Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
29. jún 2009

jeane mala si pravdu jeden vstup 10 eur to si nemozem dovolit ☹
skoda a tak som sa uz tesila ☹ ☹ ☹

mukky
29. jún 2009

zlati nepijem 😀 ale neprezradila si mi co je tam na cickach 😕 😀

inac hlasim ubytok 1 kg za 3 dni,uz len 23,8 kg mi treba dat dole 😀 😀

jeane1
29. jún 2009

škodaaaaaaa zlati, už som sa tešila na to pivko 😀 😀 ja nato tiež nemám a som zamestnaná ale z práce sme dostali relaxxlístky a tie som tam investovala 😉

mukky supeeer,len nech sa ti tie kilečka čo šli dole nevrátia 🙂 držím palce mne diéta moc nešla lebo sa mi stále vracali kilá nazad 😠

zlaticakhalil
autor
29. jún 2009

mukky blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
ked to pojde tak dalej do konca roka si moletka 🙂 myslela som modelka 😀

zlaticakhalil
autor
29. jún 2009

ja nemam ani relaxpasy ☹
tak som sa tesila ale vazne a nic z toho nebude ☹
kedy ste dostali listky bo otec mi nic nepovedal idem ho zjazdit 🙂

mukky
29. jún 2009

halo,halo,AKTUALIZUJEM svoje otazky vyssie uvedene 😀

mukky
29. jún 2009

10 e za jeden vstup?myslim ze to je straasne vela a kolko ich treba na schudnutie?

zlaticakhalil
autor
29. jún 2009

mukky mne asi 100 😀
je to pravda 10 eur na jeden vstup alebo 120 eur ci tak dajako na 15 vstupov ale pre mna na materskej je to drahe
takze nam mukky neostava nic ine len NEZRAT 😀

mukky
29. jún 2009

fiha v taky cas si tu bola zlati?Co to? 😀 ja som HLAVNE chcela vediet co je to tam postavene pod mostom kde niekedy bolo mocarisko..na cickach,ako keby som hrach na stenu hadzala 😀 😀 😀 😀 😀 😎

zlati ci na materskej ci n ie,cena je prehnana si myslim 😝 ,to sa radsej doma zabalim do mikrotenovych sackov,sadnem na stacionar a taaak mi bude horuco ze az 😀 a zadara 😀

my by sme chceli ist za tie listky niekde na par dni...do tatier ci tak,no jasne ze treba doplatit este..alebo neviem ako ich minieme..musim pokukat tu knizocku kde vsade sa daju minut..skoda ze nie v restikach

smudlinka19
30. jún 2009

Ahojte babenky....som tiež z KVP a konečne som sa od porodu dostala aj na PC....verím, že sa raz stretneme vonku a pokeckáme....prajem krásny slnečný den

zlaticakhalil
autor
30. jún 2009

mukky predtym sa za tie listky dali kupit lieky teraz neviem ake mate listky
ja som ich vtedy minula na mlieko pre sarinku vtedy 1 plechovica stala 2500sk a doplacala som na nich okolo 500sk a to nam vydrzalo tak 3-4 dni

ja som tiez este na cickach nebola ale uz sa tam chystame ked bude pekne cez vikend
smudlinka a ako sa vola babo a kolko ma mesiacov alebo tyzdnov
a odkial si presnejsie? vela sa pytamco? 😅

zajo510
30. jún 2009

smudlinka, ak sa nemýlim tak ťa často vidím s takým červeným kočiarom hm???? šak sme stále na ihrisku pri bloku. tak sa stav ked výjdeš z vežiaku 🙂 a ťa poznám chodila si mojou susedkou do tiedy na ZŠ. teda snád si to ty 😀 😀 pekný deň

simbbaa
30. jún 2009

ahojte caje 😉 dufam ze zajtra poobede budete vonku asi pridem aj s malym...este vam zavolam 🙂 tesime s avelmi🙂

smudlinka19
30. jún 2009

ZAJO510 ano ja som s tým červeným kočíkom....tak sa stavím za vami 😀

zlaticakhalil
autor
30. jún 2009

simba jasnacka ze budeme kde by sme s betkou mohli ist zeby do kina? 😝

smudlinka my vieme kto si hahahahaha
vidime ta so zajom kazdy den byvas na W4? ze?
takpod na piesok a spoznas nas 😝

zajo510
30. jún 2009

čafte čaje, ta ja prídem, domov a čo nenájdem doma uprostred obývačky? croozer, janko má odvahu!! takže zajtra ideme poobede bikovať, naložíme detváky a ide sa dakde do maďarska. Ivka dokelu a keby si došla už dobedu?

http://www.cykloshop.sk/product_thumb.php?img=i...

