Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

mukky
20. mar 2009

simba my rezim aky taky mame, ale taky ze maly zaspava okolo 22hod 😀 ,no je velmi hyperaktivny doma a neobsedi,a uz par dni stvornozkujene asi 4,no a prostevecer nechce spat,spinka este 2 krat denne a nech aj spinka nadalej tak,vcera sice poobede nespal,boli sme na navsteve a v kikke atd,a zadriemol asi len na 1o minut v aute,no zaspal asi okolo 21.15 vynimocne.Zaspavame zvacsa s placom vecer i cez den,inak neplace od babatka ani mrzuty neni,je to moje slniecko,moja lasocka 😀 🙂 A vela detom rezim spadne,ak sa prejde na letny cas 😒 ,tak hadam nepojde spat o polnoci.. 😕 inak tak 3 mesiace dozadu uz pekne spinkaval o 20tej.

norik1
20. mar 2009

Simba dvojky su urcite na Stierovej, vcera som bola vonku so susedou a jej kamoskou a ona v takom byva... ono to tu je tak divne postavene, v jednom veziaku mas 4 brany a dve su robene tak, ze su na poschodi dve trojky a dve brany maju na poschodi stvorku a dvojku. Takze aj v blokoch na deneske su dvojky...

norik1
20. mar 2009

tu som ti hodila filter na dvojky byty, je to ale KVP, Saca a Terasa, aspon si popozeraj ulice ake su...napr. Wurmova, Klimkovicova, Wuppertalska, Bauerova... tak na to hod svoje pekne oko 😵

Zlati drzte sa a neboj, bude to ok..

jeane1
20. mar 2009

simba dvojizbáky su vo všetkých vežiakoch 😀 čo uvidiš na kvp 😉

mukky
20. mar 2009

baby a je velky cenovy rozdiel medzi dvojkami a trojkami??lebo ja by som uz kupovala 3 izbovy,teraz sa to tak nezda,ale co ak bude dalsie babo a dietko vyrastie a nejde si priatela,priatelku,bude mat deti a nebudu mat kde byvat??? 😀 😀 😀 alebo sa vrati komunizmus a byty budu skoro zadarmo 😕 😕 😀 😎 🤐

jeane1
20. mar 2009

mukky rozdiel je tak 200tis 😀

mukky
20. mar 2009

aha,no ja by som to asi aj tak riskla...no ale ked sa neda tak sa neda....

norik1
20. mar 2009

eeee jeane nie su... v nasom su len trojky 🙂

inac simba skuste to preratat, ved uvidis, mate skoro rok casu, ci nie radsej rovno trojku...zalezi od ponuky a od ceny, ale aby ste nemuseli menit o tri roky byt zasa.. alebo tam poslete svokrovcov a vy budete v ich byte??? to tiez nem zle riesenie 😵

simbbaa
20. mar 2009

ano ja viem norik ze trojka je lepsia..no po preratani vsetkeho vies ako kym som na materskej,mame len jeden prijem a co sa tyka spalcania hypoteky plus najom za trojku by nas vyslo viac ako dvojky ..viem ze je tam rozdiel pae tisic korun no pre nas je to uz dost..:(vies moj mangel nezaraba 40 baby:( no neviem ved vsetko zalezi od cien ci pojdu dolu alebo hore..dofam ze hore nie 😒 ..

cka
20. mar 2009

ahojte kocky...neviete mi poradit nejakeho dobreho/dobru pediatricku, bud na KVP alebo na Terase?? Alebo koho mate vy pre Vase deturence a ako ste spokojny?? Alebo co ProCare?? Chcem si zacat hladat pre babo, co sa nam ochvilku ozve 🙂, ale neviem, na ktoru stranu sa pustit, nakolko sme v KE novy. Dakujem pekne.

zlaticakhalil
autor
20. mar 2009

ja by som uz tiez kupovala trojku
inac mame sa podstatne lepsie ale uvidime zajtra rtg a vsetkz vysetrenia su negativne tak neviem z kerej riti to mame
lekarka mi sice vysleky krvi nepovedala len sa zmienila ze treba zmenit atb to je vsetko tak sme zmenili a vyzera to lepsie lebo sarinka uz nema horucky ale len teploty
v nedelu m pride segra takze baby na orange mi nevolajte lebo ho dam na ten tyzden segre
sarka uz spinka taka je unavena
idem lahnut do vane a dat relax bo 100 rokov to robit zas nebudem
dufam ze viete citat po mne aj moje myslieny lebo tukam rychlo a nekukam co psem 😀

zlaticakhalil
autor
20. mar 2009

simba a nevrav ze tovj stary nezaraba 40 baby 😀 som si ista ze mate aspon 40 eura 😀 😀 😀

zajo510
20. mar 2009

to som rada, že ste na to lepšie zlati, prajeme skoré uzdravenie sarinke a dobr že vraíš s tým orange mobilom, bo by som ti vyvolávala abo vypisovala sms a nesprávnej osobe.

