Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

curly1983
17. okt 2008

jeane co si im dala jest pred spanim ? 😀

simbbaa
17. okt 2008

inac strasne je to tu pomale ten cely system dopisovania... 😠 😠 tak ja idem tiez bru nocku zlati janulka,aj tebe neznama jeane.. 😲

jeane1
17. okt 2008

simbaa dobru noc 🙂

nic moc krupičku a rumový čajík ale taky ten neškodný 😀

simbbaa
17. okt 2008

ja sa tu rozpravam asi sama zo sebou fnuk ☹ tak bru nocku

curly1983
17. okt 2008

ivkaa dobruuuu 😔

no tak krupicka a cajik .. no neviem, neviem 😀

jeane1
17. okt 2008

aká sama 😠 a mi s s curly sme nič 😠

simbbaa
17. okt 2008

fnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

curly1983
17. okt 2008

ivkaaaaaaaaaaaaaaa chod spat lebo vidim ze uz nem dobre vidis 😀 😀 😀

simbbaa
17. okt 2008

ok posielam vam obom veeeeeeeeeeelku puuuuuuuussssssuu a nevystrajajte tu velmi 😎

jeane1
17. okt 2008

jani nakoniec sme ostali len mi dve 😀

curly1983
17. okt 2008

to je tak jeane ked mame chlopov na nocnej 😀

jeane1
17. okt 2008

ten moj to skoro nestihol ešte sa pýtal benny von tak sa musel obetovať 😀

curly1983
17. okt 2008

chudak chlop ... pre psika nestihne do roboty 😀

norik1
17. okt 2008

Jooooooj ta som sa pobavila cajocky....dobreeeee vam islo a ja ze nejdem ani na net bo urcite kazda pije 😀 😀 😀 a vy tu mojeeee ...

simbbaa
18. okt 2008

AJOJ NORIKA MOJA NO THA SI DOSLA ASI NESKORO...HEHE NEVADI DNES SA TESIME O POL DEVIATEJ PRI JEDNOTE AK BY SI NESTIHALA SPOJ SA ZO ZLATKOU JO????CMUKES VECER 😀

zlaticakhalil
autor
18. okt 2008

cafte kocky Danka dnes nepride lebo je chora
prajeme jej skore uzdravenie

jeane1
18. okt 2008

tak čo baby deťurence spinkaju 😉 može sa íííííísť, lebo tá naša slečinka sa kurát teraz zobudila 😀 😀 náš tatik bude asi v noci tiež žurovať 😝

zlaticakhalil
autor
18. okt 2008

deticky spinkaju
takze tatikovia dopozoru!!!!! 😝

simbbaa
19. okt 2008

NO CAWTE CAJE THA JAK SA CITIME PO ZURE??? 😀 JA V POHODE UZ SI DAVAM SO SVOKROM FERNET ...HEHE VYROVNAVAM HLADINU 😀

zlaticakhalil
autor
19. okt 2008

ahojte kocky tak ako sa mate? ja som vstala rano o 7:30 ☹ nemusela som ale ved to poznate chlapi 😀
o program som mala postarane cely den takze som sa nenudila zato teraz na mna prisla taka bolest v chrbte a unava ze asi odpadnem rovno do postele 😝
takze sa majte zatial
a zajtra vas cakam dobru nocku

norik1
20. okt 2008

Cawte ta ja som mala vcera bolehlav tazkyyyy som si myslela ze z fernetu ta som buchla este jeden ale nepomohol ta este druhy...muzik sa zo mna rehlil ze haha...a to nakoniec z nizkeho tlaku...hmmmmm ale tie dva fernety dobreee boli hi hi...

curly1983
20. okt 2008

cafte .. ja som vcera spala do 10,30 🙂 Moj stary zobral malu vonku tak som mohla dospavat prezitu noc 😀 😀 😀 Jooj dobre bolo ... musime zopakovat .. ved "opakovanie je matka mudrosti" 😀 😀 😀

simbbaa
20. okt 2008

cawte ....boloperfektne to je iste....norik nic si z toho nerob tiez som vyrovnavala hladinu ...ale tiez nezabralo...inak zeny sorry ze som dnes neprisla poobede von ale lenka bola u mna tha sme poklebetili potom dosiel aj brat tak sme uz neslii von a maly mi aj tak hajal do stvrtej...zajtra rano o desiatej jednota to isti...cmukes cajoris 😀

norik1
20. okt 2008

mamuse tak ja zajtra hematologia, ortopedia, rehabilitacia....a sa nemam zosalit? poobede nejdete? 😵

simbbaa
20. okt 2008

norik urcite sa pojde aj poobede ...dame sebe znac cmekes pre drobca 😀

simbbaa
21. okt 2008

bre ranko tha dnes rano nejdeme vonku bo aj dajak chladno sa mi zda ze je...poobede dufam ze bude lepsie pocasicko.. 😎

zlaticakhalil
autor
21. okt 2008

jasne lenoska simba
len pekne si mala ist vonku ja som doma bo som dajaka chora a malu mi vzal dedo
poobede nejdem lebo nemam u otca kocik ☹
treba mi ist do obchodu tak to musim stihnut pokial som sama :-ň
tak si uyite pekny den vraj poseldny tento tyzden

Predpoved pocasia ILOKO verzus Curly 😀 😀

simbbaa
21. okt 2008

ajojky ...zlati ani ja asi nejdem poobede je nejak chladno ...a co ze si chora?...ved ti nic nebolo...ty jedne kto vie co ty stvaras ze si chora 😀 vcera som si robila tehotensky test bo mi meskaju dva tyzdne ale chvaaaaaaaaaaaaaaaaaalabohu nesom...ufff to by bolo co?este mam casu....a ze vraj posledny pekny den?hehe podla mna uz pekny den davno nebol sak je zima furt ale pohoda budeme musiet detom rukavice natiahnut mam taky pocit 😎

zlaticakhalil
autor
21. okt 2008

este stale ma boli hrdlo uz som pojedla aj tote strepsili ale nic nezabera
nenormalne ma pali v hrdle a to chcem ist zjtra do centra s malou
inac baby v sobotu ideme na svadbu a ja nemam co obliect, ktora mipomoze?
mysleli sme si ze on zabudol na nas lebo my sme ani nechceli ist ale nazabudol zajtra nam osobne donesie pozvanku
vcase ked nam to hovoril bol na mol a pozri neabudol, zato mi hej 😅 😅
tak a este poradte co kupit lebo moja fantazia je niekde mimo
vdaka

zajtra sa tesim na vas v centre ja pojdem skor lebo potom mi treba nakupit, lebo moj starkz robi v stvrtok do 16:00 potom ide na 19:00 do nocnej a potom este taha v paitok do 16:00
to je fasa zivot co????????????? 3 hodky volna ja by som zdochla

zlaticakhalil
autor
21. okt 2008

ordinacia skoncila kde ste kozy???? 😀 😀
zase som z nej nic nevidela 😅
curly prichystaj sa na moje trapne otazky z odrinacie