Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

simbbaa
22. okt 2008

ajoj no mne sa dajak nechce ist ani do centra ani nikde dajaka som dodzubkana tiez asi z pocasia ci z coho....vonku na huja pocasie...ja som tiez nevidela ordinaciu taze jani priprav sa aj na moje otazky 😀

simbbaa
22. okt 2008

jujj zlatka tha ty na basavel ides?buduuuuuuuuuuuu doboskyyyyyyyyyyyyy heheh a co si mas obliect tak to vela casu nemas do soboty...hmmm...no podla mna nejaky kostimcek nie?ciby si radsej saty?

norik1
22. okt 2008

Cafte mamule 😵 ta my sa pred hodinkou sa dotrepali domov zos Vysokych Tatroch a Ruzbachoch...muzik zobral dovcu a sli sme na Sklanate Pleso... maly ani nepipol, iba kukal a kukal, oci vyvaloval na stromceky....ani ho nepamätam takeho super dobreho 😀 😀

zlaticakhalil
autor
23. okt 2008

ta vy sa tak flakate?hm?
uz mam nohavky na svadbu pozicala mi ich curly a beriem ten pulover co som mala na diske alebo mozno nejaku bluzua hotovo
rozhodli sme sa ze berieme aj sarku tak som zvedava ze ako bude

simba to je ale pocasie dneska co???? 😝

jeane1
23. okt 2008

zlati bude super , na každej svadbe je supééér 😀 😀

počasie je o ničom ja som dnes bola darovať krv apotom hned zaočkovať na chrípku a skoro ma v meste odfúklo 🙄 ani som sa nepoflákala radšej som šla domov do teplučka 🙂

simbbaa
23. okt 2008

tha to fakt je pocasie..... 😒 juuj jak ti fajne ze idete na svadbu.....a malej co obliekas?hmmm? 😝

norik1
23. okt 2008

joooj ta mala bude urcite rozkosnaaaa ze Zlatik hmmm? dufam ze bude aj fotodokumentcia 😀

simbbaa
23. okt 2008

😠 nikto nikde no sak dobre 😠

norik1
24. okt 2008

hej cista muka....a vy chodite von? Sak ved take desne pocko jeeeee....normalne kosa, skoro jak v oktobri 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
24. okt 2008

boli sme v centre pre deti
cakam ze sa aj vy objavite obcas 🙂

norik1
24. okt 2008

ta dohadovacka a ide sa... do ktoreho centra to chodite? Sak teraz uz budeme chodit len do centra ked bude take naprd pocasie hmmmm 🙄

simbbaa
24. okt 2008

AJOJTE NIE MY TERAZ NECHODIME VON KED JE TAKE BLBE POCASIE ALE DO CENTRA BY SOM SLA....OZVEM SA TI ZLATKA CEZ TYZDEN OK
,?NORIK AJ TY MOZES IST ALE NEVIEM CO TAM BUDE FILIPKO ROBKAT KED ESTE NEVIE CHODIT DROBEC MALY...ALE IST MOZES SAK POKECAME...ANI JANKA SA NEJAK NEOZYVA

norik1
24. okt 2008

hm hej ja som uz raz bola s babami z kosickej temy a presne tak to tam vyzeralo - dzeci lozili kade-tade len Filip pri mne natrcal usi ze co hovorim 😀 no, co? za tyzden sa chodit nenauci hmmm 😔 😀 😀

zlaticakhalil
autor
25. okt 2008

simba hovor za seba my poctivo s jankou chpdime vonku 🙂
v tom centre je podla mna super
sarka sa uz konecne trosku uvolnila ale stale to nie je podla mojich predstav ☹
ale vravi sa ze pomaly dalej zajdes ....

inac \janka je taky tichy citatel ona len sleduje a sleduje nemoze nic dopisat lebo niekedy ma take dni ze zabudne pisat 😝 😀

zlaticakhalil
autor
25. okt 2008

inac malu si nasi nenechali 😠 😀 takze sme doma vsetci
ideme dnes na nakup a potom hor sa bavic se
tak sa tu majte pekne

jeane1
25. okt 2008

zlatka tak sa pobav aj za nás a hlavne sa poriadne napakaj 😝 aspon týžden dopredu ak sa dá 😀 😀

simbbaa
25. okt 2008

zlatka nevedela som ze chodite vonku 😔 nikto mi nedal vediet ale v pohode...tak vam prajem prijemnu zabavu na tej svadbe ...dufam ze sa poriadne vysantite ...ved sarka jae original tanecnicka ..a ked budes s jankou tak ju pozdrav odo mna ze posielam ninke pusu 😉

