Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
7. mar 2010

dokazes ...uz ked drzis dietu 😉

dianocka
9. mar 2010

no Zlati,trosku som si upravila dietu a presla som na delenu stravu,lebo pri tej diete som bola fakt stale hladna a cakala som len na 12.00 a 18.00 kedy budem moct jest a to je psycho.Tak som zvedava ci sa mi podari schudnut s delenou stravou.Ale mam dole 4 kila takze uz aj to je uspech.Vy sa mate ako?Ste zdrave?

zlaticakhalil
autor
13. mar 2010

ahoj sarinka je stale nachladena a kasle...vlastne tuto noc kaslala v kuse tak neviem ci sa jej to zlepsuje alebo zhorsuje
delena strava je fajn ja som ju n iekedy drzala a musim sa priznat ze som s nou za jeden mesiac schudla 25 kg 😎
ale nebolo to len stravou ale chodievala som aj cvicit ...bola som vtedy este nezamestnana takze sa to dalo
teraz by to bolo horsie
ale gratulujem ti k tym 4 kilam ...aj to je nieco
vcera som bola v metre ohladom prace a tak ...neuvris oni po MD neberu nikoho ...mna vezmu lebo mam za sebou niekoho kto mi dal velmi dobre referencie ...ja netusim kto...
tak sa rozhodujem ze co bude dalej....
joj vela pisem tak zatial sa majte a chudnite
P.S. ideme ku kamoske na langoseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mnam ...sorry deniska 😀

zlaticakhalil
autor
14. mar 2010

zajtra idem so sarinkou ku doktorke ten kasel a sople stale neprechadzaju ☹

zlaticakhalil
autor
16. mar 2010

atb asi zabralo prva noc bez kasla 🙂

dianocka
16. mar 2010

ahoj Zlati,mne tak Dianka kaslala a soplila pred dvoma tyzdnami,ale k lekarke som nesla a dala som jej homeopatika.po toch dnoch bola uplne ok.prajeme vam rychle uzdravenie.chystas sa Zlati pomaly do prace?

zlaticakhalil
autor
25. mar 2010

uz ma to cakaaaaaaaaaaaaa nastup 30.6.
uprimne ...netesim sa zvykla som si doma ☹
a ty uz mas pracu?

dianocka
25. mar 2010

Ahoj Zlati,kde si sa stratila?Dlho si tu nebola.To fakt zacinas uz 30.6.?Sarku das uz do skolky?Ja som zatial doma,nic som zatial nenasla,ale nenudim sa.V podstate mi to aj vyhovuje,za tie 4 hodiny co je Dianka v skolke,zatial poupratujem,navarim,no a potom sa mozem venovat uz len Dianke.Akurat,ze nemam ziaden prijem.To je jediny problem.Vracias sa na miesto koordinatorky?Alebo nieco ine?

smudlinka19
25. mar 2010

ahoj dianocka ty si tu medzi nami KVP tak to je super, písala som ti na inzerát trojkolku tak verím že sa dohodneme 😀 😀 😀

a babulky: ak by ste chceli privyrobiť si, nechceli by ste robil finančné poradenstvo,,,hypotéky, uvery, poistky a pod....len si zhánaš klientov sama a robíš kedy chceš ak ano ozvite sa 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
27. mar 2010

dianocka .... ja som uz davno nepracovala ako koordinatorka 🙂
ja tu pomaly uz ani nebudem chodit skor na facebook lebo odkedy je ten novy konik tak mi nevyhovuje
idem do prace ale pravdu povediac nechce sa mi
takze dianka uz chodi na 4 hodinky do skolky? super a ako sa jej tam paci
nemas nejake problemy s nou rano ked ju treba obliekat a tak

baby dnes som tu naposledy na konovi takze ak nieco budete chciet piste mi na face book
vdaka
majte sa tu pekne cmuk

dianocka
27. mar 2010

ok Zlati,ja som na facebooku kazdy den,takze si mozeme pisat tam.Ahoj

simbbaa
30. mar 2010

ahojky🙂Zlati🙂no viem viem zase po sto rokoch:::::::: 😝 ,,nieco som precitala co si pisete ako vidim zacinate s dietkami heeeej???treba plavky natiahnut co?? 😀 ako sa ma Sarinka???uz musi byt jaka velka🙂a hlavne si viem predstavit jaka ukecana hlavne 😝 a ty ako??stale ostavas pri jednom potomkovi??nerysuje sa na druhe??ci sa chystas do prace?boze uz taak dlho som ta nevidela:((my sme ok maly uz bude mattri mesiace rastie pribera,je to zlate dieta ,Ramonko bol iny 😅 ....akurat som cela stastna si predstav odkedy som prisla z nemocnice tak ramon zacal sam od seba a to ti prisaham pisat a kakat do nocnika cize my uz tri mesiace pomaly nemame plienky 😀 😝 ani si nevies predstavit jake to je fasa hehehco sa tyka rozpravania tiez uz melie takze tak,,aj ked to nie je taka cista vyslovnost ako tvojej malej pisulky ale tak ona bola vzdy prva co sa tyka vykecavania 😀 ...ok tak vas bozkame ...a drzte sa...mne ak sa podari co je velmi malopravdepodobne tak sa zastavim na kvp...tak sa ozvem cmukessss 🤐 pridala som nejake fotecky tak pozri na moje druhe mlada 😝 🙂D:DDD

