Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
25. feb 2010

supeeeeeeeeeeeeeeer
ja len dufam ze to nie je ta ryzova lebo tu som skusila a rezignovala som poobede 😀

smudlinka19
25. feb 2010

joooj tak aj ja si prosím tento zázrak..a zlati ideme do toho...a vlete kupujeme plavky tangá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
25. feb 2010

vtipneeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
25. feb 2010

tanga a naco
ked schudneme ideme bez 😀 😀

dianocka
26. feb 2010

tak dievcata tu je DIETA:trva 2 tyzdne,1 tyzden je pauza,potom opat 2 tyzdne a potom normalne jest.Ak sa jej budete presne dodrziavat,schudnete za 2 tyzdne 8-9kg.Vraj sa v tele uskutocni zmena latkovej vymeny a nepriberie sa 3 roky.Treba absolutne vynechat cukor,sol,alkohol,sladke vody,minimum oleja.Denne vypit 2-3l mineralky,1 salka zihlav.caj,kazdy druhy den vypit salku caju na cistenie krvi.Nezamienat obedy a vecere.
PONDELOK R-cierna kava, O-2paradajky,2vajcia na tvrdo,1celozr.rozok, V-1rezen kuraci.
UTOROK R-kava s trochou mlieka,1celozr.rozok, O-1rezen kuraci,salat s jablcnym octom, V-1velky ananas,1nizkot.jogurt
STREDA R-kava s trochou mlieka.1celozr.rozok, O-2vajcia na tvrdo,1konz.tuniaka,1celozr.rozok,salat s jablc.octom, V-10dkg sunka s hov.stavou,2paradajky,
STVRTOK R-kava,1celoz.rozok, O-1kuraci rezen alebo steak,salat s jabl.octom, V-zemiaky s koprom alebo s petrz.vnatou,uhorkovy salat
PIATOK R-kava s trochou mlieka,1celoz.rozok, O-2paradajky,1celoz.rozok,1konz.tuniaka bez oleja,salat s jabl.octom alebo dusena ryza a uhorkovy salat, V-20dkg sunka,ovocie nie banany
SOBOTA R-caj s citron., O-2vajcia na tvrdo,2paradajky,1celoz.rozok, V-JEST jedno co a kolko
NEDELA R-kava s mliekom,1celoz.rozok, O-1/2gril.kurata,salat s jabl.octom, V-2spargle a paradajky,ovocie nie banany,1celoz.rozok
Zacat v pondelok

anmate
26. feb 2010

dianocka dakujem v pondelok sa zacina 😀 😀 😀

smudlinka19
26. feb 2010

no dievčatá tak toto je masaker....som zvedává ktorá to vzdá ako prvá ☹ ☹ ☹ no ale asi to budem ja 😵 😵 😵

zlaticakhalil
autor
27. feb 2010

pri citani tohto mi prislo akosi spatne
ja sa uz teraz vzdavam 🙂 tu diete poznam ale .... moja kamoska po nej pribrala a nemusela ani cakat 3 roky stacilo niekolko tyzdnov

a co sa tyka toho kedy zacat ...v pondelok .... ale nevybrala som si ze ktory a v ktorom roku 😀 😀
deniska daj daco lahsie

anmate
27. feb 2010

baby ja sa uz na to psychicky a fyzicky pripravujem 🙂 🙂 🙂

manzelovi,ked som to oznamila sa chytal za hlavu a dufa,ze to skoro vzdam 😠 😠 😠 😠

zlaticakhalil
autor
27. feb 2010

tak ti drzim palce
vela stastia a potom daj vediet ako to s tebou islo

smudlinka19
27. feb 2010

no môj názor je že 90dňovka je lepšia....ked si hladná dáš si zeleninku....no ale držím palce

dianocka
27. feb 2010

aj mne sa zda ta dieta trosku tvrda,ale skusim to od zajtra.dam vam vediet ako dlho to vydrzim.drzte mi palce.

