Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

jeane1
22. máj 2009

zlati mi chodíme na cottbuskú 😉 vlastne Peťka 😀 a je spokojná až na tie jej výbuchy zlosti

zlaticakhalil
autor
23. máj 2009

jeane vybuchy zlosti tvojej malej alebo uciteliek 😀 😅

norik uz si rozvedena? 😀 😀
maly zvladol piesok jedna radost 😉

jeane1
23. máj 2009

malej 😵 😵

zajo510
23. máj 2009

čaute babule, mám kus času, lenka spí - ešte že malé deti spia tak veľa 😀

ivka, mne napodiv začalo byť nevoľno až nejak v 12.tt, dovtedy som bola len unavená. bolo to náročné, ale ani si to už poriadne nepamätám, musela som fungovať...spomínam si že som raz pri alžbetke zadriemala na zemi, ona sa vedľa mňa hrala a prebrala som sa na to, že ma nejakou kockou buchla po čele 🙄 ale grcala som takl všeliak, niekedy vôbec, hlavne z minerálok a v aute, nosila som si všade sáčky 😅 a z niektorých jedál alebo nápojov ma naplo ma ešte aj 6. mesiaci - na Vianoce. také to bolo všetliaké...
ako to zvládaš? ešte ti asi nie je zle, čo? uvidíš ako ti to zbehne.

simbbaa
23. máj 2009

nori jasne super uz teraz sa tesim ... 😀 a kolko bab tam budete?
a zlatik jasne ze sa tesim...veeeeeeeeeelmi ... 😀 ked si predstavim ze znovu budem mat v naruci take male krasne jemne drobne a bude sa na mna usmievat 🙂 juj ...tesim sa na babenko...a dalsia vec budeme velka rodinka po akej som vzdy tuzila...myslim si ze kazde dieta si zela surodenca jedinacikom je tazko a smutno a zvyknu byt rozmaznani 😝 a ked budem stara vzdy sa najde niekto kto ma prebali 😀 😝

zajo510
23. máj 2009

ivka a možno ti zle ani nebude, to by bolo ideálne 🙂

simbbaa
23. máj 2009

betik 🙂 juj este zatial negrciam ale uz mi zacina nechutenstvo ...rano velmi do mna jedlo nejde az poobede ale vecer pocitujem tazko na zaludku a unva sa uz hlasi... 😒 ...a to vazne si tak zaspala na zemi hehemoja zlata si ta viem predstavit 😝 no ale zvladla si to... 😉 a v aute ma tiez napina ale este nie tak silno cakam ze ochvilu to pride heh ...inak ako sa mate ?

simbbaa
23. máj 2009

betik no to by bolo super keby nebolo ale teraz uz citim ze asi bude aj pri ramonkovi mi bolo... 🙄 uvidime no vravi sa kazde tehotenstvo je ine tak uvidime ale aj tak sa tesi a neviem sa uz dockat...

zlaticakhalil
autor
23. máj 2009

cafte tak uz sme doma z MDD bolo na prd ale sarinka vzhrala v tombole lego
aspon nieco 😝
poobede ideme do piesku takze sa tam stretneme papa

mukky
23. máj 2009

ahojte ako sa mate? 🙂 vidim ze rozoberate deticky a tehotenstva 🙂 Ja som mala super tehotenstvo,ani som nevedela ze som tehotna,vobec mi nebolo zle,plno energie,den pred porodom som cely den behala po meste,a to doslova skoro,zhanala som darcek pre manzela 😉
Akurat som asi v 7 mesiaci stratila hlas,oko keby som bola zachripnuta,ale asi 2 tyzdne po porode to preslo,krciar mi vravel stale ze v hrdle je to ok,ze sa to stava vynimocne hormonmi.A este ma potom boleli klby na rukach a tiez to po porode preslo,no a mykozu nespominam,ale inac super,citila som sa krasna 😀
simba vela stastia 🙂,mas tusaka coo to bude? 🙂 ,uz v tretom tyzdni ti ultrazvuk ukaze v pohode ze si tehotna,este si nebola?ja by som tak dlho nevydrzala neist,chcela by som mat uz vsetky vysetrenia za sebou z krvi a mocu ci je vsetko ako ma byt.
zajo ako sa mas,nie je to velmi narocne?keby si si mmohla este raz vybrat,chcela by si vacsi vekovy rozdiel medzi detickami?Porad 😀
zlati preco nebolo dobre na mdd? ☹
pozdravujem aj norik aj jeane
jeane ako sa ti dari,co vaha,u mna na h...o 😠 😝 a ani to nejak nechcem riesit

zlaticakhalil
autor
24. máj 2009

baby vy zase chudnete? 😠
uz vam z toho bude sibat chudnutie je nanic posielala som predtym nejake maily o chudnuti pisu tam lekari co varavia ze chudnutie je nanic lebo je to stale jojo efekt
treba jest nmormalne ale z mierou ...moj pripad to nie je hihi

|MDD strasne nam fukal vietor a ked prsalo tak sme boli v budove
tie discipliny pre deti boli pre velke deti takze sa sarka ani nezahrala skor ja 😅
dostala balicek so sladkostami a potom v tombole vyhrala malu skladacku lega aspon nieco normalne
v celku sa mi tam vobec nepacilo a nielen mne
dnes je o nicom pocasie tak asi budeme doma alebo pojdeme k nasim
pekny den

zlaticakhalil
autor
24. máj 2009

cafte

boli sme vlastne este sme u babky ale pojdeme polamy domov, len pockame na palacinky s tvarohom 😅
uz sa mi krati byt slamenou vdovou uz len 2 dni 😎

zlaticakhalil
autor
24. máj 2009

pomaly 😀
oprava

norik1
24. máj 2009

cafte cafte 🙂

he he zlati stale vydata, mm sa dokonca tesil kolko piesku maly domov navlacil he he tak som povedala ze nabuduce ide on len neviem co bude robit medzi tolkymi mamickami 😀

zlaticakhalil
autor
24. máj 2009

super povedz mu ze sa tesime uz teraz
a ten piesok si niekde odkladaj raz budete mat nejake zvieratko a ten piesok sa ti zide 😝

zlaticakhalil
autor
24. máj 2009

norik potrebujem tvoju pomoc treba mi najst jednu prihlasku
ked budes na konovi dnes do 22tej tak ma prezvon diky

zlaticakhalil
autor
24. máj 2009

nevadi asi si isla spinkat\
uz som to nasla trvalo mi to vecnost ale ... 😅

mukky
24. máj 2009

dnes bolo krasne od obeda,neviem ako sice tu v ke,boli sme na chate..bolo krasne slnecno a horuco,aj tu?rano bolo pocasie skarede..

zlaticakhalil
autor
25. máj 2009

aj tu bolo pocko skarede ale vycasilo sa
\poobede ideme von
asi do piesku
norik pridate sa?

zlaticakhalil
autor
25. máj 2009

uz len jeden den 😀

simbbaa
25. máj 2009

cawtw baby ... 🙂 ..mukky jasne ze aj ja som nedockava no pocula som aj citala ze az od siesteho tt doktor uvidi bit srdiecko a u kazdej je to individualne hmm..uz vidrzim tento tyzden a v pondelok letim... 😀 k dokimu...uz ked som tolko vydrzala hmm..a vies ze som zvedava ze co to bude ale je mi to jedno v celku 😝 len nech je zdravucke 😀 no viez ze by som privitala babu kedze jdvoch chlapov uz doma mam 😀 ale ak budu traja nic sa nedeje aspon budem viac chranena hehe budem mat bojovnikov okolo seba tesim sa 😀

sasenkat
25. máj 2009

orik kde sa ti stratila fotka? 😎

sasenkat
25. máj 2009

norik

sasenkat
25. máj 2009

my sme dnes boli pozriet vynovenu pauzicku 😀

norik1
25. máj 2009

som na nej nebola viditelna tak zmizla 😅

zlaticakhalil
autor
26. máj 2009

HAPPY BIRTHDAY FILIPKO 🙂

zlaticakhalil
autor
26. máj 2009

uz dnes vecer pride tatoooooooooooooooooooo 😀
tesime sa ako male deti 😅

simbbaa
26. máj 2009

zlatik tak vsetko hned zahod a hor sa do toho hehehe 😀 😀

norik1
26. máj 2009

Dakujeme Zlati a Sarka 😀 sme to poctivo oslavili tak ze F strcil ruku do torty a potom s radostou ochytal vsetko co sa dalo 😀

a v sobotu bude dalsia torta ach jaaaaaaaj 😀 😀 😀 😀

sasenkat
26. máj 2009

Fešákovi Filipkovi aj my prajeme Krásne narodeniny!!! 😉
Nech si svoje prvé torty poriadne užije 😀