simba to ma teší, že ideš nazad k nám, zase sa budeme stretávať raz za 2 mesiace 😀 😀 😀 ale nie dúfam že častejšie. a dúfam že vám výjde na tú trojku, to je ozaj lepšie, nenaškrabete teľo? nemá vám kto žičať??? inak alžbetka nie je zlá, musím sa jej ozaj velmi zastať, niekedy má lepšie inokedy horšie dni, niekedy sa nedodí ani doma ani vonku ani raz za deň inokedy viackrát, ale ja to nejak neriešim, má také obdibie, každe dieťa skúša mantinely rodičov a ešte do toho idú zuby....zatiaľ si svoje nevydupala. už sa nám pekne rozhovorila, aj si niekedy pokecáme, už to nie je len jednoslovný monolog.

tak sa majte krásne a bru noc zatial. papa

zlaticakhalil
autor
21. mar 2009

bre ranko kocky ...sup sup volit hlavu statu 😀 😀

musim zaklopat klop klop sarinka este stale spi a spala celuuuuuuuuuuu noc
snad to uz bude lepsie
ja sa mmomentalne napchavam lupackou, ktoru som jedla naposledz asi za komunistov 😀

betka to by nevadilo ze pises mojej segre ona by bola vacsinou aj tak so mnou lerbo ako viete moj otec nedostal inv.dochodok takze musi nastupit do prace a mama do utorka este bude v praci takze mam segru pri sebe
sarinka sa na nu velmo tesi cez internet s nou tolko keca ze az

simba tesim sa ze budete tu blizo lebo darcek vam uz asi aj zhnil 😅

zlaticakhalil
autor
21. mar 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej a ja mam 1000 prispevok 😝 😝 😝

jeane1
21. mar 2009

dobré ránko zlatka, to je super že sárinke sa uľavilo,možno naberala sily na voľby 😵

zlaticakhalil
autor
21. mar 2009

uz sme boli volit vlastne len ja ona este nema 18 ☹
dakujeme vsetkym
uz jej je lepsie teraz haja a ja idem do kupelne robit ocistu 😀

zlaticakhalil
autor
21. mar 2009

baby kde ste vsetky? ja mam cas a nikto tu nie je ☹

zlaticakhalil
autor
21. mar 2009

☹ ☹ ☹

norik1
21. mar 2009

jaaaj odvolene, zasa na par rokov pokoj 🙂 este 3 minuty a bude to iste 🙂

zlaticakhalil
autor
22. mar 2009

uz druhy den mam krce v bruchu a hnacky 😠 trebalo mi zrat lievance???????? (aj ja som alergik na mlieko ako sarka 😅 )

simbbaa
22. mar 2009

ahojte caje🙂no zlatka aky darcek mi zhnil nechapem ale dobre 😀 a tiez som za trojku vsetko sa uvidi ak budeme kupovat este nejaku tuu dobu musime vyckat snad budu ceny priatelnejsie 😒 .a tiez som rada ze malej je uz lepsie aj nam uz je lepsie 😀 konecne som sa dockala uz nemusim ani odsvavat uz nema sopliky taka som rada 😝

betik ved ja nevravim ze betka je zla sak ja mam dom toto iste raz je jak anjelik a raz jak cert to su zubky aj nam idu 😒 tiez ma maly moresy ale to ich prejde sak medzi nasimi detickami je len jeden den rozdiel heh preto mame vsetko podobne a tiez sa rozkecal sice svojou recou ale vie uz povedat mama,brm brm samozrejme ako kazdy chlap a este vieme havo ..niekedy sa nepodari tak je to avo..ale aspon sa snazi hehmy nie sme ako sarinka co uz v desiatich mesiacoch pocitala 😒 heh..a nebojsa ze sa uvidime kazde dva mesiace ...potom sa ma uz nezbavite ..heh 😀 velmi mi chybate baby 😢

zlaticakhalil
autor
23. mar 2009

cafte baby prisla mi seeeeeeeeeeeeeeegra 🙂
mala je z nej paf vsade len DESA DESA a obcas jej vyjde aj DENISA 😀
mame sa lepsie ...konecne ale mame hnacky ☹ asi z tych atb

norik1
23. mar 2009

Zlati davas aj probiotika? to by sa s ATB ze vraj malo... aby sa jej rychlo obnovila crevna flora ci co...ale som rada ze uz je to lepsie 😉

zlaticakhalil
autor
24. mar 2009

nie davam len atb a sirup na kasel vraj to staci lebo su to tazke lieky
ale ma sa lepsie chvalabohu
zajtra je pohreb ☹ 😢 😢 😢
prajem vam pekny den

norik1
24. mar 2009

Tak sa drzte cela rodinka 😢

zlaticakhalil
autor
24. mar 2009

dakujeme pekne

smudlinka19
24. mar 2009

ahojte babenky..dlho som tu nebola ale mám školu tak uvidím či vobec stihnem letné skušky...
chcela som sa informovať som nachladená a môže tento vírus nejako ohroziť babo sme v 32tt dakujem vám...dávam si len prírodne bylinky a kloktám slanu vodu...

norik1
24. mar 2009

smudli nic neboj, hlavne nestresuj, ak si len nachladena tak sa nic nedeje, poinhaluj a kloktaj a bude ok...zachvilu budes mat po tom a budeee ok... nachladenie dietatku neublizi 😵

ozaj, Betka sa tu neukazala uz 4 dni, neporodila nahodou? Betkaaaa!!!!drz sa!!