norik a ty ako sa mas moja?zdravi ste?lebo take pocasie ze moj sem tam aj kasle trosku...ale uz je to lepsie ... 😉

zlaticakhalil
autor
26. okt 2008

ahojte kocky na svadbe bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer sice sme prisli o pol desiatej ale supeeeeeeer
malu si viete prdstavit 🙂 prva pesnicka a ona na podiu tancovala :-ň
inac z disky nic lebo mi pride segra

norik1
28. okt 2008

No co babule pocasie idealne, ideme von? Beriem aj slnecne okuliare aby ma neosleplo 😎 😎 len vrch z bikin musim este pohladat 😀 😀

curly1983
28. okt 2008

Norik sa nezabudni sa natriet opalovacim kremom nech ta nespecie 😀 naco vrch z bikín ???? sak bez 😀

zlati a ty co .... jake nic z disky ???? snad nebudes este aj v noci sa sestre venovať !!! No tak pekne ako sme sa dohodli, ziadne vyhovorky . jasne ???? 😉

simbaaa ty čoooo ???? čo robíte s Ramonkom ???

simbbaa
28. okt 2008

ajojte....ze bikiny dobry napad heh....no ja som nebola vonku ..ked prsi radsej nejdem viete ze ramonko este mnechodi bez toho aby padal na zadok a ked vsade voda tha diky pekne..uz mi doma sibe ...nud ajak hovado......a ty jani?porad co take robis aby den rychlo presiel?..zlatka som pocula ze sarinka ma zapal ociek?je to pravda?....moja zlata...

zlaticakhalil
autor
28. okt 2008

cafte kozy
je to pravda sarka ma zapalene ocka ale neviem z akej riti to dostala a zeby toho nebolo malo ja mam zapalene slachy na rukach
tiez neviem odkial.... objavilo sa to po svadbe tak neviem ci nie z dvihania tych plnych poharov coca coly 😀 😀
ak to neprejde do stredy co zatial nepreslo mam ist na neurologiu ale asi sa nato vybodnem
ved pride stary domov a spravime masaz 😀 😀

simba ja ti poviem co robim ked sa doma nudim zerieeeeeeeeeeeeeeeeeeem
dnes som robila vajcovo syrovu pomazanku zjedla som ju ale nieco som dala aj staremui na desiatu 😝
kolozvarsku kapustu ale s tej som zjedla len decentne a teraz som u nasich a maju hov. gulas
boze no nedaj si jooooooooooooooj 😅
nie som ani hladna skor by som povedala ze oci by jedli ale............ DAM SI 😝 😀

zlaticakhalil
autor
28. okt 2008

zajtra chcem ist do centra aj ked bude jemne prsat
sarinka potrebujhe ist medzi deti a ja tiez 🙂
takze zajtra

zlaticakhalil
autor
29. okt 2008

simba dnes je pod mrakom ci prsi ze nie si vonku???? 😀 😀
do centra sme sa nakoniec ani nedostali lebo mi sarinka zaspala
svrbi ju ocko tak asi preto ☹

norik1
29. okt 2008

Ani nechcite vediet ako som v meste zmokla....kolegyna nas pozvala na kaficu a kolacik do Aidy, sedime si, slunicko sviti, parada a zrazu....no nic, idem sa susit 😠

anma2
29. okt 2008

zlati kde chodite do centra???
aj my by sme chceli ist 🙂 🙂 🙂 🙂

zlaticakhalil
autor
29. okt 2008

do pauzicky kde je billa

norik - treba mat ambrelu 🙂 nezmokla by si 😝 😀

anma2
29. okt 2008

a to je kde zlati???

junovka
29. okt 2008

Ahojte,
1, Neviet kde v KE by som zohnala pracovne dosky-najlpesie leskle cierne, alebo nieco podobne?
2, mate skusenosti s lesklou ciernou/alebo nieco podobne jej/ prac.doskou?Ake?Vyhody, nevyhody....
3, vyrezu vam pracovne dosky na mieru, akejkolvek sirky, dlzky, tvaru?Ak ano, sem s tipmi, kde?

Dakujem pekne 😉

zlaticakhalil
autor
29. okt 2008

ahoj junovka mas pekne nove foto 🙂
ja ti neporadim lebo kuch.linku mam na mieru uz aj s doskou takze neviem kde sa daju take veci kupit
ale to co mam je dobre a som psokojna nie je na nej vidiet ani skrabanec 🙂