• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

22. júna 2012 
zlati, a kde je to materske centrum? :D tam sa nieco plati ci ako to vlastne je? ja som este nikdy nebola v takom centre takze som novacik a vobec neviem ako to tam chodi :D
17. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
materske centrum je pri bille a plati sa 1,5 eur na 3 hodinky
skus si najst pauzicka.sk v kosiciach a uvidis ako to tam vyzera
ako sa ti pacia kosice? :wink:
17. okt 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neni ani moc :slight_smile: waw aj blizko to je, paradicka, tak niekedy skocime :slight_smile: nech sa mala konecne pohra s detmi..
no zatial je tu v pohodke. uz som tu bola niekolkokrat takze zvykla som si, aj mala nastastie. len je jedovit hrozne. ked neni po jej hodi sa o zem a vrieska na celu ulicu ... :D
18. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vazne tak to mas aspon pestre :grinning:
my sme dnes boli v optime hladat nejake toparnky pre sarku na zimu ale nenasla som nic
napr. humanic predava boty za 50 eur a nemaju ani ortopedicku vlozku
asi pojdem do protetiky za tie peniaze :frowning2:
18. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja planujem ist kupit topanocky na zimu pre malu, na jesen ma, a tiez chcem ist do protetiky, sestra tam pre maleho stale nakupuje :slight_smile: mi ideme zajtra kupit malej nejake nohavice, ma len na traky a tie sa dole stale rozopinaju, uz mi to robi nervy jej to stale zapinat, boli sme úpzriet v Takkko a tam maju krasne vecick
y :slight_smile:
19. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chod do takka na druhy vikedn maju tam zlavy az do 50 percent aspon mi nieco take prislo postou
topanky pojdeme aj my kupit asi do protetiky a ked nie kupim u cinana
mam doma kupene ort.vlozky takze to bude ako protetika
19. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aspon ze ti piska este do plienok lebo keby sa uz pytala pisat a ty musis rozopinat tie traky tak to nie je ziadna slava :confused:
19. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ideme do takka, aj ja si tam musim kupit nieco na seba .. :D som tam videla pre dievcatka take krasne bundicky ... takze tatino musi ist s nami, ja keby som sla len so svagrinkou by som nakupila vsetko :D
dnes som boa malu nahlasit u doktorky Halasovej? uz neviem ani ako sa volala :D

no babka ju uz uci na nocnnik,minule na nom sedela .. postavila sa, urobila par krokov cupla si.. a cik cik na koberec D:
20. okt 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeeeeeeeeej to je super ucite sa aspon to v starobe nezabudne :grinning: :grinning:
my sme dnes boli u lekarky lebo nam nejako kasle a ma aj sopliky ...povedala ze to je len hlien ze nie je chora tak som sa trosku potesila
lieky jej davam co nampredpisala tak uvidime ci zaberu

poobede sme boli v mercury market a nasi nam kupili novy velkyyyyyyyyyyyyyy koberec do obyvacky
nam je teplo beeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby mas skusku spravenu na E :sweat_smile:
21. okt 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlati gratulejem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: čo sa týka nechtov urobíť ti ich, ale netuším akým spôsobom...najlepšie by bolo kebyže malá už zaspí ale dohodneme sa...pošli mi recept na ten valentínsky koláčik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gratulujes mi? super a k comu tomu Ecku hihi vraj to kazdy takto excelentne :grinning: zvladne
ale nie dakujem pekne idem hnedpohladat recept a poslem ti ho
mala ti este spinka?
na tie nechty sa tesim aby som boloa krajsia ako ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak co smudli kolac upeceny? :grinning:
22. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaký koláč o čom ti rozprávaš????
22. okt 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved som ti poslala receptik na mnamky mnamky :wink:
idem za chvilku do skoly ale nechce sa mi
inac som si vsimla ze kazdy piatok odkedy mam skolu prsi nie je to nejake znamenie? :grinning:
23. okt 2009 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi uz mamme nohavice pre malu :D boli sme najprv v Tescu pri Tahanovciach .. tam vobec nic .. strasne veci dokopy.. potom sme sli vedla do Takko a tam hned posledne nohavice. krasne teplucke :slight_smile:
este nejaku ciapocku, a budeme vybaveny na celu zimu :D

