Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

simbbaa
10. aug 2009

cavte baby 😉 no po dlhej dobe sme zase tu🙂boli sme na dovolenke a potom som stravila vela casu s rodinkou 🙂 ....inak s amame fajn zle mi uz nie je ...peone priberame uz sme 4-5 kil nahor 😀 ...o tri tyzdne idem na ultrazvuk a snad uz aj budeme vediet ci ramonko bude mat braceka ci sestricku 😀 😝 ...
posielame vam m pusinku...a dufam ze sa mate vsetky dobre 😲 😀 cmuk cmuk

jeane1
11. aug 2009

ahoj simba............pánečko to ale utekááááá ešte nedávno si sa vytešovala že si tehotná 😀 😀 😀 držím palčeky na ultrazvuku nech máte čo chcete 🙂

simbbaa
12. aug 2009

dakujem pekne jeane...... 🙂 len nech je zdravunke vsak? 😉 to si praje asi kazda z nas🙂 🙂

mukky
12. aug 2009

ahojte,vidim ze sa mate fajn,aj my 😵
simba a tusis co budes mat,alebo netusis?Ja ked som otehotnla tak automaticky som myslela ze budem mat dievca 😀 ,ale viaceri mi hadali chlapca 😵
ja by som prijala dievcatko aj chlapca este,najlepsie dvojcata 😀

zlaticakhalil
autor
13. aug 2009

ja chcem dievcatko aj druhe 😅 lebo uz mam skusenosti 🙂

simba ako bolo na dovci?

zlaticakhalil
autor
16. aug 2009

nove foto uz v ponuke 😀 kukni album

zlaticakhalil
autor
16. aug 2009

pridala som dalsie foto z vikendu
tak ak mate zaujem tak sa kuknite
peky vecer

smska1979
19. aug 2009

Ahojte dievcata, chcem sa spytat, ci niektora z vas nema dieta v jasliach tu na KVP. Ake ste spokojne? Prip. je problem dostat tam dieta kvoli plnemu stavu? A co poplatky? Dakujem.

norik1
19. aug 2009

Cafteeee mamuse dlho som sa neukazala jeskove oci to ani clovek zit nestiha ked uz aj do prace musi....
CHystame sa pomaly na dovcu, tak nakupujem dovolenkove blbosti, vcera FIlip dostal naraz poslednu hexavakcinu spolu s MMR na 15 mesiacov tak teraz cakam co za reakcie bude mat, zatial len mierna teplotka, tak dufam ze nic horsie to nebude...

Zlati moj favorit je ta fotka kde je Sarka v tom valci 😎 neskutocna je tam 😉

zlaticakhalil
autor
20. aug 2009

a to si este nevidela mna v novej frizure ty kokso
ale idem jutre umyt vlasy tak bude po parade 😉
sarka ma tromfne lebo na jej vlasy teda fakt nik nema
curly sa s kucerami blize ale .......
peknu dovcu vam prajeme a uzite si to ,,,potom nejake foto please
a kam to idete?

norik1
21. aug 2009

do Ciernej Hory juj parada sa tesim jak Filip ked vidi knizku a ziape "čitá, čitá" 😀 😀 😀

sak dva roky sme nikde neboli a abstak jak svina. Foto dam, ved aj v pase mam z tej poslednej dovci v Ciernej hore 😉 zacinam pomaly pripravovat veci na balenie, zacina horucka... 😀 uz aj redbuly na cestu mam ready 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
23. aug 2009

tak sumu dovcu 😉

zlaticakhalil
autor
23. aug 2009

tak sumnu dovcu som myslela .....

