frowning2:
19. máj 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pocko sa polepsilo ides von norik?
19. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz som vtedy bola von :grinning:
19. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik vydrž ked bude vonku horuuuco to ti už nebude spinkať vôbec :grinning: :grinning: naša Peťka už dva dni ziape z hocičoho,vadí jej všeeetko :slight_smile: :slight_smile:
19. máj 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz si sadla vedľa mna a hraje na fúkacú harmoniku :grinning: akoby vedeľa že kľud doma mi škodííííí :grinning:
19. máj 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobreeeeeeeee jeane poslem ti aj saru aj ona ma rada vsetko co ma decibely :grinning:
19. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
curly a betka ..vyskusala som ten ariel na skvrny a vycistilo mi pekne to tricko co ste videli rano a aj tie biele teplaky co sarka nosi do piesku
konecne nieco co zabera lebo vanish je na hovno :sweat_smile:
19. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
betka ako bolo cvicko ?
19. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby spite? curly a ty de si ha?kasles na nas? :angry:
19. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: zlati vanisch skoncil v teste katastrofalne :confused: ,a neviem v ktorej krajine sa sudia s firmou ktora ho vyraba,za klamlivu reklamu.
20. máj 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako a kolko Vam spia deticky?Nas maly zaspal vecer o 21 hodke,vstal o 6-tej a ani raz sa nezobudil :slight_smile: ,aj ocko sa do prace super vyspal :grinning: ,ale vacsinou sa v noci par krat zobudi...ja klasika,lahla som si o 2-hej,nevidela reprizu esmeraldy,zacinala az po druhej :angry: ,dnes ide posledna cast,tu si ujst nenecham,a zacina rosalinda :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty si taka maniacka do telenovely?ja neviem co ide ranoa a ani poobede som stale s malou vonku
sarka spi od 8:30 do rana do 8:00 ale stale ked to poviem tak curly na mna vytiahne vetu ...citujem "prestan to ma chces nasrat?" :grinning:
20. máj 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to vazne sa idu sudit s vanishom?tak im treba je na hov.. a stoji kkopec penazi
vcera som pouzila ten ariel a je dobry fakt
uvidime ci aj ostatne veci vyperie
20. máj 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mukky uz som si myslela ze pokecame ale ty uz tu nie si :frowning2:
20. máj 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu ja:slight_smile:
20. máj 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto aj mna nasiera zlati lebo my zaspavame o pol desiatej a vstavacka o piatej-siestej..... ked vstane o siestej tak uz oslavujem ze holt ako dlho spal...
20. máj 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlati ktory ariel to je?
20. máj 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ten tekuty v tej flasi idem sa pozriet ako sa vola pockaj
20. máj 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ariel profesional odstranovac skvrn

vycistil mi aj take skvrny co normalne v pracke mi nevypralo
20. máj 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
koniec zabavy vstala sarka :wink:
potom idem do kauflandu kupit hrozno a potom von pod aj ty norik
20. máj 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu
20. máj 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja papam hrozno teraz,ranajlky :grinning: nechcem jogurt,chcem obmedzit sladke :cry: :cry: i ked aj hrozno ma dost cukru :unamused: :confounded:
20. máj 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za pol hodky ideme spinkat,a potom sa uvidi co budeme robit,nieco by som aj mala navarit,ale neviem ci sa mi pri drobcovi nieco navarit podari :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. máj 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlati no nesom maniacka ale sa mi dajak zapacila,zeby koli romantike? :confused: :grinning:
20. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cez den tiez neviem co chodi,ked je manzel doma tiez sme skoro stale vo,tulame sa kade tade,ked som doma sama tak som s malym a tu obcas na kona zajdem a v noci pokukam co cez den nestiham :sunglasses: a esmeralda chodi az o 18.30 vecer,to uz budem mat trosku kludnejsie tak dnes ju mrknem urcite :grinning:
20. máj 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik uz sme boli plavat raz :slight_smile: ,ideme v piatok opat
20. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam dotaz,co varite najblizsie alebo co ste varili?
20. máj 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlati tak to ti super pospinka mala :slight_smile: ,kedy chodievas vecer spat?Norik viem ze chodi neskor :grinning: :pensive:
20. máj 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok