Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

norik1
24. jún 2009

ahaaaa.... mam dovcu ale az buduci piatok he he postaci???? 😀

Smejka ja mam pod Amfikom, na KVP ani na Terase ine nepoznam.... Tesne pred porodom staci zavolat a sa ohlasit, oni ti povedia ze co a ako, ale v porodnici uz musis nahlasit meno doktorky 😵

zlaticakhalil
autor
24. jún 2009

jasne ze postaci dakujem barzo sumne norik si poklad

smejka ja mam na kvp doktorku ale ...... tak ako norik pise staci pred porodom si vybrat ale do nemonice uz musis mat meno lekarkz

smejkaa
24. jún 2009

Dakujem vam. A mozte mi napisat mena a tiez ci ste spokojne? 😉

zlaticakhalil
autor
25. jún 2009

moja sa vola olasinova zoja a da sa, ale keby som si mala vybrat tak urcite niekoho ineho
toto je ale nasa druha dr. prva sa volala halaszova ludmila
vela stastia pri vybere 😉

smejkaa
25. jún 2009

Dakujem. 🙂 Vela dobreho som pocula na Dr. Gregovu na terase. Nepoznate ju?

zlaticakhalil
autor
25. jún 2009

ja nie
vies my sme z kvp a asi vsetky chodime ku lekarke na KVP

jeane1
26. jún 2009

mi chodíme na furču 😀 chodili sme na kvp ale nič moc ☹

zlaticakhalil
autor
26. jún 2009

jeane nevies spat ha? 😀
ja som hore tiez od 4tej peciem, chystam varim
od zajtra navstevy
tak nam drzte palce aby vsetkodobre dopadlo

norik1
26. jún 2009

jaaaaaj Zlati tak drzime palce, urcite to dobre dopadne 🙂

Smejka ja chodim k Trebisovskej pri AMfiku, je dobra ale ma vela pacosov a preto stale narvatu cakaren....

zlaticakhalil
autor
26. jún 2009

jej baby a to som si myslela ze ked sme z kvp tak chodime ku lekarke na kvp
som ja ale trapkos co? 😅

mukky
26. jún 2009

ahojte,ako sa mate?

zlati,nieco oslavujete?Co fajne si robila?ja od dnes dietujem,pevne som sa rozhodla,..no ale som hladna na sladkosti 😀 ,zajtra ideme na cely na chatu,no bude to tam tazke..kotlikovy gulas a podobne..trosku si dam,ale bez chleba aje to 😝 ,este musim ist dnes na stacionar,som zicala od svokry...juj jak sa mi nechce..

jeane1
27. jún 2009

mukky dnes ti ten gulášik nejak zmokne 😀 prší jak divééé, ja som sa dala na cvičeniie lebo doma ma to držalo len chvílku,tak chodím tu na kvp do fitka na vacuový orbitrek a poviem ti že je to bomba

zlati ja nespím už tak skoro ☹ neviem spať 🙄 som jak tote staré babky čo nemožu a čo si dobré piekla

zlaticakhalil
autor
27. jún 2009

piekla som take ... listkove cesto plnene syrom porom kecupoma sunkou (3 tepse 😅 ) bo ja zjem dve hihi
potom valentínsky kolac , kolozvarsku kapustu
zemiakovy salat rezne a k tomu chlebicky (klasika) a plnene sunkove a syrove rolky
mukky na tvoj gulas nemam 😉

jeane co je to vakuovy orbitrek? to z teba nieco vysaju? okrem duse 😀

zlaticakhalil
autor
27. jún 2009

zeby peniaze a tuky? tak to idem aj ja 😀

jeane1
27. jún 2009

je to ako obyčajný šlapací bycikel len si v uzatvirenom priestore a šlapeš 😀 a hreje ťa to z každej strany až na 66 stupnov, ani na bycikel sa tak nespotím ked makám na záhradu 😝 fakt je to super na moj zamrznutý zadok 😀 no a tým že šlapeš a sa ti zohrieva organizmus tak spaľuješ tuky 🙂ona ti to tam vypočíta čoho máš navyše a kolko čoho tam má byť

mnamky si robila musím už aj ja niečo z lístkového zbúchať,tenmoj malý valibuk by len nejako jedol a nevie sa ojesť 😀

zlaticakhalil
autor
28. jún 2009

a to kolko tam makas? hodinu? ja velmi bycikel nemusim boli ma z neho zadok 😅
a kam to presne chodis?treba sa tam objednat? mala by som aj ja trosku schudnut bo som sirsia nez dlhsia 😅

zlaticakhalil
autor
28. jún 2009

zajtra mi to napise ze ma sarka dva roky 🙂

zlaticakhalil
autor
28. jún 2009

dakujeme vsetkym

jeane1
28. jún 2009

všetko naj naj Sárke nech ju mamka s ockom počúvajú 😀 😵 Zlati šlapeš iba 28 min a výkon si určíš sama akí chceš 🙂

jeane1
28. jún 2009

idem vo štrtok ak chceš tak pod sa kuknuť a uvidíš, je to hned nad poštou vedla baru 😀prinajhoršom skončíme vedľa 😀 😀

zlaticakhalil
autor
28. jún 2009

dobre foto jeane 😉
ked nezabudnem tak pridem a o ktorej ze to je? netreba sa objednat? a kolko to stoji? myslim to vedla ...pivo 😀

zlaticakhalil
autor
28. jún 2009

jeane dakujeme za blahozelanie
uz mame 2 ..da ako hovori sarinka

jeane1
28. jún 2009

😀 😀 😀 t pivo neviem a jeden vstup tiež neviem lebo mám pernamentku ale asi 10eur a objednať sa treba lebo dve do toho fakt nevojdeme 😀 😀 ak chceš dám ti do ip telefon

zlaticakhalil
autor
28. jún 2009

super daj telefon

zlaticakhalil
autor
28. jún 2009

diky jeane

zlaticakhalil
autor
28. jún 2009

zajtra tam volam a uvidime aleked je jeden vstup 10 eur tak o je vela podla mna
ja som na materskej 😀 😝

sasenkat
28. jún 2009

ahojte kocky 🙂
no uz zas je po vikende

v piatok sme sa stretli s betkou na Cickach 😉
ale my sme odisli skor aby sme nezmokli
betka ves chytil dazd asi tam, co? dufam ze ste nezmokli

jeane ja mam pernamentku do toho centra na tie stoly a nejako mi zapadla prachom , tak ju budem musiet oprasit aby som sa dajak vyformovala, ale pocula som ze tam maju uz aj vakuovy stroj :o) takze ty uz poctivo makas ... super ... len si daj do tela 😉

mukky
28. jún 2009

ahojte,vidim ze spominate cicky s makcenom 😀 ,to je tam dole kde sme sa mi tie skor narodene chodili volakedy korculovat ako deti nie?som tam minule zazrela ze je tam nieco postavene,co je to ?

zlaticakhalil
autor
29. jún 2009

pod na pivo a uvidis mukky 😀

zlaticakhalil
autor
29. jún 2009

jeane dnes som tamvolala dali m i stranku kde su vsetky info a potom sa mam ozvat ked budem mat zaujem
tak idem kuknut
zatial dakujem