Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
11. mar 2009

caute baby, no tak mi teploty vysoke nemame ale zato hnackujeme za vsetkych 😠 kasel a sople mame tiez
simba a kedy prides na kvp? uz by sme mohli dat stretko hm? 😉

norik1
11. mar 2009

Simba kedy prides? Ved si povedala ze len dohodnes so svokrou a bude... a ty furt nic!!! Tak dohodni, vybav pekne pocasie a hodime stretko cajoris 😎

Zlatka Sajuske skore uzdravenie 😲 zlaticko kucerave... nech ju tolko neprehana bo minies fsecky madarske peluchy!!!! 😀

Filipko posiela pusu vsetkym - teda hlavne babam 😵

zlaticakhalil
autor
13. mar 2009

len aby babam 😀 (myslim pusy)

sarinka este stale kaka a k tomu vsetkemu aj kasle a kycha ako slon ☹
verim ze dokonca tyzdna to bude dobre 😅 optimistka

norik a vy co? ste zdravy? madarske peluhy sa minaju ako voda ale este by som sla niekedy koncom marca resp. pred velkou nocou do madarska
vy tiez pojdete?

norik1
13. mar 2009

noooo uvidim ako spracujem mm, chceli by sme ista tak, aby sme to skombinovali s kupanim v Tapolci 😵

Ale vraj peluchy su na MAdaroch vypredane - kamoska bola v sobotu a pampersy uz nikde nezohnala... 😀 😀 😀

sasenkat
13. mar 2009

my tiez rozmyslame nad nejakym kupanim v madarsku

norik mozes poradit

zvazujem nyiregyhaza, miskolc, tiszaujvaros

norik1
13. mar 2009

v Nyiregyhazi je vraj fajn ale nebola som tam - vraj tam je bazen pre male deticky na brodenie s tepluckou vodou , Miskolc-Tapolca je bomba, ale nic specialne pre deti, tiszaujvaros nem poznam 😀

mukky
13. mar 2009

ahojte,tak mi ideme rano na Madare,som sice nejaka chora ,ale to ma predsa nesmie odradit 😀 😀 😀 chcela by som pre maleho take sedatko do velkej vani,mate to niektora??iste uz vsetky spite,tak asi sa odpovede nedockam ☹

zlaticakhalil
autor
14. mar 2009

ja sedatko nemam lebo uz nam pekne sedi vo vanicke
vraj forint zase stupol ☹ uz nie je 313 ale len nieco cez 290 ☹
chodte sa kupat vsetky 😠 my doma bo sme choriiiiiiiiiiii uz aj na mna to prislo

sasenka ty vies madarsky? len sa pytam ked si vsetky tie mesta pekne napisala
😉

simbbaa
14. mar 2009

ahojte baby ja som taka zufala je mi az do placu.. ☹ malemu stekaju hlieny do hrdla a strasne sa dusi uz tri dni nespi .stale kasle a strasne place odsavam stale nonstop berie aj sirupceky no nejako to nepomaha myslim ze mu idu zubky zadnu trcia trochu von stolicky ale nie su uplne von myslite ze to bude z toho?inak teploty nema..tak neviem co..strasne slinta ako pitbull..boze uz som si ja poplakala asi som slabsia povaha...inak vase deticky to nemali?myslim s tym dusenim a kaslom?poradte mi..v pondelok idem k doktorke som zufala a strasne smutna ☹ ☹ ☹

zajo510
14. mar 2009

ajoj ivka, držte sa s Ramonkom. my sme mali pred vianocami také dačo, malá kašlala ako tuberačka skoro 2 týždne, ale to tie sople čo jej stekali prúdom do hrdla myslím, odsávala som často hlavne prvé dni, riadne pred spaním, dusila sa hlavne v noci. dávali sme veľa veľa čaju. teploty nemala, ale kedže som si potom nebola celkom istá, neskôr či to neni kašel od bolesti hrdla alebo čo tak som jej dala stodal homeopatiká na kašel. a za 3 dni ten najhorší kašel prešiel, potom dokašliavala niekoľko dní ale to už len také....a to jej vyšli len 2 stoličky

zajo510
14. mar 2009

a ešte som dávala mokré handry všade naokolo, aby sa v noci tolko nedusila, pod postielkou mala misky so slanou vodou...podla mna to pomôže v noci

norik1
14. mar 2009

simbuska urob mu cibulovy sirup, nam to veeeelmi pomaha na kasel a hlieny - pokrajaj cibulu na kolieska, posyp cukrom a daj do chladnicky, pockaj kym sa to premeni na sirup a daj malemu 3x denne lyzicu...ja davam cez striekacku 3 mililitre....ani tie sirupceky mu tak nezabrali ako toto... a hlavne rychlo...

joooj drzkajte sa... dufam ze su to len zubiska!!! a neplac, myslime na teba!