Filipko vsetko najlepsie k meninkam , raz si ich uzijeme spolu 😀

Janka aj tebe vsetko naj ... 🙂

simbbaa
25. aug 2009

ahojte kocky 🙂 😝 ...po dlllllllllllllllllllhej dobe sa ozyvam 😅 ..mala som tazke tyzdne a to problemy so zubami,ako naschval pred otehotnenim nic a ked som v tom sak co?nech ma bolia ...trhali mi stolicku to vam ani nevravim asi viete ze je to dost nebezpecne v tehotenstve ale zmakla som to na jednicku a este mi aj vrtali a kadeco robili..kazdy tyzen som bola na zubnom ako doma 😅 😅 ale uz dufam ze to bude v pohode 🙂

dnes sa idem objednat na 3d ultrazvuk lebo moj gynekolog ten dedo plesnivy ma taky ultrazvuk co este mojej prababke na nom pozeral deti taze neverim tomu ze tam aj rozozna susku alebo pipika 😀 😝 ...tak sa spolieham na 3d 😅 ....citim sa fajn zatial extra vela som nepribrala nejakych 5-5,5kg...pri Ramonkovi som mala uz nejakych 10 kg min. 😅 😅 ale sak nic nie je nemozne mozno zrazu naberiem jak kosatka willy nie?ale to je jedno 😀 😀

a vy dievcence?ako sa mate?ako tak citam zlatka ty si bola niekde na dovci?inak zabite fotky 😀
betka sa tu nejak nevyjadruje ..chapem dve deticky daju zabrrat uz sa tesim aj ja 😅 😅
janka vsetko naaaaaaaaj lepsie k meninkam viem ze is mala aj moja die mutter sa vola janka 😉
norik moja ty si zaneprazdneny clovek seginatko stihas vsetko inak?vobec nie si unavena co moja?posielam pusu filipkovi k meninkam tak isto 😲 😀

simbbaa
25. aug 2009

heheh ako citam tam co som pisala o tej vahe 5,5-6 kg som myslela ale asi vam to doslo hehehhehehehehepodla toho ako sa najem a potom sa vy.........hehhe 😅

simbbaa
25. aug 2009

mukky moja zlata na teba som neeechtiac zabudla... 😅 no ci tusim co to bude?poviem pravdu ze netusim 🙄 ale viem ze teraz tankujem do sebe hooodne veela sladkeho . 😅 😅 co pri ramonkovi nehrozilo...uvidime .. 😨 3 tieho idem k doktorovi deduskovi tak ci vobec uvidi?ako som pisaala ultrazvuk ma jak za janosike este 😠 😠 ale dam hned vediet aj ked mam tusak ze to bude zase chlapcek 😝 ...a doma budem mat vojsko ochh moj boooze 😅 😅

zlaticakhalil
autor
25. aug 2009

cau simba super ze uz mas zuby ok
aj ja som trpela ked som bola tehotna dokonca mi na prednom dasne narastlo akesi dive maso tak mi to museli rezat
vraj to je normalne no neviem bolest jak svina lebo mi dali len sprej lebo injekciu nemohli dat
ale prezili sme to
inac my sa mame dobre
na dovolenke sme boli ale len na takej miernej v prahe a potom 2 krat u kamosky na vidieku bolo super
sarinka si ani nespomenula ze ma aj mamku ☹ bola stale busy s niekym
a ja som si oddychla

simbbaa
25. aug 2009

juj tak to musela byt bolest ☹ moja zlata...ani mne velmi nechcela dat injekciu vraj to vyvollalva predcasny porod a kontrakcie ale chvalabohu som este neporodila 😝 😝 😅 😅 ....no ver ze mmi nebolo vsetko jedno 😅
a co sa dovolenky tyka aspon si si oddychla a nic si z toho nerob my ked sme s inymiludmi tak isto neexistujem 🙄 ..

zajo510
26. aug 2009

ahojte kočky 🙂 po dlhej dobe sa hlásim aj ja. včera o 3 ráno sme dorazili domov, takže nič nerobím len vybalujem, pratam a periem.....inak cesta bola super, 10 hodín sme šli tam a ja späť, decká boli zlaté až sa divím, že sme to tak zvládli. veľmi sme síce nerelaxovali, ale bolo dobre. akurát som včera chytila "prehánky", dnes moja polovička, takže sa tam na nás čosi nalepilo. na dovolenke preháňalo viacerých ľudí z našej partie čo sme boli spolu 😝 , ale všetci tvrdili, že to z vody, ta dajak sa mi nezdá, ked to na nás došlo až doma....ale inak sa dá. snád pôjdu dole nejaké tie kilá hihi. sa smejem lebo, ked mala alžbetka 6 mesiacov tak sme mali črevnú chrípku, teraz má lenka 5 mes a zase sa opakuje situácia.

