Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

michalag
autor
3. feb 2011

@kitulka79 a na akom sidlisku byvate?

kitulka79
3. feb 2011

@michalag
ahoj...byvame pod nemocnicou...alebo zvolensky rad....tak tomu vravia

annie13
3. feb 2011

@kitulka79 jej krasne 3 dcerky to musis mat radosti

kitulka79
4. feb 2011

@annie13 🙂))dakujem ...som stastna ze ich mam

michalag
autor
9. feb 2011

Ahooooooj ..... posuvam temu vyssie kedze uz je tema pomaly ale isto zapadna prachom 😅 😝 😀

snurka
16. feb 2011

@kitulka79 :D teda to potom byvas tam kde ja :D

kitulka79
24. feb 2011

@snurka
a ty kde vlastne byvas?? .... tu pri kolajniciach byvame....

snurka
24. feb 2011

@kitulka79 nooo presnee 🙂 my byvame pri Kleme :D to je ako je klzisko postavene :D mame na neho priamy vyhlad :D a z druhej strany na nemocnicu 🙂 to aby sme nemali daleko do porodnice 🙂

kitulka79
24. feb 2011

@snurka no fajn....🙂)) vidis ako dobre aspon niekto mladsi tu byva ....fajn mozme niekedy vyrazit von 🙂

snurka
24. feb 2011

@kitulka79 my mame vo vchode vsetko take mladsie teda okrem dvoch troch bytov (tam maju deti odrastene, resp. starsi manzelia 🙂). A s tym vyrazenim suhlasim :D mne sa prechadzat velmi samej nechce 🙂 a vsetky moje kamosky su bezdetne a zamestnane 🙂 takze nemaju cas 🙂 kludne kedykolvek 🙂

michelleuk
24. feb 2011

Ahojte zvolencanky🙂ja som tiez zo zvolena aj ked som teraz v anglicku,mam 6 mesacnu dcerku,michellku a umieram tu nudou v tomto uprsanom anglicku☹co noveho doma🙂

annie13
25. feb 2011

@michelleuk ahoj
mame tesco na zapade
to je asi nove, inak po starom, ty mas viac co pisat, Anglicko juj ja by som tak neikde von isla

michelleuk
25. feb 2011

@annie13 no ale ani tu to neni tak ako byvavalo vela poliakov tu je a malo roboty☹ale moze mne to byt tak jedno ked som na materskej s malou🙂ale aj tak tu je lepsie ako na slovensku si myslim.

annie13
25. feb 2011

@michelleuk vazne? Poliaci sa aj tam nastahovali, no verim ze ano zee je lepsie, hlavne cenovo tu su strasne ceny za handricky detske a tak

michelleuk
26. feb 2011

@annie13 no ich je tu na mraki uz aj do robotu ides tak su tam tvoji nadriadeny oni,..no ved ja odpadavam ked my kamartky hovoria ake palky platia s tej materskej co dostavaju.niekedy nechapem ako im to moze vyst 🙄

michalag
autor
5. mar 2011

ahooooj

@michelleuk vitaj 🙂 😉

neviete ci vo ZV. v zdravotnickych potrebach alebo niekde inde maju prve topanocky znacky RAK? nieco taketo http://www.rak-obuv.sk/
resp. ake maju vasi drobci? a kde ste kupili?

annie13
6. mar 2011

@michalag http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8989267
ja som jej objednala tu a na von mame protetiku a tie som kupila v Roosweltke v BB http://www.protetika.sk/katalogy/kdo1011.html
model Lucia mame

smithy
15. mar 2011

Ahojte babenky, pridavam sa.

aniska
15. mar 2011

Ahoj Babenky, po hroyne dlhej dobe navstivim moje rodne messto, Zvolen, a potrebovala by som poradit. Ak bude pekne, budeme niekde von, ale ak nie, potrebujem par tipov, kam s detmi do podniku- kde je to priatelske k detom, prosim o nejke tipy, najlepsie v centre, pripadne Sekier a Zv-Zapad

annie13
15. mar 2011

@aniska zial v zv nic take nie ak myslis ze by tam bol aj nejaky detsky kutik alebo tak
este tak v rusticane na namesti medzi evanjelickym a katalickym kostolom je taky mini kutik a v pizzerke na zapade v parkovacom dome ale to maju len vonku inak velka bieda v zv a sekier uz toboz nie
skor sa prevezte do BB do Europy SC tam je detsky kutik aj s babysitters cukraren, kaviaren, restauracne tu to zatial nehrozi vystavbu europy v ZV vraj pozastavali
na zapade sa stavia nejaky taky SC ale ukoncenie az 2012 takze hudba buducnosti

michalag
autor
15. mar 2011

@aniska ahoj 🙂 ako sa mate?

@smithy vitaj 🙂

@annie13 Viktorke vsetko najsamlepsie k zajtrajsiemu 1 rocku 😵 😵 😵 ..... ako dopadla oslava?

annie13
16. mar 2011

@michalag jeeej dakujeme dnes mame narodeninky, oslavovali sme v sobotu, nedelu a este dnes, super hodim potom foto na FB

aniska
16. mar 2011

@annie13 baby, no neotesili ste ma teda... 😕 na to ake je zvolen velke mesto... tak holt prepadnem v case najvacsej nudze par kamosiek

michalag mame sa moc dobre. ale musim vybavit doklady uz mi knci obciansky a za 3 mesiace i pas

michalag
autor
16. mar 2011

@aniska este stale ste v CR ?

@annie13 budem sa tesit na foto 🙂

baby2310
16. mar 2011

@aniska ja ešte ak môžem, ako je katolícky kostol v podchode, kde je aj ČSOB, je taká milá kaviarnička, dnu sa síce fajčí, ale zatiaľ je to oddelené sklom, takže vonku chodíme s detičkami, je tam aj taký drobný detský kútik, je tam aj taká riečka cez dlaždičky ide, teraz je asi ešte vypnutá, ale moja ročná je tam schopná aj 20 minút stáť a obkukovať 🙂)))
Tak len tam jedine alebo u nás na západe je od 17.00 vyhrievaná terasa v Parkovacom dome a je tam aj detská preliezka, môžete si dať pizzu alebo tak 🙂

annie13
16. mar 2011

@baby2310 vidis na tom som zabudla len mne vadi ten cigaretovy kvoli detom a mojej stitnej zlaze

aniska
16. mar 2011

baby23210 dik moc aspon za to... aha, a ten parkovaci dom je kde? to vobec nepoznam, to musi byt nejaka novinka toto
michalag, ano sme stale v cr... a neviem, kde sa nakoniec usadime

aniska
16. mar 2011

a inak sa vobec netesim an tie vybavovacky obcianskeho a tak, caka ma to v piatok, uff uff.. uz vidim, ako zas narazim na nejaku protivnu "dolezitu" zensku za prepazkou 😝

kitulka79
16. mar 2011

@smithy
🙂 vitaj .....

kitulka79
16. mar 2011

@annie13 vsetko najlepsie zelame 🙂