Žilina, dáme si stretko?

dadus
4. máj 2007

ahoj babule, uz som niekolko krat spominala, ze by nebolo od veci sa stretnut. Kukam, ze nas v teme Zilina bolo dost, ale tiez som si vsimla, ze niekdy ide ta tema do zabudnutia. co tak to ozivit alebo este lepsie sa stretnut? 😉

dadus
autor
12. jún 2007

tak zatial sme 3 😉

dorotka
12. jún 2007

teoreticky by som vtedy mohla byt v pb tak by som sa mozno aj dostavila len ak budu taketo tepla tak urcite trosku neskor mala zle znasa horucavy

dadus
autor
12. jún 2007

no super dorotka 😉

kutina
12. jún 2007

babuchy ja som za a dieťa tiež kope, že prečo nie 😉 , takže píšem ešte zatiaľ do outlooku, lebo ešte do konca júna robím a potom už len praaanie a žeehlenie a tak 🙂

adelav
12. jún 2007

Ahojte, tak aj my sa hlasime, sme za. Je to este daleko, neviem na 100%, ci ano, ale ak budu deti OK, tak urcite. Pa

dadus
autor
13. jún 2007

juj ako sa mi paci, ze sa to takto zbiera 😵

veragaz
13. jún 2007

Pridavam a tesim sa 😀

lucyna
13. jún 2007

Ahojte zeny, ja neviem kde je ten lesopark 😖 Ale inak sa tesim aj ja 😅

alzbetka
13. jún 2007

ahojte, hlasime sa aj my, na 99,9%. 😀

dadus
autor
13. jún 2007

no super, lucy v ziline som ti to kapanek vysvetlila, ak bude este treba tak pouzijem aj ip 😀

dadus
autor
24. jún 2007

nooooooo tak sa nam to uz krati datum nasho stretnutia 😉 uz len aby bolo pekne pocasicko a vsetci sme boli zdravi 😀

viktoryy
18. dec 2008

Ahojky mamičky,tak ak sa bude konat stretko tak sa dobrovolne hlasim.zatial papa

dilik
8. jan 2009

aj ja sa pridam 😉

myss
15. mar 2009

a možem sa pridať ku vam aj ja?

mamajana
12. aug 2009

a tak prečo ste to potom nechali tak a stretko ste nedali, alebo dali a neinformovali? nebolo by od veci ozaj dať štretko

anarida
6. feb 2010

Aj ja by som sa rada pridala 😵

gazujda
28. feb 2010

Ahoj, ja sa chcem tiež z niekym stretnúť. Baby, ktoré idete na kávu?papa

barbis
13. apr 2010

minule im to asi nevyslo.....čo tak zorganizovať to znovu a tentokrát sa aj stretnúť 🙂 inak som tu nová ale hádam to nebude problém 🙂)))

wandeirra
10. máj 2010

tak ako maminy, kedy dame konecne to velke stretko?.🙂)))
hlaaaaaste sa 🙂

kabela
12. máj 2010

Som z oklia žiliny.Predavam detske vecičky...spacie vaky,zavinovačky,sety do postielky,deky do autosedačiek,zavesne plyšove hračky nad autosedačku,hracie rozvojove deky,Hracie kolotoče,puzdra na cumliky,detske overaly,detske bodynkaa ine...Ak by ste dohodli stretko a mali by ste zaujem rada sa s Vami stretnem a poukazujem Vam moj tovarček.S pozdravom Jana.

kabela
12. máj 2010

Maminy bol by zaujem? 😵 😵 😵

valria321
7. aug 2010

haloooooo maminky je tu niaka na kočíkové stretko?????:o)

wandeirra
10. aug 2010

cau valria,vcera sme sa tusim videli? na bulvari... 🙂

valria321
10. aug 2010

wandeira hej hej videli som si ale nebola ista.... 😉

suzik77
17. aug 2010

@valria321 ahoj a kde? 🙂

jankaa15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz