Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

mukky
12. máj 2009

Ahojte baby,ako sa inak vsetky mate?My ok,rano ideme opat do madarska na vylet sa poflakat a taaak,kupovat nejak nemusim,mame vsetko,ale bazenik pre maleho chceme kuknut.Norik to ti nezavidim ist do prace,alebo sa tesis? 😕 A co budes robit,vracias sa na nejake povodne miesto?Sme mu kupili minule tie plienky do vody,a vysli asi na 180 sk 🙂 ,dik za tip na znacku.

simbbaa
13. máj 2009

cawte baby 😎 no janka tak dakujem zlatusik....prva supa je prva supa heheh. 😎 😎 ...
norik moja sak kludne len asi nemas moje nove number co?napis mi ip....cislo tvoje ..ok?bo vies ze ja som vtedy daaaaaaavno po zurke nechtiac vymazala tvoje vies ne? a neboj s virus nesirim snad heh ale ved by ti neuskodilo nie?vy necete babatko?do paru nie?nech nie je Filipko sam 😒

zlatka moja...tha ty si jak hromozvod uz aj olasinka zna?no a co hovorila?hehe sak ona dozna jak pridem najblizsie k nej.. 😉 a co tvoj stary?to ako o co mu ide?boooooooze...toto ej najhorsie ked len jeden z partnerov ce a druhy nece 😠 ...ale ty t o zmaknes jak ta poznam 😎

jeane ano prva supa aj my...to sa len tak casto nestava nie?heh najhorsie je to ze pomaly zacinam pocitovat unavu hmm 😠 bude to tazke pri malom varit pratat a vsetko..musim pokecat s betulou ako to robila hhe 😅

norik1
13. máj 2009

cawes mamuse 😀

no hej, rovno na leto idem do prace, ale tesim sa, musim sa trosku priznat, zmena mi nezaskodi 😀 😀 😀 a ked budem chciet zmenu zas, hodime sa na dalsiu matersku, no nie???? skusim to potom ako to ide s tou prvou supou he he he
Mukky vraciam sa na povodne miesto 😉

Ivka pisem ip

Zlati a co? idete na to????

zlaticakhalil
autor
13. máj 2009

nie nejdeme nato ☹ stary ide do kuvajtu ta zase musim cakat
ale aj tak by z toho nic nebolo bo povedal ze pockame dakus
ta co uz ale blahozelam olasinka sa tesila a hned sa spytala aj mna ci nescem a ja sceeeeeeeem ☹

mukkky vy ste vyhodne nakupili v madarsku? my nie, strasne draho kde chodite nakupovat my miskolc ale draheeeeeee a kurz na ho....

zlaticakhalil
autor
13. máj 2009

curly zase sa mi vratili tvoje maily a ja som ti posielala fotky zo sarky z oslavy ☹

zajo510
13. máj 2009

Ivka - dobrá správa, držím palčeky 🙂 takže tá návšteva u nás ti pomohla, nalepilo sa na teba 😀 😀 myslím na vás papa

zlaticakhalil
autor
13. máj 2009

uz sme kupili staremu aj letenky leti v patok ☹

norik1
14. máj 2009

a kolko budes slamena vdova?

curly1983
14. máj 2009

asi 2 tyzdne .... pise zlatka som u curly a robime velkeeeeeeeee nic 😀
sme bez deti zavidite co? ha

simbbaa
14. máj 2009

ano betka asi sa nalepilo heheh 🙂som stastna o tyzden idem k dokymu a zlatka naco chce cakat thalal?este je nem pripraveny co?neboj aj na teba dojde a a norik neboj nic prva supa to isti heh my mamky po prvom dietatku sme chytlave jak lalie hehe 😀

smejkaa
14. máj 2009

ahojte. vidim, ze sa bavite o madarsku. neviete, kde je to vyhodnejsie? auchan ci interspar? dakujem.

zlaticakhalil
autor
15. máj 2009

my sme boli teraz v auchane a v core a cora bola lacnejsia do intersparu sme nesli nebol cas
lebo to nakupvanie je pozieranie casu ako net 😀

inac baby talal povedal ze ked sa vrati a ze ked budem dobra {co tym chcel povedat neviem} 😀
tak zacneme aj my intenzivne makat 😀

jeane1
15. máj 2009

😀 😀 😀 😀 zlatka tak sa udržuj v teple 😀 že ked dojde domkov tak to rozbehnete na plné obrátky 😵

norik1
15. máj 2009

smejka potvrdzujem Cora je najlacnejsia 😉

Zlati tak to drzim palce 😵 zachvilu tu budete vsetky v druhom kole a ked budu mat tie vase rok tak ja pridem pred jednotu s hlbokym kocikom 😀 😀 😀

