Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

curly1983
8. nov 2008

Majka sluchaj tu .. ja dňeska od 8,30 vonku, isla som do galerky a zlatka mi volaaa ze stretko pri iskre, ze budes tam ty, jeane, norik a ona .. tak ja leeeeeciiiiiim z galerky, spocená jak myš a tebe nikdze ... no ta to 😀

hej dali me kolacik, barz mi ho treba 🙄

majka35
8. nov 2008

hej, keby ja znala ... ja pisala o šedmej prispevok a čekala, bo vy furtom lem spice, ja už rano vstavam, kravy napajam i ovce na polo vyhanam ... no a jak čekam, tak čekam, nikto neodpisal, ta reku spice, potom budzece varic a potom neznam co ... ale moja chyba ... dobre mi tak, chodzim sama jak pňak ... no ale hutorce, kedy kolačok a kedy toten pijales ... 😵

jeane1
8. nov 2008

ta ja sa z vás dočista došikam 😀 😀 😀

jeane1
8. nov 2008

baby taku manikuru jak mi robí Peťa ste ešte nemali,pilníkuje mi so šablonov na rysovanie a lakuje s cečkami 😀

curly1983
8. nov 2008

no sluchaj tu .. my uz o 5,3O vstaveme 🙄 a ked se podarí tak i o šestej no 😅

A kedy zrobis ovčí syr ? 😀 ta ne len tote ovce na polo vyhanaj ale naj aj dajaky osoh z nich 😀

Ta pijales u piatok !!!! Zapis sebe do kalendara bo zaš zabudneš !!!!! Kolačík neznam kedy, kedz ty cez tyzdzen barz zaneprazdnena 😉

jooj ta mala uz vstala, vertaju nad nami ta uz po spaní 🙄

curly1983
8. nov 2008

vidís jani vidís .. tebe tiš sveta žič ... manikura še ci robí 🙂 ta na pijales pridzes s novymi nechtami ? 😝 ze aj ja petku objednavam 😀

majka35
8. nov 2008

no ta tebe hej jeane ... tebe sa žije ... mne moja akurát tak nervy pílnikuje .... 🙄 🙄 dnes mala zase predstavenie na chodbe, stala tam a vrieskala, plakala, usta dokorán ... keby aspoň dôvod mala, ale len tak, lebo som si jej dovolila zobrať zubnú kefku, lebo s nou išla čistiť záchod ... tak som si sadla do obývačky, zavrela dvere a počúvala ten soprán ... 🙄

majka35
8. nov 2008

ta ja nemam času i ešči dojic tote ovce, stači, že muším s nima isť na poľo ... a caly tydzen mi bula doma, bo mala chora, ta som nechcela bars, aby dakoho nakazila, ale už hvalabohu dobre ... taže piatok? ... ta neže ja sebe novu manikuru, pedikuru, učes mejkap zrobím a vy zrušice ... 🙄
no aj moja už hore, bo pod nami vertaju ... caly tydzen robia rekonštrukciu, na nervy ... a muž vyšila, tiž neška vertal, privertal na balkon dešec metrovu antenu ... muoj ty bože 😔

jeane1
8. nov 2008

curly už neprehánaj 😉 bo zachvíľu cela moja rodzina u teba doma 😀 😀 mala na nechty,a k ninke dadko žeby ste mohli s tutu mutu s mojím 😀 😀 😀

majka aj moji tak revali a prestali

jeane1
8. nov 2008

ci pana a moja ešte ani nestihla zaspať bo všade ticho/napodiv/ 🙂

majka35
8. nov 2008

co ... curly tutu mutu s tvojim??? ... ta to dze ja mi še dostala ... sodoma gomora 😕

jeane1
8. nov 2008

ne to len chcela zapožičac 😉

jeane1
8. nov 2008

došiel nám tato domov ta idem papapa zajtra 🙂

curly1983
8. nov 2008

majka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze dzešec metrová antená 😀 😀 😀 😀 😀 Tak ked uz vyšilac ta poriadne, ne ? 😀

aj my uz mame ocka doma, tak idem ich asi aj vonku vyhnat a idzem žehlic 🙄

norik1
8. nov 2008

Dzifky ta co? žehľic? Sce še pošaľeli či co? Bo i mne treba ale še mi nesce...ta znace co? sram na žehleňe.... ja povysavala caly byt, teraz luftujem... a mojo dzecko še ňeška tiž naučilo viskac ta trenuje jak o dušu.... mňe už nervy ceču....

jeane1
8. nov 2008

moja spinká od 16,00 a dufam že až do rána 😀 😀

norik1
8. nov 2008

my sme po granadirskych hodoch sli na prechadzku do hypernovy a spät a maly celu cestu spal....no a o piatej sa zobudil a od vtedy vyska jak dievca 🙂

norik1
8. nov 2008

Jani si kukla na to happy foto?

jeane1
8. nov 2008

hej kukla celkom mi to ide aj siich nejak upravovala či si tam len hodila hotovu fotku?

curly1983
8. nov 2008

cafte zeny 🙂

my sme choručky ☹ Mala ma teplotku zvyšenu, je zachripnuta a tecu jej sopliky jak o zivot ☹ a tie očka ake ma choručke ☹ jooooj moja malááá ☹

jani diky za recept, uvidzim ci upečem jutro 😝

norik1
8. nov 2008

Joooooj curly ta veeeela zdravicka nech sa Ninushka rychlo uzdravi 🙂

zlaticakhalil
autor
9. nov 2008

cafte kozy
curly vy ste choruckííííííííííííííííííííííííí
joj moja snad ne od nas? ☹

jeden den tu ne som a tolko je tu popisane ze az

norik1
9. nov 2008

Cafte zeny tha priepustka vybavena 😵 😵 tesiiiiime saaaaa

zlaticakhalil
autor
9. nov 2008

super verim ze bude co oslavovat

zlaticakhalil
autor
11. nov 2008

niktoooooooooooooooooooooooooooo 😠 😠 ☹ ☹

curly1983
11. nov 2008

Cafte zeny 🙂

Ramonkovi prajeme všetko najlepsie k jeho prvééééééému rôčku 😵 😵 😵 Nech je zdravučký, šťastnučny, nech ho mamka počuva a nech rastie do krááááááááásy 😵 😵 😵 Posielame s Ninkou božteky 😵

Ninke je uz lepsie, už nemá ani teplotku aj soplíky menej teču - podla mna to bola reakcia na očkovanie proti pneumokokom + nam vysli za posledne dni tri zubky 😅

Ta co zeny v piatok sa ide ??? Zostava jasna ? Ja, Jeane, Majka, Zlatka, Simbaa, Norik ... kto ešte ????

Inčak šícko po starom, chlopa mam 4 dni na rybach tak s ninkou samé gazdujeme 😉

zlaticakhalil
autor
11. nov 2008

cafte kozy ako sa mate? sarinka je ok nas tatik spravil skusky takze jest co oslavovat 🙂
mozno pride aj moja segra s nami tak uvidime

pripajame sa k blahozelaniu pre ramonka 🙂

pekny den

simbbaa
11. nov 2008

AJOJTE MAMINKY 😉 veeeeeeeeeeeeelmi peeeeeeeeekne dakujeme janka aj ninuska.....tiez zlatke..i ked ta mi blahozela v nedelu 😉 ....oslava bola fantasticka ...maly sa do tej torty pustil tak ze som ho musela kupat..mal ju az za usami...hhehe...dnes som bola vonku a pre istotu sama 😒 😒 😒 ..hmmm nevadi neboli sme dlho lebo bolo dost chladno.......stretla som norik isla na nakup...dufam ze sa ti vecera nespiekla hehe...a ze chutila svokrovcom 😉 ..

na a na ten piatok sa tesim....dajte cas ci tak isto ako minule?o pol deviatej?ved sa este dohodneme...ale ideme rovno do rodea nie?ziadna aida...a uchylove hhe..

tak vas vsetky bozkam a ninuska nech sa uzdravi co najrychlejsie...mala betkina je tiez chorucka...tak nech sa uzdravi tiez...bambula mala...cmukes vsetkym 😉

norik1
11. nov 2008

Cawteeeee zeny 🙂

tak svokrovci uz odisli, spapkali spenatovu polievku s cesnakovymi krutonikmi (aj ked svokor pindal ze to baaaars zdrave) a lasagne 😵 sa pochvalim ze fajne bolli ale tolko som ich porobila ze este aj vysluzku domov dostali.... aspon zostalo viac torticky kyslosmotanovej nepecenej s jahodkami, mandarinkami, hruskami a bananikom mnaaaaaam

fuuuuuj takto nechutne som sa pochvalila... ale doj..ana som jak ciganske hracky, asi si hodim este jedno ouzo s dzusikom a hajde spat...

Ramonkovi este raz vsetko najlepsie Skorpionik rozkosny 🙂

ta co? aky program na piatok? Ci tak ako navrhla Simbaa?

norik1
12. nov 2008

ci nic??? bleeeee a fnuuuuk 😔