Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

mukky
10. jún 2009

zlati dik
a aky je ten recept od betky?

Mojej svagrine v chorvatsku sa dnes narodila dcerka,cely cas to bola erika,a od dnes je nela 😀

norik1
10. jún 2009

he he Zlati rypni si kedykolvek, ty mozes, ja si vyhradzujem rovnake pravo he he

no chodim vonku poobede ked pridem z prace, len teraz sme trochu soplili a kychali tak sme trcali doma he he a co moja svokra ti nestaci? 😀 😀 😀 s tou sa da pokecat 😝 hned by ti porozpravala aka som zla matka lebo davam decku len 5x denne jest, no co ti budem hovorit

Mukky ze svagrinej gratulujeme 😉

mukky
11. jún 2009

norik dakujem 🙂

simbbaa
11. jún 2009

cawte baby,takze norik zlaticko vies ze sa na teba nehnevam.. 😀 😝 no ako sa mam?no prd je mi zle od zaludka uz len cakam kedy to prejde:(

mukky no ja som dala upiect tortu mojej znamej mam foto aj v albume ako ju maly roztankoval take auticko 😝
a tiez sme boli len rodinny najblizsi a doma..balony taka malinka vyzdobicka...myslim ze sme mali kuracie s broskynou a syrom na vrchy zapecenym a k tomu zemiacky americke..nic extra a samozrejme chlast heheh 😝

mukky
11. jún 2009

simba dik,ked spocitam fakt tych najblizsich tak mi vyhadza pocet 12 ludi 😝 ,najradsej by som to oslavila len s manzelom a drobcekom...
kuracie takto robene lubim,diana prsia sa im hovori,mnaaam dlhsie som ich nerobila,a vsetko doma ma nich mam,uz minule som kupila broskynovy kompot a uplne na to zabudla ze som ich chcela robit,tak nabuduce....dik ze si mi to pripomenula
🙂

mukky
11. jún 2009

simba pekna torticka 🙂 maly je podareny 😀

mukky
11. jún 2009

dievcata kedy vam zacali chodit ratolesti?A od kedy ste ich davali na nocnik?

zlaticakhalil
autor
11. jún 2009

norik .... ja som bola s tvojou svokrou len raz a tie dristy asi vravi kazda svokra
no cest vynimkam
ako ide praca nie si velmi unavena? pod dakedy na rande aby sme pokecali

zlaticakhalil
autor
11. jún 2009

mukky... nocnik????? to je co??? ☹ ☹
my este stale nic ale zatial to neriesim skusila som to dnes bez plienky a v priebehu 10m minut 3 krat mokre teplaky
keby zalezalo na mne tak tie plienky mame furt a nocnik by bol pre mna cudzi pojem
nie som pohodlna co? 😅

ericienka
11. jún 2009

mukky my sme chodili na nocnik asi od 9 mesiacov,no potom z jedneho dna na druhy sme s tym skoncili. Nechcel viac,na a bez plienky sme asi 2 mesiace,a asi dva tyzdne spime na obed bez plienky,ale kazdy den sa stane nehoda,ale je to uz v pohode. Śam od seba sa zacal pytat.

mukky
11. jún 2009

ja som dala maleho vcera prvy krat a le musela som ho drzat,no cudoval sa kde je a preco 😀 ,jasne ze tam vydrzal chvilu..
moj je straaasne hyperaktivny,ale obsedi jedine v kociku,tam sa mu paci,aj cely den v madarsku ked sme ani nemukne,pozoruje svet okolo...

ale doma,neobsedi,neoblezi,asi za hodinu 5 minut sa pohra,inac v kuse v pohybe

zajtra ideme do madarska,tesim sa

norik1
11. jún 2009

mukky aj my sme mali 12 ludi + dve detvaky, robila som rezne kuracia a svinacie, zemiakovy salat, dva zeleninove, salamove ruze nna spize (ked sa mi to raz podari, hodim foto), a myslim ze dve misy salamovo-sunkovo syrove, kopec zeleniny, plnene vajcia.... v byte sa neda robit teple jedlo pre 12 dospelych tak som roztiahla stol v kuchyni a tam si kazdy chodil pekne naberat a viac nezajem....a zostalo plno zradla 😉

