Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

simbbaa
4. máj 2009

aj my sa pridavame ku gratulantom 😉 😉 😉 jeeej uz velka kocka dvojrocna posielame pusinky a nech si zdravuckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ....cmuky moja krasna 😀

betik..vies ako dnes maly si roztal peru spodna tak spadol na stol ze si prekusol usta cipana v zivote mu neslo tolko krvi ...taze viem o com pises hmm som bola taka zosr

simbbaa
4. máj 2009

rata...heh pokracovanie bo daco s om stisla a poslalo heh 😀 😀 😀 ...

andrea.m
4. máj 2009

dodatko všetko najlerpšie ninke k narodkám 😀

a nesedte len na KVP ale podte aj do košíc 😉

zlaticakhalil
autor
4. máj 2009

torta bola supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer mnam mnam Ninka 😀

mukky
4. máj 2009

zajo tak to ti verim ze mas toho dost,ja som rozmyslala ned druhym ale este asi pockam,manzelovi to potom len oznamim 😀 naco mu budem davat vediet ze chcem babo,no nie?? 😀 😀 Asi by bolo vhodne keby mal maly cez 2 rocky,aby bol trosku samostatny...lenze rocky ubiehaju,,,sice otehotnela som hned,ale co ak pri druhom to tak nebude...

mukky
4. máj 2009

zlati ty sa mas 😀 😀 vidim ze sa nikdy nenudis 🙂

mukky
4. máj 2009

simba ako ti to ide abstinovat?ja som prestala zo dna na den,a to od strachu...som si nahmatala hrcku na krku ked som fajcila na balkone a tak som sa zlakla ze je to ta choroba 😕 a hned som prestala..potom prestal manzel,teta moja,mama,uz aj sestra prestala a tusim aj druha teta,este neviem ako jej to ide...nefajcit je moderne 😀 😀 ,ci?

simbbaa
5. máj 2009

ajoj mukky 😉 no ide mi to dobre uz je to tyzden a ja nefajcimmmmm 😉 som na seba pysna ...ten skvely pocit ze mi nepachne z ust popolnik je bozsky hehe 😝 ,,akurat som trochu nervoznejsia ale snad to prejde ....a v tom mas pravdu ze pri prvom sme otehotneli hned a ako to bude pri druhom?sama som zvedava 😅 teraz uz len cakame ci dostanem MS alebo nie hmm...

zlati...tha ty sa mas... 😉 a aka bola torticka?ananasova?ci orieskova?mnam dala by som si aj ja nejaku tu domacu tortu taku puncovu mnam.. 😒

zlaticakhalil
autor
5. máj 2009

torta bola cokoladova a este jedna biela ale tu som nejedla a aj janka nejaku spravila ale ta sa mi neusla 😠
ptoom sme mali oblozenu misu ale poriadne velikuuuuuuuuuuu a bol na nej same dobrotky mnamky

citam citam ze sicke presstali ste kurit fiha 😕
a ja co?hm?

zlaticakhalil
autor
5. máj 2009

teraz som strieskala asi 4 palacinky s nutelou 🙂 s jamom uz ani nerobim 😅

zajo510
5. máj 2009

ninka, všetko najlepšie prajeme aj my s betkou a lenkou.

mukky, neni o také hrozné, dosť rýchlo to ubieha, možno keby bola alžbetka staršia hoci len o pol rok tak by to bolo kľudnejšie. ale dá sa, stíham ako tak čo treba. ale ako píšaš, s tým otehotnením, nemusí sa zadariť práve ked to plánujeme, tak je lepšie to nechať tak a neplánovať, nechať tomu volný priebeh. my sme tak mali, alžbetku som plánovala skoro rok a nešlo, mala som z oho depky, dali mi lieky na hormony a to už nejde vôbec.....bolo to na prd. ked som sa na to vykašlala, tak do mesiaca som bola tehu ani neviem ako, ked mám pravdu povedať. a pri lenke to bolo naopak, snažila som sa mimo plodných dní si užívať aby sme si ešte čo to s mangelom používali a šup ....hned bola. tak vám kočky držíma packy, aby sa zadarilo ako si prajete.

ivka ta ty si dobrá s tým fajčením....a nepriberáš?

zlatka a aký je tam program? vonku na ihrisku, či dnuka?

