Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

majka35
7. nov 2008

ahojte ... jeane, ja sa chystám na prechádzku, ale práve som dala malú do postieľky, tak uvidím, dokedy tam vydrží, lebo zatiaľ len vykrikuje mama mama ... 🙄

ja som si včera uvarila kuraciu polievku a šošovicový prívarok a večer som mala stretnutie s kamoškou a prosila som drahého, aby určite nezabudol dať polievku do chladničky ... ja hlúpa som mu verila a ked som sa vrátila domov, tak som ani neskontrolovala, či to urobil a až ráno som zistila, že nie ... takže môžem rozdumovac, co varic ... polievku som musela vyliať do záchodu, aspon, že ten prívarok som ešte stihla dať do chladničky ... a dnes idem piecť kurča, ale to až večer, aby môj milovaný, ked sa vráti z práce, tak teplú večeru mal 😝 no a idem si upiecť aj viaczrnný chlebík v domácej pekárničke ... juuuj, jeane, bombová vec, tá pekáren ... 🙂

a mne je to jedno, kam pôjdeme, hlavne nech je dobre a veselo ... šicke vás šumne bozkavam a aj simbu a nech oslava dobre dopadne a normálne som zvedavá, čo si malému kúpila ... 😠

moja má o mesiac dva roky no a ja absolútne netuším, že čo jej kúpim ... 😵

majka35
7. nov 2008

anma ... aj ja ti závidím ten domček ... 🙂

jeane1
7. nov 2008

ahoj majka 🙂 samí spoľah na tých našich chlapov 😠 daj vedieť kedy sa malej zunuje kričať z postielky 😀 mi ideme okolo 10 k lekárke pre papier že može nastupiť do školky a asi už aj ostaneme vonku

majka35
7. nov 2008

no, tak ked pôjdem vonku, volám ti ... a čo bolo malej?

jeane1
7. nov 2008

v utorok sa pogrcala dvakrát v školke tak sme ju museli vybrať a od vtedy je zasa čertica 😀 mali sme držať diétu že nejaký vírus či čo ale u nej to nehrozilo totálne vobec 😀

anma2
7. nov 2008

majka ja nabuduci tyzden robim dievcatam oslavu/tyzden pred stahovackou/ a vobec neviem co im mam kupit...
ano bude nam super aj sa tesim kazdy den vonku a tam je aj krasne je tam lesik....

zlaticakhalil
autor
7. nov 2008

aj ja vam zavidim hlavne to ze nebudes musiet varit
ale ked treba prist pomoct vyjedat a dojedat tak som tam ako na koni 😀

jeane1
7. nov 2008

majka ta čo sa stalo kde sa nám zatulala,ani von si nedošla 😠 mi sme už stihli lekárku, boli sme aj vonku s curly a zlatkou a sme napapkaný v pyžamku a ideme hajať 😵

anma2
7. nov 2008

zalti ja budem varit my budeme samostatny.... 😀 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
7. nov 2008

jaj ale aj tak sa pridem nakrmit 🙂
pod s nami niekedy uz ajvonku aby sme ta spoznali este predtym nez odides

anma2
7. nov 2008

zlati to by nebolo zle dohodneme sa....
si pozvana 🙂 🙂 🙂

zlaticakhalil
autor
7. nov 2008

tesim sa
pekny den

curly1983
7. nov 2008

Caute zeny 🙂

anma aj ja zavidim domček 😵 My sme skoro cele leto boli na dome u babky a malá tam mala raj .. otvorila ráno očká a uz bola vonku 🙂 Toto je pre deticky raj 🙂

inak zeny vsimli ste si ze norik uz na nas kasle ??? do kosicaniek veselo prispieva a sem ni 😠 Noríííííík čo to ma znamenat???? 😀

anma2
7. nov 2008

curly my sme uz predtym zili na dedine malu som takmer kojila na dvore co nechcela byt vo vnutri 😵 😵 😵 😵 😵

baby a ja vam tu mozem pisat,ked uz nebudem patrit pod KVP??? 😀 😀 😀 😀

majka35
8. nov 2008

ahojte ... jeane, včera mi malá bojkotovala každú aktivitu, na všetko len fňukala neeee a von sme sa dostali až o 12.00 ... 🙄
kto sa dnes chystáte na prechádzku doobedu? ... muž ide vŕtať antény, tak potrebujem vypadnúť z domu ... 🤐
anma, neviem, či budeš môcť, mali by sme tu otvoriť hlasovanie, ak by bolo náhodou veľa hlasov proti, tak nič sa nedá robiť ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anma2
8. nov 2008

pekne ranko....
no majka potom mi dajte vediet ako dopadlo hlasovanie dobre??? 😀 😀 😀 😀 😀

jeane1
8. nov 2008

majka ja sa chystám von ale s oboma 😵 kde sa stretneme?

norik1
8. nov 2008

cauteeeeeee vobec nekaslem len dotahujem v kosiacankach resty..... he he mam za sebou take salene dva tyzdne ze ani neviem pomaly ako sa volam bleee kazdy den dajaky doktor alebo kontrola alebo daco vybavit po uradoch... no a tak teraz ani neviem kde u ktorej doktorky som nechala cely fajl s filipovymi spravami od doktoriek... uz sa asi potrebujem opit 😀 😀 😀

ja kukam aj tu len furt ked som tu tak tu nikto neni....a potom pridem a nestiham citat 🙂 babule idete teraz vonku? by sme sa pridali

jeane1
8. nov 2008

ahoj norik jasne že ideme ja už iba s Peťou, synátor sa obul a zmizol jak gáfor von 😀 som zvedava ked dojde

jeane1
8. nov 2008

curly sotala si doma 😕 tak šup sa pridať 😉 fotočky vyšli supééér je z teba dobrá fotografka,díky presne take mi vyšli ako potrebujem

norik1
8. nov 2008

tak kedy a kde?

jeane1
8. nov 2008

mne je jedno 🙂

norik1
8. nov 2008

dobreeeee hadzem navrh ze o 11 pri iskre? teda pri rodeu-? nech vidim aj cez den ako to tam vyzera he he

jeane1
8. nov 2008

chichi oki

norik1
8. nov 2008

tak ideme spapat banan s jabkom a o jedenastej tam 🙂

Majka nejdes?

zlaticakhalil
autor
8. nov 2008

cafte kozy pridem sa na vas kuknut ale bez malej 😝
som sama 😉

norik1
8. nov 2008

jeeeej tesim sa
no ja uz vypinam bo idemeeeeeee a berte opalovaci krem 😎

majka35
8. nov 2008

no čavte ... no ta keby som vedela, že ste von, tak neprídem za vami??? ... juuuuj, a ja som sa sama prechádzala po KVP, no nič ... napíšte, kedy ste von a ja si to musím prečítať a potom za vami pribehnúť ... 🙄

jeane1
8. nov 2008

majka majka 😠 že prechádzala sama ani sme ťa nestretli na tej prechádzke a to sme aj na zákusok boli 😝 a pri fontáne na hombálkach a teba nikde ja neviem neviem po akých kríčkoch si chodila 😀 😀

majka35
8. nov 2008

ja chodím bezcieľne jak ranená hus ... 😀 😀 😀 obídem si sídlisko, potom zájdem dačo nakúpiť, no ale hutorce, kedy zas idete na kolačok ... 😀