• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

22. júna 2012 
autor
supeeeeeeeeeeeeeeer
ja len dufam ze to nie je ta ryzova lebo tu som skusila a rezignovala som poobede :grinning:
25. feb 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj tak aj ja si prosím tento zázrak..a zlati ideme do toho...a vlete kupujeme plavky tangá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vtipneeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tanga a naco
ked schudneme ideme bez :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievcata tu je DIETA:trva 2 tyzdne,1 tyzden je pauza,potom opat 2 tyzdne a potom normalne jest.Ak sa jej budete presne dodrziavat,schudnete za 2 tyzdne 8-9kg.Vraj sa v tele uskutocni zmena latkovej vymeny a nepriberie sa 3 roky.Treba absolutne vynechat cukor,sol,alkohol,sladke vody,minimum oleja.Denne vypit 2-3l mineralky,1 salka zihlav.caj,kazdy druhy den vypit salku caju na cistenie krvi.Nezamienat obedy a vecere.
PONDELOK R-cierna kava, O-2paradajky,2vajcia na tvrdo,1celozr.rozok, V-1rezen kuraci.
UTOROK R-kava s trochou mlieka,1celozr.rozok, O-1rezen kuraci,salat s jablcnym octom, V-1velky ananas,1nizkot.jogurt
STREDA R-kava s trochou mlieka.1celozr.rozok, O-2vajcia na tvrdo,1konz.tuniaka,1celozr.rozok,salat s jablc.octom, V-10dkg sunka s hov.stavou,2paradajky,
STVRTOK R-kava,1celoz.rozok, O-1kuraci rezen alebo steak,salat s jabl.octom, V-zemiaky s koprom alebo s petrz.vnatou,uhorkovy salat
PIATOK R-kava s trochou mlieka,1celoz.rozok, O-2paradajky,1celoz.rozok,1konz.tuniaka bez oleja,salat s jabl.octom alebo dusena ryza a uhorkovy salat, V-20dkg sunka,ovocie nie banany
SOBOTA R-caj s citron., O-2vajcia na tvrdo,2paradajky,1celoz.rozok, V-JEST jedno co a kolko
NEDELA R-kava s mliekom,1celoz.rozok, O-1/2gril.kurata,salat s jabl.octom, V-2spargle a paradajky,ovocie nie banany,1celoz.rozok
Zacat v pondelok
26. feb 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dianocka dakujem v pondelok sa zacina :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievčatá tak toto je masaker....som zvedává ktorá to vzdá ako prvá :frowning2: :frowning2: :frowning2: no ale asi to budem ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pri citani tohto mi prislo akosi spatne
ja sa uz teraz vzdavam :slight_smile: tu diete poznam ale .... moja kamoska po nej pribrala a nemusela ani cakat 3 roky stacilo niekolko tyzdnov

a co sa tyka toho kedy zacat ...v pondelok .... ale nevybrala som si ze ktory a v ktorom roku :grinning: :grinning:
deniska daj daco lahsie
27. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa uz na to psychicky a fyzicky pripravujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

manzelovi,ked som to oznamila sa chytal za hlavu a dufa,ze to skoro vzdam :angry: :angry: :angry: :angry:
27. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ti drzim palce
vela stastia a potom daj vediet ako to s tebou islo
27. feb 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no môj názor je že 90dňovka je lepšia....ked si hladná dáš si zeleninku....no ale držím palce
27. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa zda ta dieta trosku tvrda,ale skusim to od zajtra.dam vam vediet ako dlho to vydrzim.drzte mi palce.
27. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prave si pochutnavam na valentinksom kolaciku mnam mnam
neviem sa zbavit jedenia sladkosti :sunglasses:
smudlinka pod na kolac ale teraz bo nebude uz je len par zozralasom skoro celu tepsu >:slight_smile:
28. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatica tebe klatku na sladkosti :grinning: :grinning: :grinning: dones mi koláčik a dáme kávičku...ale už je asi neskoro :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este ostali 4 kusky tak odkladam :slight_smile: snad skryjem pred starym hihi
ideme k mame a potom ti volam :slight_smile:
28. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte divecata...

dakujem za podporu a samozrejme,ze dam vediet ako to dopadlo....

cez vikend som sa najedla ved bolo aj s coho svokor mal narodky.....

najmladsia Terka mi zacala odmietat mlieko,pyta iba beznu stravu a vela caju...
mlieko vobec nehrozi,ze by som jej dala hned mi to vypluje....
a ak sa stane,ze v noci si nahodou vypyta mlieko tak aj to len 90ml z cirkusom :unamused: :unamused:
som uplne zufala
28. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj bude dobre ved mas uz 2 vacsie slecny a vidis prezila si to
ty si skusena maminka :slight_smile:
28. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlati prajeme vsetko naj,naj,naj k dnesnym meninkam a nech sa ti splni vsetko co si zelas.Dianka,Pali,Denisa
28. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kočky. ja som tiež z KVP. Bývame v 8poschodovom bloku pri Bille a máme tam mini výťah. teraz práve vyberám kočík a ziistila som, že žiadny sa mi do toho nášho výťahu nevojjde. Ako to riešite vy?
1. mar 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj oacka...no mi sme vo vežiaku a máme parádne 2 výťahy...takže no problem tak asi som ta nepotešila....prajem veľa štastia pri hladaní :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete mi poradit nejaku skolku na KVP? dakujem
3. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buď na Čordákovej alebo na Drábovej je škôlka. moja suseda tam niekde pracuje, môžem sa jej dnes na schôdzi opýtať, kde.
4. mar 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj katka cim skor si daj prihlasku do skolky lebo niektore uz neberu :(
dianocka dakujeme pekne za blahopriane
tanicka smudlinka ....ty len nevymyslaj bo dostanes po nose :D ziadna mnamka
4. mar 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dianocka ako ide dieta? :grinning:
4. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlata čakáme vás ked príde talal z práce čo rátam cca 17,00 tak nevymýšľaj ...ešte ti zajtra zavolám :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlatica ospravedlnujem sa zas som napísala Zlata....Zlatka zlatka musím si to zafixovať sorryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
4. mar 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za info, my sice mame len 2 tyzdne, ale vieme, ze skolku treba vybavovat velmi skoro.
viem, ze je skolka na huskovej, hemerkovej, cordakovej cottbuskej a denesovej, na starozagorskej ma byt sukromna s anglictinou, len na nete maju stranky iba denesova a cottbuska a ja si neviem vybrat. preto by som uvitala nejake doporucenia... diky :slight_smile:
5. mar 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zlati,no dieta zatial dobre,hladna som sice neskutocne,ale uz mam dole 3 a pol kila za 6 dni,tak to ma povzbudzuje dalej.snad to este jeden tyzden vydrzim.prvy den bol najhorsi,potom dalsie dni v pohode no a dnes uz od obeda cakam na veceru.strasny hlad.
5. mar 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som dala sarinku na cottbusku vraj to je naj.... skolka
podla mna je to jedno len aby bol flek :D

deniskaaaaaaaaaaaaaaa....tak drzim strasne palce
v lete v bikinach :D
6. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej Zlati,ale na tie bikiny by som musela takuto dietu drzat az do leta a to urcite nedokazem
6. mar 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok