Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

simbbaa
19. apr 2009

MNAM CESKE BUCHTY SKODA ZE NEBYVAM NA KVP ..:(bola by navsteva 😀 dnes sme boli na anicke vsetky butiky su tam uz pootvarane bolo perfektne milion deti🙂

zlaticakhalil
autor
19. apr 2009

aj pocko vam vyslo my sme len doma ☹
ak chces tak dojdi ved vies kde byvam no nie?

baby kedy dame zase rande?naposledy sme boli na didzine v novembri nehanbite sa? 😀

zlaticakhalil
autor
19. apr 2009

zabudla som co som chcela 😅 😕

norik1
20. apr 2009

cafteee 😵

Mukky hej k tej Reistetterovej sme aj my chodili cvicit 🙂 Hrozne meno, ale pamätam lebo mama mala taku kolegynu co sa tak volala....

Langos jeej mnam by som si dala.... idem v stredu do madarska, tka snad tam nejaky odchytim 😵 madarske langose su nekutocne!!!

Zlati ako sa ma mangel?

mukky
20. apr 2009

norik a tie plienky na plavanie si kse kupovala priamo tam v tej lekarni jednorazove alebo cely balik a aku znacku?Dik

zlaticakhalil
autor
20. apr 2009

cafte mame sa lepsie chvalabou zato curly su natom tak ako my
tiez idu ninke sople a kasel
zeby zase dajaky virus
uz mi tolezie na nervy tie virusy a choroby drobcov nech to radsej sadne na nas ako na deti

norik zase ides minat 😀
mangel sa ma fajn zajtra mu asi daju het stehy tak uvidime este dokedy bude marod bo uz mi ide obcas na nervy 😅 nie som zvyknuta ze je tak dlho doma a ved viete preco 😅

mukky
20. apr 2009

zlati uz ho operovali na stitnu zlazu?Ja neviem preco 😀 😀

mukky
20. apr 2009

prajem skore uzdravenie vsetkym detickam...

norik1
20. apr 2009

mukky kupujem Huggies Little swimmers - normalka v drogerke, v hypermarketoch alebo v Madarsku 😀 tam najlepsie
http://www.docsimon.sk/tovar/huggies-little-swi...

mukky
21. apr 2009

norik dik,zatial si kupim jednorazove a o 2 tyzdne ideme opat do madarska tak kupim tam 😀 a ak sa mozem opytat maly ma tiez nejaky zd.problem ked chodite plavat,alebo uz si mi spominala??asom tu rozlietana tak uz si nepamatam co,kto 🤐

mukky
21. apr 2009

norik este mi prosim napis za kolko kupujes tu u nas ,aby som potom v madarsku vedela ze kupujem za dobru cenu 😀 😀

norik1
21. apr 2009

mukky tu stoja bezne 259,- sk, sem tam ked chytis akciu tak 219,-. Dole som ich kupila za 150 cca... Dole maju plavacie plienky aj z tej ich znacky Libero, ale tie som neskusala. No a mamuse na plavani kupuju aj v DM zo znacky Babylove - Schwimmwindeln sa volaju- tiez su vraj ok a su lacnejsie ako Huggies, ale netusim kolko stoja...

Maly mal asymetricke svalstvo a neskoro dvihal hlavicku, na brusku vobec nechcel byt - hned sa pretocil na chrbatik. Molcanova mi to vysvetlila tak ze tym, ze nema rovnako silne svalstvo chrbta, nevie udrza rovnovahu na bruchu a preto sa pretaca...preto aninecvicil drzanie hlavicky....tak preto. Ale plavanie veeeeelmi pomohlo 😎

zlaticakhalil
autor
21. apr 2009

mukky este v utorok bol operovany a DNESska mu vyberali stehy teraz spinka nas tatik
buchty som spravila ale aj sezrala skoro vsetky

mukky
21. apr 2009

norik dakujem 🙂 dnes nic nestiham,maly nechce byt ani v ohradke,ani v postielke...len na zemi lozit.....letim ..

zlaticakhalil
autor
21. apr 2009

len nelet pekne bud pri zemi mukky 😀
sorry asi som mino ale tvoj maly sa ako vola? 😅

mukky
21. apr 2009

zlati 😀 Moj anjelik sa vola Savier.

zlaticakhalil
autor
21. apr 2009

savier?fiha take som este nepocula ale celkom pekne necita sa to chavier? 😅
a co to vlstne znamena?

mukky
21. apr 2009

Aj chavier je.A co to znamena neviem,mala som to meno roky napisane v mobile a tajne dufala ze ak raz budem mat dietatko tak bude mat toto meno chlapcek.Takze ked bude druhe,tiez chcem dat netradicne meno,uz na tom pracujem,teda na mene zatial 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
22. apr 2009

na mene hej? 😀
aj my sme dali sarke arabske meno ale uz sa pouiva aj tu ☹ 🙂
ked bude druhe tak tiez nieco netradicne uz sa minepaci meno akko zuzka petka .... 🙂

mukky
22. apr 2009

dik ze petka sa ti nepaci 😠 😀

zlaticakhalil
autor
22. apr 2009

nooooooooooooo 😅
to mi asi nevyslo co? 😅 😅 😅

skor sa mi pacia netypicke mena ale ty este spadas do kategorie komunistickych mien aj ja hihi 😀

zlaticakhalil
autor
22. apr 2009

baby mam kuskus nemate nejaky lahky a fajny recept na neho? dakujem

simbbaa
22. apr 2009

ajojte kuskus?hehe priznam sa ze ani neviem co to je? 😝 .....ps ....ideme sa snazit na druhe babatko tak drzte palce🙂 😀 bozkam vas vsetky tak ja uz letim na vecerne povinnosti🙂 😉 heh

zlaticakhalil
autor
22. apr 2009

to vazne? neser ma aj ja chcem 😠 😠 😠

zlaticakhalil
autor
22. apr 2009

myslim babo

a kuskus je nieco podobne ako ryza je to jedle je to fajne ked to spravi niekto iny 😀

norik1
22. apr 2009

simba heeeej? takze teraz dievcatko??? tak drzim palce 😉

Inac mne v egypte furt tvrdia ze mam arabske meno ale mne sa zda ze je skor severske...hmmmm a furt mi spievali nejaku piesen s mojim menom 😵 vraj je v egypte dost caste... inac mozem potvrdit ze zivot s netypickym menom je celkom zaujimavy, napriklad ucky v skole tahaju k tabuli ako prve deti s netypickym menom - najlahsie sa zapamätaju 😵 😵 😵

mukky
22. apr 2009

norik a volas sa??? 😀 Nora?Ciiii? 😀

norik1
22. apr 2009

Hej 😉

mukky
22. apr 2009

Tvoje meno je tusim madarske,si nora alebo norika?

norik1
23. apr 2009

Nora... ale teda o madarskej prislusnosti som este nepocula 😉