Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

jesienka
6. mar 2008

ahoj zlatica, na tu chodim o polnoci a ty zase rano 😀

ja totiz najnovsie vstavam rano az o dvanastej na obed,ale potom do polnoci ma nikto nedostane do postele...
spravila som si fajne lecko-to akoze ranajky o 12:30 a teraz idem chystat nejaky obedik-konmesne sa snad premozem k mäsku, lebo doteraz mi vobec nechutilo

jesienka
6. mar 2008

a nic si z toho nerob zlatica, ja som si vcera v noci tiez sama so sebou pisala. da sa... 😀

jesienka
6. mar 2008

...aaaaaa uz sme na tretej strane 🙂

jesienka
6. mar 2008

tak a zase tu nikto nie je...

zlaticakhalil
autor
6. mar 2008

ahojky skoda ze sa nestretavame ☹
a ty si doma na PN.ke?
zajtra som doma doobeda takze ak budes online budem rada
vidim ze tu nie si ale snad precitas pokial pojdes hajat
ja necham PC cely den pnline a potom poobede ideme do optimy s mangelom naobed 🙂
budem piect kolacik mnam mnam

zlaticakhalil
autor
6. mar 2008

asi aj ja bx som sedela pri PC do polnoci ale ja mam babo
uvidis ake to bude potom
budes rada ze mozes hajat 🙂
ja mam dobre uz ale do 4 mesiaca des a hruza kazdu hodinnku niekedy dve som kojila a teraz ju dam spinkat okolo 8-mej a vstane rano o 7-mej 🙂
prajem aj tebe take babo

jesienka
6. mar 2008

tak a na striedacku som tu opat ja...

jej, vy chodite kazdy den do optimy na obed? tak to by som brala...

jesienka
6. mar 2008

a ked by sa ti zajtra chcelo, tak mi mozes napisat recept na nejaky chutnucky kolacik, ale nic zlozite, nech ma pri tom neporazi 🙂

zlaticakhalil
autor
6. mar 2008

jeeeeeeeeeeej ty si tu???
super
poslem receptik jasne
pockaj sarinka placka

zlaticakhalil
autor
6. mar 2008

nie si tu ☹

jesienka
6. mar 2008

tak to sme sa konecne stretli 🙂

pocuj, na ktorej stranke je dnes sarinka? ...aby som mohla za no hlasovat... rano som to narychlo prebehla ale sa mi to nejak nepodarilo, asi sa tam niekde skryla 😀

zlaticakhalil
autor
6. mar 2008

na prvej 🙂
stale sme na prvej

no konecne sme sa stretli tetuska

jesienka
6. mar 2008

halooooo, tu som !

zlaticakhalil
autor
6. mar 2008

vidim vidim tak ako sa mas tehulka?
dobre? si na PN.ke?

jesienka
6. mar 2008

idem hned pohladat tu prvu stranu, aby som to akoniec nezabudla. a do kedy je ta sutaz? kedy bude vyhodnotenie? sampanske uz mas nachystane ?

zlaticakhalil
autor
6. mar 2008

do konca mesiaca
no sampankse mame ale detske ved hlasujeme za deti 🙂
a hlasuj pekne kazdy den 🙂
nie som drza ze nie???

zlaticakhalil
autor
6. mar 2008

uz si zahlasovala?

zlaticakhalil
autor
6. mar 2008

fiha nestihas a to stiham este aj msn
dom lepsia :D

jesienka
6. mar 2008

ved hlasujem, rano mi az oci behali hore a dole z tolkeho hladania
a mame co dohanat, lebo som pozerala a ten maly drobec co vedie ma vyse 1000 bodov... este sa zapotime

a co sa tyka mojej PNky... ano som, uz asi mesiac, mala som spinenie, a take divne pichania v bruchu tak som sa bala, aby sa nieco nepokazilo. a okrem toho mam teraz tlak 90/60 a dost sa mi vsetko kruti... takze preto. vyzera to tak, ze budem az do konca.

jesienka
6. mar 2008

ty si asi trenovana, ja viem tukat len smsky na mobile, tu este nemam zrucnost, ale to sa casom spravi... potom uvidis 🙂

zlaticakhalil
autor
6. mar 2008

uzi si to oddychuj pokial sa da
ja som chodila do prace celych 9 mesiacov a to som mala rozikove 🙂

inac zaujimalo by ma ako dosiehne niekto 1000 bodov za taky kratky cas ☹
ja nechcem aby sarinka vyhrala staci ked bude na prvej stranke

jesienka
6. mar 2008

no myslim, ze u nich hlasuje este aj babka s dedkom kazdy den, a vsetci susedia, a vsetci kolegovia...

a mozno maju nejaku pocitacovu firmu a hlasuju kazdy den z kazdeho pocitaca. je to povine...

zlaticakhalil
autor
6. mar 2008

jaj no... aj ja denne posielam sarinke 60 bodov musim sa priznat 😝
to sa da ...
vsade kde mas mailovu adresu si posles novy nick a to je vsetko
teraz cakam kedy zacne ordinacia aby som sla kukat a potom hor sa do hajan 🙂

jesienka
6. mar 2008

neviem si predstavit robit celych 9 mesiacov... a mala si fyzicky namahavu pracu?

jesienka
6. mar 2008

zahradu mam aj ja rada. uz som sa tesola, ze je osem a uz pojde, ale som si spomenula ze teraz to je cele nejak posunute. dnes som si poobede nezdriemla, tak budem rada ked dopozeram zahradu do konca a nezaspim pri nej...

zlaticakhalil
autor
6. mar 2008

zo zaciatku ano, ale potom uz nie presla som na sedave zamestnanie a robila som len rano do 14:00 lebo predtym som tahala aj 16 hodin do 3 mesiaca
potom som si povedala a dost a zmenila som post
bolo to lepsie lebo som pracovala s PC a telefonom ziadne fyzicke kontkatky s ludmi a psychopatmi
pracovala som pre nemenovanu spolocnost kde sa nieco predava tak si vies prdsatvit ten zhon pti sviatkoch a tak

jesienka
6. mar 2008

pekne si to napisala, aj sa ti to rymuje: povedala dost a zmenila som post 😉

ale mas pravdu, tehotnezeny by sa mali setrit. ja som sa tiez bala, lebo az do 7.tt som nevedela ze som tehotna a tahala som vtedy 8-10 sluzieb do mesiaca, sami cigani, bezdomovci, fetaci a ozrani v sluzbe... proste infekcne prostredie,
esteze som od nich nic nechytila. ale ved vies ako je to so sluzbami, ved talal to dobre pozna.
chcela som sluzit aj nadalej, ale proste so uz nevladala

zlaticakhalil
autor
6. mar 2008

fiha nestihas ☹
urcite sa vykecavs ☹
moj stary je teraz na nocnej 🙂

jesienka
6. mar 2008

no prosim, o tom hovorim... aj ja som bola stale len v praci. a ked som prisla domov tak som len odkvecla a dalsi to iste znova

zlaticakhalil
autor
6. mar 2008

hej ale on robi akosi divne
ide rano pride domov o piatej potom ide na nocnu a pride az na druhy den o piatej- ako kedy no
a tak to mal 3 dni za sebou vies ako vyzeral??????
boze zneuzivanie