Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
25. nov 2008

vazne furt cakas???? to je v riti

zlaticakhalil
autor
25. nov 2008

janke si asi nevolala co? ona sla do centra sama
dala som par fotiek z dneska tak si ich kuknite lebo potom zmazem

norik1
25. nov 2008

no jeeeej jaka rozkosna je 😵

Vodar je na stvrtom, tak kym sa dotrepe na druhe...

misanik
25. nov 2008

Boli sme vonku, je velmi prijemne, ekd sa zobudil som ho dala do polosedu a ukazovala mu sneh, ale nemyslim, ze to vnima este 🙂
Norik, salmonela? Fiha, to sa ako stalo? Chudiatko male.

norik1
25. nov 2008

Misanik, nikto nevie...aj doktorka bola v tazkom soku...

misanik
26. nov 2008

norik, no to verim ze bola v soku. Hlavne ze uz je to za nim, vlemi nebezpecne pre takeho drobceka.
Ja mam dnes asi domace vazenie 😠 od vecera nefunguje nakladny vytah a do maleho s kocikom nevojdem. Ani ho veru z 12-teho neznesiem 🙂 dufm, ze ho dajak opravia, ved je tak pekne vonku

norik1
26. nov 2008

Jeeeskove oci, este ze my mame dva nakladne....ale klamala by som ,keby som tvrdila, ze som uz pesi s kocikom dolu nesla. Sice len z druheho, ale predsa...

zlaticakhalil
autor
26. nov 2008

cafte kozy podte zajtra do centra

norik1
26. nov 2008

Zajtra do centra? Ta dobre. Kedy? O pol desiatej? Zvonime si?

curly1983
26. nov 2008

my zajtra do centra nejdeme, chlopa mam doma tak nech sa venuje a ja varim, ale v piatok sme tam ako na koni 😉

norik1
26. nov 2008

Ja som mala chlopa doma dnes 😵 aspon som nemusela s malym do bazena ja 😀 😀

curly1983
26. nov 2008

tak ste sa boli kupkat ? 😉

joj ja som dneska bola zrela na vrazdu, len som dumala aky sposob zvolim 😀 Sme prišli domov s malou z centra, sla som ju dat spinkat a nad nami tak zacali vrtat ze sa mi normalne triasla zem pod nohami .. som mala pocit ze maju snahu sa k nam prevrtat .. tak sme dneska spali asi cca10min. tak s malou potom vydrzat cely den tak zato nobelovu cenu by som mala dostat 😀

norik1
26. nov 2008

Curly my sme mali presne toto vcera....a vecer uz mal oci krvou podliate, jak vlkodlak vo vysluzbe....a rano v bazene zival jak najaty hehe

curly1983
26. nov 2008

vies co norik mna normalne slo porazit 😠 presne v tom case co mala spinka vrtali jak o zivot a potom od tretej nic 😠 ja uz som sa videla v kriminovinach 😀 😀 😀

norik1
26. nov 2008

he he ta to by som doma vykrikovala ze hej tu poznam 🙂 a zdala sa zeby ani muche neublizila a ajhla... 😀 😀 😀

curly1983
26. nov 2008

😀 😀 😀 😀 no pozri norik nejak svoju herecku karieru musim zacat 😀 😀 😀 take kriminoviny mozno niesu zly start 😀

norik1
26. nov 2008

no si jasnaaaaaaaa este mozno vyfuknes tej Pavolovej ci jak sa vola aj fleka 😀 😀

curly1983
27. nov 2008

norik keby len Pavolovej 😀

joj strasnu noc sme mali 🙄

norik1
27. nov 2008

co, ste nespali? my dne celkom fajn...ak neratam ze si posunul cas zobudzania tak na piatu 😝 😝 😝 ale mne to pride ze on sa stale budi podla letneho casu a nevie sa preorientovat...tak to holt budem musiet do marca dajak vydrzat 😵

misanik
27. nov 2008

Ahojte, ja katastrofa, od 4.30 sme hore, trapi ho kako, druhy tyzden zavadzam prikrm, nevie mi pit, lebo je len na didku nauceny tak ho zapchalo, chudatko moje. A o vrtani ani nehovorim, pod nami prerabaju jadro, do konca buduceho tyzdna bude rachot 😠

norik1
27. nov 2008

Misanik utekaj kupit hipp slivkove pyre a slivkovu stavu Hipp, tu mu zried s prevarenou teplou vodou a uvidis ako sa mu ulavi...slivky zmäkcuju stolicu. Aj nam to pomohlo v tazkych chvilach 😀

misanik
27. nov 2008

norik ty zacinas prikrmovat tiez teraz ci uz dlhsie? nemali ste problemy s kakanim? teda on uz mal aj pred tym aj ked bol len na mm tak kakal malo. tak mi je ho luto, tak sa puci chudatko.

misanik
27. nov 2008

no mam domaci kompot slivkovy, ale to bude asi sladke, teraz mu varim jablko, zatial som ovocie nedavala, ale tak musim mu nejak pomoct. Susenu slivku keby som mu do toho hodila? Ked pojdem potom vonku kupim tu stavu co pises, kde to kupim v lekarni ci aj v bile? dakujem za radu.

norik1
27. nov 2008

Misanik, ja davam prikrmy od polky piateho mesiaca kvoli nizkemu zelezu, dohodli sme sa tak s hematologicvkou ze skusime zelezo cez jedlo, lebo kvakpy mu robili krce.
Hej, mali sme hrozne zapchy a koliky, prave z kvapiek a tie slivky pomahali. Aj hruska je dobra a ani jabko nie je zle. Susenu mu mozes primixovat, ale najprv ju umy lebo to niecim konzervuju. No a to pyre je Hipp aj stava je Hipp, takze predpokladam ze v Bille by to mohlo byt...urcite to je v DM, ti maju asi najlepsi vyber detskych prikrmov. A este v lekarnach zvyknu mat. Ale domaci kompot nedavaj, presne ako pises kvoli cukru 😵

zlaticakhalil
autor
27. nov 2008

cafte kozy citam ze mate problemy s kakou 🙂 aj my sme mali
ten slivkovy krabica bola dobra sarku hned prehnali
boze jak madar nechce sa mi to prepisovat tak lustite 😝
norik zajtra na 1000000 percent (neznam kde je to talcitko) idem do centra bo zajtra stary doma
nie zeby mi vadil ale som zvyknuta byt sama 😅
teraz je mala u deda idu ju kupat bo tu nikdy ku veceru nejde voda
citim sa ako v mrakodrape na350 podchodi bez vody

musim ist mam navstevu ...chlopa 😀

zlaticakhalil
autor
27. nov 2008

tak som sa napraskala ze az... babka teda moja mama spravila langose mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

zlaticakhalil
autor
27. nov 2008

a teraz mi je spatne, ktora ste mi zavidela hm????? 😠 ☹ 🙂 🙂

zlaticakhalil
autor
27. nov 2008

super pisem si sama so sebou parada, aspon stiham citat prispevky 😀
idem hladat ako sa da zmenit foto, bo je strasne sarka je kocka velka a maminka je este krajsia
tak idem hladat co mam robit a ked nebue zmenene foto tak sa mi to nepodarilo

zlaticakhalil
autor
27. nov 2008

krasne sa skerime co?? pokym to dite je 🙂

norik1
27. nov 2008

Ja ja ja som ti zavidelaaaa 😵