Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

nikde nik ☹

jesienka
31. mar 2008

vyborne zlati, tesim sa. a chcem sa este spytat, malasi aj ty niekedy pocas tehu take bolesti ako keby tupe pichanie, nieco ako na menzes, ale su od vcera, aj v noci som ich podvedome citila

jesienka
31. mar 2008

no nic, ja si idem trochu zdriemnut, potom na postu a tak. dufam, ze mi tie bolesti cim skor prejdu...
zajtra bude talal v praci?

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

ahoj ja som nemala ziadne bolesti ani tupe nic
mne sa jedine plod posuval dole, takze som vecere travila s nohami hore, vlastne mala som to robit ani to som nerobila
talal ide do prace zajtra, potrebujes nieco? aj sarinka ked vstane aj my ideme na postu mozno sa tam spretneme ale ja neviem aky ty si spac 🙂

smska1979
31. mar 2008

Zlatica, kde su tu take bazare, kde by som mohla pozriet kociky?
Do ktoreho bazaru si davala ty svoj kociar?

jesienka
31. mar 2008

cau zlati, uz ste boli na poste?

jesienka
31. mar 2008

zajtra idem do prace, lebo otca rozbolel zub, a potom sa stavim na chire za nimi s ridom ukazat brusko 🙂
bola som tam aj v piatok (alebo stvrtok-uz ani neviem) ale skoro nikto nebol v praci. tak preto sa pytam. vraj uz take mini brusko mam, ale ja sa vidim kazdy den, tak sa mi to zda ako pribrate, akurat ze vahga sa mi stale este nepohla ani o kilecko tak neviem

jesienka
31. mar 2008

ahoj smska, ja viem o bazare na KVP v bloku pri poste-vola sa slniecko, mozno tam dala aj zlatka svoj kociar...

junovka
31. mar 2008

ahojte 🙂

Jesienka, k tym tupym bolestiam....ja som pri Timke to mala cele tehu a pri Nelke sem-tam.Je to normal, nakolko vtedy sa roztahuje maternica. 😉
V tom detskom bazare Slniecko som kupila peknu stolicku pre Nelku na papnie za lacny peniaz. 😉 😎

jesienka
31. mar 2008

cauko junovka, ja take bolesti mavam tiez stale ale nie az take, vcera som sa ale dost rozculila a vtedy to zacalo, dnes sa to uz ukludnuje. mala som to uz asi 2x a trvalo to stale skoro dva dni, ale pomahal klud a lezanie a spanok. teraz to uz zacina byt stara znama klasika-roztahovacie bolesti. ani by som nepovedala ze rozculenie moze az tolko neplechy sposobit...

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

ahoj jesienka - my sme na poste boli uz o tretej
zajtra sa urcite stretnes s talalom v praci, inac aj ja budem v starej nemocnici od 7:00 neviem dokedy
idem si pre vysledky a dohodnut sa ci je nutna operacia
smska- ten bazar slniecko je super fakt, vo stvrtok idem odniest vsetko oblecenie po sarinke na predaj
al elen tie co stoja zato a 3 plne igelitky plysakov. mame ich tolko ako jeden obchod 🙂
neboj jesienka aj tvojmu babatku sa ujde 🙂
nezabudla som a kedy to mas vlastne termin?

jesienka
31. mar 2008

musim sa aj ja vybrat do slniecka popozerat uz nieco konkretne lebo zatial sme nic nekupovali a este sa ani nechystame ale pozerat by som sa uz mohla zacat nech mam prehlad. chcem najprv vediet ci to naisto bude slecna aby som vedela na ktore farby sa zamerat 😉 dufam ze vo stvrtok mi bude robit sono a budem vediet naisto...

jesienka
31. mar 2008

6.9-9.9 😵

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

jesienka mam aj uplne nove kosiellky co sa beru do porodnice a myslim ze tam ti netreba vediet pohlavie 🙂
mam aj vanicku ....vlastne vsetko pre dievcatko takze ak by si chcela vsetko na predaj 🙂
inac sme bez sarinky ostala u deda lebo ja zajtra idem pre vysledky a nechela som ju tahat skoro rano so sebou

jesienka
31. mar 2008

smska ty si z KVP ?

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

no to je pekny termin bude panna 😵

jesienka
31. mar 2008

ved to... ja nikohov tomto znameni nepoznam. ale mozno sa poponahla a bude levicatko 😀

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

ale co... na znameni nezalezi len nech je zdrave

junovka
31. mar 2008

jesienka, aj ja mam neake vecicky zachovale, keby ze bolo dievcatko 😉

jesienka
31. mar 2008

tak prave som dostala neskuocnu chut na vyprazany syr so sunkou a hranolkami. tak si ideme urobit vychadzku do koliby lebo to navarene rizoto co mam v kuchyni nemozem ani vidiet.

jesienka
31. mar 2008

zlati, junovka- velmi rada kupim vecicky na male ked teda v blizkej dobe neplanujete ani jedna dalsie babo 🙂
aj tak som rozmyslala za babätka velmi rychlo rastu a kopu veci ani nestihnu ponosit a nie to este znicit a vyhadzovat peniazky za drahe nove veci-tak to sa mi zda zbytocne

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

prestan mi robit chutky ty jedna ja som na diete a ty tak????????
mas pravdu v tom, ze deticky tie veci ani nevynosia astoja kopec penazi
ja som vsetko vyprala vyzehlila tak snad sa ti nieco bude pacit. neviem aky prasok budes pouzivat ale ja pouzivam lovelu a celkom som psokojna a aj lovelu alebo obzor avivaz
pekne po nich novaju veci

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

ja sa musim priznat ze som nikdy nekupila veci zo sekaca ☹ ale nie preto zeby som nechcela ale preto ze ich mam strasneeeeeeeeeeee vela lebo sestra ma doteraz zasobovala s novymi vecami z londyna kde byva tak som nepotrebovala nic kupit ale kociarik ten som kupila od ruky to je pravda a zatial som s nim spokojna
ja nie som velmi narocna staci ked mi veci posluzia a hotovo 🙂
ale dneska ked som bola v slniecku tak som videla fakt pekne veci a neboli ani drahe
take tricka do 50 sk fakt wow a samozrejme ked to kupis tak to vyperies 🙂

jesienka
31. mar 2008

prepac zlati, ja som uplne zabudla, ze si ttu spominala nejaku dietu 😀 😀 😀
ale ja mam teraz opacny problem- piaty mesiac a ani o kilo naviac

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

no to ti zavidim 🙂
vysoka veza🙂 mangel sa pyta ci mas nervy ze nepriberas 🙂

jesienka
31. mar 2008

ja nervy nemam ale cinebude mat gynekologicka? a ci je to spravne, ci to malemu neuskodi? neviem...

smska1979
31. mar 2008

Jesienka, ano som z KVP, preco sa pytas?

zlaticakhalil
autor
31. mar 2008

prosim ta zahlasujes este dneska za sarinku je to posledny den a nebudemm otravovat 😀

jesienka
31. mar 2008

uz som hlasovala 🙂

jesienka
31. mar 2008

zlati, ze vraj vysoka veza, ale tuku mam dost az do 7.mesiaca... mozno preto nepriberam 😅