lindulienka
13. apr 2010

Mile mamicky, 24.4.2010 o 16:00 sa v OPTIME budu konat PRETEKY LEZUNOV. Ak mate 7 - 10 mesacne dietatko, kt lozi po styroch a mate chut sutazit, prihlaste sa na stranke OPTIMY a sutazte o zaujimave ceny 🙂

rubinka
2. jún 2010

Ahojte snád mi poradíte nejakú dobrú pediatričku na poliklinike KVP, ďakujem 🙂

lenkalenuska
2. jún 2010

Mamicky z kvp,prosim poradte mi ktoru skolku by ste mi doporucili?My sice este nemame ani rok ale uz dopredu rozmyslam kde by som dala synceka.Rozmyslala som nad ms cordakova,ms denesova a ms hemerkova,dakujem za rady 🙂

lenkalenuska
2. jún 2010

Rubinka moja kamoska chodi k dr Viera Halasova,vraj je vyborna 😉

rubinka
4. jún 2010

Ešte nejaký tip? Nikto z vás nechodí k pediatričke na KVP? 😨

dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka888
12. aug 2010

@lenkalenuska
ahojky, a kde byvate? my riesime ten isty "problem". odporucili mi cottbusku, ale tam riaditelka chce odo mna uz rovno prihlasku potvrdenu lekarom a to ma mala ani nie 6 mes. viem ze na terase, si zvyknu riaditelky pisat rezervacie a prihlasky sa nesu uz len v case zapisu

rea_andrea
6. dec 2010

baby, takže s odstupom času - je december... nejaká mamička na spoločné prechádzky po KVP by sa nenašla? Moja dcérka má 11 mesiacov...

elihu
7. jan 2011

@rea_andrea
Ahojky, my sme z terasy a tiež hľadáme maminu na kočíkovanie, mali sme teraz deväť mesiacov.

martincca
7. jan 2011

ahojte baby i ja by som s niekym rada pokočikovala, sme z Myslavy a tu je mamičiek žalostne málo, resp. ja žiadnu nepoznám a už ma to nebaví behať sama s malým.

stresman
5. feb 2011

Ahoj, hladam kamaratku na vychadzky pocas bliziacej sa jari a leta, som z Kosic - KVP, vsetky moje kamosky su singl, bezdetne, tehotne alebo odcestovane. Som vacsinou s malym sama, starych rodicov mame daleko a neraz mi je pri prechadzkach smutno. V lete a na jesen som chodievala do centra, ale ked som zistila, aky je tam hluk a sum, zacala som chodit do parku na Anicku. Ale vsetko je to o aute. Tesim sa na prve luce a prve krocky nasho drobca, rada by som nasla mamicku,y, s ktorymi by som klabosila na ihrisku a tak.

mizu24
12. feb 2011

@rubinka Ja chodím k dr. Olašinovej a som veľmi spokojná, vždy mi zdvihla mobil, aj cez víkend, keď mal malý horúčky a trochu som stresovala. Aj sestrička je veľmi zlatá. Takže ju určite odporúčam.

dianocka
21. feb 2011

dievcata vo stvrtok robim objednavku na hracky,tak ak by ste si este niektora chcela nieco objednat,dajte mi vediet.mozete si natukat stranku ctf-co. dakujem /natukajte si priamo stranku,inak vam to stranku neukaze,potom kliknite na maloobchod a aktualny katalog/

akknaj
17. mar 2011

@stresman
Ahoj, aj ja hladam nejaku mamicku na prechadzky s kocikom, mam 3 mesacnu dcerku , tak ked bude slniecko mohli by sme ist kocikovat lebo dnes poriadne prsi uz sa tesim na jar konecne vybehnut niekde na ihrisko. pekny dnik prajem aj ked mame uprsane pocasie 🙂

stresman
17. mar 2011

Ja som si to uzila vcera a predvcerom, bolo fajn, tak sme sa dve hodinky furikali...Ja sa uz snazim s malym chodit von, ked je hore a spinka doma - vonku je pre neho hluk, nevie dobre spat...tvoja asi vonku spinka, nebudeme ju rusit? Dnes je hnusne...az do vikendu ma byt takto, tak snad buduci tyzden opat vyjde slniecko...nemas nejake fotecky?

stresman
28. apr 2011

baby baby potrebujem pomoct. Hladam nejaku starsiu pani na opatrovanie - na zavolanie. Cize nie fixne na presne stanoveny cas vrdedy a vtedy, ale ked potrebujem odbehnut, tak by prisla k malemu na par hodin. Bohuzial babicku nevieme "pouzit", nema zaujem, a ja nemozem maleho vlacit p o uradoch ci po lekaroch. Myslim, ze by to aj malemu pomohlo, ak by okrem mamy bol aj s inym clovekom. Mam ale strach, preto sa pytam, ci nahodou neviete o nejakej panej,ktora ma dobre referencie. Dakujem velmi pekne za kazdy tip.

sisull
18. máj 2011

ahojte, chcela by som sa sptytat na skolky na kvp, ktoru by ste odporucili a kedy vlastne treba dieta prihlasovat? najblizsie by som mala asi huskovu, ale nemam o nej ziadne referencie. dakujem

cervena_ciapocka
24. máj 2011

Ahojte 🙂 prosím neviete mi poradiť nejakú pediatričku/pediatra na poliklinike KVP?