• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

22. júna 2012 
zlati dik
a aky je ten recept od betky?

Mojej svagrine v chorvatsku sa dnes narodila dcerka,cely cas to bola erika,a od dnes je nela :grinning:
10. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he Zlati rypni si kedykolvek, ty mozes, ja si vyhradzujem rovnake pravo he he

no chodim vonku poobede ked pridem z prace, len teraz sme trochu soplili a kychali tak sme trcali doma he he a co moja svokra ti nestaci? :grinning: :grinning: :grinning: s tou sa da pokecat :stuck_out_tongue_closed_eyes: hned by ti porozpravala aka som zla matka lebo davam decku len 5x denne jest, no co ti budem hovorit

Mukky ze svagrinej gratulujeme :wink:
10. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik dakujem :slight_smile:
11. jún 2009 o 03:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte baby,takze norik zlaticko vies ze sa na teba nehnevam.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ako sa mam?no prd je mi zle od zaludka uz len cakam kedy to prejde:(

mukky no ja som dala upiect tortu mojej znamej mam foto aj v albume ako ju maly roztankoval take auticko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tiez sme boli len rodinny najblizsi a doma..balony taka malinka vyzdobicka...myslim ze sme mali kuracie s broskynou a syrom na vrchy zapecenym a k tomu zemiacky americke..nic extra a samozrejme chlast heheh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simba dik,ked spocitam fakt tych najblizsich tak mi vyhadza pocet 12 ludi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,najradsej by som to oslavila len s manzelom a drobcekom...
kuracie takto robene lubim,diana prsia sa im hovori,mnaaam dlhsie som ich nerobila,a vsetko doma ma nich mam,uz minule som kupila broskynovy kompot a uplne na to zabudla ze som ich chcela robit,tak nabuduce....dik ze si mi to pripomenula
:slight_smile:
11. jún 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simba pekna torticka :slight_smile: maly je podareny :grinning:
11. jún 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata kedy vam zacali chodit ratolesti?A od kedy ste ich davali na nocnik?
11. jún 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
norik .... ja som bola s tvojou svokrou len raz a tie dristy asi vravi kazda svokra
no cest vynimkam
ako ide praca nie si velmi unavena? pod dakedy na rande aby sme pokecali
11. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mukky... nocnik????? to je co??? :frowning2: :frowning2:
my este stale nic ale zatial to neriesim skusila som to dnes bez plienky a v priebehu 10m minut 3 krat mokre teplaky
keby zalezalo na mne tak tie plienky mame furt a nocnik by bol pre mna cudzi pojem
nie som pohodlna co? :sweat_smile:
11. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky my sme chodili na nocnik asi od 9 mesiacov,no potom z jedneho dna na druhy sme s tym skoncili. Nechcel viac,na a bez plienky sme asi 2 mesiace,a asi dva tyzdne spime na obed bez plienky,ale kazdy den sa stane nehoda,ale je to uz v pohode. Śam od seba sa zacal pytat.
11. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dala maleho vcera prvy krat a le musela som ho drzat,no cudoval sa kde je a preco :grinning: ,jasne ze tam vydrzal chvilu..
moj je straaasne hyperaktivny,ale obsedi jedine v kociku,tam sa mu paci,aj cely den v madarsku ked sme ani nemukne,pozoruje svet okolo...

ale doma,neobsedi,neoblezi,asi za hodinu 5 minut sa pohra,inac v kuse v pohybe

zajtra ideme do madarska,tesim sa
11. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky aj my sme mali 12 ludi + dve detvaky, robila som rezne kuracia a svinacie, zemiakovy salat, dva zeleninove, salamove ruze nna spize (ked sa mi to raz podari, hodim foto), a myslim ze dve misy salamovo-sunkovo syrove, kopec zeleniny, plnene vajcia.... v byte sa neda robit teple jedlo pre 12 dospelych tak som roztiahla stol v kuchyni a tam si kazdy chodil pekne naberat a viac nezajem....a zostalo plno zradla :wink:

Zlati uz musim vyliezt aj von bo uz mam abstaky :slight_smile: len teraz mame tazke casy s malym, dnes spal pol hodiny tak od piatej bol jak vrece plne diablikov....ale urcite ti volam ked pojdem, hm?
11. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik fiha tak teda dost si toho porobila,tak cakam na foto :wink:
a pomahal ti niekto ci si vsetko sama robila,ci s manzelom?jajjjj som hladna :rolling_eyes:
keby ten moj tajfunik nebol doma tak teoreticky by som toho zvladla dost porobit,s manzelovou asistenciou samozrejme :grinning:
11. jún 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vies co, rezne a salat som robila den vopred, pomahala mi svokra, ale viac ma vytacala do nepricetna ako pomahala...ostatne v sobotu rano a mm mi pomohol tym, ze zobral maleho von a bol s nim cele doobedie, aby ja som mala klud :slight_smile:

skusim tie fotky :slight_smile:
12. jún 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pocuj mukky ty mas prechodne bydlisko v madarsku? :grinning: kazdy tyzden si tam alebo zeby tvoj mangel chodil po vyplatu aj s furikom? pridam sa :grinning:
12. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: norik uz sa tesim
dnes sme boli u curly na veceru vyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyborne langose napiekla
:wink: :wink: :wink:
12. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj neprovokuj by som si dala taky cerstvy chrumkavy, so smotanou a syrom a cesnakom....taky original magyar mnam mnam
12. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bol superacky nebol madarsky ale bol so smotoanou syrom a cesnakom
len ja panska bez cesnaku hihi
13. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
norik robis kazdy den myslim ci mas vikendy stale volne?
13. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikendy stale volne :wink:
som chcela ist von, ale filip pokasliava a sem tam kychne tak sa bojim ked nie je vonku pekne a teplo... ozaj to co za pocasie je tento jun???? chapete to?
13. jún 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aprilove podla mna
tak ked bude lepsie zajtra filipkovi tak podme vonku ked nebude prsat
a preco kasle a kycha idu mu zubky alebo nadcha?
13. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ake bolo pocko ?
14. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, nechcem sa vam tu miesat, nie som z kvp, ale rozmyslam kde dat dieta do skolky, a kvp mam blizko, nepoznate na kvp nejaku dobru skolku?
14. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cottbuská :wink: :grinning:
15. jún 2009 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my sme dali sarinku aj ninku na cottbusku
su na nu super ohlasy ale neviem ci ti vezmu malu skus dat prihlasku a oni ti povedia vsetky skolky su plne

skusit mozes
15. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeee juj ale sme ten piesok z vlasov tahali.... tada tatik he he :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby :slight_smile:
15. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
esteze mate ich len par
predtav si sarine vlasy :confused:
15. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
elfka nemas zac
15. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
norik a ty este nechrapes bo ja na tvojom mieste uz som zdochnuta a odfukujem :sweat_smile:
rano vstavas do prace co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
stary nie je mrtvy po dnesnom dni na materskej :grinning:
15. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok