Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

stresman
17. jún 2011

@cervena_ciapocka Ahoj ja chodim do polikliniky na terase - je to od nas blizko, aj peso zajdem s kocikom. Mudr. Gregova je velmi mila a ochotna pani doktorka, vzdy s usmevom odpovie na mojich milion otazok, urobi vysetrenia aj navyse, ak si nie sme isti, ze co sa deje a obrovske plus, nikdy necakas viac ako desat minut. Okrem toho v poliklinike su dalsie specializovane ordinacie, takze naposledy s ockom sme nemuseli nikam chodit, na poschodi ho pozrela ocna lekarka. Mam tam aj svojho vseobecneho lekara, cize super. Vrelo odporucam.

cervena_ciapocka
18. jún 2011

@stresman ďakujem 🙂 ja bývam na KVP a práve preto chcem pediatra tam, že aj sama zájdem s kočíkom a nemusím stále manžela zamestnávať nech ma odvezie.
A nevieš mi ešte poradiť, je treba ísť za ňou ešte pred narodením dieťaťa, alebo stačí aj potom aby tam napríklad manžel skočil a vybavil?

cervena_ciapocka
18. jún 2011

@stresman 😀 😀 ja som ale trdlo 😀 až teraz som si všimla, že je to na terase, mi to poriadne ani nedošlo, lebo sme istý čas bývali aj tam .... no tak to mám dosť ďaleko lebo bývam na opačnom konci KVP 😅

mireag
18. jún 2011

@cervena_ciapocka Ahoj, my chodime k dr. Viere Halasovej - je velmi mila. Zavolala som jej z porodnice, ci nas zoberie. Na druhy den po prichode z nemocky nas prisla pozriet domov - preplaca to poistovna. Zatial sme s nou spokojni. Ma k malemu skvely pristup a sestricka je tiez velmi mila. Tento tyzden tam nebola, tak ju zastupovala Semanova a ta sa mi teda moc nepacila. 😅 Taky cencul... 😖

cervena_ciapocka
18. jún 2011

@mireag 🙂 ďakuejm za radu ... takže by asi aj stačilo keby tam zašiel manžel keď ešte budem v nemocnici. To s tou návštevou doma som nevedela, že sa ešte robí. A bude vadiť ak nebudem doma a prídem až k nej na prvú kontrolu ako sa bežne chodí?

mireag
18. jún 2011

@stresman My sme chodili na terasu k urologovi a chodila som tam peso. Naozaj super bezbarierovy pristup, cize nebol ziadny problem s kocikom. 😉 Konecne budova, ako zo serialu. 😀
Uz si zohnala niekoho na opatrovanie? Aj ja by som niekoho potrebovala. Ak mas nejaky typ, tak sem s nim. 🙂

mireag
18. jún 2011

@cervena_ciapocka Podla mna je uplne zbytocne, aby tam chodil manzel. Staci, ked zavolas. Ak chces poslem ti cez IP cislo. 🙂 Myslim si, ze budes spokojna. S kocikom vies vojst priamo do miestnosti pre sestricky a vyzliect si babo a potom ides rovno do ambulancie. 😉 Nemusi prist k tebe domov, mozes prist vtedy, ked ta objedna. Ale nam sa maly narodil skor a este plus ine veci, tak preto som chcela, nech ho pozrie a predpise, co treba.

cervena_ciapocka
18. jún 2011

@mireag napíš mi prosím do IP to číslo 🙂 ďakujem

stresman
19. jún 2011

@mireag nezohnala...a mam z toho take zmiesane pocity, na jednej strane viem, ze by to bolo super aj pre maleho, ved je nonstop so mnou, aj pre mna a na druhej strane si to vobec neviem predstavit a hovorim si, co som to za macer, co "cudzieho" k dietatu chce pustit. Lenze aj vcera sme boli grilovat u znamych,, vecer som utekala domov uspat maleho, okupat, vecera, uspavanka a ked zaspal, tatka priviezla kamoska a ja som sa vratila na grilovacku. Nikde nechodime spolu - teda vecer a uz to citime, ze nam to velmi chyba. Ale kde hladat taku pani, ako zacat?

