Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
2. sep 2009

co dneska robite?nejdeme niekam von ked je tak sumne?
na alpinku a tak?

zlaticakhalil
autor
4. sep 2009

good morning kocky?
to je ale pocko co? chcela som ist do mesta je tam babkove predstavenie ale ked prsi tak musim sediet doma ☹

smudlinka19
4. sep 2009

ahojte baby....ked chodíte tak kam do materského centra????

zlaticakhalil
autor
4. sep 2009

do pauzicky na bauerovu asi sa tak vola
to je pri bille

dlho som uz nebola ale ked bude chladnejsie zase zacneme so sarinkou chodit bolo tam dobre
trosku zdvihli ceny 😠 ale co uz
a ty chces ist s malou?

smudlinka19
5. sep 2009

ahoj zlati.....noo rozmýšľala som že ked začne v zime loziť tak sem tam by som aj išla....ja som bola teraz pozrieť na orgovánovej lebo tam robí kamoška ale je v 5mesiaci takže v decembri už odchádza na materskú....a ešte som počula že na strozágorskej je tiež tam si nebola???
a Sárinka nechodí do školky??? ved ty ideš do školy nieee 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
7. sep 2009

hej idem do skoly ale sarinka do skolky nepojde
teraz je novy zakon a nerobia ani adaptacne lebo prides o matersku a to nechcem
rozhodli sme sa ze budem doma s malou a v piatky kedy mam skolu mama berie dovolenku alebo ked bude otec doma tak otec s nou bude
este aj mangel ma nejaku dovcu tak to nejako poriesime

na starozagorskej som nebola ja som chodievala do pauzicky na bauerovu asi tak sa vola ulica ale neviem presne
bolo tam dobre
od maja je tamnova majitelka takze je tam vsetko vynovene a robia aj viacej aktivit pre deti
urcite ked sa viacej ochladi tam budem zasa chodit

smudlinka19
7. sep 2009

super zlati tak sa teším pojdeme aj my určite...apon bude zmena a pokecáme čo a ako skušky xixixixi....ja som v lete nestihla jednu skušku takže toho bude viac ale dufam že to zvládnem, resp. zvládneme obe xixixi.....

zlaticakhalil
autor
7. sep 2009

super tesim sa na podporu 😀

zlaticakhalil
autor
7. sep 2009

ale nie socialnu ale moralnu 😀

smudlinka19
8. sep 2009

zlati mám pocit, že si tu píšeme len my dve....nikde nikto.... 😖 😖 😖

smudlinka19
8. sep 2009

ženušky ak by niektorá chcela cd s detskými pesničkami tak som sa k jednému dostala je to na dvd ...dokopy 6cd a su tam všetky pešničky čo sme sa účili aj my..... 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
9. sep 2009

smudlinka ja uz mam ale keby som nemala tak beriem 🙂
mas pravdu len my dve si piseme
vsetky na nas kaslu ☹

zlaticakhalil
autor
11. sep 2009

smudlinka
dnes mi doniesla kamoska skripta z matiky
uz teraz som prepadla len som ich videla
su tam veci ktore som v zivote nevidela
tak mi drz palce , lebo ja si neverim

zlaticakhalil
autor
12. sep 2009

cafte boli sme vcera v kine na unos metra 123 super film

smudlinka19
12. sep 2009

zlatica: matiku skúšku mám za sebou...neviem či budete mať to isté, ale ak niečo budem vedieť rada ti pomôžem a ak nie ....poznám pani ku ktorej som chodila na doučko a velmi dobre vysvetluje...ja som na strednej matiku vobec nemala a urobila som tak neboj 😀 😀 😀

mataaaaa
12. sep 2009

ahojky mamminy, som sice z BA ale za mesiac sa stahujem do KE - Sidlisko KVP .. ideme ku svokrovcom 😎 tak sa tesim ze tam budem poznat aspon nejake maminy 🙂

michalka.f
12. sep 2009

Čaute kočky. Neviete mi poradiť dobrého pediatra na KVP? Budúci týždeň mám rodiť a ešte nemám nikoho. A neviete, či to treba ešte pred pôrodom, alebo stačí, keď sa malé narodí?

