Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

curly1983
29. okt 2008

ahojte kvp-canky 🙂

junovka ja ti tiez v tomto neporadim 😒

anma kedy chces ist do pauzicky ??? mozme sa dohodnut napr. pri bille a prisli by sme tam a sli tam spolu ak teda nevies kde to je 😉

anma2
29. okt 2008

curly to by bolo super,len si musim vybavit vychadzky ja som teraz na marodke 😀 😀 😀 😀

curly1983
29. okt 2008

ok anma tak vybav a pojdeme ... my pojdeme asi aj zajtra 😉

anma2
30. okt 2008

curly super tesime sa

zlaticakhalil
autor
30. okt 2008

dnes sme boli ale anmna neprisla ☹
ideme aj zajtra takze ak mozes tak prid

anma2
31. okt 2008

zlati uz mam vychadzky takze uz nebude zle sa dohodnut len v pondelok nemozme idem k dr.na neurologiu a neviem ako dlho si tam odsedim 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zlaticakhalil
autor
1. nov 2008

anma tesime sa 🙂

zlaticakhalil
autor
1. nov 2008

aj moj oco ide na neurologiu v pondelok a ja by som sa tiez mala objedant lebo ruka ma furt boli
uvidim ci pojdem alebo nie
ak chodis na KVP prosim ta zozen mi tel.cislo aj meno lekara na neurologiu aby som sa aspon objednala
dakujem pekne

pekny vikend prajeme vsetkym

anma2
2. nov 2008

zlati ja chodim na Smetanovu je tam uzasna dr.klobuk dolu nad nou....
je super velmi som spokojna......

zlaticakhalil
autor
2. nov 2008

jaj tak nic
ale dakujem budem pytat od otca on ide sem na KVP

curly1983
4. nov 2008

KVP-canky kde sa flakate ????

Ivka zijeeeeeeees ???

14.11 teda nasa druha damska jazda - kto ideeee ??????????

zlaticakhalil
autor
5. nov 2008

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

majka35
5. nov 2008

aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

curly, na teba sa hnevám ... beeee 😖 😖 😖

a ináč ahojte žienky ... 🙂

simbbaa
5. nov 2008

CURLY ZIJEEEEEEEEEEEEMMMMM....tiez som bola trochu nachladena aj maly neboli sme teda vonku .dnes som chvilku bola doobedu stretla som aj danku...a este aj dajaky dvaja vandrovnici sa k nam nejak prikmotrili ..neviem co to za sraci boli....dik ale ne taky pritulny boli heheheh srandujem...

na damsku jazdu ja a neist?heheh jasnacka ze sa ide...a uz viete kam?

zlatka a ty moja ako sa citis?este ta bolia rucky?a mala?je v pohode uz?

jeane1
5. nov 2008

curly ideeeeem, ako si obstala u kudlákovej? vzala ťa? inač ako sa máte kočky ja neviem kde mi hlava stojí 😖

majka dovolala si sa eme?ako je s malou?

curly1983
5. nov 2008

caute zeny 🙂

majkaaaaaaaa prečo sa hneváááááááááš ??????? ☹ 😖 😔

jeane nebola som tam este, ale chystam sa 😀 Asi zajtra skočím ... ale to uz tyzden tam skáčem 😀

simbaaaa tak choručky ste boli ? Tak nech ste rýýýýchlo zdravučkýýýý 😉

Tak zoznam dámskej jazdy sa pekne rozsiruje - Ja, Majka, Zlatka, Simba, Jeane .. kto esteee ?????

Inak šicko po starom, dzeci mám ešte u švekry, tak som pratala, žehlila - hrala sa na zienku domacu 😀 Ale tak zase netreba to prehanáť, nie ?

Ženy čo varíte zajtra ???

majka35
5. nov 2008

ahojte ... 🙂
curly, ta už rok tu bývam a ty na totu kaveju nedojdeš a nedojdeš ... už aj kolačky upečené boli ... 😝

jeane ... volala som jej, ale ona môže len pár dní v mesiaci a to mi nevyhovuje

malej je už lepšie, by som povedala, že tak vystrája, že ani nevidno, že je chorá ... ale neskutočne vystrája, ja už si pripadám jak jedno uvrieskané monstrum, normálne mi berie celú energiu ... nedá mi vydýchnuť ani na minútu ... 🙄
musím začať tvrdšie výchovne pôsobiť, či čo ... 😀

curly1983
5. nov 2008

majkaaaaaaaaaaa šak ši me nevolala 😀 ale ja pridzem uvidziš a este a kec i kolačok napečeš 😝 😀

takze tvrdšie vychodne praktiky ides realizovat ??? 😀 aj ja sa chystam 😎

majka35
5. nov 2008

šak som ti volala, ši povedzela: jak še vracim, zavolam a kukaj tu, nevolala ši ... 😀

musím začať curly, bo každý mi hovorí, že som na ňu mäkká, preto si tak dovoľuje, len ja neviem, aká mäkká, šak furt lem kričím na ňu ... 😎

zlaticakhalil
autor
6. nov 2008

dobre ranko kocky ako sa mate?
ja dnes idem na neurologiu s tou mojou rukou uvidime ci ma vobe vezme lebo poveda ze mozno ma vezme
inac sa budem musiet preobjednat a to potom kaslem lebo tam sa caka aj 2 mesiace
sarka sa ma dobre ale este obcas zakasle a stale mava plny nos
v sobotu mi pride segra a v nedelu ide stary do bratislavy na skusku takze bude doma veselo 😀

