Žilina, dáme si stretko?

dadus
4. máj 2007

ahoj babule, uz som niekolko krat spominala, ze by nebolo od veci sa stretnut. Kukam, ze nas v teme Zilina bolo dost, ale tiez som si vsimla, ze niekdy ide ta tema do zabudnutia. co tak to ozivit alebo este lepsie sa stretnut? 😉

mimi
5. máj 2007

dobry napad dadus! 🙂 hlasim sa na stretko 😉 uz len sa dohodnut na datume.
maminy,tehulky pridate sa este niekto k nam? 🙂

adriatica28
5. máj 2007

aj ja som sa votrela 😀

kutina
6. máj 2007

baby jasné, už by bolo dobré čosi zorganizovať 🙂 z mojej strany je den hocikotrý, len nie doobeda, lebo zatiaľ pracujemen 🙂.Ale po 13,00 to dáko zvládnem uhrať. Zajtra sa ideme pozrieť na drobčeka, tak dúfam, že je šetko OK. Tatinko je strááášne zvedavý, či tam malej niečo nenarástlo, lebo veľmi by chcel chalana. 🙂 Ja som bola zase strááášne rada, že je to dievčatko. Tak dajte vedieť keby sa čo malo diať. Páčko

dadus
autor
8. máj 2007

tak uz sa to tu trosku zbiera, som rada....len tak dalej

peha
10. máj 2007

ahojte ja sa tiez rada pridem a prisposobim sa na hocikedy, takze aby sme zacali hadzat datumy, co vy na to ???
alebo zacnem ja - co tak piatok 18.5. ???? napriklad o 15 hod na marianskom namesti ???
je to dost casu vopred na zorganizovanie programu - ako ste na tom ?

zatial papa

kutina
10. máj 2007

no mne termín vyhovuje - v pohode - a za každého počasia či len ked bude pekne?

dadus
autor
10. máj 2007

ach to pocasie 😠 dufajme, ze do toho 18. nebude mat aprilovy charakter....no dufam, ze sa dostanem, ideme piect kolace na svadbu, ale napisem si ospravedlnenku 😉

kutina
10. máj 2007

páááni to sa budete jesť veľkou lyžicou 🙂

dadus
autor
16. máj 2007

babule ak by nahodou v piatok, den nasho stretka prsalo, tak sa to rusi a dohodneme sa na inom termine, ale zatial vsetko plati, ako je... 😉

kutina
16. máj 2007

oki, ja už som hovorila aj s janulienockou, pehou a lucynou - tak tie by mali sedieť 🙂 hádam nám to výde bez pršania

peha
16. máj 2007

baby predstavte si - keby ze prsi a my sa s tymi vsetkymi kociarmi natrepeme do nejakeho podniku alebo cukrosky 😀 😀 😀 😀
kebyze len divne pocasie - tak ja pridem urcite a kebyze leje, tak jasnacka ze nie. ono sa to uz s kocikom moc tazko organizuje, hlavne ked nepoznam v ziline podnik, kde by sme mohli parkovat niekde dnu a nefajcilo by sa tam a bolo dost miesta na kociky... 😖

tesime sa na patek 😵
napisem alelav, nech pride aj ona.

dadus
autor
16. máj 2007

pehus no to by bol iny sok pre podnik, keby sme tam zaparkovali nase kocarky 😀 ak bude pod mrakom pridem aj ja,ale ak bude lejak tak urcite nie...
inac adelav spominala, ze idu niekde cestovat, tak neviem 😒

kutina
17. máj 2007

🙂 no vyzerá, že s vozidlami problém nebude lebo slnko sa ukázalo. Už sa teším na Vás aj Vaše deťurky - tiež som si dovolila pozvať jednu kamošku "janku" - ona sem nechodí (ale po zajtrajšku asi začne). má ročného synčeka Mikiho tak by mala prísť aj ona.
To moje dieťa už druhý den tak kope, že som z nej celá hotová - normálne sa mi robia kočeky na bruchu. Včera dala dokonca kopanec aj tatovi, ked jej počúval srdiečko. 🙂

babky, neviete mi poradiť ako je to s materskou? či samusí ísť tých 6 týždňov pred pôrodom alebo stačí ísť 4? ja keby mi bolo takto ako mi je, tak by som robila radšej dlhšie.
Neviem či je materská tých 28 týždňov od nástupu, alebo by sa mi krátila, keby som nenastúpila tých 6 týždňov....(neiem či nepíšem ako hotentot...)ale najlepšie by bolo keby sa materská rátala odvtedy, ked na ňu nastúpiš s tým, že dá sa ísť 6 týždňov, ale nemusí a tých 28 by sa počítalo od ozajstného nástupu (len neviem či to tak je).
+ sa chcem ešte opýtať ako to riešite (tie čo nie ste vydaté 🙂 ) či chcete požiadať o prdlženú materskú na čo majú nárok osamelé matky. Ja by som to chcela vyskúšať, či to pôjde.

dadus
autor
17. máj 2007

ja osobne som isla het z firmy 6 tyzdnov+cerpala som si dovolenku, takze este nejake 4 dni....mala som v robote bytcicu, tak som bola rada,ze som vypadla a vobec si to neviem predstavit, keby som tam mala zostat este 2 tyzdne dlhsie a este keby som mala termin v auguste a teple 😝
...no a ako vies som slobodna, takze urcite tuto moznost vyuzijem, nakolko matersku mam vyssiu ako rodicovsky prispevek, co myslim bude aj tvoj pripad, takze by som bola hlupa keby som o to nepoziadala 😉

mimi
17. máj 2007

ahojte,no mne sa plan zmenil kvoli malemu,dnes sme boli na prenatal.poradni a nedopadli sme moc dobre,takze zajtra bude opat lietacka po doktoroch.Dnes sme sa nacakali skoro 4 hodiny a ked to bude zajtra tak isto,tak neviem,ci to budeme stihat ☹ takze ja sa moc neslubujem 😒

kutina
17. máj 2007

daduš - a mylsíš že sa to bude dať? ja to chcem tiež urobiť, šak potom povieš ako si obstála (v niečom je predsa výhoda byť slobodná 😉 ) a čo sa týka tej práce - tak to som hrdina možno teraz - ale nevedno čo bude ked budem v 8-mom mesiaci
v tomto mám zatiaľ medzery, ani neviem ,kam by som to šla vybavovať 😖

dadus
autor
17. máj 2007

no tu predlzenu matersku mozes zacat vybavovat az po uplynuti normalnej materskej, nakolko by sa mohol tvoj stav zmenit, teda sa vydat.Takze ja si to budem vybavovat, az v juli a mas na to pravo, takze ci sa to da alebo nie zahod za hlavu.
inac aj ja som si myslela, ze budem robit dlhsie, ale to spozorujes potom, co to je nosit tie vsetky kila a fucat pri tom ako slon a ty budes mat k tomu este aj horucavy...teda mozno...
mimi no dufam, ze to nejako stihnete 😉

kutina
17. máj 2007

tých horúčav sa bojím najviac - viem čo mi to robí teraz , resp. robilo ked som nebola tehu ....myslím, že ten môj stav sa zatiaľ nezmení....plánujeme ale až trooošku neskôr - drahý by už chcel mať "poriadnu" rodinu, ale ja chcem ešte trošku počkať - tehotná som sa vydávať nechcela, po pôrode s "proporciami" tiež nie 🙂 chcem si svadbu užiť so všetkým čo k tomu patrí (dúfam, že bude prvá a posledná),takže to vychádza niekedy na budúce leto / resp. jeseň

dadus
autor
17. máj 2007

myslim,ze to chce kazdy.... 🙂

kutina
17. máj 2007

prosíííím, kde sa dajú kúpiť ortopedické nohavičky v ZA? potrebujem jedny dvojki - švagrinká ma zásobila jednotkami a ona by potrebovala pre baby dvojky, tak som jej povedala, že ich kúpim, ale bohužial som na ne ešte nenatrafila....

dadus
autor
17. máj 2007

skus sanitas

kutina
17. máj 2007

zajtra ked budem konečne v meste, tak sa tam pozriem, + vraj na bulvári niečo otvorili , tak tam zbehnem

dadus
autor
17. máj 2007

treba pobehat,ja som to nekupovala, mala som ich od segry

kutina
17. máj 2007

ved ja mám tiež všetky veci od sesternice alebo švagrinky, kupovali sme len minulý týždeň v čom pôjdeme z pôrodnice, ale na väčší nákup (postielka.....) sa chystáme v júni do Targu zatiaľ si stresy s nákupom nerobím. jedine čo ma štve, že tu na námesti ten obchod bambino dávajú do prenájmu a bohvie ako to s tým obchodom skončí, tam som mala vyhliadnutý kočík, ale nekúpim ho tam, lebo ak to zavrú a sa niečo pokazí, tak ho nebudem mať kde reklamovať. Majú ho aj v martine takže ho kúpime tam ale to tak v júli objednám, ked pôjdeme s tatom kuknúť pôrodnicu.

dadus
autor
12. jún 2007

TAAAAAAAAAAKZE CHCEME ORGANIZOVAT DALSIE STRETO
zatial uzceny datum je 29.jun t.j. piatok o 15:00 v novootvorenom lesoparku v ziline. v pripade nejakych otazok to sem dajte a budeme riesit...takze toto stretko by sa mala zabezpecit aj nejaka fotodokumentacia 😀
takze sa hlasim 😉

mimi
12. jún 2007

ja tiez 🙂 nemam ziadny dotaz 😉

dadus
autor
12. jún 2007

no to by som ti ani neodporucala 😠 😀

strunka
12. jún 2007

Ajojček daduš, ja sa tiež hlasim, ak naberem odvahu tak to naše vrešťadielko doveziem 🙂

dadus
autor
12. jún 2007

strunka vsak hora je na to, nech sa tam riadne vyvresti 😀 no a koniec koncov, aby nas nakoniec neprekvapil a bude najlepsim dietatom stretka 😀 😀 😀

strunka
12. jún 2007

no to by bolo prekvapko i pre mna 🙂, len nech sa ostatny nezlaknu a neujdu, on je taky vreštiačik častooooo 😀