Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

jesienka
2. apr 2008

aha, to je tam niekde pri cordakovej a janigovej, ze?

majka35
2. apr 2008

je to pri kláštore, myslím, že čordáková je trochu ďalej a janigova netuším, kde je ...

jesienka
2. apr 2008

tak to budes akurat doku kopcom k nem na stretko 🙂

...ale sa to tu pekne rozrasta 😵 😵 😵

majka35
2. apr 2008

mňa to teší ... tu v meste je málo mamičiek s deťmi ... teda aspoň ja ich nepoznám, tak sa teším, že na kvp sa to zmení ... 🙂

zlaticakhalil
autor
2. apr 2008

ahoj
tesime sa dalsiemu prirastku 🙂
majka rada ta spoznavam.
Jesienka ja som uz bola vonku teraz som prisla
odisla som z domu o 13:30 a teraz sme prisli zajtra rano idem znova
ja chodimokolo 10:00 rano a okolo 14:00 poobede 🙂
takze sa uz musime stretnut
curly ja idem zajtra do pauzicky na 19:00 tak prid ked budes moct

zlaticakhalil
autor
2. apr 2008

jesienka curly kde sa stretavate?
dufam ze sa este na net dneska dostanem aby som si precitala ze kde sa stretavate aby som vas prisla poootravovat 🙂

jesienka
2. apr 2008

tak by sme sa vsetky mohli stretnut o 14:00, a kde-to navrhnite vy-kde je vam najlepsie sa dostat s kociarmi

jesienka
2. apr 2008

junovka-prides aj ty?

smska1979
2. apr 2008

Ahojte, pisala som aj do prispevku Kosicanky....., ale hodim svoj prispevok pre istotu aj sem: Zaciatkom juna by sa nam malo narodit babatko. Akurat hladam nejaky vhodny kociar, ktory by sme kupili. Nasla som si take 3, ktore sa mi pozdavaju: prvy http://www.tehotenskamoda.sk/index.php?main_pag..., druhy http://www.babyport.sk/index.php?page=shop.prod... a treti http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro....
Len mam taky problem, dieta sa narodi zaciatkom leta a neviem, ci mu v prvych dvoch pripadoch nebude horuco
v takej vanicke. ci nie je lepsi kociar bez vanicky. A zase som citala, ze kvoli chrbtici by malo mat pevnu a rovnu
cast, na ktorej bude v prvych mesiacoch lezat. A neviem, ci ten treti kociar chipolino, ma dost rovnu plochu na lezanie a ci je vhodna pre take male babo. Podla vasich skusenosti, aky kociar je vhodny pre dieta narodene v lete? Vyuzije vobec vanicku? Ked ju nebudeme pouzivat v lete, tak v zime sa do nej nemusi babo vojst. Vopred vdaka za rady.

curly1983
2. apr 2008

zlati nepojdeme zajtra doobeda do pauzicky s detickami ????

takze si bola cvicit tam kam chodim ja ... zajtra idem urcite 🙂

jesienka kde dame stretko ??? ked teda pojdeme so zlatkou do toho detskeho centra tak dajme stretko poobede .. neviem ako tebe vyhovuje a ako mas vychadzky 🙂

majka vitaaaaaaaaaj 😀

smska mne sa najviac pozdava ten prvy kociarik dema. Mala sa narodila v maji a cele leto sme boli vo vanickee 🙂

jesienka
2. apr 2008

curly, zlatka pojde vonku zajtra o 14:00, mne to tiez vyhovuje, lebo doobedu som na poradni. takze moze byt o 14:00 ? ty so zlatkou navrhnite kde, ja sa prisposobim

curly1983
2. apr 2008

jesienke my asi o 14 hod. nie .. ale pridavam sa k vam okoko 15 hod. my totiz o druhej este spinkame a budime sa okolo 14,30 .. teda ked mala zase nepotiahne rekord ako dneska ze spala do 15,30 😀

jesienka
2. apr 2008

dobre, tak o 15:00 a kde? zlati aj tebe vyhovuje?

