Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

norik1
8. júl 2009

cafteeee jaaaj simba ja uz nic neslubujem lebo furt to dopadne inak....ako napr. Zlati sa slubim, ze v piatok mam dovcu, nebooooj pridem a kukaj, odisla som z domu o pol osmej rano a o osmej som uz bola doma....ale vecer 😀 😀 😀

smudlinka19
9. júl 2009

ahojte baby.....stále vás vidím na ihrisku pri W4 ale moja malá vobec nechce spinkať v kočíku a stále len plače tak sa prejdeme 20 min a potom ma to omrzí a ideme domkov a zaspí len na prsníku....no a samozrejme v aute zaspí okamžite....tak ja ani neviem či sa dočkám kočíkovania či rovno len behať po vonku budeme 😀 😀 😀
prajem vám krásny slnečný deň

norik1
9. júl 2009

Smudlinka tak to mas asi antikocikove dieta 😉 kamoska tak po roku predala uplne novucicky, nepouzivany sportak, maly v nom odvrieskal vsetky tri prechadzky....proste sediet na mame na boku a potom rovno chodit....a ju daval chiropraktik pol roka dokopy 😉

simbbaa
10. júl 2009

cawte akurat dnes zhanam po obchodoch plavky a katastrofen 😠 ..ked mi je vrch dobry tak spodok velky a naopak ide ma porazit heh...uz som to vzdala este pojdem do optimy asi a duam ze tam uz nieco nnajdem musim sa zamerat na zvlast vrch a zvlast spodok...inak nehrozi ze mi nieco sadne.. 😒 a vy co iete nieke k vode toho leta vobec? 😝

zajo510
10. júl 2009

ahoj simba, no včera bol šalený deň, že 😝 😝 dnes janko ide zase bikovať, to budem celé poobede sama a to bude opäť veselé. bolí ma hlava, večer asi odpadnem z toho všetkého. my sa chystáme do chorvátska v auguste a musím si tiež kupiť plavky - ešte že píšeš. mám jedny také asi 100 ročné 😎 8- vyblednuté a rozťahané ale zato poslúžili. ja budem mať opačný problém, na cicky mi sadne veľlkosť, ale na ric ani neoblečiem 😅 😅 🙄 takže to bude tiež na nervy nákup.

zlaticakhalil
autor
10. júl 2009

betka a naco su ti plavky kedd mas letne gumy okolo pasa? 😀 😀 😀
sorac 😀 😀

zlaticakhalil
autor
10. júl 2009

no mna sa to tiez tyka myslim tie plavky
tiez nemam a na kupko ....no neviem neviem
ja sa dost hanbim 😅

norik norik norik 😉
simba ked ty mas problem kupit plavky tak co ja, betka .... my sme tie ako to napisat pekne
mulatky

zlaticakhalil
autor
10. júl 2009

sorac moletky
uz by som mohla po sebe aj citat co trepem 😅

zajo510
10. júl 2009

ta diky zlati, s tými plavkami hovor za seba, že máš problém 😠 😠 a tie gumy mám, aby som sa neutopila a nie miesto plaviek, ibažeby si mala na mysli nudapláž 😎 ja ešte na takom hromadnom mecheche nebola, neviem či by som od toľkých pipíkov naraz neoslepla 😀 😀 😀

...a čoho sa zlati hanbíš? myslíš že dakto bude po tebe kukať? to som ti vrátila za tie gumy 😀 pozri máme malé deti a krátko po pôrode sme, čo od nás kto chce aby sme boli modelky, až na výnimky typu simba a iné 😉 .....my sme moletky - veľmi príbuzná kategoria, takže som spokojná 😀

zajo510
10. júl 2009

..mám pre teba to granko, bru noc 😵

zlaticakhalil
autor
12. júl 2009

dik zajo 😀
myslim za granko 😝

zlaticakhalil
autor
12. júl 2009

boli sme vcera na alpinke a bolo super
skoda ze dnes je pocasie naprd
inac mam modriny po rukach
hrala som volejbal po 100 rokoch a tak som dopadla 😅

zlaticakhalil
autor
12. júl 2009

idem poslat foto z oslavy

jeane kde je foto ako si ostrihana a melirova ha? 😉

jeane1
12. júl 2009

haha melír nebol a som na krátko,dlhéééé sú fuč 😢

jeane1
12. júl 2009

malú máš u babky?? 🙂 naša zalomila asi pred polhodinkou a o štvrtej ideme opekať tak som zvedavá či sa stihne zobudiť 😀 mi sme včera boli za Dávidkom v tábore a prespala cestu tam aj nazad 😵 a ked sa zobudila len povedala že noooo zasa som spinkala dlho 🙂