simbbaa
15. máj 2009

heh jeeeeeeej zlatik tak to som rada 😀 😀 super...a kedy sa vrati?..ako dlho musis vyckat hmm?jooj jaka som rada a norik tha to svata pravda ty si vzdy nejak pozadu 😀 😀 pamatas?nase behalo kolo jednoty a tvoj v kociku pindur maly hehe 😀 😀

simbbaa
15. máj 2009

janka inak musim ta pochvalit straasne krasne fotky ma mala tie ciernobiele to si ty fotila?naaadherne su naozaj bocam ninusku 😀

norik1
15. máj 2009

juj faaaakt tie ciernobiele su priam umelecke Curly ty sa tym kludne mozes zivit 😉

zlaticakhalil
autor
16. máj 2009

idem kuknut fotky o ktorych hovorite bo curly sa nepochvali 😠

este 10 dni som vdova a potom to rozbehneme na plne obratky dufam ze to vyjde na prvu supu
verim ze stary netaral do vetra
dakujem za drazanie palcov kocky

zlaticakhalil
autor
16. máj 2009

curly si dobraaaaaaaaaaaaaaa
v poslednej dobe sa mi pacia ciernobiele fotky
janka ak hladas pracu spytaj si betkinho svagra on je fotograf mozno by ta zobral keby videl so dokazes 😉

zlaticakhalil
autor
17. máj 2009

som bez muza, bez malej a nemam co robit chladnicku som vybielila a teraz co hm? ☹

zlaticakhalil
autor
17. máj 2009

baby co je dobre na kutiky? sarka ich ma odkedy sme sa vratili z ORL a nemizne jej to davam len framykoin neviem ake i 😀

norik1
17. máj 2009

dobre i si dala sa mi zda 😉

no ja na take davam olej z cajovnika (tea tree) a podobne veci, skus jej dat nieco co to vysusi, framykoin sa obavam ze moc nepomoze....alebo Herpesin, len neviem, ci to aj take male deti mozu... 😕

inac to fasa je ze na ORL mala chyti kutiky... hygiena jak svina tam musi byt 😝

sasenkat
17. máj 2009

ahojte kocky!!!

tu sa tehulkuje 🙂 sinbbaa blahozelame, nech sa vam krase bruskuje 🙂

norik tak ja si davam tiez odklad na dalsi rok - najskor , tak potom mozme spolu kocikovat ked uz ostatným babám budú deťurence utekať 😀

sasenkat
17. máj 2009

na kutiky tiez odporucam tea-tree olej alebo propolisova tinktura /ale to az vacsim lebo moze byt alergen/
alebo vibrocil mast, moze sa trosku ponatierat aj detickam /pediatricka odporucala/
inac aj repik hoji
tak len vyskusat 😉

mukky
17. máj 2009

zlati zacni strikovat ked sa nudis 😀 😀

mukky
17. máj 2009

Vidim ze sa mate vsetky dobre 🙂 aj my sa mame fajn,sme stastna rodinka uzasnych 😀 dnes sme si dali ani neviem po akej dobe obrucky ked sme sli von 😀 ,sli sme sa naobedovat na ruzin a na prechadzku,potom na chatu a do velkeho tesca,bolo super,malinky sa unavil ,hadam pospi aspon do 6tej..

zlaticakhalil
autor
18. máj 2009

dakujem za radu ten tea tree kupim v lekarni? odkedy nie je stary doma ja curakujem uz od 5tej rano neviem spat
taka sa citim unavena ale neviem spat bude to asi slnkom co tam skoro vychadza 😠
idete dneska vonku? ja pojdem o 9tej pred blok do piesku so sarkou tak ak chcete dojtite alebo ak mate nieco lepsie ako je p iesok tak mi cinknite a my sa rady pridame

mukky to strikovanie nemyslis vazne 😀 ani neviem pomaly co to je 😀

norik1
18. máj 2009

my ani doobedu von ist nemozme lebo mne maly v poslednej dobe vstava o piatej - pol siestej a potom okolo deviatej odpadava a spi hodku a pol....

zlati aj hackovanie mozes skusit 😀 😀

zlaticakhalil
autor
18. máj 2009

norik .... hahaha 😀
mohla si prist aj ked spi bola aj janka aj betka s oboma detmi bolo fajn teraz sme prisli domov
ideme aj poobede tak ak nejdes do optimy 😝 tak prid

zlaticakhalil
autor
18. máj 2009

aha