janulabj
20. jún 2011

Ahojte, prepačte že Vam sem leziem, no mam prosbu...neni tu nejaka dobra duša ktora ma v KE nejake ubytovacie zariadenie? akekolvek. dakujem.

diabliq6666
28. jún 2011

@cervena_ciapocka ja chodim k mudr.pacutovej..poznam ju od malicka a som s nou velmi spokojna...

olifcek
28. jún 2011

mamicky, ak niektora chcete postrazit dietatko, tak my s olivkou s tym pomozeme... na cene sa dohodneme... ked, tak IP 😵

olifcek
28. jún 2011

my sme dali olivku do procare 😉

cervena_ciapocka
28. jún 2011

@diabliq6666 ona robí na poliklinike na KVP?
@olifcek pozerala som aj na ich stránke, ale nejak som z toho nevyšla. Koľko vás to stojí na rok a čo všetko je v tom zahrnuté? A ste spokojný?

No ja to mám do Procare ešte bližšie ako na polikliniku, ale vzdialenosť v tomto prípade je nepodstatná.

diabliq6666
28. jún 2011

ano...priamo na polikinike..

cervena_ciapocka
8. júl 2011

Dostala som tu dva typy na lekárku na KVP poliklinike. MUDr. Halasova a MUDr. Pačutová. Viete mi o nich povedať viac, napríklad aké sú staré, aký majú prístup k detičkám, či sú zhovorčivé, alebo sa treba na všetko vypytovať a tak ....

katka888
8. aug 2011

@olifcek
oli, ake to ma vyhody, ked ste ju dali do procare?

katka888
8. aug 2011

baby, viete poradit kde sa da na KVP chodit cvicit?

slivocka
8. aug 2011

@cervena_ciapocka Ja sa chcem dohodnut s MuDr. Halasovou, odporucila mi ju sestricka na gynekologii, on a u nej robila roky, vraj je velmi zlata. 🙂

olifcek
8. aug 2011
katka888
8. aug 2011

@olifcek
hej, poznam procare, ale nechapem aku to ma vyhodu, ze si platim rocny poplatok....alebo dietatu.

moncicip
8. aug 2011

@slivocka @cervena_ciapocka Moja kolegyna u nej niekolko rokov robila a dobre s nou vychadzala, len odisla od nej koli tomu ze v nemocnic ked robi na smeni zarobi pomaly raz tolko. Aj mne ju odporucala, ale ja uz mam vybratu inu, ja budem chodit dolu do nemocnice na detsku polikliniku ku Zborovjanovej.

slivocka
8. aug 2011

@moncicip ku Zborovjanovej? ona este ordinuje? ja som k nej chodila ako do 18tich rokov 🙂

moncicip
8. aug 2011

@slivocka Sestricka od nej mala u nas pred rokom vnucku tak aj preto tam idem ze sestricku poznam .... a nevadi mi ze to nieje na kvp ved keby nahodou ona odisla do dochodku tak pojdem sem a bude to. Zatial ordinuje stale takze ked chces mozes tam ist ....

zuziatko
8. aug 2011

@katka888 aké cvičenie myslíš ??

slivocka
8. aug 2011

@moncicip mne je to daleko, ja sa s mojim kocikom do autobusu nedostanem...do auta ho zlozit to je pol hodinova praca, tu na KVP to mam cez cestu , radsej pôjdem tu 😉

moncicip
8. aug 2011

@slivocka Sice tiez pravda ze s dvoma detmi to bude este komplikovanejsie.

katka888
8. aug 2011

@zuziatko
no najlepsie nejaka joga, alebo kalanetika, nic naskakujuce ako aerobics

zuziatko
8. aug 2011

@katka888 na bauerovej v bývalej škôlke je asi niečo také

sisull
1. feb 2012

ozivujem trosku temu 🙂 niekto na obcasne spolocne kocikovanie? ja mam 1,5 rocneho synceka