zlaticakhalil
autor
12. júl 2009

super dieta mas 😉
a ako na kratko, velmi kratko?
pocuj jeane ako sa daju zmensit fotky lebo chcem dat na kona ale vsetky su velke, musi byt nato nejaky program?
sarka sa prave zobudila spala len 1,5 hod. 🙂

jeane1
12. júl 2009

tak to ti neporadím ☹ až taký expert na fotky niesom ale určite je nato program ktorý to robí len neviem akí,chi chi som ale premudreta 😀 😀

hore to mám na krátko,už mi aspon nebudu stát ako po výbušnom šampóne 😀

jeane1
12. júl 2009

dnes má Curlyna Ninka meninky ????tak všetko naj naj nech ju počúvajú maminka aj ocinko, 😀 😀 😀

simbbaa
12. júl 2009

takze cawte cajky 🙂 zlatka co sa fotiek tyka netreba ti ziaden program ...ale to je na dlho ...mala si mi povedta jak som bola u teba by som ti to raz dva zrobila 😝 nevadi sak bude este prilezitost 😉 ...a inak co sa plaviek tyka tak uz som si kupila...a inak nasla som obvhodik vola sa GATE v optime a tam sa da zvlast kupit spodok aj vrch plavok normalne si mozes vymenit gatky vacsie za mensie ... 😉 tak som si aj ja kupila ze moje mega cicky cislo 42 a spodok 36 dobry rozdiel co?normalne som jak pamala anderson teraz ... 😀 aj s pupkom uz pomaly zacina vytrcat 🙂 a nebojte zachvilocku budem mat aj ja tie gumy kolo pasa...este mi dajte zopar mesiacov 😝 ...
inak betka vy idete do chorvatska?ani si nespominala 😕

a tak isto sa pridavam ku gratulantom..Ninuske posielam veeeeeeeelku pusinku a vsetko naja naj naj naj naj 😀 😀 😀 😀 😀 😉

zlaticakhalil
autor
13. júl 2009

simba ten gate obchod je super ja ho mam rada a dobre vediet ze sa tam daju kombinovat velkosti lebo nie vsade to dovolia

ninka vsetko naj naj naj

zlaticakhalil
autor
13. júl 2009

jeane idem skusit nieco co mi poradila betka tak uvidime ci sa to podari ak hej hned sa pochvalim 😉

zajo510
14. júl 2009

podarilo sa?

jeane1
14. júl 2009

zlati už sa podarilo??? 😀 či si sa od včera zabudla pri pc a skúšaš 😉 🙂

zlaticakhalil
autor
14. júl 2009

nepodarilo 😠
skusala som vselijak ale mne to nejde asi som duta 😅

betka ak budes mat cas tak mi to zmensi pleeeeeeeeeeeeeeeeeeease 😀

zajo510
15. júl 2009

a kde máš tie fotky, ako sa ku mne dostanú???

zlaticakhalil
autor
19. júl 2009

zajo ved som ti poslala nejake na mail, tak ich zmensi a posli mi nazad aspon daco dam na kona
alebo ak chces stiahnem na kluc a dam ti kluc
dakujem

zlaticakhalil
autor
19. júl 2009

zajo bola som kuknut tie plavky ale mali len v HM male cisla
skoda ....
inac ako ste vikendovali
my sme boli na ukrajine a bolo super ale fakt super
betka mam pre vas tu nemiroff ci co to je
P.S. zajo nechcem ta nasrat ale kupila som sarke sust. supravu ale za 10 eur 😀

zajo510
19. júl 2009

ty si ma nasrala 😠 😠 ale neee 🙂 ta čo už. som ti vravela, že čo som uchmatla z hm to bolo to najvbäčšie čo mali, zbytok boli len "detské" veľkosti 😀 . tak zajtra na piesku papa

zlaticakhalil
autor
19. júl 2009

na piesku? ved prsalo a su tam dazdovky 😀 😀
inac sme boli v optime ako vzdy ... dole kde je C&A spravili pre deti detsky kolotoc, smykalku a este neviem co
je to tam super az nato ze deti su strasne nevystate
drgaju hadzu tie mensie ...no katastrofa

inac sme dnes boli cely den SUCHYYYYYYYYYY..... bez plienky a bez pocikania sa na koberec
verim ze je to uz na dobrej ceste

tak dobru nocku vsetkym

smudlinka19
20. júl 2009

ahojte baby ako sa máte....my sme strávili prvý víkend na chalupe u starkých a celkom sme to zvládli...v noci malá spala skoro 6 hodín, no ale cez den hroza.....a včera už bola taká unavená že ani napapať sa nevládala a rev až do prešova bolo určite počuť no ale nakoniec sa ako tak napapala a zasplala.....
zlati...blahoželám .....
a pripíjam sa ku plavkám...no ja mám stále problém s vrchom...čo sa mi páči tak je to tak na lentilky pod kobercom ...je to každoročný problém 😀 😀 😀