Žienky z KVP. Spoločnosť pri kočíkovaní?

zlaticakhalil
1. feb 2008

ahojte kocky ak ste z KVP a potrebujete spolocnost pri kocikovani budem len rada ja sama nerada kocikujem potrebujem niekoho na keckanie aby mi ubehol cas

sasenkat
24. sep 2009

my ideme aj zaajtra do Pauzicky, je tam rozpravkova krajina -party, tak nech si Sasenka uzije trosku 🙂

zlaticakhalil
autor
25. sep 2009

tak a mam prvy den za sebou 🙂 ale bola to hruuuuuuuuuza
hned sme mali chemiu 3 hodky a potom matiku proste katastrofa
nemala som ani paru co chcu ale snad sa do toho dostanem
idem si aj kuknut domace co nam dali 😅

zlaticakhalil
autor
25. sep 2009

zajtra ideme do cirkusu ku carrefuru

zlaticakhalil
autor
26. sep 2009

baby ten cirkus bol fantasticky....sice uz to nie je to, co byvalo ale bol dobry
sarinka sa ani nepohla ...az ku koncu uz bola mrzuta lebo to malo 2 hodky
zajtra ideme niekam ku konom ale neviem kam, takze ked tam pojdem napisem ze ako bolo
dobru nocku

norik1
26. sep 2009

cafte.... po 100 rokoch sa hlasim.... ako sa mate mamusky? dufam ze ste vsetky ok 🙂 ja nestiham nic, este ze vas svokra stretava a tak viem ze ste zdrave 🙂

zlaticakhalil
autor
27. sep 2009

neverim vlastnym ociam...NORIK 😀
poviem za seba ze sa mam dobre rsp. mame so sarinkou
tvoju svokru stretavame takze vieme ze filipko rastie ako z vody
ako ti ide praca? nemas nanic cas co?

smudlinka19
27. sep 2009

zlati tak vy sa takto flákate....my sme boli na huby 😖 😖 😖 ale asi všetko ziedol maco xixixi......

zlaticakhalil
autor
27. sep 2009

vazne ste nic nenasli? ☹
v telke ich je plno 😀

smudlinka19
27. sep 2009

ako bolo na kolotočoch...my sme už nedošli lebo sme na kamošku čakali do 18,30 tak sme už rovno išli do vane....verím že ešte vydrží počko tak sa uvidíme vonku....dobru noc 😔 😔 😔

zlaticakhalil
autor
28. sep 2009

na kolotococh bolo fajn asi pojdeme aj dnes
sarinka je u deda lebo nechcela ist so mnou domov tak ja idem kuknut do ucebnic
verim ze svokrovci neboli dlho a ze si si uzila pekne popoludnie

smudlinka19
28. sep 2009

boli len chvilku lebo sme išli papať.....a teraz sa chystám vonku hádam budeme spinkať.... 😝

zlaticakhalil
autor
29. sep 2009

presne ked si odisla prisla aj curly s ninkou
skoda ze ste sa nestretli ☹ boli sme len do siedmej a sli sme domov lebo uz bola zima

zlaticakhalil
autor
29. sep 2009

http://www.kindercokolada.cz/cz/soutezni-galeri...

ak mozte tak posielajte hlasy, ak nie odpustam vam 😀

smudlinka19
29. sep 2009

ahojte baby nemáte niektorá fusak na zimu...požičať...prípadne predať dakujem 😀 😀 😀

zlaticakhalil
autor
29. sep 2009

ja nemam ☹ ale mam overal 🙂

zlaticakhalil
autor
29. sep 2009

smudlinka nemas nahodou kontakt na tu firmu co ti robila okno?dakujem

norik1
29. sep 2009

cafte no hej, casu mam pramalo väcsinou sa akurat stihnem zblaaaaznit ale da sa...najhorsi je ten prechod z MD do prace, zvyknut na rezim...to je brutal....

Zlati mne to nechce otvorit, ani ked sa prihlasim 😀 skusim neskor

smudlinka19
30. sep 2009

inak zlati kludne sa príd pozrieť ako to máme.....a uvidíš ako by sa ti to hodilo...či musíš murovať 😠 😠 😠

zlaticakhalil
autor
30. sep 2009

norik nevadi, kaslite na kinderko je tam tel.cislo len pre cechov ale dakujem

zlaticakhalil
autor
30. sep 2009

smudlinka pridem sa pozriet
prave tu su ludia a robia stupacku 😠 ani ti nemusim hovorit ze mi potrhali tapetu v zachode
mali sme aj taku malu sprchu na zachode a aj tu trosku zlomili
otec bol teraz pre sarku a povedal mi, daj si pozor aby ti netiekla voda, aby ti nieco nespravili z rurami
super ...vobec neviem co mam pozerat rur je tu do osalenia a dali dole aj tie rury kde je plyn takze sa neda ani varit
smrad v byte fuuuuuuuuuuj 😠 😠 😠

zlaticakhalil
autor
30. sep 2009

kto ma pozve na obed? 😀 😀

smudlinka19
30. sep 2009

zlati ...som ti vravela aby si prišla....ale ty si asi fajnovka 😀 😀 😀 tekvicový prívarok a zemiačky nič.....no ale hádam už máš aj popratané

norik1
30. sep 2009

a to co- vam menia stupacky??? 😕

zlaticakhalil
autor
2. okt 2009

smudlinka dakujem za pozvanie ale neskoro som precitala odkaz 😀 😀

norik stupacky nam menili to bolo strasneeeeeeeeeeeeee
bordel ako v r.... tapetu sme mali na zachode a ta je poskodena, vytopili nas medzitym z 9 teho poschodia
majitel firmy sa k tomu nevyjadruje vraj NOA???????
takze co ti budem pisat
my stale musime mat nejake problemy 😠 😠

smudlinka19
2. okt 2009

ahojte.....ako sa máte....ja sa teším lebo sme zohnali fusak za 28e v kike a uplne nový 😀 😀 😀 ani som nedúfala lebo všade boli hrozne ceny.....
zlati ako v školičke...ja sa trápim pomaly s pracami ..vobec sa mi nechce....všetkým prajem krásny víkend 😵

smudlinka19
4. okt 2009

baby dnes maráton mieru tak šup šup do mesta na zmrzlinku 😀 😀 😀 a kričíme do toho.....
😝 😝 😝

mataaaaa
4. okt 2009

ahojte maminy, konecne mi ide Pc skoro tyzden mi nesiel :D do konca tyzdna by sme mali prist do KE 🙂 tak sa tesim na Vas .. dufam ze bude pekne počko :D

zlaticakhalil
autor
5. okt 2009

smudlinka ako bolo na MMM? 😀 😀
pocko neviem ake bude ale my sa tesime 😉

smudlinka19
5. okt 2009

na MMM bolo super prišli sme ked už všetci dobehali a chudák kenania sa boli určite zohrievať 😎 😎 😎 dali sme si sacher tortu a išli sme domkov :O))))))

mataaaaa
6. okt 2009

tak mali sme prist v piatok, ale kvolli nejakemu mostu co je zatvoreny pridu pre nas az v sobotu, takze pocitam ze v nedelu alebo pondelok sme uz v Kosicoch 🙂 Kvp nas cakajte :D