Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
2. jún 2009

cavte baby tak ako ste prezili slnecny den 😉

norik1
2. jún 2009

ja v praci 😀 noooo zvykam si na novy rezim dna 😀

mukky
2. jún 2009

zlati a vy uz sa snazite o druhe? 🙂 ,tak nech je to hned,vela stastia 🙂
norik a ako ti to ide?je tazke asi byt bez maleho po takej dobe,nie?A co robis ak to nie je tajne? 😉

sasenkat
2. jún 2009

simba aj my sa pridavame ku blahozelaniu 😉

zlati, boli sme na DD v pauzicke, fajne bolo, kopa deti ... asi 20, hory sladkosti, vzorky nivea sme dostali
sasenka bola cela happy, doma odpadla od unavy 🙂

zlaticakhalil
autor
3. jún 2009

super ste sa mali na MDD
to ti zavidim my sm eboli doma v pondelok ☹ keby neprsalo tak sme tam 🙂

mukky snazime sa o druhe uvidime ako to vyjde 😉

norik ...pracujuci lud len makaj aj za nas co sme na socialke 😝
ale nie ako bolo v praci?uz si si zvykla?vlastne oni na teba 😀

simbbaa
3. jún 2009

sasenka dakujem pakne🙂 😉

zlaticakhalil
autor
3. jún 2009

simba ....pakne???? 😝 😝

simbbaa
4. jún 2009

pekneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 ,ako sa mate zlati?kedy na teste ci si v tom? budes zistovat

norik1
4. jún 2009

Caftee

kamoska vcera porodila tak sa vytesujem a spominam he he

v praci si zvykam, ci oni zvykaju na mna? 😀 asi navzajom he he

Pocuvam ze pekne chodite vonku, Filipko mi doma vsetko porozprava 🙂 aj s babkou he he...nooo tazke je zvykat si na to, ze clovek po takej dobe chodi do prace, ale vsetko sa da, no nie? ved uvidime, co zivot prinesie 😉

zlaticakhalil
autor
4. jún 2009

tak ti blondata norik drzime palce

simba uz som robila test ale je negativny ☹ ☹

norik1
4. jún 2009

he he a babka vravela ze ste sa stretli a ze nevedela komu sa zdravi a ja jej na to "to nic, len sa zdrav nech nie som na hanbu" he he

Zlati drzime palce nech to rychlo vyjde 😉

zlaticakhalil
autor
4. jún 2009

jasne ze sme sa stretli ja stretavam kazdeho ale dospelych nepoznam len deti 🙂
babku ti nepoznam vlastne uz hej 😉
ako v praci davaju ti zabrat?

norik1
4. jún 2009

tak trosku este len, ved to sa neda tak hned zhurta 😉

zlaticakhalil
autor
4. jún 2009

😀 ale daaaaaaa len sa nedaj

simbbaa
5. jún 2009

norik ty mas blondave vlasy?ci to je strasia fotka? 😝

zlaticakhalil
autor
5. jún 2009

simba zasa ti t vyslo ze strasia 😀 ci si chcela povedat strasiak alebo starsia 😀
sorry norik zasa na tvoj ucet co?
ako sa mas simba este ti nie je zle? verim ze ani nebude

simbbaa
5. jún 2009

ajoj zlatik je mi zle a dost este to zo mna nejde ale radsej keby islo je mi hrozne kazdy den to rozdychavam len ma napina amam nechutenstvo hrozne to je ..uz nech to prejde ,,musim vydrzat no 🙄 🙄

hej no strasiak urcite ne heheh .. 😉

simbbaa
5. jún 2009

zlati takze test ti vysiel negativ hej ? ☹ skoda..asi ste nevymakli ovulacne dni co?nevadi dufam ze ste to nevzdali a bude pokracovat sak to je na to najkrajsie 😝 😀

simbbaa
5. jún 2009

nejako mi pismenka vynechavaju heheh zase si budes robit srandu inak neviete ako sa ma betka dlho sa neozvala?

zlaticakhalil
autor
7. jún 2009

betka sa ma dobre aspon dobre vyzera 😀
simba ja si z teba nebudem robit srandu ale tak dobre to potom vyzneje to slovko 😀
a je na pravom mieste 😉

curly je v tatrach ci kde my ideme do optimy kupit nejake plienky lebo zo vsetkych sa nam sarka vyhadzala ☹
a poobee nas tato odchadza do blavy a pride az v utorok a o tyzden zasa pojde prec
no daju sa takto plodit deti ha? 😅
pekny den vam prajem dneska neprsi zatial

zlaticakhalil
autor
7. jún 2009

boli sme trosku vnku aj s betkou
simba pozdravuje ta betka

zajo510
7. jún 2009

čaute, tak vás tu zdravím, dostať sa na net je teda riadna fuška 😝 držim palce ivka nech más príjemne tehulkovanie. filipkovi všetko najlepšie k narodkám prajem.diky zlatka, že dobre vyzerám - hehe. vtipnee.