curly naco ci varic sak si jedla vcera

anma2
6. nov 2008

ahojte.....
zlati drzim ti palce
ja som na neuro hrozne dopadla
☹ ☹ ☹ ☹

inak sa budeme stahovat ☹ ☹ ☹ ☹
vobec sa netesim

simbbaa
6. nov 2008

CAWTE CAJORIS.....my uz sme zdravy....my sa zase chystame na oslavu maly ma v nedelu 1 rok..taze tak...ale som si dala potom vam poviem co sme mu kupili no ale teraz uz aj asi lutujem bo pridem asi o nervy....uvidime...ked nahodou ostane z torty ale iba naaaaaaaaahodou tha znace dze byvam 😝 a este ste nenapisali ze kde sa ide?...zase do rodea?ci niekde inde?bo rodeo bars kratko otvorene a to nem dobre 😠 ...sicke vas bozkam sumne..aj teba majka aj ked ta este nepoznam osobne ... 😉 ale sak na zure se spozname 😉 ...
a inak zlati janka chodite vobec vonku?uz by som zasla aj do centra hmm?

zlaticakhalil
autor
6. nov 2008

cafko
bola som na neuro ale mam ist este na nejake specialne vysetrenie do novej vo stvrtok na bduci tyzden tak uvdime
a v piatok sa ide na zur aj ked ruku budem mat v sadre 🙂
asi do rodea pojedeme lebo je najblizsie to je moj nazor neviem kde chcu ist baby
ja dneska mam tortu 🙂 mam 21 rokov 😀 😀 😀 ale uz viem dopredu ze z nej nic neostane lebo co som robila naposeldy tak somto vsetko zo........ zjedla 🙂

inac ramonkovi prajeme so sarinkou len to naj naj naj aby ti konecne zacal robit nervy a behat kade tade :-ň
pekny den

idem si teraz pre malu bo je u deda ja som pratala piekla tortu 😀 - nepecenu hhihi

zlaticakhalil
autor
6. nov 2008

simba mas IP

zlaticakhalil
autor
6. nov 2008

anma a co ti je ak smiem vediet?
a kde sa stahujete prec z KVP?

jeane1
6. nov 2008

jááááj simba ta ja som za kvp v rodeu, 😉 bo ja idem ešte v ten istý den z roboty na pijáles 😝 takže dobehnem ku vám asi už v náladičke a ideme do bomby ta sa mi nebude chcieť utekať nazad do mesta 😀

curly1983
6. nov 2008

caute zienky 🙂

majka hej to priznávam ze ši mi volala. No ta tedy mušime dohodnuc štretko, dobre ???

simbaa som rada,ze ste zdravučky. My sme dneska boli na očkovaní na preumokokov a mala bola večer uz taka umrnčaná a len mi deku nosila aby som ju prikryla a len si sadla mne na kolena a takto prikryta sedela 😒 Tak neveim či jej bola zimka alebo co. dufam, ze nebude choručka 😒 A vonku chodime skoro kazdy den a ked nie vonku tak sme doobeda v centre 😉

anma tak to mi je luto ze si dopadla na neuro hrozne ☹ Snád to nieje az take hrozné a da sa to dokopy 😉 A kam sa stahujete ???

Ja som teda tiež za Rodeo 😉

jeane1
7. nov 2008

Dobré ránko ženuše, 😀 dnes to vyzerá na pekný den-Dávid mi odpochodoval do školy, manželík taktiež 😝 a s Peťkou máme celý bytík na hranie- to bude veget.Nechystáte sa vonku?

anma2
7. nov 2008

pekne ranko mamuse.....

curly hrozne som dopadla uz som mala taky pocit,ze si to ja domyslam a ja tu ledva chodim a zohnem sa......

zlatica mne seka v bedrovych klboch,neviem chodit ani zohnut,kychnem si vsetko ma za boli....
s neurologie my to vylucilo,ze vraj to nieje z neurologickeho hladiska,ale reumatickeho a tam som si pripadala ako keby som si to vymyslala....
taka mlada a taka chora.....
hodinu a pol som sedela pri sestricke,aby ma objednala uz som myslela,ze ma tam aj vystre od bolesti....

stahujeme sa ku svokrovcom,zvysuju nam najom a to uz je vela......
a bude aj lepsie kazdy den na dvore,ranajky,obed,vecera bude na dvore....
svokrovci sa aj tesia,ze tam ideme,ze konecne nebudu mat tichy domcek,ale vraj bude humbuk 😀 😀 😀 😀 😀

ako citam vy idete zurovat,

jeane1
7. nov 2008

jeeej anma2 vám bude hej 😵 ranajkovať vonku to sa mi stále páčilo a deturence sa ti aspon vybehaju na dvore do sýtosti 😀 tá moja len očká ráno otvorí a bud z nej vylezie papať alebo ide pa/vonku na prechádzku / a poviem ti ráno o 6,00 ist na prechádzku 😀 😀 je horšie ako jej vysvetliť nech ide papať 😀

čo dnes varíte na obed ? synátora som odhlásila z obedu tak nech mu urobím radost 😀