zlaticakhalil
autor
28. feb 2010

prave si pochutnavam na valentinksom kolaciku mnam mnam
neviem sa zbavit jedenia sladkosti 😎
smudlinka pod na kolac ale teraz bo nebude uz je len par zozralasom skoro celu tepsu >🙂

smudlinka19
28. feb 2010

zlatica tebe klatku na sladkosti 😀 😀 😀 dones mi koláčik a dáme kávičku...ale už je asi neskoro ☹ ☹ ☹

zlaticakhalil
autor
28. feb 2010

este ostali 4 kusky tak odkladam 🙂 snad skryjem pred starym hihi
ideme k mame a potom ti volam 🙂

anmate
28. feb 2010

ahojte divecata...

dakujem za podporu a samozrejme,ze dam vediet ako to dopadlo....

cez vikend som sa najedla ved bolo aj s coho svokor mal narodky.....

najmladsia Terka mi zacala odmietat mlieko,pyta iba beznu stravu a vela caju...
mlieko vobec nehrozi,ze by som jej dala hned mi to vypluje....
a ak sa stane,ze v noci si nahodou vypyta mlieko tak aj to len 90ml z cirkusom 😒 😒
som uplne zufala

zlaticakhalil
autor
28. feb 2010

neboj bude dobre ved mas uz 2 vacsie slecny a vidis prezila si to
ty si skusena maminka 🙂

dianocka
28. feb 2010

Zlati prajeme vsetko naj,naj,naj k dnesnym meninkam a nech sa ti splni vsetko co si zelas.Dianka,Pali,Denisa

oacka
1. mar 2010

ahojte, kočky. ja som tiež z KVP. Bývame v 8poschodovom bloku pri Bille a máme tam mini výťah. teraz práve vyberám kočík a ziistila som, že žiadny sa mi do toho nášho výťahu nevojjde. Ako to riešite vy?

smudlinka19
1. mar 2010

ahoj oacka...no mi sme vo vežiaku a máme parádne 2 výťahy...takže no problem tak asi som ta nepotešila....prajem veľa štastia pri hladaní 😀 😀 😀

katka888
3. mar 2010

ahojte, viete mi poradit nejaku skolku na KVP? dakujem

oacka
4. mar 2010

buď na Čordákovej alebo na Drábovej je škôlka. moja suseda tam niekde pracuje, môžem sa jej dnes na schôdzi opýtať, kde.

zlaticakhalil
autor
4. mar 2010

ahoj katka cim skor si daj prihlasku do skolky lebo niektore uz neberu :(
dianocka dakujeme pekne za blahopriane
tanicka smudlinka ....ty len nevymyslaj bo dostanes po nose :D ziadna mnamka

zlaticakhalil
autor
4. mar 2010

dianocka ako ide dieta? 😀

smudlinka19
4. mar 2010

zlata čakáme vás ked príde talal z práce čo rátam cca 17,00 tak nevymýšľaj ...ešte ti zajtra zavolám 😀 😀 😀

smudlinka19
4. mar 2010

Zlatica ospravedlnujem sa zas som napísala Zlata....Zlatka zlatka musím si to zafixovať sorryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

katka888
5. mar 2010

dakujem za info, my sice mame len 2 tyzdne, ale vieme, ze skolku treba vybavovat velmi skoro.
viem, ze je skolka na huskovej, hemerkovej, cordakovej cottbuskej a denesovej, na starozagorskej ma byt sukromna s anglictinou, len na nete maju stranky iba denesova a cottbuska a ja si neviem vybrat. preto by som uvitala nejake doporucenia... diky 🙂

dianocka
5. mar 2010

ahoj Zlati,no dieta zatial dobre,hladna som sice neskutocne,ale uz mam dole 3 a pol kila za 6 dni,tak to ma povzbudzuje dalej.snad to este jeden tyzden vydrzim.prvy den bol najhorsi,potom dalsie dni v pohode no a dnes uz od obeda cakam na veceru.strasny hlad.

zlaticakhalil
autor
6. mar 2010

ja som dala sarinku na cottbusku vraj to je naj.... skolka
podla mna je to jedno len aby bol flek :D

deniskaaaaaaaaaaaaaaa....tak drzim strasne palce
v lete v bikinach :D

dianocka
6. mar 2010

hej Zlati,ale na tie bikiny by som musela takuto dietu drzat az do leta a to urcite nedokazem