Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

jeane1
8. sep 2008

ahoj zlati ako sa máte, nejak vás ani nevidno vonku ☹ nevieš čo je s curly?dlho tu nebola

zlaticakhalil
autor
9. sep 2008

ahoj mame sa fajn, curly bola mimo KE bola u rodicov tak asi preto tu nebola
a vy ako sa mate? skola zacalo co????

jeane1
9. sep 2008

veru škola začala 😉 ale našťastie sa dávid učí sám a zatiaľ mu ti ide celkom dobre/ešte je plný elánu/ 😀

curly som dnes stretla bola s malou aj so svokrou na prechádzke len mi sme boli na odchode tak sme si stihli akurát zakývať 🙂 dufam že sa čoskoro stretneme 😵

zlaticakhalil
autor
10. sep 2008

to som rada ze je sikovny dufam ze mu to vydrziiiiiiiiiiiii 🙂
tesime sa na rande

zlaticakhalil
autor
18. sep 2008

cafte kocky ako sa vsetky mate? my na prd
sarinka cele noci nespi a nmangel mi celu noc zvracal
super noc nechcete sa so mnou vymenit? 🙂

zlaticakhalil
autor
3. okt 2008

kocky vy zijete este? 🙂

junovka
3. okt 2008

ahoj Zlati,
nevies mi poradit nejakeho dobreho detskeho gyndosa? ☹

zlaticakhalil
autor
4. okt 2008

ahoj neviem ti fakt poradit
netusila som ze su aj detsky gyndosi
nechcem vyzvedat ale som zvedava 😕

simbbaa
8. okt 2008

cawko kocka...tha konecne som ta tu nasla....jak sa ma mala?heheh... 😎

anma2
8. okt 2008

ahojte mamuse ako sa mate???

zlaticakhalil
autor
9. okt 2008

cafte kocky ako sa mate? vitame movu kocku simbbuu 😀

simbbaa
9. okt 2008

jeeeeeeeej....no super ako vidim je vas tu kopa...aj janka tu je ze? 😎

zlaticakhalil
autor
9. okt 2008

janka tu nie je ta sa na nas vykaslala 😀
bola si dnes vonku?my sme boli od 9:00 do 12:30
poobede idem k nasim ale zajtra idem vonku doobeda, tak a k chces tak sa pridaj budem rada 🙂 😉

zlaticakhalil
autor
10. okt 2008

dobre ranko kocky ako ste sa vyspinkali? my dobre
ivka ak by som sla vonku tak ti zavolam lebo chcem umyt okna popratat vyprat a navarit a nasi chcu malu na noc a dnesny cely den takze ak pojdem zavolam ti
tvoju temu uzamkli ☹
daj ramonkovi pusu za nas 🙂

simbbaa
10. okt 2008

ok moja ...tha dajak nevolas heh....my sme aj tak spali do 9 tej.....no ved ja si pockam.... 😀 tiez som mala ist dnes s malym na injekciu no ideme az v pondelok...skoda ze poobede nemozte ist von...ale aspon si oddychnes nie?

norik1
10. okt 2008

AHojteeee aj my sme KVP pozitiv 😎

zlaticakhalil
autor
10. okt 2008

ahoj norik sme radi ze si sa pridala 😉 🙂
ivka teraz som prisla domov ale bez malej, otec nas vzal do USS steelu aby sme si nakupili syry jogurty a tak
oni maju nejake listky tak to potreboval minut a pojdeme este aj na konci mesiaca lebo otcovi ostal kredit za 3000 sk a musi ho minu t do konca novembra
tak sa tesim aspon usetrim na jogurtoch a syroch lebo mi sme strasne syrovy
teraz periem druhu varku a idem umyt okna, pratat potom pojdem zamalou ona ostala s dedkom
uz som stihla zjest ajobed 😀
nie som pazrava hehe

norik1
10. okt 2008

Dakujeem 😎

fuuuu tak ja svoj obed nemam este ani navareny xi xi... zlatik moj muzik to tiez takto riesi v bufete v steele 🙂

zlaticakhalil
autor
12. okt 2008

ahojky
no to je super, aspon co to usetrime 🙂 😀

simbbaa
12. okt 2008

AHOJKY NORIK AJ JA SOM RADA ZE SI SA PRIDALA...A ODKIAL SI PRESNEJSIE Z KVP?HMMM...MAS TIEZ SYNCEKA ...ASPON NEBUDEM SAMA ...LEBO MEDZI NAMI SU SAME BABY HEHEHEH TAK DUFAM ZE SA AJ STRETNEME SO ZLATKOU TA RADY UVIDIME AJ MALEHO... 😀

simbbaa
12. okt 2008

AJOJ ZLATIK MOJ..NO THA TY SA MAS THA DUFAM ZE ASPON JEDEN TEN SYR SA MI UJDE NE?HEHEHEH JA TIEZ LUBIM SYRIKY HEHE A INAK SI MI NEPOVEDALA CI TI TA ZNAMA DONIESLA TIE JABLCKA...DAJ ZNAC CI TI MAM PRINIEST OK???V PONDELOK IDEM MALEHO OCKOVAT DOOBEDU TAK VON POJDEME ASI NAOBED ALEBO TAK VED TI CINKNEM JO?TESIME SA BUDEME MOTORKOVAT...BO UZ AJ MY MAME .... 😎

zlaticakhalil
autor
13. okt 2008

uz ste frajeri co???? ta motorka je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😉
jablka mi doniesla paru ☹ ale uz su aj skoro zjedene hihi
ved som papos a moja dcera sa nenecha zahanbit takze ide v mojich slapajach 😀
kupila som teraz 5 kg jablk tak zatial mame
ako ockovanie dopadlo? a co ta hrca na cele uz zmizla?
zajtra ideme do centra tak prid budeme cakat
posielame kisses

simbbaa
14. okt 2008

AJOJ ZLATIK...NO RANO SME DLHSIE SPINKALI TAK SME NESLI A AJ POCASIE NEBOLO EXTRA PEKNE MYSLLIM RANO...NO A JABLCKA TI NEJAKE DONESIEM KED POJDEME NABLIZSIE VON OK?VED JA VIEM JAKE STE VY DVE JEDACKY HHE...SAK TAK TO MA BYT...NO A TA HRCA?ANI TI NEHOVORIM DNESKA SI ZROBIL DRUHU HRCU TESNE VEDLA TAMTEJ MAS DOST?..ALE NEVADI ZAHOJI SA...KISSSEEEESSS TOO...

norik1
14. okt 2008

cawte girls 😀
ja som na Deneske🙂 simbaa vsetky baby z kvp budu saliet za nasimi chlapmi xi xi tiez sa tesime lebo kocikujeme sami...ako prst blee.... 😔

zlaticakhalil
autor
14. okt 2008

super ty si na deneske nja na wurmovej a simba tiez na deneske 😝
zajtra ideme tiez vonku strtko je o pol desiatej pred jednotou aj ked budu krupy paadat 😀

norik1
14. okt 2008

no tak ok ja som presne ten panelak pred jednotou hi hi 😎

simbbaa
15. okt 2008

NO THA DZIVO ZE O POL DESIATEJ MOJA...THA MOJ ETE ZADOK VYVALOJE VTEDY V POSTIELKE ...ZAVOLAM TI SA DOHODNEME OK?

simbbaa
15. okt 2008

NORIK AJOJ NO JA SOM TIEZ NESTIHLA RANO NA POL DESIATU TAK AK STIHNES OKOLO TRETEJ BUDEME PRI JEDNOTE CAKAT TA AJ MALEHO OK?TESIME SA CMUK
😎

norik1
15. okt 2008

dobreee budem dost kricat - oranzovo tyrkysovy kocik 😀 😀

simbbaa
15. okt 2008

OK NORIK....BUDEME TA CAKAT 🙂