• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

22. júna 2012 
ahoj zlatka...čo je FB...nerozumiem....malá ma od piatku 38,5 tak verím, že idu zuby a nebude chorá...chcela som ist na pohotovost ale plná čakáren chorých detičiek tak sme išli domkov a dala som jej panadol tak hádam to prejde uvidíme rano...ak nie tak ideme k lekárke....ako nachval víkend.....
12. dec 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
facebook je FB
drzim palce aby ste neboli chorucky aj ja dufam ze su to len zubky
bude ta kusat ked ju nebudes pocuvat :grinning:

keby si sla na pohotovost tak tam ti daju iba ATB lepsie ze si nesla, chod urcite v pondelok ku svojej lekarke lepsie ti poradi ako pohotovost
a co skuska?
13. dec 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zlati...skuška mám C a na druhej čo som bola neviem....a dalšie mam teraz tento týžden....nakoniec sme boli na pohotovosti lebo stále mala teplotku a p.dr. bola zlatá zobrala nám krv a hned mala výsledok že to nieje žiaden vírus ani nič vážne..v utorok máme ist na kontrolu ale dnes poobede už nič nemala len smiešky herečka....tak verím že bude dobre....paaa
13. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viem si ju predstavit tu tvoju herecku :wink:
ale dobre ze jej nic nieje, lebo teraz je kopec chorych ludi
vecer posiel dalsi nechet uz ma bolia aj ruky

ja potebujem prataaaaaaaaaaaaat a neviem ako :frowning2: :grinning:
14. dec 2009 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby vykasleme sa na kona a budeme chodit na FB?
20. dec 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky,

prepacte, ze Vam tu leziem, len som xcela dat vediet, ze predavam na Terase plienky Pampers a Huggies za dobre ceny, viac info na www.najlacnejsieplienky.sk, tovar mam u seba, takze ho viem vydat okamzite. v pripade zujmu prosim o IP.

prosim, nehnevajte sa na mna, ze hned takto zhurta na Vas idem, len som myslela, ze sa to info niekomu z Vas moze zist. papa
20. dec 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby kosa jak v ruskom filme ...ani vonku sa mi nechce....dufam že pečiete a varíte a pratáte :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne smudlinka, napečene :grinning: a aj jedna ryba skántrená :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo nám vyskočila z vane :angry: akurát ked Peťka stála nad vanou ta sa tak chuderka lakla že až
20. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamusky, krasne vianoce vam prajem aj vasim rozkosnym deturencom :dizzy_face: cmuk cmuk Stratena :dizzy_face:
20. dec 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, som sa toho presne bala, ze ked sa zjavim, vsetky rychlo zdrhnete :grinning: :grinning: :grinning: betarky jedne
21. dec 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale čoby, len tak šmírujeme :grinning: :grinning: ako v robotke už si na teba zvykli alebo ty na nich :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he heeee Jeane hej uz sme si zvykli ale asi nejak moc lebo sa od seba nevieme odtrhnut :slight_smile: ja uz som len robota a doma, aspon teraz v tej hnusnej kose, sa tesim jak vas pojdeme smirovat na pieskovisko :grinning:
A ty ako?
21. dec 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noriiiiiiiiiiiiiiiik ja neverim vlastnym ociam :grinning:
vidim ze sa mas dobre, to je najnovsia fotka tvoja? bo ak hej ta cista provokacia aka si chuda
asi pojdem do prace zhodit kilaaa :angry: :grinning:
baby vsetkym prajeme krasne vianoce, vela zdravia stastia lasky a nech vam deturence robia radost
22. dec 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj Zlati neeeee....strasne rada by som ti povedala ze hej a odvtedy som este schudla, ale budme realisti a pozrime pravde do oci - to je foto spred tehu :angry: :confounded: :cry: ale taky melir mam he heeeeeee

Krasne Vianoce plne splnenych priani vam aj vasim najblizsim :slight_smile:
22. dec 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.....všetkým prajem krásne vianočné sviatky a detičky nech vám len radoť prinášajúúúúú... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. dec 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
merry christmas everybody
tana dakujeme pekne za kolace, este u vas vo vytahu som zjedla tie rolady dzemove :grinning:
24. dec 2009 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak co obzrali ste sa? :grinning:
26. dec 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute čaute...ako bol u vás Ježiško boli ste dobré dievčatá xixixixi......dufam, že ste prežili krásne sviatky paaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. dec 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte krasneho silvestra, šťastný novy rok vam zela rodinka Khalil
31. dec 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj naša family sa pripája a hlavne sa neopite :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: bianka s rodičmi
31. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj smudli aky bol silvester? ja som vstala 3 minuty pred polnocou
sarinka sla spat az o pol 11tej a vstala o 6tej
teraz nie je doma je u babky tak som si aspon navarila popratla pozehlila a tak

kedy ti mozem vratit tanier :sweat_smile:
1. jan 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halo je tu niekto?
1. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný nový rok 2010 :slight_smile:
2. jan 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj tebe a tvojej rodinke
2. jan 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte Marfusky a Nastenky :grinning:

Krasny, stasntny a vecne usmiaty Novy rok 2010 vam vsetkym zelame :slight_smile: a cmuky posielame :grinning:

ja uz nechcem vidiet salat a kapustnicu do dalsich Vianoc :sunglasses: Boli sme tyzden lyzovat, vlastne plakat za lanskym snehom v Tatrach, fajne bolo len je to nejake divne.... bez snehu....a vy ako Silvestrik? Mal niekto bolehlav? :dizzy_face:
2. jan 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlati kedy len chceš...kludne príd na kávičku aj z malou ...alebo sa stretneme vonku
2. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
smudlinka vdaka
poriesime to nejako :wink:
2. jan 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zlati skade poznaš Mišku Nevrlú :slight_smile:
2. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlati ked bude zajtra kosa....pojdeme do centra...samozrejme ak ste zdravé babulienky :O)))) a ostatné sa môžte pridať :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja určite :frowning2: smudlinka ...nástupom do práce :confounded:
3. jan 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok