Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

curly1983
21. mar 2008

co z toho sisu ze ja sa rozhodnem neoslavovat to ked zvysok rodiny oslavuje 😀 tak ci tak budem oliata 🙄 😀

sisulik
21. mar 2008

no..moja rodina vie ze to neoslavujem, tak ma tym ked som bola na SR ani neotravovali 😀

curly1983
21. mar 2008

aka chapava rodina 🙂 😉

sisulik
21. mar 2008

curly...no su chapavi vdaka bohu...beru ma taku ako ma brali aj predtym ked som este satku nenosila 😀

curly1983
21. mar 2008

😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
22. mar 2008

ahojte kocky
som tu len na rychlo lebo sme u deda a babky takze vam chcem len popriat pekne sviatky
ja ich neoslavujem ale urcite sa objem hihi

tak sa majte pekne a v pondelok somonline 🙂

zlaticakhalil
autor
22. mar 2008

rychly kuk

a nikto ☹

jesienka
22. mar 2008

haloo, haloo !
takisto prajem vsetkym pekne sviatky, vela jedla, malo vody a oblievacov a nech to rychlo ubehne a vsetko sa vrati do normalu...

ja som si myslela ze sa vyhnem akymkolvek pripravam, ale nevyslo... priatela hned rano posielam do presova za jeho rodinou, tam nech ho aj nakrmia, vrati sa zy poobede, ale otca sa mi nepodarilo presvedcit nech nechodi. on sa v tom vyziva. tak som kupila kilo zemiakoveho salatu nech nemusim chystat, mam nejaku klobasku, sunku, urobim oblozenu misu a upeciem zlati tvoj kolacik a to je asi tak vsetko... potom poriadne zamknem za otcom dvere a budem sa tvarit ze nie som doma 😝 😀

curly1983
22. mar 2008

jesienka ja som tuto velku noc nechystala nic ... ale uz nas svokra nabalila .. ta uz mam napecenee 😀

zlaticakhalil
autor
23. mar 2008

ahojte
aj ja som myslela ze nebudem nic robit ale vcera som uz napiekla venceky a tvarohovy kolac a teraz sa spravil zemiakovy salat a nasi robia pre seba klobasy a sunky a mama este pecie syrek
tak asi tak
a ako mozem schudnut pri tolkom jedle????? 😀

jesienka
23. mar 2008

ahojte 🙂
tak ja uz mam uvarenu sunku, prave varim cviklu, kuracia polievocka uz vrie, a z tej sunkovej vody sa este chystam pouzit na sosovicovu polievku a fazulovy privarok nech mame cez tyzden co jest. dneska este rezniky a hor sa dalej do pratania, chcela som nachystat aj hrudku ale nemam sajnu ako sa to robi, takze ak niektora viete tak mi prosim poslite IP jednoducho vysvetleny postup

a este som aj napiekla kolacik, ten tvoj zlati, ale len sme ochutnali a tu smotanu dam na cerstvo az zajtra skoro rano. ale je vyborny 🙂

zlaticakhalil
autor
23. mar 2008

ahojky
tu smotanu si mala dat este dnes aby ti do zajtra pekne stuhla na tom kolaciku
a ked ti mozem dat radu ja na vrch este postruham, cokoladku horku alebo mliecnu aku mas doma 😉
vyzera to krajsie to v recepte nebolo to je moja fantazia 🙂
prajeme dobru chut

junovka
23. mar 2008

a aky kolacik Zlati???Ja som tiez piekla-Kolac z nemleteho maku 😉

Jesienka, viem, ze uz je asi neskoro, ale aj ja mam recept na hrudku 😉

zlaticakhalil
autor
24. mar 2008

junovka - to nebol kolacik z makom ja velmi mak neoblubujem lebo potom mam chrobacny usmev 😀
kolac je fajny ale fakt neviem ako sa vola ☹
poslem ti recept ak chces

zlaticakhalil
autor
24. mar 2008

junovka poslala som ti ho
jesienka ja nemam ziaden recept na hrudku lebo my to nerobime
moja mama robi syrek a to je nieco ako fasirka v rure ja neviem presne ako to pomenovat ale je to dobre 🙂
peknu olievacku prajeme

junovka
24. mar 2008

vdaka za recep 😉

jesienka
24. mar 2008

ahoj junovka, ked by si mala cas, posles mi , prosim ta, ten recept na hrudku cez IP ?

jesienka
24. mar 2008

tak ako ste dnes dopadli kocky s tou slavnou oblievackou ?

zlaticakhalil
autor
24. mar 2008

ahojte
nasa olievacka dopadla super moj otec si myslel ze ma olial ale neolial proste som mu nenapadne vyliala vodu z pohara a on zabudol ci ma uz olial alebo nie 😝 😀
obcas ta skleroza je super
inac nikto 🙂

junovka
24. mar 2008

jesienka, mas IP 😉

jesienka
24. mar 2008

junovka diky za recept 🙂

zlaticakhalil
autor
25. mar 2008

dobre ranko kocky tak ako ste sa vyspinkali?
tak co ideme vonku? nie teraz ale okolo 10.00?

zlaticakhalil
autor
26. mar 2008

jeeeeeeeeeeej tu nikto nebol cely den ☹
ahojte ako sa mate? my dnes ideme vonku tak ako vcera ale vcera sme boli len kratko lebo zacalo sneziiiiiiiiiiit 😀

anma2
26. mar 2008

ahojte....
chcela by som sa vas opytat na dobru destku dr. a alegologicku na kvp???
viete mi nieco odporucit?????
prosim prosim

junovka
26. mar 2008

alergologicku vieme je to Strkolcova.Je vyborna.Chodim s Timkou uz k nej asi 4 roky.Ona mi ju dala dokopy, nakolko sme chodili do Novej a tam stale ju dopovala liekmi a bola stale chora ☹ Zial.pediatricku neviem, nakolko som z Terasy 😖

anma2
26. mar 2008

dakujem...velmi si mi pomohla

junovka
26. mar 2008

kedykolvek 😉 Rado sa stalo 🙂

zlaticakhalil
autor
26. mar 2008

ahoj anma2- detsku si vyber podla bydliska
ja patrim ku Halaszovej Ludmile a som spokojna

junovka
26. mar 2008

nooooo, presne Zlati.Na to meno som nevedela prist.Moja svagrina k nej chodi a vraj je super. 😉

zlaticakhalil
autor
26. mar 2008

je super je to taka starsia pani ale strasne zlata
aj ti vysvetli ak niecomu nerozumies 🙂
tak ako sa mas? boli ste uz dneska vonku? my len na chvilku lebo strasne fuka vietor