smudlinka19
1. júl 2009

zlaticakhalil...oki ja dojdem...dnes sme boli dať naušničky no čistý horor ☹

mukky
1. júl 2009

zajo ahoj,ako sa dari detickam?Ako to zvladas?Asi tie najtazsie mesiace mate za sebou,nie?Nam trvalo asi take 4 mesiace kym sme sa nejak zohrali a domacnost zacala ako tak fungovat 😀

pekny croozer,a mozem sa opytat to idete bicyklami az do madarska?asi nie,ci 😕 😀
a tam sa da dat aj mallinka ci ako?ja som to videla v obchode tak preto sa pytam,neviem nist velmi o tom 😀 ,sice aj v tv to ukazovali 😎 ,ale nem pamatam velmi

zajo510
2. júl 2009

smudlinka, aj moje plakali o dušu ked im dávali naušnice, ale potom už bolo dobre.

mukky, dakujem za opýtanie 🙂 decká sa majú fajn, teda snažím sa aby boli max spokojné. máme ako taký režim a už viem čo kedy kam baliť a kolko čoho brať.zohratí sme, s manželom to máme zadelené a vieme každý čo robiť, ale musela som si stanoviť priority: máme navarené sem-tam 😀 , opraté a chodíme stále von (v zime, vo vetre, daždi, slnku.....lebo inak sa zbláznime doma asi všetci) ale doma je bordel 😒 no nestíham!! to by som sa pokrájala. akurát som sa dnes smiala ako sme sa chystali ráno von. lenka spala, tak som pripravila jesť, piť a oblečenie že ideme von, prebalila som lenku, nakojila, nechala odgrgnúť. potom obliekla alžbetku, v tom sa lenka pokakaka, tak som ju umyla obliekla a šup do kočíka. v tom sa alžbetka popišala - skúšame bez plienok chodiť 😉 tak zase prezliekacie ceremonie. kočík som šupla na chodbu a začala zbierať formičky, ktoré síce už boli pripravené ale alžbetka ich rozhádzala v obývačke. medzitým už alžbetka bola o poschodie vyššie, čo mi vybehla na chodbu....a my kým sa vytrepene von, tak to trvá... 😝

šli sme k maďarskej hranici autom a tam sa vyložili a šli na cestu neviem akej triedy pri dedine skároš, kde autá moc nechodia, bolo to v lese do kopca. strčili sme tam aj lenku aj alžbetku, pridám foto do albumu, bolo to nakoniec super, aspon už nebudem sedieť len pri bloku s detmi, ale vieme vypadnuť na výlet na celý deň. ked sme nemali decká každý víkend sme boli dakde a stále bikovali alebo chodili na túry, ale teraz sa to nedalo a ked kojím tak to sme mamke dali lenku kočíkovať a za 2 hodky som musela byť späť, takže je to ozaj super.

zlaticakhalil
autor
2. júl 2009

betkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa super roman uz mi to chybalo 😀

simbbaa
2. júl 2009

ahojte kocky...najprv sa vam chcem ospravedlnit ze som nemohlôa dojst za vami...nieco mi do to ho voslo 😒 ...a dobru spravu mam dnes som bola na gynde a uz mame aj tehotensku knizku 🙂 vsetko je ok co s ababtka tyka tak som stastna🙂 🙂

simbbaa
2. júl 2009

betka inak nadherne fotky a ten croozer no bomba 😀 normalne sami nechce verit ze alzbetka tam v pohode sedi ... 😝 bomba vec naozaj 😉

zlaticakhalil
autor
3. júl 2009

simba ospravedlnenie sa prijima 😀 a blahozelame ti
tesime sa s tebou
idem kuknut co to poslala betka bo som nejako nemala cas 😅

zlaticakhalil
autor
3. júl 2009

no uz som to kukla ...betka tam vojde aj lenka aj alzbetka? 😕

zajo510
3. júl 2009

haha zlati 😀 😀 že román, ja píšem raz za čas a preto toľko veľa 🙂 vidím, že to som ešte doma z piesku nebola a ty už na nete sedela 😎 hej vojdu tam obe pekne aj majú miesta dosť a zozadu sa dá dať aj batožina. takže janko mal mal dosť naložené...hihi o to som sa postarala 😀

ivka, dobré správy, to som rada.

zlaticakhalil
autor
3. júl 2009

betka 😝 😝
sarka hned zaspala ale nebola som dlho na nete lebo prisla mi mamka a zobrala si sarku ku sebe do zajtra takze som net vypla
teraz varim cervenu kapustu a gril.kura a idem este umyt okna a hajde do optimy na rande so starym 😝 😝

zlaticakhalil
autor
4. júl 2009

norik ta coje more? nemala si vcera dovcu ha? 😀

simbbaa
5. júl 2009

AJOJTE ZAJTRA NA STO PERCENT PRIDEM DOLE SOM U SVOKRY NA DLHSIE ...TERAZ UZ NAOZAJ ZAVOLAM VAM RANO KED VSTANEM PAPAPAPAP... 😝

zlaticakhalil
autor
8. júl 2009

caf simba.... to zajtra bolo kedy????? 😀

zlaticakhalil
autor
8. júl 2009

cafte baby tak ako sa dari?
simba len prid my ta budeme cakat ved vlastne nik nechodi von lebo tu nik nie je okrem mna a zaja ☹
rano budicek o 6:30 simba ok? 😀