Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

mataaaaa
20. júl 2009

ahoj mamminy, ja som sice z Bratislavy, ale svokrovcou mam z Ke s KVP-cka. 🙂 prave teraz sme na kvp-čku :D uz len par dni.. ale v septembri sem prideme zas 🙂 tak by bolo aj super, keby ssme tu mali kamaratov pre malu 🙂

zlaticakhalil
autor
20. júl 2009

smudlinka dakujem pekne dnes sme to opat prezili verim ze to bude lepsie a lepsie

mata kludne sa potom ozvi a ked sa bude dat tak dame rande
my sa stretavame vacsinou v dolnej casti Kvp ako je wurmova drabova stierova
takze ak si niekde blizo no problema

tesime sa na noveho clena 😀

mukky
21. júl 2009

ahojte,ako sa mate?Zajo ako deticky,a chodievate sa bicyklovat?
simbaaa ako sa citis,brusko uz vidno?a maly?
zlati a co si bola na ukrajine nakupovat ci na vylete?kde si bola a co si pokupila?Ako mala?

a ostatne...

my sa mame fajn..maly je zdravucky,mali sme rok,chodime par krokov takze zivot je krasny...
chudnem este stale,ale sme mali 4 rodinne oslavy za 3 tyzdne tak mi vaha stoji zatial...ale teraz som bola na stacionari 35 minut a mam dost 😀

mataaaaa
21. júl 2009

dakujem za prijatie :D planujeme prist v septembri .. :D tak sa potom ozvem 🙂

dianocka
21. júl 2009

Ahojte,chcela by som sa vas opytat,ci viete o nejakom dobrom detskom kutiku v obchodnom dome.Pretoze podla mna je to dost slabe /aspon tie o ktorych viem/.Diky

mukky
21. júl 2009

baby dnes som Vas hladala...ale neviem presne kde chodievate ☹ ,sla som na prechadzku a do jednoty..okolo 17 hodky som bola pri pieskovisku na chodniku kde na konci uz nie je nic len take priestranstvo a opravuju tam bloky...nie tam chodite?

zlaticakhalil
autor
22. júl 2009

mukky tak zle si hladala 😀
este dalej musis ist ako je jednota
prejdes cez cestu a tam za blokom su 3 velke veziaky a medzi veziakmi tak tam sme stale
dnes tam nebudeme ale od zajtra zasa 😉

mukky
22. júl 2009

ved som bola dalej ako jednota...za cestou a dooole dooole,myslim ze wurmova to bola 😝 ...my sme sa nedavno vratili z chaty a ideme opat zajtra ...tak hadam nabuduce 🙄 😀

zlaticakhalil
autor
23. júl 2009

tak nabuduce ...ale kraic na nas 😀

mukky
23. júl 2009

ok

junovka
23. júl 2009

Ahojte,

nema niektora z vas zaujem o skusobnu davku mliecka Hami 3 Junior?Mam 200g balenie, skoda by ho bolo vyhodit.Predala by som za 3 eura, osobny odber.Vdaka

zlaticakhalil
autor
25. júl 2009

dakujem pekne ale my nepijeme ziadne mliecko od januara ☹

jeane1
25. júl 2009

zlati a to už prečo žiadne ☹ nerobí vám dobre ani to čo je na alergie

zlaticakhalil
autor
26. júl 2009

nie my fakt nepijeme ziadne mlieko
v poslednej dobe nechce ani sojove jogurty papat
ked vidi ze jej robim kakao zo soj. mlieka tak hned uteka prec
od januara nemala v ustach ziadne mlieko a denne sa snazim o to aby zjedla aspon jogurt alebo krupicu
my mozme len sojove mlieko
skusali sme kadejake antialergicke a neviem este ake ale sarka stale hnackovalal po nich
odkedz nepije ziadne mlieko tak je dobre
obcas ma hnacku ale to len vtedy ked ideme na zmrzku do aidy 😅

zlaticakhalil
autor
26. júl 2009

ideme aj dnes do aidy do optimy
tak ak chcete tak sa pridajte
pekny vselijaky den 😉

jeane1
26. júl 2009

Zlati mi sme dnes boli na bobovej dráhe ta som dobitá 😀 😀 a na zmrzku chodíme do šace tam je snad najlepšia z celých košíc 😝 a s mliečkom mala aj Peťka problém ☹ tiež sme jeden čas dávali iba sójové a potom sme prešli na hylak a bez neho ani na krok 😉 všetky problémy nastanu ak ho nevezme, vraj má slabu mikrofloru v črievkach vraj kym bude v puberte tak sa to polepší 😀 😀

martinabarak
26. júl 2009

Ahojte.

Moja švagrinka priniesla z Anglická krásne čisto nové detské vecičky rôznych značiek. Ak by ste mali náhodou o niečo záujem alebo sa len spýtať pošlite IP a dohodneme sa...

Postupne ich podávam do bazáru, len s tým ešte nemám skúsenosti, tak prosím zatiaľ kuk:

http://picasaweb.google.sk/martina.barakova/NaP...

zlaticakhalil
autor
26. júl 2009

jeane to je super byt na bobovej drahe ja som tam bola predtym ked som nebola tehotna a stale som hresila ze matky z detmi brzdia rychlost
teraz kebz som sla tak by hresili na mna 😅

martina idem sa kuknut ze co tam mas
poculi ste dnes ze bude danovy urad kontrolovat veci co sa predavaju cez bazare? vysoke danove uniky 😖

zlaticakhalil
autor
26. júl 2009

tak som to kukla
sorry ale niektore veci su tam drahe
napr. ta spicova biela vesta ja ju mam z next a lacnejsie
sorac

zlaticakhalil
autor
26. júl 2009

jezis sory mati myslela som ze ti to pisem v IP

baby necitajte !!!!!! OMYL 😅

zlaticakhalil
autor
28. júl 2009

baby tak cafte my odchadzame
majte sa tu pekne a uzite si leto potom sa ozveme
😉

zlaticakhalil
autor
31. júl 2009

cafte baby pekny pozdrav z prahy posielame
foto pak 😀

zlaticakhalil
autor
31. júl 2009

tak som chcela stiahnut foto ale zase to je velke
asi sa nato vy......
vykaslem 😀

zlaticakhalil
autor
5. aug 2009

cafte baby
tak uz sme doma bolo super

jeeeeeeej ja si pisem sama so sebou ☹

omfahad
5. aug 2009

no seruuuuus nie si tu sama 😉 som na teba natrafila 😀 no ako bolo? alebo si radsej zavolame????????

smudlinka19
6. aug 2009

ahojte babenky.....viete niektorá robiť také krásne koláže s fotkami cez gimp alebo photoshop som z toho jelen...je tu strašne vela návodov ale nejde mi to...nejaká rada???? 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
6. aug 2009

smudlinka sorac ja som laik 😅

zlaticakhalil
autor
6. aug 2009

omfahad.... ako sa mas? ty mas internet to je prekvapko
dufam ze tu budes castejsie 🙂
nemam orange lebo som zase pozicala mobil tak ti cinknem bud od stareho alebo potom z mojho
ale inac dik za opytanie bolo super

omfahad
7. aug 2009

Zlati, od dnes ideme na chalupu, takze budem mimmo signal, ale na buduci vikend by sme mali byt v Ke, tak dame stretko....konecne......len ti slubujem 😅 ......uz aj zuzka sa ma zajtra vratit z Kwt....

zlaticakhalil
autor
8. aug 2009

super tak s tesime
ozveme sa