norik1
7. jún 2009

cafteee no ja vam dam ze strasiak bu buuu len aby som vas v noci nenavstivila 😀

Simaba ma ospravedlnenku, ved tehotenska demencia je tiez len docasne ochorenie, zato Zlati tebe ideeee ale kludne si rypni do mna 😀 😀 😀 naoplatku ti porozpravam ako strasne fasa som sa vcera na svadbe nazrala, tych kolacov, zranice, holubky, rezne, vyprazane sampiony a karfioly, salaty, zelenina, ovocie od vymyslu sveta a nakoniec - pecene prasa s klobaskami a jaternicami mnaaaaaam prisaham ze som ochutnala uplne vsetko, teda okrem vyprazaneho karfiolu, ten je len za trest 😀

simbbaa
7. jún 2009

😉 norik ze diky za tu demenciu 🙄 🤐 🙂 ze nemala si potom problem s naduvanim?hehehhe po tolkom jedle 😅

betik ajooj moja a dakujem dufam ze to bude dobre tehulkovanie🙂 😅 ..inak ako sa maju deticky?a Lenka?ved ta uz ma tri mesiace ze?

simbbaa
7. jún 2009

a nahodou vyprazany karfilol mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😝 nevies co je dobre zlaticko 🤐

norik1
9. jún 2009

ty si nemala tehu demenciu ani pri Ramonkovi? Kocka si... ja hej, napriklad som zabudla kolegynu v praci 😀 a spomenula som si na nu az ked som bola doma ze som ju mala zobrat 😀 😀 😀 😀 To mas za toho strasiaka 😀 😀 😀 😀 ale nie, ved vies ze ta lubim 😀
A ako fazulka? vsetko ok?
Ja som bola vcera pozriet kamosku co ma 5-dnove a taaaake malinke rozkosne to bolo......som si zrazu uvedomila ako rychlo tie nase detvaky rastu!!!!!

Betka ty mas moj vsetok obdiv, ako to zvladas pri dvoch detusoch....a este aj na net sa dostanes....fakt, klobuk dolu 😵

Zlati tak ako? Uz ste nasli nejake vhodne plienky?

mukky
9. jún 2009

ahojte,vidim ze sa mate vsetci ok,aj my 🙂 ,vcera sme mali 11 mesiacikov,straaaaasne to ubehlo,nenormalne rychlo,ked to pojde takto dalej,o chvilu budem stara korcula 🙄 😝
mam dotaz 😀 ,ako ste oslavovali prve narodeninky krpcekov?Boli ste v restike,ci ste varili obed,ci misy,ci aj aj...a co ste hlavne dali,aky darcek?
my budeme mat asi 12 ludi a budeme doma...asi salat a kurca,to je asi rychle...alebo,no neviem,dufam ze mi niekto pride pomoct 😝
tortu asi upecie mama a aj objedname...ste spokojne s cukrarnou nad billou?nasi tam obcas kupuju torty na oslavy,alebo poznate nieco lepsie?Dakujem za vela odpovedi 😀

zlaticakhalil
autor
10. jún 2009

NORIK ...s tym jedlom si ma nasrala 😠 to mam za trest ale verim ze ti z toho nebolo zle
ja by som si urcite vybrala ako prve jedlo ten karfiol 😀
ja ho lubim a sorac ze do teba rypem 😀 aj na buduce 😀
inac kde si?odkedy chodis do prace nemas cas co?
vlastne ani ja ho nemam lebo som stale vonku

zlaticakhalil
autor
10. jún 2009

inac mam zatial tie plienky s DM tak neviem ci su dobre alebo nie lebo stale ma velke vyrazky okolo stehien
tak ja uz neviem najradsej by som bola keby nemala plienky a neboli by ani vyrazky ze?
joj som to ja ale mudra 😀

zlaticakhalil
autor
10. jún 2009

mukky... tak mi sme mali tortu od jednej pekarky z KVP bola super fasa
nemali sme velku oslavu len rodinny prislusnici a potom chodili znamy ako im vyhovovalo casovo takze vtedy len nejaky chlebicek a popripade kolacik, ktory sa nepecie nejaka torta co mi dala tecept Betka
teraz bude mat sarka 2 roky takze ti potom napisem ze co bude ako bude kolko toho bude 😉