marjov
14. mar 2009

ahojte baby...som z kvp z húskovej....rada by som sla s nejakou babou pokocikovat... 😀

mukky
14. mar 2009

Zak,asi pred hodinou sme sa vratili,a som total grogy,a to sme sli rano,ale stalo to za to 😀

mukky
15. mar 2009

simbaa,urcite ti predpisu fenistil na uvolnenie hlienovnemas ho nahodou doma??Je to ucinne...,a neboj sa....znie to paradoxne ale cim viac soplikov odsavas,tym viac sa tvoria ☹ ak je rad spi na brusku,bolo by to super,aby tak nestekali a nedusili ho...pripadne si poziadaj listok na krcne,tam mu odsaju nostek s tenuckou odsavackou velmi rychlo za par sekund,sopliky zozadu,ktore ani odsavackou na vysavac neodsajes.Skus menej odsavat,ver mi,,tak max 4 krat denne,vetraj byt,a ak nemas zvlhcovac,tak vlhke uteraky ci nadobky s vodou,ale uteraky mokre bez avivaze vyprane,avivaz pri schnuti drazdi sliznicu,veela zdravicka prajem.My sme si s tymto prezili svoje...

curly1983
15. mar 2009

Caute zeny :o))))

simba to mi je luto, ze Ramonko je taky choručky :o((((( Inak ten sirup o ktorom tu nasa Norika pisala tak ten 100% funguje :o)))) Mne ho robila babka a stale zabral a fakt rychlo - určite je to osvedčené :o)

My sme tiez uz asi tri tyzdne doma, najprv črevná chripka, potom kašel, teplotky :o( Snad uz bude dobre a deturence budu zdravéééé :o)))

Peknu nedelu prajeme s Ninkou :o)

curly1983
15. mar 2009

Boze kukam ze ja som tu tak dho nebola ze ja som aj zabudla ze nemusim smajlika "pisat" ze :o))) ale ze tu smajlici su 😀 😀 😀

simbbaa
15. mar 2009

jeej dakujem vam kocky strasne ste ma potesili to o tej cibuli som vobec nevedela hned teraz ju idem pripravit,dakuje naozaj dakujem,ja som taka zufala z toho velmi,

mukky...a ten fenistil vies velmi sanevyznam mam ho doma ale nie je to proti alergi?vies niekde som to pocula len neviem ci je to pravda...
naozaj vam este raz dakujem za rady...ste zlate...zajtra ideme k doktorke..kedze cez vikend nerobia ☹ ...

jeane1
15. mar 2009

čau simba a janka, želám skoré uzdravenie deturencom a šikovne sa vyzdravte 🙂 mi sme sa dnes boli vonku byciklovať s Peťkou,lebo po byte to bolo katastrofa 😕 pomaly aj do kupelky nám vošla 😀 a vonku sa tak rýchlo rozbehla až sa sama zľakla a už nechcela ani sadnuť tak sme ho tlačili 😀 😀

zlaticakhalil
autor
15. mar 2009

cafte baby
simba takze dojdi na kavu po lekarke viac nas nakazit nemozte my sme uz totiz skazeny 😀 vlastne nakazeny
my sme tiez nemali teploty ale hnusny kasel a sople ale chvalabohu sa nam nedusila
to bolo prvy krat co sarka spi cele noci aj ked je chora predtym som bola hore kazdu chvilu a odsavala noc
davam aj ja ten fenistil kvapky nie je to len na alergiu ale aj aby dieta nemalo krce ked ma horucky
ta tak asi
pekny vikend vsetkym a curly WELCOME BACK 😝

jeane1
15. mar 2009

curly bola si v sobotu na pošte? bo ja som umyvala okna a som ťa len tak letmo zahliadla 😀 😀

mukky
15. mar 2009

simba fenistil kvapky 3 kvapky 2 krat denne,myslim ze mozes ich kludne dat dnes,nic sa nestane,uvolni mu hlieny,ale ak chces tak pockaj co povie doktorka.Ale vzdy ked mame sopliky,mame ich davat,a aj sestra a kamosky...momentalne som chora ja,manzel ma nakazil 😝 verim ze maly moj to nechyti odo mna...

simbbaa
15. mar 2009

ahojte...muky dakujem... 🙂 dnes bolo malemu trosku lepsie ale tie noci su hrozne...nevie vykaslat hlieny a stale place... ☹

zlatka..juuj vies ako rada by som prisla...ale radsej nechcem riskovat aby nahodou sarka to nechytila alebo opacne moj od sarky hnacky 😝 ked bude zdravy hned ti volam slubujem...teraz j e taky bez nalady posledne dni...je dost zly...tak od doktorky hned domov radsej ale dakujem za pozvanie vazim si too si zlata,velmi mi vsetky chybate... ☹ konecne uz aj slniecko nam vykuklo...takze myslim ze si zacnem zvykat onedlho na mestsku hromadnu dopravu a budeme chodievat na kvp za vami...len neviem ako to zriesim ked maly mi na obed ako vsetky deticky musi spat a kam ho dam?ku komu..hmm...svokra nie je vzdy doma.. 😒 no ved uvidime ..

norik dnes som mu dala ten cibulovy sirup heh ako ho nechcel no muselam som nasilu bohuzial..uvidime zajtra ci sa mu polepsi 😉

betka a ty co?este nerodis? 🙂

simbbaa
15. mar 2009

janka moja..ninka mala crevnu chrpku?moja zlata..boze ved musela aj pochudnut co?ta bude ako prutik🙂a ako sa mate inak..?chodite vonku?uz musi byt velka..a co uz nieco rozprava?ja som sa konecne az teraz dozila ze ma oslovuje mama..heh to mu trvalo co?na 16 mesiacov... 😀

norik1
15. mar 2009

Joj simbus tak to ma mrzi ze ste taki chorucki... Filipovi ten sirup chutil, lebo bol sladky, ale mal stavy ked ho tiez nechcel, skor som mala pocit ze uz je jedno co to je, vadi mu uz len to ze to donho pcham... tak s nim trosku pobojuj a uvidis ze sa mu polepsi...

inak ten sirup sa robi aj s medom ale ja neriskujem este med, to je alregen jak svina...

Curly, no tak vy ste si tiez uzili, kocky moje... dufajme ze uz budete zachvilu fit a mozme chodit vonkuuuuu!!!!

curly1983
15. mar 2009

Caute zenusky :o))))

veru norik babka ten sirup robi s medom, ale pre nase deticky to este asi nieje velmi vhodne 😅

jeane hej bola som na poste v sobotu, mala si zakričat 😉 Alebo dobre ze si nekricala 😀 este by si ma do roboty zapriahla 😀 😀 😀 a umyvanie okien nem moja krvna skupina 🙂

ivka boze veru schudla, 10kg vazime 😅 , 10x denne mi kakala uplne vodicku hnedu ... a bez plienky sme doma tak uz len prisla ze puk lebo si myslela ze si puknut len ide a uz jej to tieklo po nozkach ☹ a samozrejme ze jest nechcela, pit nechcela .. strasne niečo. Jedno doobedie mi celeeeeeeeeee prespala a ja ze ako dobre, ze spinka tak jej bude lepsie ale dr. mi na druhy den hovori, ze ked tolko spala to uz znamena ze bola dehydrovana , ze takto sa prejavuje dehydratacia ze deticky su ospale a spinkaju ☹ a ja sprostô ze ako dobre ze spinka 🙄 A rozpravame uz celkom pekne 😵 Jooj ved dame stretko a nezabudnut na damsku jazdu !!!!!!!

Tak prajeme deturencom nech su rychlo zdravucke, Ramonko - Sárka !!! 😵 😵 😵

curly1983
15. mar 2009

teda oprava Sarka 🙂 bez dĺžňa 😎

simbbaa
16. mar 2009

JUJ NORIK..ANOO PRESNE TAK on uz len preto to nechce lebo uz to do nho pcham nejake tie dni ..chudacik.. ☹ tiez uz by som chcela s vami von..

janka..juj moja zlata az tak schudla joj ..inak sd ehydrovanymi detickami niekedy posielaju do nemocnice to nie je sranda 😒 ..a damska jazda?heh ja uz jak mniska doma sedim uz by bodlo... 😉 vsetci sme chorenky dnes som stretl azlatku u doktorky boze ta sarka jaka je uz velka a taka rozumnejsia 🙂 je krasna..a jaku ona mala celenku zabitu s menom heh.. 🙂

inak zlatka a co ti u doktorky povedlai?lebo my sme museliist na krcne a mu pchali do nosteka taku hadicku boze som az plakala s nim a mu vysavali tie hlieny az pomaly neviemz kade... ☹ moj segin jak plakal ☹ nech uz je zdravy lebo sa zblaznim...dali nam aj antibiotika len sa divim ze mi nedali ziadne kvapky do nosa to dobre je?ved ked tak sopli teraz neviem ci mu mam po odsavani davat kvapky alebo nie .. 😒
tak vam vsetkym prajem skore uzdravenie tiez a nech ninka uz nekaka tolko.. 😉

pposielam vam pusu velku ani neviete ake mam depky ...stale riesime ako sa dostat na kvp no je to tazke ..a ja mam z toho depresie normalne som tu taka sama.. ☹ chybate mi

simbbaa
16. mar 2009

tym dostat na kvp som myslela byvat tam,v tej posratej krize sa clovek boji aj hypoteky brat... ☹

zlaticakhalil
autor
16. mar 2009

simba my sme tiez boli na krcnom sarka ma zapalene hlasivky
jedno lepsie jak druhe uz nech su deti zdrave bo ma slak trafi cely tzden musime byt doma
kvapky do nosa davam stale ked nevie dychat
tiez berieme atb
a o tej damskej jazde som pisala davno alevy na mna kaslete 😠