simba dosť na vás myslím, ako sa máte a ako tehulkuješ. potom daj vedieť čo budete vidieť na 3D-čku.

mukky 🙂 odpovedám na dávnejšiu otázku, či eštš bikujeme....odvtedy sme sa nedostali, ale boli sme na výletoch pešo s vozíkom, chodili sme sa dosť kúpať.

tak sa zataiaľ opatrujte, papa

zlaticakhalil
autor
27. aug 2009

janka ked budes na nete tak nam to objednat prosim ta
dakujem

smudlinka19
27. aug 2009

ahojte baby dlho som vás nevidela vonku ale vidím resp. čítam, že dovolenkujete...taaakkk vám zavidim.... 😀 😀 😀

simbbaa
28. aug 2009

😀 ajojte aj ja na vas dost casto myslim... ☹ ☹ ..a inak na to 3d nejdem lebo ked som tam volala sa objednat neskutocne palky pytaju nieco neskutocne drahe oni niesu normalny 😠 😠 ..tak som sa na to vykaslala a ked moj gyndos neuvidi ..co to bude tak budememat prekvapko.. 😅 😅 len to cakanie bude tazke ohhhhh...hehe nevadi no ak by nahodou som vedela tak vam samozrejme dam vedietaj ked mam citak na chlapceka 😅 😅 ...
moj mangell mi skoro kazdy den vravel ze vas videl vonku aj so zlatkou,oni robili v tom veziaku co je pri ihrisku...sa smial ze vas videl s jankom a ze mala alzbetka si v pohode pobehovala a len tak v pohode si sadla na obruvnik pri ceste heheh ze zlata bola.. 🙂 🙂
tak drzte sa a prijemne prehankovanie hehehhe 😀 😀 😝

zajo510
29. aug 2009

ty jedna 😠 😠 nám už je dobre, teraz alžbetka sračkuje, žeby ju to náhodou neminulo....hej chodili sme vonku na ihrisko, ale potom sme sa rozdovolenkovali a odvtedy sme sa na ihrisko nedostali. no o tom obrubníku, ani neviem, včera sme boli poobede vonku a sedela na obrubníku, ale inak neviem 😖 ale na cestu ju jasne že nepúšťame. to tu včera opravovali nejakí mladíci auto a boli tam aj nejaké detičky, tak alžbetka si sadla na obrubník aj so samkom - sused a sedeli veľšdľa seba ako kuriatka 😀 boli zlatí. akurát, že samko sa nerád túli a pusinkuje, čo alžbetka zase veľmi rada.

máš daľší tušák na chlapca, tak ako pri mne, že na 99%? 😀 😀 to 3D aj nás stálo 1000 sk bez sprievodného listka a pri lenke 500 lebo som si vydrankala sprievodný lístok. ale aspon urobili kompletne vyšetrenie plodu a všetkého možného. daj fotky bruška aká si už guľatá 🙂

mukky
30. aug 2009

ahojtechcem vas pozdravit,no vela ste toho nepopisali 😕

My sme boli v chorvatsku na 10 dni,bolo fantasticky,uz som si rezervovala na leto opat chorvatsko 😵 Maly to zvladol uplne super,ako doma.More bolo teplucke,pocasie krasne,co dodat.Zvacsa sme boli stale do polnoci na korze pri mori sa tulat,na vecere,zmrzku,nakupy..maly bud bol hore alebo spinkal ak chcel,ale zvacsa do 23 hodky si uzival nocny zivot a nechcel spat 😀 .Pekne sedel v kociari ako vzdy,je tam rad..musim letiet,papapa

zlaticakhalil
autor
30. aug 2009

ahojte

jeane1
30. aug 2009

ahoooooj 🙂

zlaticakhalil
autor
31. aug 2009

cafte
dnes som bola na pijales so starym teda ja som pila a on mal kofolu 😅
idem dat nieco podzub a hajde do postely
dobru nocku a sladke snicky
az som prekvapkana ako mi idu dobre pismenka

mukky
31. aug 2009

😀 ,skoro som odpadla ked som ta tu zbadala v taky cas 😀 😀

zlaticakhalil
autor
1. sep 2009

aj ja 😀 😀

mukky
1. sep 2009

😀