Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

zlaticakhalil
autor
15. sep 2009

smudlinka ten osial si idem kuknut aj ja lebo ani ja som nevedela ze co treba, mne to vsetko vybehal stary 😅

zlaticakhalil
autor
15. sep 2009

caf simba oki mas
aspon neprovokuj s tymi kolacikmi ok? dievcatam si mala napisat ze mas tonu jablk alebo nejakeho ovocia a mne do IP ze mas kolace
kazdy tu drzi nejaku dietu ja si dam zakusok
nejdes ku svokre zeby si nieco doniesla? 😀

zlaticakhalil
autor
15. sep 2009

smudlinka nevies lepsie popisat tu stranku mne vysli nejake hova....
a to ti nemusim hovorit ze este k tomu v arabskom jazyku
takze dvojnasobne 😀

sisulik
15. sep 2009

bozteky vam posielame, zlati 🙂

mataaaaa
16. sep 2009

zlati oka kopnem :D teda vlastne stuchnem D: alebo poslem malu nech ta stuchne :D mi prave vybavujeme tortu .. darceky atd .. mala ma 28.9 svoj maly krasmy 1rocik tak robime oslavicku 🙂

smudlinka19
16. sep 2009

zlatica tu to nájdeš: http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-po-poro... tu zoznam pred a po pôrode.... 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
16. sep 2009

matka tak dopredu prajeme vsetko najlepsie dominike

a ked ma stretnes tak stuchnite ale poriadne
uz sa tesim

zlaticakhalil
autor
16. sep 2009

smudlinka sorry ale mne tam vysli nejake hluposti
ja som uz asi blba 😅

zlaticakhalil
autor
16. sep 2009

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuz 😉

zlaticakhalil
autor
16. sep 2009

uz to mam to som tym myslela dakujem pekne smudlinka
si sikulka

smudlinka19
17. sep 2009

xixixi nemáš za čo zlati......dúfam že mužíkovi si stihla kupiť forneti a že ste nezmokli dievčence

zlaticakhalil
autor
18. sep 2009

stihla som kupit ale nemali len ovocne ...tak sme si kupili my so sarinkou 😀
inac neprsalo len tak decentne ale aj tak sme sli potom domov, lebo ma nebavilo nosti kolobezku v ruke

su 3 hodiny rano a ja neviem spat 😠
inac vcera ma sarinka nasrala tak som jej zlozila postielku a chrape sama na velkej
urcite spadla ale dala som jej na zem paplon keby nieco
uvidime ako sa vyspi 😉

smudlinka19
18. sep 2009

čo by som ja dala za kludnu noc..... ☹ ☹ ☹

zlaticakhalil
autor
18. sep 2009

verim ti smudlinka
ja verim ze dneska to bude uz dobree 😉

mataaaaa
18. sep 2009

ahoj maminy 🙂 mi sme dnes boli kupit malej darceky na narodeniny 🙂 este vybavit tortu .. a oslava sa moze zacat.. a potom nas caka druha oslava v nasom novom domove KVP :D

zlaticakhalil
autor
18. sep 2009

tak si to uzite a neprejedzte sa 😀
a to budete na kvp v podnajme alebo ste kupili byt ak sa smiem spytat 😎

zlaticakhalil
autor
18. sep 2009

smudlinka mas IP

mataaaaa
19. sep 2009

zlati ideme ku svokrovcom 🙂 na wuppertal 49 :D

zlaticakhalil
autor
19. sep 2009

mati to je super
skoro kazdy tyzden chodim na wup. ale 59 byva tam kamoska
dokonca ma pred vasim blokom aj zahradku, skoda len ze uz pocko nepraje tak by sme dali rande

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zlaticakhalil
autor
21. sep 2009

pocko nam vyslo takze sme vboli vcera opeka na alpinke
bolo super

mataaaaa
21. sep 2009

takze supeer. budeme blizko 🙂 len teraz sa nevie nakolko tam ideme.. priatel sa chce potom vratit do BA 🙂

sasenkat
22. sep 2009

Ahojte Fesandy!

Ako sa vam dari?

my chodime obcas do pauzicky, ked bude zle pocasie budeme chodit castejsie

zlati, sice je trosku drahsie vstupne, aale uz v cene mas vsetko aj caj al. kavu, vodu, ... 🙂

a je tam stale nejaky program ... teraz v piatok bude rozpravkova party, my pojdeme urcite :o)

sasenkat
22. sep 2009

maju aj stranku pauzicka.szm.sk 😉

zlaticakhalil
autor
22. sep 2009

sasenka ja viem ze daju tam pit ja somtam uz bola 😉
pojdeme tam so sarinkou aspo n dufam ke dbude o nicom pocasie
bojim sa len toho ze pokial tam dojdeme tak sa sarinka unavi ze sa nebude chhciet ani hrat a potom domov ju asi budem nosit na rukach ☹
lebo bude unavena ☹

mataaaaa
23. sep 2009

ta pauzicka to je nieco ako materske centrum?? a kolko je tam vstup? no tusim sa tam pojdem s malou pozriet.. ak sa mozme k vam pridat 🙂 7-8 by sme mali byt v ke 🙂 len ked si predstavim tu cestu.. to zase bude..

smudlinka19
23. sep 2009

ahojte babulky......no vidím, že sa chystáte do pauzičky, tak to určíte pôjdeme aj my aj ked sme maličký ale neva pokukať a pokecať, ked bude vonku fujavica...... 😎 😎 😎

zlaticakhalil
autor
24. sep 2009

vstupne je 1,50
ja pojdem ale podla pocka teraz je zatial dobre takze tam nechodim ale ked bude zima tak tam pojdem
smudlinka bola si v meste vcera?

smudlinka19
24. sep 2009

zlati ano bola som od cca 10,00 a domov sme prišli až o 14,45 spolu s mužíkom 😝 😝 😝 😝 ...bola mala kludná a spinkala no a kočka s ktorou som bola býva v meste takže sme sa boli aj napapať tak preto tak dlho....ale môžme ist spolu....pojdeme busíkom a dáme zmrzku 😅
no a čo sa týka centra jasné že až ked bude pršať.....a inak tešíš sa do školičky???? už zajtráááááá
ja už mám prvé skriptá, prednášky...už mi treba robiť prácu a prvú skušku mam 14.12. aaaaaaa pomoc už sa to zas začína.... 😝

zlaticakhalil
autor
24. sep 2009

vyborne drzim ti palce
a ty uz mas aj termin na skusku to mas fajn, verim ze aj ja budem mat dobrych spoluziakov a ze mi pozicaju nejake skripta a tak
no.... horucku nemam ale nieco sa mi deje v bruchu 😅 zeby trema ? 😀