curly1983
2. apr 2008

no mne to je jedno ... hlavne nech sa zlatka vyjadri 😉

jesienka
2. apr 2008

ja myslim, ze mozme aj pri poliklinike, ale aj pred tvojim veziakom, to ma asi aj zlatka blizsie nez ku poliklinike, ze?
zlati, teraz je to uz len na tebe... 🙂

junovka
2. apr 2008

☹ ☹ ja sa svami asi sotva stretnem, ked vy ste z Kvp a ja z Terasy ☹

curly1983
2. apr 2008

jesienka no mozme aj pred mojim veziakom 🙂 len neviem ci stihnem dojst 😀 😀 😀 😀 😀

junovka ☹

junovka
2. apr 2008

snad, keby dakedy v meste 😉

curly1983
2. apr 2008

junovka a teraz v piatok bude stretko kosicaniek v meste, neprides ?

melory
2. apr 2008

ahoj curly...ako horalky? uz si upustila?

junovka
2. apr 2008

Curly, inak vsetko najlepsie Ninke k 11 mesiacom 😵 😵

hmmmm 😒 a o ktorej?

curly1983
2. apr 2008

melory upustila, upustila ... sak nedalo sa uz na mna pozerat 🙂

junovka dakujemeeeee 😵 😵 😵 okolo 15hod. - 15,30 ... v dargove hore 🙂

junovka
2. apr 2008

hmmmmmmmmm, tak to mi nevyhovuje, lebo musim ist pre Timku okolo 15.30 h do druziny ☹ 😒 co uz 😉

curly1983
2. apr 2008

jaaaj .. tak skoda 😒

zlaticakhalil
autor
3. apr 2008

wow baby vy ste tihi stihli popisat
poobede o tej 15-tej by som sla vonku lebo ja budem von od 14:00urc ite kd nebude pr sat

sorry sarinka mi pomaha pisat tak to ajvyzera ale domyslite si 🙂
o 10:00 nejdem do centra dneska nie je nic pre deticky len po, ut, a streda
inac som zistila kde sa da kupat v bazene aj s babetkami. je to na KVP pri Lidli v tej via viate budeve. volala osm tam vcera a nevedli mi povedat kolko to stoji, ae zato midali cisla na ludi s ktorymi tie deticky plavaju
tak ked zistim dam vediet a ja zacnem s malou chodit raz za tyzden :-ň
stretneme sa dneska tesim sa
snad nebude prsat 🙂
ak sa nestretneme tak sa uvidime na cviceni

curly1983
3. apr 2008

skoda zlati ze nechces ist do toho centra .. ved tam sa nechodi len vtedy ked su nejake "akcie" pre deticky ale preto aaby boli mamicky spolu , spoznali sa , deticky spolu , pohrali sa a tak ....

vo via vitae stoji kurz plavania okolo 3500,- sk

jesienka
3. apr 2008

takze kedy??? a kde??? 😵

junovka
3. apr 2008

ahojte 🙂
Tak, ako jesienka sa mas?Chcela som sa ta opytat, ci si uz bola na 3D/4D ultrazvuku v Star.nemocke u MuDr.Dankovcika.?

jesienka
3. apr 2008

ahoj junovka 🙂
bola som na 3D zatial len v 12.tt a 28.4 idem znova, to budem v 22.tt. dnes som mala poradnu, male zase tajilo co ma medzi nozkami, ale dnes sa to zdalo na chlapca, tak ja uz neviem 😀
inac mizistili ze mam placentu hned pri krcku, talze zakaz dvihat tazke, oddychovat, ale nastastie to nie je placenta praevia 😕
takze som dalej na PNke, mam sa setrit, lezat a oddychovat.

curly1983
3. apr 2008

jesienkaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 jooj som rada, ze si tu ..

zlatka nemoze prist poobede nas stretko a ja tiez nie ... uplne mi vypadlo ze dneska poobede ideme na plavanie s malou. Tak zajtra ? Sme sa dohodli so Zlatkou ze ked bude pekne pojdeme vonku .. tak okolo 10 hod. hmm ???