zlaticakhalil
autor
13. sep 2009

smudlinka to sa mi ulavilo ze ani ty si nemala matiku a zvaldla si ju
ja som ju tiez v skole mala naposledy v 1. roc strednej
uvidime ak nieco nebudem vediet tak sa na teba urcite obratim

zlaticakhalil
autor
13. sep 2009

mata- tesime sa na teba a kam presnejsie sa to stahujes na KVP?

zlaticakhalil
autor
13. sep 2009

michalka... toho doktora treba mat este pred porodom lebo ked sa ti male narodi tak porodnik si pyta meno pediatra kam budes chodit
vyber na KVP je pestry ja som sla podla bydliska
drzim palce pri porode

mataaaaa
13. sep 2009

zlati na wuppertalsku 🙂 a inak chodite niekam do materskeho centra? pozerala som.. moc toho neni na vyber ale nevyzera to zle.. to MC Slniecko

zlaticakhalil
autor
13. sep 2009

na wuppertalsku? super byvaju tam nasi
tak ak tu budes damo stretko a pojdeme spolu aj do nejakeho centra co ty nato?
pekny vecer

mataaaaa
13. sep 2009

mam taky pocit, ze tvoju malinku som tam uz videla.. 🙂 podla vlaskou 😉 jasne mozme, budem len a len rada 😎

zlaticakhalil
autor
14. sep 2009

je to mozne
my sme tam dost ccasto
hlavne v piatky je tam stale je u babicky
to MC slniecko je kde prosim ta?na akej ulici?

mataaaaa
14. sep 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeezis :D som sa pomylila.. to je MC stonozka ani neviem preco som si myslela ze to je slniecko 😀 ta Stonozka je niekde na Hviezdoslavova 7. si pozri www.materskecentra.sk tam dole si das ze kosicky kraj a ukaze ti to vsetky mat. centra v ke 🙂

zlaticakhalil
autor
14. sep 2009

nevadi

ale viem ze aj slniecko existuje
ak ma niekedy uvidis na wupper. tak do mna kopni 😀

smudlinka19
14. sep 2009

ahoj michalka...ked si dáš do vyhladávača....úradný ošial po porode máš tam krásny zoznam čo všetko ti treba pobehat pre a čo po porode, ja som išla podla zoznamu a v pohode som všetko zvládla hlavne tie behačky pre materskú a iné prachy...ved im to nenecháme 😀 😀 😀 a čo sa týka pediatričky ja mám Semanovu, je zlatá chodila som k nej aj ja ako dieta tak na základe toho som sa rozhodla...tak držím palčeky 🙂

smudlinka19
14. sep 2009

zlati kedy chodíte vonku vôbec vás nevidno???

simbbaa
15. sep 2009

no cafte kocky 😀 ...som sa dlhsie neozvala kedze sme mali pripravy s bratovou svadbou..to boli zmatky.--- 😅 skoda ze nebyvam na kvp tolko mam zakuskov ze sa ich neviem obzrat hehe 😝 som hnusna ze?sak co ved ked uz priberam tak nech poriadne ne?juuj...uz sa citim ako velryba a to este musim vydrzat nejake tie tri mesiace aj nieco 😅 ,,fotky zatial nemam ale pofotim nieco ak budem mat cas...tak vas bozkam a idem ja fdo chladnicky 😅 😝

zlaticakhalil
autor
15. sep 2009

smudlinka ja chodievam doobeda okolo pol desiatej a poobede idem vacsinou ku mojej mame
cez vikendy nechodievam vonnku lebo sme bud na zahrade alebo po nakupnych centrach alebo stale sa niekam flakame 😅
a vlasne zavisi aj od pocasia dnes bolo super tak sme sli na zahradu
oberali sme orechy zo stromu keby nas niekto videl tak sa asi dosti od smiechu
a to moja mama ma 52 rokov, ta co dokaze ty kokso
ani som nevedela ze mame doma opici talent 😀