Zlati uz musim vyliezt aj von bo uz mam abstaky 🙂 len teraz mame tazke casy s malym, dnes spal pol hodiny tak od piatej bol jak vrece plne diablikov....ale urcite ti volam ked pojdem, hm?

mukky
11. jún 2009

norik fiha tak teda dost si toho porobila,tak cakam na foto 😉
a pomahal ti niekto ci si vsetko sama robila,ci s manzelom?jajjjj som hladna 🙄
keby ten moj tajfunik nebol doma tak teoreticky by som toho zvladla dost porobit,s manzelovou asistenciou samozrejme 😀

norik1
12. jún 2009

no vies co, rezne a salat som robila den vopred, pomahala mi svokra, ale viac ma vytacala do nepricetna ako pomahala...ostatne v sobotu rano a mm mi pomohol tym, ze zobral maleho von a bol s nim cele doobedie, aby ja som mala klud 🙂

skusim tie fotky 🙂

zlaticakhalil
autor
12. jún 2009

pocuj mukky ty mas prechodne bydlisko v madarsku? 😀 kazdy tyzden si tam alebo zeby tvoj mangel chodil po vyplatu aj s furikom? pridam sa 😀

zlaticakhalil
autor
12. jún 2009

😀 norik uz sa tesim
dnes sme boli u curly na veceru vyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyborne langose napiekla
😉 😉 😉

norik1
12. jún 2009

fuj neprovokuj by som si dala taky cerstvy chrumkavy, so smotanou a syrom a cesnakom....taky original magyar mnam mnam

zlaticakhalil
autor
13. jún 2009

bol superacky nebol madarsky ale bol so smotoanou syrom a cesnakom
len ja panska bez cesnaku hihi

zlaticakhalil
autor
13. jún 2009

norik robis kazdy den myslim ci mas vikendy stale volne?

norik1
13. jún 2009

vikendy stale volne 😉
som chcela ist von, ale filip pokasliava a sem tam kychne tak sa bojim ked nie je vonku pekne a teplo... ozaj to co za pocasie je tento jun???? chapete to?

zlaticakhalil
autor
13. jún 2009

aprilove podla mna
tak ked bude lepsie zajtra filipkovi tak podme vonku ked nebude prsat
a preco kasle a kycha idu mu zubky alebo nadcha?

zlaticakhalil
autor
14. jún 2009

tak ake bolo pocko ?

elfka.elfka
14. jún 2009

ahojte baby, nechcem sa vam tu miesat, nie som z kvp, ale rozmyslam kde dat dieta do skolky, a kvp mam blizko, nepoznate na kvp nejaku dobru skolku?

jeane1
15. jún 2009

Cottbuská 😉 😀

zlaticakhalil
autor
15. jún 2009

aj my sme dali sarinku aj ninku na cottbusku
su na nu super ohlasy ale neviem ci ti vezmu malu skus dat prihlasku a oni ti povedia vsetky skolky su plne

skusit mozes

norik1
15. jún 2009

cafteeee juj ale sme ten piesok z vlasov tahali.... tada tatik he he 😀 😀 😀

elfka.elfka
15. jún 2009

dik baby 🙂

zlaticakhalil
autor
15. jún 2009

esteze mate ich len par
predtav si sarine vlasy 😕

zlaticakhalil
autor
15. jún 2009

elfka nemas zac

zlaticakhalil
autor
15. jún 2009

norik a ty este nechrapes bo ja na tvojom mieste uz som zdochnuta a odfukujem 😅
rano vstavas do prace co? 😝
stary nie je mrtvy po dnesnom dni na materskej 😀