jeane1
5. máj 2009

Ninke všetko naj naj naj nech ťa domka mamko s ockom počúvajú ako majúúúúúúú 😀 😀 😀 a veľa veľa zdravíčka nech ti chutí papkať 😀 😀 😀 😀

lenka_66
5. máj 2009

Dobry den, chcela by som sa spytat na dobru detsku lekarku.Neviem podla coho si ju mam vybrat.dakujem

zlaticakhalil
autor
5. máj 2009

betka myslis program v pauzicke? kazdy piatok je tam nejaka party kazdy utorok anglictina v pondelky sa cvici aj s tehotnymi mamickami
v stredu alebo stvrtok uz nebiem su zrucnosti nejake podla mna je to super uvidime ako sa uchytia lebo ja nebudem stale chodit mozno v zime ako predtym
teraz zistujem ako to bude so sarinkou a skolkou bo vraj nechcu brat deti do skolky tak uvidime

lenka skus podla bydliska su tu dobre lekarky na KVP ja sice dobre skusenosti nemam ale vela dievcat ma velmi dobre skusenosti

zlaticakhalil
autor
5. máj 2009

betka ake boli kolaciky, dobre som napiekla co 😀 😀

zlaticakhalil
autor
5. máj 2009

inac ivka mam kamosku co otehotnela cez kramy 😕
to je co? vsetko je mozne ale neprehanajte to a obcas si dozicte aj pauzu 😅
aby ste nacerpali sily

simbbaa
5. máj 2009

zlati hej pocula som o tom...ze aj cez kramy sa da ved uvidime co bude moj pripad teraz zcakame na MS uvidime ci pride abo nie a ked nie tak supho zase kralikovat sa hehe 😀

betik no zatial nie nepriberam tak dufam ze mi to tak ostane hhe 😝 ..je pravda ze mi viac chuti ale na vahe to zzatial nevidno... 😅

zajo510
5. máj 2009

zlati fajne vyzerajú, aj som neodolala jednému...do centra tiež asi len v zime budeme chodiť, lebo v lete je škoda nebyť vonku na slniečku. a s tou školkou, kam chceš dať sarku? na kvp? janko sa pýtal, či ho chceš vypásť...

curly1983
5. máj 2009

Caute zeny :o)))

ďakujeme s Ninkou za všetky Vaše blahozelania 😵 😵 😵 Posielame Vás zato pusuuu ako dvere autobusu 😀

Ivka drzim palce pri nefajčení 😉 Vydrzííííš určite a je to super rozhodnutie ked ste sa teda rozhodli pre druhé babo 😵

Zlaticakhalil a ja mám kde koláčiky ???????????????????????? 😝

mukky
6. máj 2009

Ahojte,len vas chcem vsetky pozdravit 🙂

zlaticakhalil
autor
6. máj 2009

cavte kozy
janka tebe naco kolaciky videla si sa v zrkadle? 😀 😀
no a ja som radsej ticho bo ja uz jak buchta na pare ale to nevadi dneska som si kupila ceske buchty na ranajosky a hadajte kolko ostalo 😅
1 pre sarku bo mangel dlho spal
kto zavaha tak ten ..... 😀

cau ukky ty si dobra nevies spat?

zlaticakhalil
autor
6. máj 2009

joj betka na teba by zabudla 😎 jankovi odkaz ze nech sa neboji priberania bo to dietne kolciky 😀
a oprava v predchadzajucom texte nie ukky ale mukky 😉

zlaticakhalil
autor
6. máj 2009

janka ja furt kukam na tote zabky tv ci ako sa to vola ale stale tam nic o nas nie je a ja ze budeme medialne znamy 🙂

zlaticakhalil
autor
6. máj 2009

sarka este spi ale....... baby nejdete vonku?
a neviete kde je Mojsejka? 😝

zlaticakhalil
autor
6. máj 2009

curlz v pondelok mozme ist vonku stupacku nam menit nebudu lebo nejaky magor nechce spristupnit byt
😠 😠

mukky
6. máj 2009

zlati no tak nejako..nechce sa mi v noci spat,dohanam zmeskane po nociach 😀 ,bola som hore do 4.3o lebo aj tak sa maly zobudil ked som si sla lahnut,som myslela ze je popiskany a sla som ho prebalit a nebol 😕 ,ale uz nezaspal...ale potom spal do 8smej,a vstal k nemu manzel a ja som si pospala do 10 tej takze v pohode...on tiez dlho hore nevydrzi byt 🙄 a ja potom jak sirota som vecer 😀 a vy vsetky buvate davno... 😠 😀 😎 Ale som sklamana,uz aj na nove skoncila zamena manzeliek....co budem robit....asi sa naucim hackovat ci strikovat 😀

mukky
6. máj 2009

Maly mi spinka,stary je na nocnej,pozeram esmeraldu ,to su zivoty 😀

mukky
6. máj 2009

A este som sezrala nanuk 😀

norik1
6. máj 2009

cafteeee
pocuvaj sem ty co vsetky buchty na ranajky pozeres a muzovi nic nenechas 😀 to tu Mojsejku si mna myslela? akoze hej? Stretavka zajtra vonku na ferovke???? si to tam vybavime, hej???? 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
6. máj 2009

tesim sa mojsejka 😀