zlati a ty na aku skolu chodis??
23. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlati či ti gratulujem k E no samozrejme...ja aj keby som mala od hora dole Ečka je mi to jedno hlavne že skúška urobená...na konci štúdia sa ta nikto nebude pýtať aké si mala známky......
recept a kde si poslala ....nemám nič...skus na tbartakovicsova@gmail.com....alebo skype "bubuovci"

mata ešte pekné vecičky maju v H&M tam som malej kupovala krásne veci....
a kedy prídeš vonku??? či dáme stretko v centre....???
23. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
smudlinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....to vy ste bubuovci?????? mna slak trafi to si nemohla povedat?
pisala si mi na skype a ja som nevedela kto to je :sweat_smile:
recept som ti poslala ako IP idem pozriet ci mi neostala niekde vysiet ...visiet s akym i sa pise :sweat_smile: to je jedno vy to chapete ze?

mati chodim na hutnicku fak. ale je to strasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
23. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
smudli a zase som to preposlala mala som to v odoslanej poste tak neviem preco ti to neprislo
idem za chvilku sa pozret na sarinku ako sa ma u babky a potom hajde do optimy alebo niekam so starym na rande :grinning:
zavidite co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este som zabudla napisat baby ze som vasa len do stvrtka potom pride moja segra takze budem very busy s nou
tak ak stretko tak rychlo :wink:
23. okt 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
smudli zajtra budem piect kolac tentvarohovy ak budes mat zaujem tak ti poslem svoj vytvor
aspon mi povies aky bol :dizzy_face:
23. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlati už ma prestan krmiť sladkostami....nič mi neprišlo...dobru noc babulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to nie je mozneeeeeee idem este raz a ked nic tak ti poslem na maila :angry: :angry:
24. okt 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smudlinka dam na teba skusim H&M. dnes je krasne vonku, trosku sme s malou stihli ist na ihrisko, ale teraz spinkame konecne, len nejako sme zacali hnackovat .. takze mame to pestre :D
noo mozme sa tu niekde na sidlisku stretnut, sice to tu moc este nepoznam :slight_smile: ale zevraj ma byt pekne, tak kludne hodte kedy kde :D ale zajtra nemozem, zajtra mame Daddys Day :D
24. okt 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vcera som bola v optime a dostala som 50 % zlavu na lyziarske nohavice take tie nepremokave a este neviem co
pre sarinku po zlave uz len 8 eur tak uz sa mozme sankovat... uz len ten sneh :sweat_smile:

mati mne osobne to je jedno, chodievame von okolo 9-10 tak do tej 12tej lebo nase dievcata potom spia
takze smudli daj kde sa stretneme
25. okt 2009 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta zmena casu nech skonci lebo to je zabijak :angry:
25. okt 2009 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá môžme sa stretnúť pred ihriskom na wurmovej 4 ale samozrejme len v prípade slniečka...a ked bude pršať tak podme vyskúšať centrum :grinning:
25. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zlati kupila som kočík ale vobec nie ten čo som chcela lebo už nemali...ale uvidíš zajtra hádam je aj tento ok....
26. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ja netusim kde je ta wumova .. :unamused: mi sme vcera boli konecne vyvetrat trojkolku :slight_smile:) ked ju svokrovci kupili malej, este nedociahla ani tam kde si dava nozky :D jej vyseli v lufte .. ale teraz konecne je pplna trojkolky :D v piatok mi dojde mama z Ba na vikend .. prvykrat pride do Kosic, tak sa pojdeme niekde prejst.. jej to tu poukazujem .. aj do ZOO planujeme cestu :slight_smile:)
27. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak si uzite vikend ja tu budem mat segre

smudli kocik je fajn ja som si zvykla :sweat_smile:
27. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok