Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
21. feb 2009

som rada ze tam neboli bitkari 😉

norik aj my s jankou davame robit fotky tak ak chces daj vediet ze kedy posielas a podelime sa o postovne
vies co idem ti volat je to rychlejsie
pekny vikend pre vsetky mamicky s detickami ja som bez malej do nedele 😀

zlaticakhalil
autor
23. feb 2009

norik- zatial nebuddu ziadne fotky nedaju sa poslat skusame to s curly uz 2. den
aj im tam volam ale nikto nedviha a poslala som im aj mail tak cakam na odpoved

😠 😠 😠 😠 😠

norik1
23. feb 2009

ta co, nic?

zlaticakhalil
autor
23. feb 2009

caves dneska mi posala mail s ospravedlnenim takze fotky budu lebo sa akcia predlzuje do 3.3
janka uz poslala fotky lebo mi volala ze to uz funguje tak sa mozes tesit
zajtra idem ku lekarke so sarinkou dnes som jej odobrala kaki 😀 idu na rozbor a potom idem asi do centra
kto sa prida?

simbbaa
24. feb 2009

AJOJTE NORIK JA CHODIM NA KVP...K OLASINKE SOM BOLA VCERA S MALYM NA OCKOVANIE A SI PREDSTAV ZE ANI LEN NEZAPLAKAL NORMALNE SA POZERAL A NIC SOM BOLA Z TOHO PREKVAPENA AJ DOKTORKA ZE AKO TO ZE NEPLACE CJHLAP JE TO UZ ASI VELKY NO HEHE... 😀

zlaticakhalil
autor
24. feb 2009

ahojte kocky my sme dnes tiez boli u olasinovej a vsetko v poho
zajtra ideme na rontgen
potom napisem lebo otec mi stoji za chrbtom 😠

norik1
25. feb 2009

cawteeee my dnes boli na madaroch na nakupy v Miskolci... plno plno penaze sme minuli, na maleho, drogerka, peluchy, utierky, vyzivky, Hippky no brutal.... ja som nakupila par handier ako spravna zenska a mm ako spravny chlap nic 😀 😀 😀 on len tlacil kocik s malym na rukach a komentoval toto je pekne, toto nie 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
26. feb 2009

caves super aj my ideme v sobotu do miskolca
fakt je to tam take lacne? a kde ste boli v akom nakupnom centre to by si mi mohla poslat ako sms pls 🙂
my tiez chcem hlavne drogosku a nejake potraviny

kupovali ste aj dialnicnu znamku?

zlaticakhalil
autor
26. feb 2009

norik..... vidno zekriza vas nazastihla 😀

junovka
26. feb 2009

caute baby, chcela som sa spytat, ako je to vlastne s tym pasom pre deti, ked jedna ma 7 rokov a druha skoro 2 roky.Podla mna asi je potrebyn, ze , ked chceme ist napr. do PL, HU.... 😒

smudlinka19
26. feb 2009

ahojte babenky....pridávam sa k vám....som tiež z KVP a kočíkovať by sme mali začať okolo 21.05. 😀 😀 😀
je to naše prvé tak sa velmi tešíme

smudlinka19
26. feb 2009

a mám na vás jednu prosbu....máte skusenosti s pediatrom....chcela by som chodiť na polikliniku KVP ale neviem koho si vybrať....???

norik1
26. feb 2009

jeej Smudlinka tak sa drz,a potom pokocikujeme 🙂 Ja nepoznam doktorky na KVP 😨

norik1
26. feb 2009

Zlati znamku nepotrebujes lebo dialnica zacina v Miskolci 😵 do Miskolca je to normalna cesta.

Oplati sa ist na potraviny do Auchanu - obrovsky obchodak hned na pravo ked prichadzas do Miskolca, my sme boli este v centre mesta hned pri trznici - Plaza - to je take centrum same butiky, obrovske CaA a dobra drogerka Rossmann ci ako sa vola. Potom sa oplati ist do Inter Sparu ale to sme uz nestihali 🙂, alebo do Tesca alebo do Cory 😵

mukky
26. feb 2009

Ahojte,v Madarsku je neskutocne lacno,kuk do temy Madarsky nutrilon 😀 😀 😀 Ja som tam bola asi teraz piaty krat,a je teraz naj kurz 🙂

zlaticakhalil
autor
26. feb 2009

dakujeme pekne za info
tesime sa na nakupy 😀
norik ty si fakt zbehla vo vsetkom 😀
ja chodim ku Olasinovej ale skus sa pozriet ku komu aj patris podla bydliska
alebo chod do poliklinike a vyber si podla mena 😀 ale nie .....

zlaticakhalil
autor
26. feb 2009

norik ja znam ze do miskolca nem treba znamku ale kamos sa vadil a tvrdil ze hej takm u idem ukazat tvoj mail ako dokaz neviem kde je o s makcenom 😀

norik1
26. feb 2009

tak odkaz kamosovi ze znamku nem treba - mala si sa stavit aspon o sampus 😀 😀 😀

sasenkat
26. feb 2009

ahojte dievcata!

aj my sme tu na KVP

pridavame sa k vam norik a zajo 😉

sasenkat
26. feb 2009

tiez sa chystame na nakupy do madarska

sice vyrazame do budapeste

ale rozmyslam ze potom niekedy pojdeme do mieskolca kupovat kocik-golfac 🙂

norik1
26. feb 2009

hej hej skocte aj do Tegelu, na ceste do centra, dobre ceny tam maju 🙂

simbbaa
27. feb 2009

co davaju v madarsku za dara?asi idem aj ja heheh... 😉

zlatik ajoj moja ako sa mate?sarinka je ok?co take nove rozprava?hmm?

norik zeno....tha ty sa vyznas vo vsetkom mozes ist aj do politiky moja.. 😉 skusena to zena pozor...heh 😲

betka?a ty ako moja?este nejdu na teba kontrakcie?jujj ja sa naozaj neviem dockat co to bude heh..vies co som ti vyvestila heh. 😉

a janka?ta sa tu nejako ani neukaze ...ako sa mas moja?a ninusa? 😀

zlaticakhalil
autor
28. feb 2009

cavte kocenky
tak a sme doma, boli sme na nakupoch v madarsku no fakt pecka
bez debaty naco si len pomyslite

dakujem vsetkym za blahozelanie kazdej posielam pusinky dufam ze nebudem mat herpes 😀

simba... mohla by si prist uz aj na KVP obcas normalne tu hybas

mukky
28. feb 2009

ahoj zlati a co si kupila,prezradis nam????A za kolko 😀 😀

jeane1
28. feb 2009

a kde??? 😀 😀 😀

mukky
28. feb 2009

urcite v Miskolci,je atm strasne vela super obchodov kde treba zajst,tak aj ja som zvedava ako bolo 🙂,maleho sme uz zapisali do pasu,tak pojde s nami po prvy krat.

misanik
2. mar 2009

Ahojte, kocky, nevideli ste niekde v ke v obchode stolicku co rastie s dietatom? Nieco taketo: http://www.biga.sk/stolicky/baby-dan-detska-sto... chceme pozhanat,a le enchem cez net, chem si to pozriet.

norik1
2. mar 2009

Misanik takuto stolicku maju vystavenu v Kike, neviem ci tuto znacku ale vyzera presne tak 😵

norik1
2. mar 2009

Simba tak ja teda pjdem, budes ma volit? Najprv ale musim do Miskolca nejake kostymceky nakupit 😀 😀 😀 nech vyzeram seriozne ako Hilary 😀 😀 😀

misanik
2. mar 2009

norik, vazne? ty fakt vies vsetko 😉 😀 dakujem, pojdeme kuknut.